Je Matovič vrahom, alebo mu nejako nejde karta? Protesty v Rusku a slovenskí lekári ako pašeráci.

25.01.2021 Zdroj: gabo126.blog.pravda.sk Výber z blogov

Vraj, kto nazve Matoviča vrahom, ten od neho dostane na solar. Ha, há, há, on sa mláti doma pred zrkadlom? Tak mi napadlo, že tento expertný schizofrenik s titulom úplne na všetko nie že nie je kompetentný, ale presiahol aj posledné politické dno a občan stále len čaká, kam ho Matelko dokáže dohnať. Možno občan raz dostane rozum.
Matelkovi a jeho vláde akosi karta nejde s testovaním sa riadne sekli. Aspoň, keby ho dali o dva týždne skôr, že si už mohli prisvojovať výsledky uzavretia Slovenska spojeného s testovaním. Počty nakazených klesajú aj bez šprtania. Myslím si, že aj ten Covid sa nešíri vo vlnách, ale ide o jeden geometricky či až exponenciálne šíriaci sa vírus. Vlny sú spôsobené umelo – zásahmi štátov. To je však jedno, Covid nezmizne a musíme si vytvoriť kolektívnu imunitu. Príklad Švédska a Izraela hovorí za všetko. Švédsko minimálne obmedzenia, teraz to zvláda v pohode úmrtnosť im ide dolu. Naopak Izrael po tvrdých opatreniach a vakcinácii počet nakazených a mŕtvych prudko stúpa. Čím to je? Za miernu brzdu pri šírení Covidu môže určite aj počasie.

Zaujíma ma však, prečo sa stále váha s alternatívnou liečbou, kedy ešte aj špecialista pľúcneho oddelenia doslova nepriamo navádza na aplikáciu invervektinu ťažko chorým. Jeho lekári ho užívali a do piatich dní boli negatívni! To prehlásil v TV na TA3. O čo ide Matelkovi? Je naozaj vrahom? Je to expresívne vyjadrenie? Ani nie, je to jeho vyjadrenie a jeho zodpovednosť. Lekári začali pašovať lieky z Rakúska či Nemecka, no to sme to dospeli!
Aj tak mi napadá určitá konšpirácia, ak je daný liek z radu antiparazitík či niečoho podobného nemá to súvis náhodou skutočne s nejakým parazitom či toxínom, ktorý priamo podporuje rozvoj choroby u starších ľudí a prioritne ľudí s morbídnou obezitou? Čo ak skutočne ničí daný liek aj nejakého parazita, ktorý sa vyskytuje u starých ľudí či obéznych? To je len špekulácia. Daný liek má dokonca dvojitý účinok, zbaví nás parazitov a možno aj Covidu a je hlavne lacný. Je to podobný prípad, ako s liekom na srdce Meldoniom. Síce športovci to možno brať nemôžu, ale prečo nie obyčajní ľudia, ktorým by to zlepšilo život? 

No Matelko by si mal dať pozor aj s celou tou jeho perepuťou, liek ničí parazitov! Ktovie, či by ho mohli užívať.
V Rusku sa vraj šliape po demokracii, pretože tam sa protestuje. No u nás sa už ani neprotestuje, u nás sa len šprtá do nosa s tyčinkami a Naď sa vyhráža políciou a armádou celému Slovensku. To, že tu je totálny chaos, že nie sú modré papieriky, to mu nevadí, ale už dáva na známosť, ako sa v Rusku porušuje demokracia. No takého diktátora, ako je táto vláda na čele s Matelkom, by sme v Európe len ťažko hľadali. Najbližšie tak akurát v Severnej Kórei!
Ozaj, keď som pozeral tie počty protestujúcich v Rusku, hneď mi bolo niečo divné, vraj tisícky. No to je len pohľad na vec, ako to napíšu novinári. Ak ide o dehonestáciu Ruska a pošpinenie Putina, tak tam sú čísla v ich neprospech, teda z pár stoviek sa vyrobí zopár tisíc, z pár desiatok sa urobia stovky. Ak by išlo o našich „Slušných“, tak tých by bolo aj milión! Ako to predviedli na SME, kde údajne protestovali milióny Rusov. Iste, bol to preklep, alebo nie?

Už len krátka poznámka ku štvrtkovej vojnovej zóne, ktorú spôsobil Krajčí svojím vyhlásením o respirátoroch v predajniach Lidl. Tak taký amaterizmus som dosť dlho nevidel. Fotografie bojachtivých dôchodcov a nielen ich pri regáloch s respirátormi boli skôr do plaču ako na smiech. 

Základ, že sme preborníkmi a svetovou špičkou v testovaní! Poslednú dobu aj v úmrtnosti, tak neviem, kde nastala chyba. Základ, že Matelkova firmička má kšeft storočia. 

Možno by Matelko rád ešte poprihadzoval nejaké eurofondy ďalším svojim známym, ako v prípade Kalinského 390.000 hore dolu. Je to už temer toľko, koľko prisudzujú generálovi Lučanskému. Ale Matelko môže dohodiť svojmu poradcovi a „jeho ľuďom“ zopár sto tisíc. Čo už.

Zdroj: gabo126.blog.pravda.skMohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie