Perestrojka ČR, SR a USA

25.01.2021 Zdroj: oracle911blog.wordpress.com Výber z blogov

Počul som názor, že Česká republika a Slovensko je polygónom na perestrojku USA. Táto myšlienka nie je úplne neopodstatnená, ale nesprávna z toho dôvodu, že naše národy sú v duchovnej oblasti dosť blízko Rusom, t.j. znesieme toho dosť veľa predtým, než potečie krv a aj tak robíme čo sa nám zachce z toho dôvodu, že papier znesie všetko. Chcem tým povedať, že keby Američania boli vystavení len zlomku toho, čo my, tak by u nich tiekla krv potokom.

Tak o čo ide?

Ide o to, že prestavba je globálna záležitosť spustená anglo-americkým močiarom s centrálou v Londýne na základe asi zámerne uniknutých plánov globálneho zákulisia (GP) s tým, že močiar zo seba urobil (zas) užitočného idiota, lebo na seba naviazal zbytočnú pozornosť (reči o resete tutu a tu), a medzitým skúsenejší a schopnejší chlapci prevzali riadenie nad kľúčovými procesmi, čo v praxi bude znamenať, že niekto iný zlíže smotanu, zatiaľ čo oni zmiznú v prepadlisku dejín. To však neznamená, že to bude GP, kto zlíže smotanu, lebo duch doby je taký, že veci, ktoré nie sú aspoň z 80% pravdoverné, potrebné a sú aj zastaralé pôjdu preč a budú nahradené potrebnými a pravdovernými novými vecami – na tom je aj postavená praktická časť politiky. Skrátka, všetko ide v rámci: „chytračili oni a chytračil aj Boh, ale Boh je spomedzi chytrákov ten najchytrejší“. Toľko vo všeobecnosti.

USA konkrétne

Američania nakupujú strelivo v masívnom meradle (dokonca sa na to aj dochádza), masívny je aj presun obyvateľstva zo štátov kontrolovaných demokratmi do štátov kontrolovaných republikánmi (článok tu) a perzekúcia politických oponentov s tým, že aj civilné obyvateľstvo je na rane (aj minule som to spomínal), t.j. maximum napätia, ktoré naozaj hrozí občianskou vojnou (článok tu). Ďalej, minimálna dôvera v mainstrem, naštvaní Texasania kvôli Bidenovi a jeho prepúšťaní ilegálnych imigrantov (čo nie je dobré znamenie – článok tu), odložená obžaloba Trumpa (odložili to z 26. januára na 8. február – článok tu), čierni sa začali obúvať do slniečkárov (asi pochopili, že slniečkárom ide o moc a nie o ich dobro), a začal rásť záujem o robotov na pizzu s tým, že aj Biden mal záujmy vo Wuhane. Keď k tomu pridáme príkaz na inváziu do Sýrie od Bidena v USA a prebývanie členov Národnej gardy v garáži, tak všetko je prichystané na „veľkú miešačku“.

Zvyšok sveta, EÚ a my

Tú istú „miešačku“ zažijeme aj my, len jej prejavy budú iné. Takže vieme, že slovenský a český sektor služieb zažíva ťažké časy, a Zeman v jednej svojej reči vyzval k návratu ku koreňom vo výrobnej sfére, a budeme to musieť urobiť za svoje peniaze, lebo EÚ nám peniaze nedá. Nedá, lebo bude musieť riešiť ten obrovský komerčný dlh, ktorý drží malá firmička. Keď k tomu prirátame, že obmedzenie pohybu nepomáha (viď Británia) a EÚ chystá vakcinačné víza, tak dôjdeme k tomu, že prežitie tejto „miešačky“ je naša hlavná priorita a vyčíňanie Matelka a jeho bandy je síce dosť pálčivý, ale náš najmenší problém.

S pozdravom
Oracle 911

Zdroj: oracle911blog.wordpress.com


UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.


Mohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie