Agenda 21: Ako sa zavádza nový svetový poriadok 1. diel

15.02.2021 Zdroj: tadesco.org Výber z blogov

Agenda 21 je hlavným nástrojom Nového svetového poriadku, predstaveným v roku 1992 v Rio De Janeiro na ,, Summite Zeme. " Jej pôvodný názov bol "Udržateľný rozvoj." Je silne propagovaná na verejnosti ako spása tejto planéty a každého človeka. V skutočnosti je všetkým možným, len nie spásou. Dokument vtedy podpísalo 178 krajín. V čele stál Maurice Strong, priateľ Al Gorea, miliardár ropného priemyslu, ktorý povedal:

Nie je vlastne jedinou nádejou pre planétu kolaps priemyselnej civilizácie? Nie je našou povinnosťou toto privodiť?

Za Spojené štáty ju podpísal prezident George Bush, neskôr prezident Bill Clinton podpísal nariadenie vyžadujúce súhlas každého štátu a komunity pre plnenie cieľov a plánov Agendy 21, ktorá sa rýchlo stáva súčasťou oficiálnej politiky každej dediny, mesta a štátu.

Autority chcú využiť záchranu životného prostredia, ktoré samy ničia, ako zámienku deindustrializácia a koniec demokracie.

Agendou 21 chcú elity dosiahnuť:

 1. Koniec národnej suverenity (ospravedlňovanie záchranou sveta).
 2. Centrálne plánovanie a manažment všetkých zdrojov, ekosystémov, púští, lesov, hôr, oceánov a pitnej vody, poľnohospodárstva, biotechnológií a zaistenie tzv. "Rovnosti" (čiže otroctva).
 3. Centrálna vláda má definovať úlohu biznisu a finančných zdrojov.
 4. Zrušenie súkromného vlastníctva.
 5. Reštrukturalizovať rodinné jednotky (rozbitie rodiny - dôležitý cieľ).
 6. Deti budú vychovávané štátom.
 7. Ľuďom bude povedané, akú prácu majú vykonávať.
 8. Veľké obmedzenia v cestovaní.
 9. Vytvorenie ľudských "obývaných zón".
 10. Masívne presťahovanie ľudí do zón z rôznych území, ktoré obývajú.
 11. Globálna edukácia založená na ohlupovaní ľudí (toho už dosiahli).
 12. Globálna depopulácie ľudstva.

Zdroj: tadesco.org


UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.


Mohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie