Bromance – návrat Sparty?

07.01.2021 Zdroj: oracle911blog.wordpress.com Výber z blogov

Priznajme si – feminizmus urobil zo žien na Západe (hlavne v severnej Amerike) chladné, všetkého schopné sebecké harpie, ktoré majú hrozný postoj a extrémne nafúknuté egá, zneužijú každý prejav slabosti (najmä keď sa muž s nimi podelí o svoje pocity a problémy), a ktoré nechcú niesť následky za svoje činy. Jediná ich prednosť je dobrá figúra, vagína a možno krásna tvárička – t.j. presne typ, aký nám dávajú za vzor, a ktorý má tak rád Kollár (s tým, že vagína nie je nutnosť). Dodávam, že česť výnimkám na Západe a dodávam aj to, že feminizmus v súčasnej forme je odpoveďou rôznych elít na oprávnenú požiadavku žien na spravodlivé zaobchádzanie.

Čo je to bromance?

Na Západe, obzvlášť v USA, heterosexuálni muži začínajú žiť spolu v podobných vzťahoch ako manželstvá až na sex, mazlenie a spanie v posteli, lebo tú nehu, emocionálnu a inú podporu, ktorú mali v predchádzajúcich stáročiach, nedostávajú od svojich partneriek, ktoré sa často správajú ako muži (alebo horšie), no požadujú, aby sa k nim správali rytiersky (skratka poskytujú len sex a ide im zväčša zdroje a myslia si, že to stačí). Dokonca to zašlo tak ďaleko, že muži sa prestávajú správať rytiersky a odchádzajú z rande, ak sa žena začne prejavovať ako harpia. Totiž ak sa takto správa na rande, tak v partnerskom zväzku sa bude správať oveľa horšie. Preto mnohí muži (a číslo stále rastie) si jednoducho povedali, že ak ženy neurobia so sebou v poriadok, tak jednoducho s nimi nechcú mať nič spoločné. Ženy preto začali panikáriť lebo zisťujú, že muži sú v pohode aj sami či s priateľmi, a zisťujú, že muži to nemali tak ľahké, ako sa na prvý pohľad zdalo (a niektoré ženy sa začali ozývať napr. tu, tu a tu). A teraz vôbec nerozprávam do vetra – niektoré ženy sa dokážu správať naozaj bezočivo a chladno, ako táto v tomto príbehu (s komentárom a tu je pokračovanie), keď z ničoho nič zistí, že muž ju podvádza, nechá ju samotnú s troma deťmi (dostala ešte aj „vyhadzov“), a prosí o pomoc toho partnera, ktorého podviedla pred 15 rokmi na vysokej škole (jej manžel bol ten „típek“, s ktorým toho chudáka na vysokej podviedla – karma).

Prečo hovorím o návrate Sparty?

Dodávam, že je to čiastočný návrat niektorých vzorcov správania, lebo sparťanskí muži mali úzky, dokonca milenecký vzťah medzi sebou, a ženy brali ako prostriedok na reprodukciu rodu, resp. sexuálny objekt. Bromance je podobný vzťah medzi mužmi (až na spanie v jednej posteli, mazlenie a sex), a mladšie ženy začínajú byť na takéto vzťahy žiarlivé. Preto hovorím, že o pár desaťročí klasické manželstvo na Západe môže skončiť – deti vychová de facto spoločnosť po tom, čo žena sa rozhodne mať dieťa/deti (čo je sen elít – alebo nie – len Boh vie, čo sa z toho ešte môže vyvrbiť).

K diskusií pod článkom:

Zdroj: oracle911blog.wordpress.com


UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.


Mohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie