Očkovanie je sloboda. Daniel Heriban je už slobodný. Ďalšie úmrtie v mladom veku. Herec a hudobník zomrel na zástavu srdca.

24.05.2023 Zdroj: infovojna.bz Slovensko

Mnohí diskutujúci v tejto súvislosti poukazujú na to, že známy slovenský herec bol očkovaný proti ochoreniu Covid-19. Európska lieková agentúra (EMA), ako aj iné regulačné orgány po celom svete už v roku 2021 potvrdili možnú spojitosť mRNA vakcíny so myokarditídou – zápalom srdcového svalu.

Dano Heriban bol skutočne výnimočný človek. Slúžil tomuto zločineckému režimu až za hrob. Nie však v cenných dielach, ale v dekadentných politických brakoch, ktoré demoralizovali národ a ktoré budú čo nevidieť skartované a zničené.
V rozpore s ostatnými si myslím, že urobil dobrú službu pre svojich 3 synov, ktorým (ak Boh dá) sa otvoria oči a zistia aká cesta zabila ich nevydareného otca.
- Michal Samuel (diskutujúci)

Vo veku 43 rokov zomrel slovenský herec a hudobník Daniel Heriban. Úmrtie umelca potvrdil Tibor Kubička, riaditeľ Slovenského komorného divadla (SKD) Martin, upozornila na to TV Joj.

"V ranných hodinách sme k pacientovi vyslali posádku záchrannej zdravotnej služby, ktorá ho na mieste zásahu oživovala. Resuscitácia však bola neúspešná, preto bol následne na miesto vyslaný obhliadajúci lekár," uviedol pre TV JOJ hovorca záchranárov Martin Balko.

Podľa informácií televízie Heriban zomrel vo svojom dome vo Svätom Jure. Herec mal mať zdravotné komplikácie, pre ktoré bola k nemu privolaná záchranka. Sťažovať sa mal na bolesti chrbta. Deň predtým mal byť dokonca s bolesťami v nemocnici. Privolaní záchranári mu nedokázali pomôcť. U herca došlo k zástave srdca.

Samozrejme, že sa pravdu nedozvieme, ale jedno je isté. Máme tu ďalšiu nečakanú a v tomto prípade aj pomerne mladú obeť, celebritu, ktorá sa vysmievala dezolátom a pochybovačom. Aj keby ich skapalo ďalších 50, tie svine nikdy neuznajú, že príčinou bola včelička.

Samozrejme, že to budú potláčať, tak ako u Viršíka, Krčméryho a ďalších. Keď začal podvod s korónou, tak ak ktokoľvek trochu známejší zakapal, tak aj keby sa rozmlátil v aute, tak média skloňovali, že za to môže plandémia. Keď prišiel patok a čokoľvek sa udialo, tak zrazu to nemalo nič spoločné s tým toxickým hnojom.

No, všimnite si jednu dôležitú informáciu. Bol v nemocnici, pretože ho bolel chrbát a oni ho poriadne nevyšetrili a poslali ho doslova zdochnúť domov. No a teraz sú kde herecké a iné celebritné hovná? Prečo neprostestujú pred danou nemocnicou? Prečo nežiadajú o potrestanie zodpovedných lekárov?

Možno si uvedomujú, že to čaká pravdepodobne aj ich. Je to časovaná bomba vo vašich telách. Tik-tak-tik-tak... Kde je opičiak Stanke?

- Jesus Christ (diskutujúci)

 

Mnohí diskutujúci na internete v tejto súvislosti poukazujú na to, že herec bol očkovaný proti ochoreniu Covid-19.

Európska lieková agentúra (EMA), ako aj iné regulačné orgány po celom svete už v roku 2021 potvrdili možnú spojitosť mRNA vakcíny so myokarditídou – zápalom srdcového svalu. EMA vtedy rozhodla, že zápal srdca sa bude uvádzať aj ako možný vedľajší účinok na príbalovom letáku k vakcínam Comirnaty od Pfize/BioNTechu and Spikevaxu od Moderny. Prejavuje sa bolesťou v hrudi, dýchavičnosťou, pocitom rýchleho tlkotu, trepotania alebo búšiaceho srdca.

Vedci v izraelskej štúdii z roku 2021 potvrdili, že zápal srdcového svalu súvisí s vakcináciou. „Mechanizmus myokarditídy vyvolanej vakcínou nie je známy, ale môže súvisieť s aktívnou zložkou vakcíny, sekvenciou mRNA, ktorá kóduje vrcholový proteín koronavírusu ťažkého akútneho respiračného syndrómu (SARS-CoV-2), alebo imunitnú odpoveď, ktorá nasleduje po očkovaní,“ píšu autori štúdie.

Potvrdenie kauzality medzi „vakcínou“ a vznikom myokarditídy a perikarditídy vyplýva zo štúdie vykonanej na 23 miliónoch obyvateľov severských krajín.

Rešpektovaný lekár a vynálezca D. Richard Fleming zverejnil v októbri 2021 32-minútovú podrobnú prezentáciu dokumentujúcu jeho šokujúce zistenia. Koncom roka 2020, ešte predtým, ako bola dávka Pfizer uvedená na trh, špičkoví vedci a odborníci z celého sveta varovali, že injekcie Pfizer a Moderna predstavujú extrémne riziko vzniku krvných zrazenín, myokarditídy a iných kardiovaskulárnych problémov.

no .. ako herec super .. ako clovek nula zapredajna .. propagoval vakcinacie, ruska, este o tom aj trapny sitcom tocili na akoze beznzinke, s dalsimi dvomi zmrdmi ..
- Erik Dresner

Zdroj: infovojna.bzMohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie