Dôležité.sk - agregátor dôležitých informácií

Jedným z hlavných trendov posledných rokov je neustále klesajúca dôveryhodnosť tzv. mienkotvorných médií. Preč sú časy, keď tieto médiá mohli verejnosť zavádzať nepravdivými informáciami o Iraku alebo o Juhoslávii. Vďaka neustále rastúcemu počtu ľudí, ktorí si dokážu vyhľadávať informácie z rôznych zdrojov na Internete, strácajú tzv. mienkotvorné médiá svoj „monopol na pravdu“. Napriek ich klesajúcemu vplyvu však predstavitelia týchto médií vôbec nestratili svoje presvedčenie o vlastnej úlohe „tvorcov dejín“.
Branislav Fábry

Agregátor dôležitých informácií

Projekt Dôležité má uľahčiť pravidelným návštevníkom sledovanie monitorovaných alternatívnych a hlavne nezávislých internetových médií. Všetky správy sú agregované pomocou služby RSS, ktorú poskytujú vybrané médiá. Len niektoré z nich sú prekladané a zadávané ručne z alternatívnych médií.

Používateľ agregátora Dôležité.sk si môže na úvodnej stránke nastaviť filter správa, ktoré sa mu budú zobrazovať.

Žiaden článok, alebo správa nie je vytvorený členmi projektu Dôležité.sk. V sekcii "Vyberáme z blogov", sú z externých zdrojov, alebo príspevky externých osôb, ktorým je umožnené ich pridávať.

Vyhlásenie k obsahu na Dôležité

Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi agregátora Dôležité.sk. Zodpovednosť za obsah článkov nesie výhradne jeho autor. Agregátor Dôležité.sk nie je zodpovedný za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v článkoch. Dôležité.sk dáva súhlas na zdieľanie našich zdrojov a článkov bez obmedzenia.