15.01.2021 Zahraničie

23 mŕtvych po podaní vakcíny proti COVID-19!

Po podaní vakcíny Pfizer / BioNTech proti COVID-19 zomrelo v Nórsku za niekoľko dní najmenej 23 ľudí. Vo všetkých prípadoch ide o osoby staršie 80 rokov. Nórsko je jednou z prvých krajín, ktoré začali očkovať občanov (pred koncom minulého roka), počnúc do
16.01.2021 Zahraničie

Desať krokov ako nás zotročiť pod zámienkou koronavírusu

Práve tu panuje epidémia. Ale nemyslím tým vírus. Mám na mysli epidémiu strachu, paniky a hystérie, ktorá má za cieľ obmedziť našu slobodu a skúsiť, čo všetko si necháme páčiť. Keď sa ale dosť rázne ozveme, môžeme to celé ešte zastaviť.
15.01.2021 Zahraničie

Milióny používateľov odchádza od WhatsApp

Monopolisti na Facebooku očividne prehnane stimulovali svoje požiadavky. V reakcii na ohlásené zmeny užívateľských podmienok opúšťajú milióny používateľov obľúbenú službu messenger WhatsApp patriaci Facebooku.
14.01.2021 Zahraničie

JP Sears: Big Tech robí čistku! Cenzura ide na plné obrátky

JP Sears v ďalšom parodickej videu reaguje na nedávne udalosti, kedy Big Tech firmy zabanovali Trumpa a potom sa spolčili proti konkurenčnej necenzurovanej platforme Parler. Big Tech je výraz pre veľké technologické firmy ako Facebook, Twitter, Google, Ap
13.01.2021 Zahraničie

Paul Craig Roberts: Demokrati zahajujú útok na červené štáty

Rozhodnutí o impeachmentu proti prezidentu Trumpovi vyhlášené 11. ledna mluvčí Sněmovny reprezentantů Pelosiovou a demokratickými poslanci Cicilinem, Lueyem a Raskinem představuje první salvu vypálenou proti červeným (Trumpovým) státům.
10.01.2021 Zahraničie

Paul Craig Roberts: Americká barevná revoluce

Nakonec tedy americký establishment svrhl barevnou revoluci i na americký lid. Jekatěrina Blinova je novinářka, která jako první postřehla, že barevná revoluce se do Ameriky vkradla pod převlekem prezidentských voleb.
08.01.2021 Zahraničie

Otázniky nad Kapitolom: Cui bono? Komu ku prospechu?

Prezident-uchvatiteľ sa opäť pletie. Vtrhla do budovy Antifa? Posledná bitka vzplanula. Spojené štáty už škvrnu z volebného podvodu nikdy nezmyjú. Nech to dopadne akokoľvek, bude to zle!