VIDEO: Justičná stráž Krajského súdu v Košiciach so žuvačkou v ústach znemožila advokátke Krajníkovej vstup do budový súdu

07.01.2021 Zdroj: infovojna.sk Slovensko

Dole pripojené trestné oznámenie sa týka zásahu Zboru väzenskej a justičnej stráže SR voči mne ako advokátovi pri výkone advokácie. ADVOKÁCIE, ako slobodného povolania, ktoré poskytuje právnu pomoc ohrozeným subjektom (často v situácii bez finančných zdrojov) na ich základných právach a slobodách.

Justičná stráž Krajského súdu v Košiciach so žuvačkou v ústach znemožila advokátke Krajníkovej vstup do budový súdu. Kvôli rúšku:

Ak zničíte advokáciu – v jej pravom poslaní, alebo ak ju dostanete do kolaborácie so štátnou mocou (čo sa deje teraz, kde namiesto mojej „pochvaly“ pri obhajobe práv poškodených ma advokátska komora s požehnaním ministerky „stíha“), zničíte právny štát. A to je celkom fajn predstava pre každú vládnu moc. Mať na svojej strane advokátov…

Vzhľadom k iným pracovným povinnostiam, týkajúcich sa práve výkonu advokácie a ochrany práv a slobôd mojich klientov, nemala som čas „na seba“ a nemala som v pláne podať toto trestné oznámenie už v danej chvíli. Ale veci sa pohli „iným“ smerom.

Pod „dohľadom“ Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky došlo k smrti človeka…  A vyzerá to tak, že okolnosti nie sú „v poriadku“.  Keďže ide o totožný subjekt zlyhania služobných povinností – Zbor väzenskej a justičnej stráže SR, rozhodla som sa svoje trestné oznámenie podať v tomto čase ako prejav môjho rezolútneho odmietnutia toho, čo sa stalo gen. Lučanskému.

Ako prejav rezolútneho odmietnutia zlyhania povinností a etiky Zboru. A ako prejav toho, že ZODPOVEDNOSŤ JE TREBA ZÁKONNE PRESKÚMAŤ A VYVODIŤ DÔSLEDKY ! Od príslušných členov Zboru po Kolíkovú !

Za ich konanie, za ich nekonanie, a za lož, ktorú účelovo rozosievajú medzi národ a takto lsťou zavádzajú a poškodzujú ostatných.

Viac v článku TU.

Zdroj: infovojna.sk


UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.


Mohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie