Komediant Kolíková, alias strúhadlo na mrkvu

18.01.2021 Zdroj: zalobyvocistatu.sk Slovensko

Už viac sa zhovadiť nedá…

Ministerka spravodlivosti Kolíková si zjavne poplietla svoju rolu vo verejnom živote s Boratom, a namiesto dôstojného vystupovania na poste štátneho úradu, robí zo seba a z úradného postu komediálneho pajáca, navyše hrajúceho komédiu v dráme.

Bolo by to možno aj smiešne, ak by za tým nebol stratený život občana, navyše s veľkým podozrením voči štátu, a „šowka“ by bola z jej peňazí, a s témou z jej súkromného života. To by sme sa potom aj s radosťou nasmiali. Ale robiť zo seba atrapu na morbídnej téme, a nechať sa ako lacný komparz zosmiešniť, je skutočne pre post ministra, a dôstojnosť ženy priveľa.

Mňa komora súdi za dehonestáciu advokátskeho stavu nedôstojným vyjadrovaním sa o tejto žene, ktorá predčila kohokoľvek v dehonestácii štátneho úradu, a sama podpísala moje názory na ňu… Samozrejme názory podľa jej vlastnej šablóny o bláznoch a fašistoch.

Po tomto excese vážnosti a dôstojnosti postu ministra štátneho úradu, celá disciplinárka o „urážke“ dotyčnej stratila aj ten posledný „cveng“, ktorý nemala. No nepomohla vám Kolíková, ale vás „potopila“… Vy o nej že nie je blázon, a ako ja tým znižujem vážnosť avdokátskeho stavu, a ona o sebe že je veselé byť strúhadlom na mrkvu. Z disciplináriek sa tak stala jedna veľká fraška, znižujúca vážnosť celej advokátskej komory… !!! 

„Vážnosť“ komory odišla s „vážnosťou“ Kolíkovej. A pred tým už aj „majstra“ Fiačana. Dnešné udalosti sú už len veľkou bodkou za dávnym prepadom dôstojnosti inštitúcie inak jedného nádherného povolania a poslania. Poslania advokáta. Ktorý háji právo a spravodlivosť, nie moc „autorít“.

Občania Slovenska sa stávajú do radov na výtery a naťahujú kryty na dýchacie cesty na pokyny týchto psychopatov vo vláde, kde jeho členovia a vysokí funkcionári urážajú občanov do bláznov, do psov za plotom, do múdrosráčov, do opíc a pod. (a Slovenská advokátska komora sa ani jedného z nich nezastane, ale „neslušnosť“ a krivdu zrazu pocíti až u Kolíkovej), a ako „teľatám“ sa im smejú do očí, že plnenie úloh dosahujú nútením. Týmto sami vyjadrujú, že ich „nariadenia“ nie sú zákonné, a je potrebné dosiahnuť efekt strachu. Najmä však vyjadrujú, za čo považujú „frekventantov“ svojich nariadení, s krytmi nasadenými na ušiach. Za vzorku do stáda pracujúcu pre ich „projekty“ bez verejných obstarávaní. A za to isté ich považujem aj ja. No a každý „člen“ sa počíta, aj ten z radov komory. …Pani Čižová, mne niekto bez vlastnej dôstojnosti nemôže hovoriť o dôstojnosti ničoho.

Keďže minister vlády nie je komediant, na mieste sú otázky, ktoré som jej zaslala.

Zdroj: zalobyvocistatu.sk


UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.


Mohlo by vás tiež zaujímať
Najčítanejšie