Sadol pán „nikto“ medzi dve stoličky v Alamo?

15.01.2021 Zdroj: oracle911blog Výber z blogov

Mám na mysli globálne zákulisie (GP), ktoré je „nikto“. A aby som vás, milý čitatelia, uviedol do obrazu treba pripomenúť, že Alamo pre Texas a veľkú časť USA je symbolom spravodlivého boja proti obrovskej presile do posledného muža, ktorý inšpiroval tisícky mužov k boju. Je týmto symbolom, lebo správy o zverstvách armády Mexika a hrdinstvo obrancov dodali potrebný impulz k vyhratiu vojny – niečo ako výhra Červenej armády pri Stalingrade a obrana Moskvy. A ak niekto vypočul Trumpovu reč, tak v podstate tam štylizoval seba a hraničnú stráž (ozbrojené sily) do roly ochrancov vlasti a skutočných amerických hodnôt, ako je sloboda slova.

Prečo sadol GP medzi dve stoličky?

Trump sa im vymkol z kontroly a v podstate vymyslel a zaviedol „Trumpizmus“ (čo je americká obdoba „Putinizmu“) – a to je zas odpoveď nielen na vyčíňanie anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne, ale aj na de facto otrokársky koncept globalizácie a z toho vyplývajúcej politiky GP. Síce pochybujem, že Trump je konceptuálne vzdelaný, ale nadväzuje na duchovné dedičstvo pilgrimov a pionierov, ktorí svojou prácou budovali USA v pozadí. A zvolenie totálne skorumpovaného a nie príliš zdravého Bidena bola obrovská strategická chyba tak pre močiar (nenašli adekvátnu odpoveď na Trumpa a „Trumpizmus“), ako aj pre GP.

Prečo je to strategická chyba GP?

To, že sa Trump vymkne z kontroly – s tým rátali, nerátali ale s tým, že močiar bude klásť v podstate silnejší odpor (+Putinova politika, ktorá nielen využíva, ale aj nepriamo podporuje túto situáciu), a úplne podhodnotili faktory ľudskej biológie a zmeny v našej slnečnej sústave. Konkrétne ide o blúdivý nerv a oslabenie činnosti Slnka a zemskej magnetosféry, čo má za následok zvýšenú mieru prenikania vysokoenergetických častíc kozmického žiarenie na povrch a do plášťa Zeme, čo má dôležité dopady nielen na správanie ľudí, ale aj na geofyziku (článok tu) s tým, že v roku 2020 sa zvýšila rýchlosť rotácie Zeme (toľko o teóriách o spomaľovaní Zeme).

Pre tých, ktorí nechápu na čo narážam, tak vysvetlím: ide o to, že blúdivý nerv (u ľudí je to X. mozgový nerv) nielen zbiera údaje, ale aj riadi vnútorné prostredie človeka s tým, že to ľudské je viacnásobne sieťované a za normálnych okolností dobre izolované (súvisí to s designom človeka a podobne komplikované ako človek to majú len delfíny a veľryby). A kozmické žiarenie zas ionizuje. Takže ak blúdivý nerv nie je dosť dobre izolovaný, tak dochádza kvôli ionizácii vo zvýšenej miere k vzniku náhodných vzruchov (určitý šum kvôli ionizácii vzniká aj v prípade dobre izolovaného nervu), čo sa zas prejaví na činnosti blúdivého nervu, a tým pádom dochádza aj k výkyvom nálady (preto hovorím o potrebe konzumácie prírodných nasýtených tukov, t.j. žiadne stužené tuky a margaríny). To v praxi znamená, že ak aj GP predíde najhoršiemu scenáru v USA (nadvláda močiara a horúca fáza občianskej vojny), tak aj tak rieši prakticky neriaditeľnú situáciu, lebo ľudia budú reagovať živelne – prakticky bez možnosti predikcie zo strany GP. A to je jedným z dôsledkov dlhodobej politiky tak močiara, ako aj GP voči populácii USA.

S pozdravom
Oracle 911

Zdroj: oracle911blog


UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.


Mohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie