Vladimír Krčméry ako prasprostý praobyčajný hnusný ožran, má zákaz vstupu do Strednej Afriky

03.03.2021 Zdroj: infovojna.sk Slovensko

Vladimír Krčméry má zákaz vstupu do Strednej Afriky, odkiaľ ho vykopli, lebo tam robil zakázané pokusy, testoval si tam svoje vakcíny. Na sympóziu v Afrike reprezentoval Slovensko ako prasprostý praobyčajný hnusný ožran, proste pomočený, pokadený, pozvracaný, proste hanba pre celé Slovensko.

Hosťom v dnešnej (3.3.2021) relácii Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom bola pani Ľudmila, ktorá dlhé roky žije v Egypte. Porozprávala okrem iného, aj príhodu o našom najväčom odborníkovi a epidemiológovi na Slovensku, ktorým nie je nikto iný ako Vladimír Krčméry. Prinášame vám prepis z vysielania.

Pani Ľudmila

My sme boli pred niekoľkými rokmi, a to som ešte ani netušila, že niekto taký ako pán Krčméry existuje, tak sme boli na jednom sympóziu, no a tam som počula slovenčinu, tak ja roduverná Slovenka som sa hneď chcela pripláznuť tam a pustitť sa do reči, a lebo však viete Slovač ku Slovači sa ťahá nie? Môj chlap mi vraví, prosím ťa nechoď tam. Vživote mi nikdy nič nezakázal, vživote mi nepovedal nerob toto, nerob hento, a nesmieš a toto. A mi vraví, prosím ťa vydrž chvíľu, nechoď tam, uvidíš čo sa bude diať, najprv si to vypočuj z povzdálí, a potom ak budeš chcieť tak ako choď vymeniť zopár slov, ale prosím ťa ešte vydrž. A mal pravdu ten môj chlap. Mal bohužiaľ pravdu, pretože to čo som tam zažila, to ako pán Krčméry, ja ho nejdem ani titulovať doktorom, to čo som tam zažila ako sa on vyjadroval, ako agresívne presadzoval svoje názory a každý bol hlupák, len on ten najmúdrejší, a proste, však viete, že on má zákaz vstupu do Strednej Afriky?

Adrián Repčok

To nevieme, povedzte nám.

Pani Ľudmila

No má zákaz vstupu do Strednej Afriky, ho odtiaľ vykopli, lebo tam robil zakázané pokusy, ako testoval si tam tie svoje vakcíny, ale však ako nechápem ako sa tam k tomu dostal, pretože on má vlastne profesúru z opatrovateľskej služby. Takže to je jedna vec, no a proste dosť bol agresívny na tom sympóziu, no a už keď bolo samozrejme po tej oficiálnej časti, a už večer sa sedelo pri koktejloch a tak, tak som ho zažila v neskutočnej... v neskutočnom rozpoložení, tak ako prasprostý praobyčajný hnusný ožran, proste pomočený, pokadený, pozvracaný, proste hanba pre celé Slovensko. Úprimne povedané nepriblížila som sa k nemu už len z toho ako vystupoval, aký bol agresívny a ako vlastne jednal s ľudmi aj s odborníkmi, ktorí boli na vyššej úrovni ako je on, a ktoré toho mali v hlave viac ako má on doteraz. Takže ako nemám s ním dobrú skúsenosť bohužiaľ a to vtedy som ešte ani netušila, že nejaký Krčméry existuje. No a kdesi čosi teraz po rokoch, keď môj muž so mnou pozeral nejaké tie novosti u nás doma, a on mi vraví, pamätáš si toho pána? Hovorím nie. Ale viem, že na Slovensku má veľmi veľký úspech. A on mi vraví, ale veď to je ten, čo sme ho stretli tam a tam. Pamätáš si, keď som ti vravel aby si tam nešla k nemu? A hovorím... aha. Tak vtedy som si spomenula. Nebolo to príjemné. Nebolo to príjemné ani tá spomienka, a mám ešte jednu kolegyňu, ktorá...., my sme spolu študovali na vysokej škole, a ona potom prešla na medinu, bola tam aj pri ňom, v Afrike, ale zmizla odtiaľ po necelých desiatich dňoch. A teraz je kdesi čosi mimo, ani nejdem povedať že kde, lebo z nej tiež veľmi veľká pani doktorka, a nerada sa k tomu vracia. Dištancuje sa od neho.

Celú reláciu si môžete vypočuť na tomto odkaze:
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-332021/?m=1

Krčméryho škola je liaheň profesorov s miliónovými príjmami

 

Zdroj: infovojna.skMohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie