Lockdowny sú genocídou: Denne 12000 smrtí hladom! A tisícky dalších vo svete!

15.02.2021 Zdroj: romanbednar.blog.pravda.sk Koronavírus

Oxfam je internacionálna organizácia, ktorá pomáha ľuďom v núdzi, a to predovšetkým v krajinách tretieho sveta. Koncom januára organizácia uverejnila štúdiu The Inequality Virus a v nej podrobne uviedla všetky závažné negatívne a z veľkej časti aj tragické sprievodné javy vo svete zapríčinené nespočetnými Lockdowns.

Uvediem len niektoré z nich

1,7 miliard detí vo svete nesmie navštevovať školy. Z toho v  krajinách tretieho sveta sú školy zatvorené v priemere asi 4 mesiace, v priemyselných krajinách v priemere približne 6 týždňov. Pretože v krajinách tretieho sveta najmä v najnižších vrstvách obyvateľstva deti nemajú prístup k internetu a nemajú ani počítače,  tak trvalo zavreté školy znamenajú pre veľkú väčšinu z nich koniec učenia a vzdelávania sa, a tým im bola vzatá možnosť na lepší život.

Oxfam zdôrazňuje, že politika svojimi Lockdowns ničí predovšetkým najúbohejších ľudí planéty. Politike vôbec neprekáža, že cez Lockdowns stratili stovky miliónov ľudí navždy alebo na dlhý čas svoju prácu.

Počet ľudí, ktorí žijú v úplnej chudobe sa od marca 2020 zvýšil o 200 až 500 miliónov. A počet ľudí, ktorí trpia hladom sa v roku 2020 zvýšil dokonca o 82 percent.

Oxfam odhaduje, že v dôsledku pandémie na konci roku 2020 zomieralo denne od hladu do 12 000 ľudí.

Súčasne sa ale zvýšil majetok miliardárov od marca do konca roku 2020 o takmer 4000 miliard dolárov na sumu 12 000 miliard.

Na záver svojej správy uvádza Oxfam niečo otrasné, čo dosiaľ nevedia politici a podľa všetkého ani veľká väčšina virológov a ani žiadne médiá (a ak to niektoré vedeli, tak to zamlčali verejnosti), a čo len potvrdzuje tých, ktori Lockdowns odmietajú:

Lockdowns a korona-opatrenia zničili neodvolateľne až do 780 000 rokov života ľudí – a to len za jediný deň!

Korona vírus naproti tomu koncom januára 2021 zničil za deň vo svete „len“ 70 000 rokov života ľudí.

Chaos v EÚ okolo vakcín proti korone pokračuje ďalej

Tu len jeden príklad z mnohých: Medzi expertami vypukli nové nejasnosti a protichodné tvrdenia týkajúce sa vakcín proti Covidu. V tomto prípade ide o talianskych epidemiológov a taliansky Inštitút Agenzia Italiana del Farmaco (AIFA). Vydali dôrazné odporúčanie, že vakcína z AstraZeneca nemá byť použitá u ľudí starších ako 55 rokov.

AIFA vydala v toto svoje oficiálne odporúčanie už v piatok minulý týždeň.

Talianske médiá uviedli, že AIFA síce akceptovala pripustenie tejto vakcíny v Taliansku, ale že ľudia nad 55 rokov a ľudia, ktorí v minulosti prekonali ťažké choroby majú byť očkovaní vakcínami, ktoré sú vyrobené na základe mRNA-technológie firmami BionTech-Pfizer a Moderna.

Naproti tomu nemecká Stála očkovacia komisia (Stiko) nevidí nijaký problém v tom, keď odprúča vakcínu AstraZeneca ľuďom až do veku 64 rokov a síce všetkým už od veku 18 rokov.

Hoci v tomto prípade ide jednoznačne o odporúčania, ktoré sú rozdielne, tak ani Stiko ani AIFA nevysvetlujú a nekomentujú ani jediným  slovom, prečo je tomu tak – a z toho len plynie ďalšie zneistenie občanov EÚ.

A takýchto podobných prípadov je viac.

Zdroj: romanbednar.blog.pravda.skMohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie