Veľká tragédia: Janko Kroner sa pokúsil o samovraždu!

10.01.2021 Zdroj: ereport.sk Slovensko

Toľká bolesť sa už nedala zniesť! Výnimočný herec a zabávač Ján Kroner (64) sa údajne pokúsil o samovraždu. Podľa našich informácií je mimo ohrozenia života v nemocnici v Trstenej.

Herec Ján Kroner mal dlhodobo duševné problémy, s ktorými sa neraz liečil na psychiatrii. Podľa našich informácií sa 7. januára pokúsil o samovraždu. Aktuálne sa nachádza v rukách lekárov. „Je hospitalizovaný v nemocnici v Trstenej na psychiatrickom oddelení,” potvrdil nám informáciu zdroj z polície. Podľa našich informácií žil herec v poslednom období v Dome sociálnych služieb v Lokci. Riaditeľka zariadenia Marcela Mušáková však bola skúpa na slovo. „Prepáčte, ale o našich klientoch neposkytujeme žiadne informácie, ” povedala nám.

Na hercov zdravotný stav sme sa pýtali aj jeho prvej manželky Adriany Krónerovej. „Neviem vám k tomu vôbec nič povedať,” vyjadrila sa pre eReport.sk

S duševnými problémami bojuje Ján Kroner dlhé roky. V minulosti sa mu to darilo úspešne tajiť, no jeho hospitalizácie sú dôkazom toho, že svoj stav vôbec nemal pod kontrolou. Umelec sa v uplynulých rokoch liečil v psychiatrických zariadeniach v Pezinku, Kežmarku či vo Veľkom Záluží. Herec istý čas býval u sestry, ale aj v byte svojho syna Jakuba. Napriek snahe jeho rodiny a priateľov sa už na herecké výslnie nikdy nevrátil.

Zdroj: ereport.skMohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie