A je to vonku – minister Krajčí: ,, Vláda sa bála protestov, že tu môžu byť nejaké vzbury !!!“

14.01.2021 Zdroj: blog.hlavnespravy.sk Výber z blogov

Idiot z Trnavy nás, ktorí kadíme na jeho fetiš s testami, chce zatvárať do domáceho väzenia na dva mesiace. TU 

Pseudonovinár – nacista Bán zo Žumpy N, nás chce vidieť v base. TU 

Koronahysterici škriekajú, udávajú, znepríjemňujú život a tvária sa, že tým čosi zachraňujú.

Politici, právnické esá, ale aj bežní ľudia dennodenne upozorňujú na fakt, že pod rúškom neexistujúcej pandémie sú porušované, popierané a pošliapávané ľudské práva garantované Ústavou SR a Európskymi dohovormi, ktoré sú pre Slovensko záväzné. Aj keď si tie politické filcky pretlačili núdzový stav. Sú záväzné.

Boli upozorňovaní, že za túto aroganciu budú niesť následky a nepôjde len o fazuľky.

Nakoniec, bolo to iba otázkou času, kedy sa do svojich lží zamotajú tak, že si už ani nebudú pamätať, kde, komu a čo naklamali.

Tak je to vonku – minister Krajčí, ,,ten, ktorý chodí s Bohom“ to na dnešnej tlačovke povedal jasne. Žiadne nedorozumenie, chybne odkomunikovaná informácia, ani zle pochopená informácia – snažia sa nás držať pod zámkom pod hrozbou pokút a vyhrážok, pretože vedia, že pohár pretiekol. Povedal to jasne – Vláda sa bála protestov, že tu môžu byť nejaké vzbury ! TU 

Všetko to nezákonné ponižovanie, šikanovanie a buzerácia, si prišla vybrať svoju daň a politické filcky vedia, že im to len tak neprejde.

A že je to skutočne tak, potvrdzuje rozsudok JUDr. Branislava HARABINA zo dňa 21.12.2020 v prípade Petra S.

Toho provládny prokurátor a hyena v ľudskej koži Jozef Macenko obvinil z prezávažného zločinu a väzobne stíhal pred Vianocami (vyslovene eštébácke maniere) za to, že 17.12. 2020 ÚDAJNE organizoval pokojný sviečkový pochod. Údajne organizoval. Mne sa zdá, že v tejto krajine už bude na počkanie väzobne stíhať každý, kto má v riti dieru. Hoci aj taký pseudonovinár, ako Bán.

Čo na tom, že vypasené prasa vicepremiér Holučký arogantne cestuje krista krážom medzi Anglickom a Slovenskom, bez testu, bez karantény, dnes sa dokonca nechal počuť, že každý občan si o takúto výnimku môže požiadať, lebo je to V POHODE!!! Matovič, to by chcelo tlačovku na tému Holého duševný stav.  Čo na tom, že Mikas, Matovič, Krajčí, Naď a mnohí ďalší porušujú svoje vlastné záväzné nariadenia, že všetci zasraní nakazení poslančekovia prídu do NR SR zahlasovať, akoby sa nechumelilo. A v tejto anarchii a papalášizmom zasmradenom štáte si dovolí nesvojprávny JUDr Macenko niekoho uväzniť na základe nejakého ,,údajne“ a núdzový stav. Lenže tento provládny prisluhovač dostal takú po papuli, že ozvenu počuje dodnes. Rozsudok mladého Harabina totiž znel – …neberie do väzby a ponecháva na slobode.

A odôvodnenie? Teraz čítajte a veľmi pozorne. Je toho na 10 strán, takže vyberám iba to najpodstatnejšie.

…uvedené medzinárodné zmluvy, ktorými je SR viazaná, bez pripustenia výnimiek, jednoznačne určujú, že akékoľvek obmedzenie výkonu základných práv a slobôd, aj práva zhromažďovať sa je možné len a jedine formou zákona a nie normou nižšej právnej sily.

…ústavnoprávne neobstojí názor, že štátny orgán, v tomto prípade vláda, uznesením môže zakázať uplatňovanie jedného zo základných práv, môže tak urobiť len na základe zákona.

Ak by obvinený aj verejne vyzýval na účasť na zhromaždení, zakázanom uznesením vlády SR č.718 z 11.11. 2020 ( pre obyvateľov a občanov právne nezáväzné) o ktoré je obvinenie opreté, nemohol obvinený naplniť skutkovú podstatu trestného činu, lebo uznesenie vlády zakazujúce uplatňovanie práva pokojne sa zhromažďovať v počte nad 6 osôb je navyše bez akýchkoľvek pochybností aj v rozpore s Ústavou SR, Chartou základných ľudských práv Európskej únie a Európskymm dohovorom o základných ľudských právach a slobodách.

Bratislava, 21. december 2020 JUDr. Branislav Harabin

Takže toto je ten dôvod ich strachu. Ľudia môžu kedykoľvek výjsť do ulíc hoci aj v 100.000 počte a a tá banda papalášov to vie. A teraz to už viete aj vy. Covid necovid, núdzový stav, nenúdzový stav, organizovať protesty NIE JE PORUŠENÍM ZÁKONA. JE TO NAŠE PRÁVO!!!

Autor: Robo Bačinský

Zdroj: blog.hlavnespravy.skMohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie