V poslednej relácii Trikolóra na Slobodnom vysielači boli opäť hosťami najväčší doborníci na vakcíny a koronavírus

30.01.2021 Autor: Tono Kováč Výber z blogov

V poslednej relácii Trikolóra #57 na Slobodnom vysielači boli opäť hosťami najväčší odborníci na vakcíny, vírusy a koronavírus. Relácia bola opäť nevyvážená ako to zvykne bývať v poslednom čase na Slobodnom vysielač a v relácii si len utvrdzovali svoje tlsté egá Roman Michelko a nejaký slniečkár a liberálny fašista Vlk. Slobodný vysielač opäť plnil svoju úlohu propagandy vakcinácie a Koróní stále nenašiel svoje gule a neoponoval Vlkovi len aby mu to Vlk nenatrel svojimi akože argumentami, Koróni by sa nezmohol ani na mäkké “F”.

MUDr.c Michelko opäť dokazoval aký je veľký odborník na všetko a hlavne na koronavírus, vírusy a vakcináciu. Dostali naložené od poslucháčov, hlavne Vlk od Peťa z Námestova. 

Vlk sa pravidelne vyhovára a na všetko má odpoveď svojimi naučenými a zaužívanými frázami, používa nezmyselné alebo neadekvátnei argumenty, vyťahuje z kontextu a porovnáva hrušky s jablkami.

Väčšina čísel ktoré uvádza Vlk sú nezmysly, o spoločenskej zodpovednosti a nezodpovednosti sme počúvali desiatky rokov, ak je Vlkovi smutno za týmito časmi tak nech sa vysťahuje do USA tam sa diktatúra práve zavádza, vďaka bohu zatiaľ vyvádza viac Vlk a jemu podobní propagandisti než Covid sám, inak civilizovaná spoločnosť prijala v Norimbergu princíp, že bez súhlasu pacienta nemôže byť uskutočnený žiadny medicínsky úkon, a čo sa týka rozbíjania argumentov panom Vlkom, on rozbíja iba argumentami slabochov, pretože jeho argumenty nie sú tvrdé. Jeho argumenty su iba drzé a uplatňujú sa iba u slabochov. Suverénny človek by Vlka ľahko rozbil,  napísal Robert

Vlk tiež-samopasovný odborník na čokoľvek sa snažil obmedziť telefonovanie tváriac sa že sa nebojí a ako napísal Robert, Vlk je arogantný drzí a nadáva na poslucháčov. Trápny Michelko s Vlkom si len nahrávajú a evidentne sú na jednej lodi a jednej strane. Michelko sa v týchto reláciách otvorene identifikoval ako slniečkár

Michelko odborník na medicínu, vírusové infekcie a vakcíni nepochopil informáciu o akože novej vakcíne Centergan bez akože vedľajších účinkov a strapnil sa v priamom prenose.

Michelkovi odberatelia na Youtube sú pravdepodobne fanúšikovia Progresívneho Slovenska a SPOLU, bývali ovco-voliči OĽAJNO a komunisti. Človek čo ma aspoň jednu mozgovú bunku v poriadku ho nemôže brať vážne.

Ak sa nechcete zbytočne rozčuľovať a škodiť svojmu zdraviu, radšej si to ani nevypočujte. Ja osobne som sa síce na tom zabával, ale nie každý to tak môže brať.

Čo sme sa v relácii dozvedeli: 

  1. Vakcíny su super 
  2. Všetci čo sa nedajú zaočkovať su antivaxeri a nezodpovední
  3. Vakcína od Pfizer/BionTech nemá žiadne alebo minimálne nežiadúce účinky
  4. Po vakcíne zomrel len jeden človek
  5. Farmaceutické spoločnosti do s nami myslia len najlepšie
  6. Doktori to s nami myslia len najlepšie
  7. V dnešnej dobe už netreba testovať vakcínu 10-15 rokov ale už sa to dá aj za 5-6 mesiacoch na ľuďoch, ktorí zo strachu ochotne prijímajú vakcináciu
  8. Že v EU nie je žiaden prípad žaloby proti farmaceutickej spoločnosti
  9. Že všetky videá na sociálnych sieťach sú fake príbehy a videá o brutálnych nežiaducich účinkoch a smrtiach po vakcínach proti Korone
  10. Všetky arguenty poslucháčov nie sú validné

Romanko, Vlčko… dvaja egomaniaci.


UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.


Mohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie