Dôležité.sk - agregátor dôležitých informácií

Jedným z hlavných trendov posledných rokov je neustále klesajúca dôveryhodnosť tzv. mienkotvorných médií. Preč sú časy, keď tieto médiá mohli verejnosť zavádzať nepravdivými informáciami o Iraku alebo o Juhoslávii. Vďaka neustále rastúcemu počtu ľudí, ktorí si dokážu vyhľadávať informácie z rôznych zdrojov na Internete, strácajú tzv. mienkotvorné médiá svoj „monopol na pravdu“. Napriek ich klesajúcemu vplyvu však predstavitelia týchto médií vôbec nestratili svoje presvedčenie o vlastnej úlohe „tvorcov dejín“.

Branislav Fábry

Projekt Dôležité.sk má uľahčiť pravidelným návštevníkom sledovanie monitorovaných alternatívnych a hlavne nezávislých internetových médií. Všetky správy sú agregované pomocou služby RSS, ktorú poskytujú vybrané médiá. Len niektoré z nich sú prekladané a zadávané ručne z alternatívnych médií.

Používateľ agregátora Dôležité.sk si môže na úvodnej stránke nastaviť filter správ, ktoré sa mu budú zobrazovať.

Informujte nás o Vašej činnosti

Ste organizácia, právnická či fyzická osoba a chcete informovať verejnosť o Vašej činnosti? Nezverejnili Vašu informáciu v médiách hlavného prúdu? Ak máte www stránku, pošlite nám odkaz na konkrétny článok, ktorý zverejníme aj u nás. Ak nemáte www stránku, napíšte správu vo forme článku a pošlite nám ju. Návrhy správ a oznamov posielajte na adresu .

Vyhlásenie k obsahu na Dôležité.sk

Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi agregátora Dôležité.sk. Zodpovednosť za obsah článkov nesie výhradne jeho autor. Agregátor Dôležité.sk nie je zodpovedný za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v článkoch. Dôležité.sk dáva súhlas na zdieľanie našich zdrojov a článkov bez obmedzenia.