Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

valdo # SaduMixu65


Slušný člověk zákony nepotřebuje


Slušný člověk zákony nepotřebuje
Slušný človek, ktorý je vychovaný v láske naozaj nepotrebuje žiadný zákon, žiadného policajta ani vojaka na ochranu. Lebo žije v láske a koná tak aby nikomu nespôsoboval bolesť alebo krivdu. To ale štátny systém, vlády, církvi a mocenský aparát nepotrebuje, lebo ináč by nemali komu vládnúť. Každý človek je absolútne slobodná bytosť a nie je ničím obmedzovaná. Ale na tomto svete si už človek zvykol, že musí ho niekto pred niekým ochraňovať. A to sa stalo pravidlom, bez ktorého si dnešný človek nevie už predstaviť svoj život! Ľudia,.. zistite si kto ste...a potom svoj život žite slobodne ! V súlade so svetelnými zákonmi stvoriteľa, nie dogmatických zákonov církví a štátnych, právnych zákonov parazitov,...ktorí Vás ovládajú a neustále vťahujú do vojen a prolémov.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-08 06:40:00 b228799d

SLOVENSKÝ PREZIDENT ODEVZDAL SVŮJ PLAT CHUDÝM RODINÁM


SLOVENSKÝ PREZIDENT ODEVZDAL SVŮJ PLAT CHUDÝM RODINÁM
My máme primátora, ktorý je zabezpečený tak, že tiež odovzdával plat. Ale ja sa pýtam, komu to pomohlo, keď každý deň narastá počet nezamestnaných. Aj keby všetci milionári na Slovensku odovzdali svoje platy v prospech nezamestnaných, bral by som to ako populizmus, lebo situáciu by to nevyriešilo. Nezamestnaných bude narastať, lebo mechanizácia postupuje. Ja to beriem od slova LEGO. Áno, všetko sa vyrába ako skladačka a už sa nič neoplatí opravovať. Proste stačí vymeniť celý diel-komplet v technickej zostave. A na to stačia hlupáci, nie odborníci. A tak si budujeme armádu robotizovaných priemyselných a vysokoškolských antiodborníkov. Tým sa dehonestujú oblasti stavebné, kde sa len zatepľuje, lebo inak by stavbárina na 60% úplne skolabovala. Tam sú zamestananí skoro všetky odbornosti, lebo takú prácu môže vykonávať naozaj skoro každý! Poľnohospodárstvo je na kolenách, lebo naša vláda za pomoci EU nedostane dotácie na úrovní západu EU a tak naše výrobky sú nepredajné! Zničili nás a teraz sa tvária, že nám chcú pomôcť. Vravím,..ak len, tak do hrobu! A tak tu máme dobrodincov typu Rozboril-Kiska a ďalší, lebo nádej,..zomiera posledná!

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-27 14:03:10 b22841a9

AKÉ JE SKUTOČNÉ TAJOMSTVO ZNÁMOK ?


AKÉ JE SKUTOČNÉ TAJOMSTVO ZNÁMOK ?
Pekný článok. Vidím, že ľudia začínajú chápať problematiku bytosti človek- homo sapiens. Takže: prichádzame na tento svet ako každý...odlišný. To znamená ako povedak kedysi Werich: A všichni dohromady uděláme víc! Každý sme výnimočný, ale káždý v niečom inom. Aj ten autista má ale svoj svet a spoločný život nás všetkých, nás zároveň aj obohacuje! Na to nezabúdajme. Zároveň sa tu reinkarmujeme, to znamená, prinášame si so sebou nekonalosť z minulých životov, ktorú musíme odstrániť znovuprežitím svojej chyby, teda traumy. Je to ako prejsť chorobou, po ktorej vyzdravieme. Nie je to nič zvláštne, len to treba pochopiť. A autor to dobre pochopil, čo o reakciách ostatných na tomto blogu nemôžem povedať. Niekto ale na tomto svete povýšil isté, pre neho dôležité schopnosti za veľmi dôležité a ostatné za menej dôležité a dal to ma papier ako dogmu, zákon, normu! Ako náboženstvo. Školstvo je dnes tiež dogma a kto sa postaví proti nej, je pranierovaný štátnym aparátom, justíciou, ministerstvom a ešte všeličím. A tak taký jedinec sa dostáva do pozície vydedenca systému. A pri tom my sme sa tu narodili aby sme sa zúčastnili tejto kozmickej informačnej hry. Hry v ktorej sme sa tu neocitli náhodou. Takže milovaní, tento čas je o tom aby sme si spomenuli, načo sme tu. Aké heslo je na blogu Hačky a udice?: Spomeň si kto si a rob to úmyselne! Takže milovaní zahoďte dogmy a začnite sa pozerať na svoje deti cez ich srdcia a nie cez ich známky!!!

Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-06-28 05:12:05 b228042b

Novodobí čarodejníci


Novodobí čarodejníci
Neverím osobnostiam v médiách, neverím absolútne lichvárskym bankárom, neverím politikom, neverím vládam, neverím vedcom, neverím cirkvi, neverím dekanom, neverím filantropom a dobrým anjelom. Verím len svojmu srdcu a láske. Jedine to je skutočné a to je to, prečo ešte existujeme!

Zdroj
-
 79% ( 14 people voted )
+
2014-06-26 21:12:50 b2286754

Odbory – nejsilnější skupina organizovaného sobectví


Odbory – nejsilnější skupina organizovaného sobectví
Jedna vec je istá. V jednote je sila. A preto kapitalisti sa vždy snažili jednotu zlikvidovať. Keď boli odbory, pracujúci boli ešte ľudia, zatiaľ čo teraz sme len ĽUDSKÉ ZDROJE! Stávame sa len číslami v kartotékach počítačov. Snažia sa nás presvedčiť, že sa vlastne rodíme pre štát-vlastne už len EU. A za chvíľu tu budeme jednu vládu, náboženstvo, jednu stranu a jeden čip v hlave a na ruke. Potom už budete mať pokoj a nebudete premýšľať nad tým, načo sme tu prišli a či sú Odbory potrebné. Predsedov odborov si vždy každá vláda kupovala a to je problém, ktorý si bude musieť vyriešiť každý predseda odborov. Veď vždy potom ako boli kúpení sa objavili v politike. Teraz ale už odbory ani neexistujú! Sme len tie: ľudské zdroje s evidentným číslom!

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-24 21:11:51 b22872d4

Čína vyzýva banky, aby kvôli obavám zo špionáže odstránili servery IBM


Čína vyzýva banky, aby kvôli obavám zo špionáže odstránili servery IBM
Konečne. A nech to pokračuje ďalej. Netvrdím, že aj druhá strana hrá čistú hru, ale tých debilít zo strany USA a EU/NATO, už je nad hlavu. Snáď teraz nezačnú trestať každý štát, ktorý odmietne tú ich špinavú hru na dobrých a zlých. Kto seje vietor,..nakoniec žne búrku!

Zdroj
-
 72% ( 8 people voted )
+
2014-06-01 16:58:34 b2287ded
loading...

Evrovolby neskončily dobře. Budu se opakovat?


Evrovolby neskončily dobře. Budu se opakovat?
Tož mne by zajimalo, jak nizke procento je zapotřebí na to, aby volby nebyly platné a museli se opakovat! Jak kukam na to, tak to by muselo být asi na hranici takových pod 1 procento! Ale to už by v některých statech stačilo, aby šla voliť jen rodina politika a sousedé na ulici. Šak prezident EU byl podle mně tak nějak též zvolen!...a je to v pořádku. Nebo né???

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-05-29 13:07:05 b22807c0

Legitimita volieb do EU parlamentu


Legitimita volieb do EU parlamentu
Slovensko sa môže tešiť. Bude nás zastupovať znova vysmiatý Ševčovič, ktorý nám vysvetlí, že naši europoslanci robia aj nemožné aby zastupovali našich občanov v rámci možností slovenských zástupcov, ktoré sú skoro nulové! Kto by si v europarlamente chcel pokaziť dôchodok z dôvodu akýchsi občanov Slovenska. Mňa by zaujímalo, kto volil pani Beňovú, keď jej postoj v rámci homosexuálov je pre Slovenské obyvateľstvo /70% kresťanov/ absolútne neprijateľné. Pána Kukana a pani Záborskú o chvíľu budú do parlamentu odnášať na nosidlách z dôvodu vysokého veku a o voľbách sa vyjadrovať nemienim. Ak niekto súhlasí s tým, že 13% voličov môže zvoliť právoplatne svojich zástupcov do EU. Čo vy na to právnici, nechcete sa k tomu vyjadriť? Kde je hranica zvoliteľnosti tak dôležitých poslancov, keď na to stačí pár percent voličov, ktorých vekovú skupinu a politickú príslušnosť si môže každý logicky uvažujúci občan hravo domyslieť! Život je hra, ale občania by sa nemali touto hrou ohlupovať do extrémov, ktoré hraničí doslova s debilitou. Pri tejto volebnej hre politici a byrokrati v EU s nami hrajú hru na stratu právnej pamäti!

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-27 14:09:22 b2283669

Prečo sú na Slovensku nízke mzdy?


Prečo sú na Slovensku nízke mzdy?
Veľmi dobre napísaný článok. Ja by som len k tomu napísal len jedno. Celý proces vstupu Slovenska do EU bol naplánovaný tak, aby sa lacný Slovenský priemysel, aj keď založený na už zastaraných výrobných prostriedkoch, rozložil v nezmyselných ISO normách a ďalších nám stanovených podmienkach, ktoré Slovensku nedopriali štartovať z jednej štartovacej čiary.O zbytok sa postarali šikovní privatizéri, ktorí stratou trhov nedokázali nič a tak aspoň predali výrobné zariadenia aby z toho čosi mali pre seba a svoju rodinu. Západ tak skúpil lacno všetko, čo sa dalo a my sme sa stali dílermy ich tovaru na vlastnom území. Ako nám zo západu už skôr zvestovali: nebudete mať u seba žiadne svoje fabriky, len tie naše, tak sa aj stalo. Čo nevyhrali vojnou, to vyhrali pomocou peňazí a politicky nás držia pod krkom a tesne nad hladinou prežitia. Aj angličtina nás uisťuje, že SLAVE = OTROK. Ak patríte k tým, čo tomuto neveria,.. naši europoslanci Vám to vysvetlia veľmi radi!

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-22 08:58:21 4e62ea85

Evropská unie – diktatura nikým nevolených komisařů


Evropská unie – diktatura nikým nevolených komisařů
Super video a ja som prekvapený, že je to z UK. Vidím, že všetky národy v EU už majú po krk týchto babrákov a klamárov, ktorí sa nás snažia zatiahnúť do systému, ktorý nám plánoval jeden vodca už pred 85 rokmi. Vtedy sa to volalo fašizmus a ja som zvedavý, prečo sa to dnes volá demokracia! Lidé bdete!

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-16 13:39:26 b228563f

Odhalenie neznámych informácii o Katolíckej cirkvi


Odhalenie neznámych informácii o Katolíckej cirkvi
Ak človek verí, to neznamená, že hľadať má náboženstvo. Ten kto skutočne verí, vie že je iskrou stvoriteľa, teda jeho časťou. Že je zo stvoriteľom každú chvíľu a všade! A tak sa dostal tu, kde má svoju úlohu a tá v temnote Matrixu nie je ľahká. Spomeň si kto si, odkiaľ si prišiel a spomeň si hlavne na to, čo máš tu urobiť. Ak budeš vedieť tieto odpovede, nebudeš už hľadať to pravé náboženstvo ale skutočnú pravdu. Pravdu o sebe, vesmíre a stvoriteľovi svojom-svetelnom. Jedine pravda ťa môže oslobodiť, teda biblicky spasiť. Každý z nás je na tejto ceste poznania v karmických problémov nás všetkých, do ktorých sme sa pri svojom poslaní dostali. Skutočný veriaci, ktorý chce sprostredkovať slová prvého, nemal by chodiť odetý do čierneho, nemal by žiť v prepychu, kázať o tom, že si nemáme zhromažďovať majetok tu na Zemi, ale tam hore a popritom Vatikán patrí medzi najbohatšie organizácie tohoto sveta. Načo mu je celibát, ktorý je zdraviu tak škodlivý, že teraz musí táto cirkev čeliť následkom. Zamyslime sa nad tým všetkým a hľadajme tú pravú cestu, cestu čistoty a pravdy, ktorou sa musíme v tejto pre nás záverečnej etape vesmírneho cyklu dostať naspäť k otcovi svojmu. Pravdou, čistotou, poznaním skutočným sa musíme dostať na úroveň Kristových vibrácií a jedine tie nám zaručia náš úspešný návrat! Prajem to všetkým, ktorí hľadajú pravdu,..nie náboženstvá!

Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-05-13 14:38:06 b22849ec

Ukrajina: souboj zla se zlem


Ukrajina: souboj zla se zlem
Zlo zo zlom bojuje? Zaujímavé. Ja viem len jedno. Trebárs, že v II. svetovej vojne zomrelo za vlasť v Rusku 22,5 milióna ľudí. Boli zatiahnutí do vojny a obetovali svoje životy nielen za svoju krajinu. Vtedy ale ešte Rusi si nevládli tak, ako si myslíte. Prejdite si poriadne históriu od roku 1914 do Jeľcina a buďte veľmi radi, že teraz je Rusko tam, kde aj je! Ináč by sme tu svoje štátiky asi nemali! To zlo v tomto národe teraz končí a pamätajte si: Taká obeta v národe akým je Rusko, takej na svete niet a zlo sa bojí na smrť takých, čo dokážu obetovať svoj život za vlasť a národ bez akýchkoľvek pochybností. Preto tak vystrájajú v EU a USA. Tam nikdo zatiaľ nevyhral a dúfam, že ani nevyhrá! Tá odveta za Sýriu je teraz na tanieri ale sú tu aj karmické vyrovnania a tie sú teraz na rade. Som si ale istý, že zlo tam nakoniec prehrá a ten hnedý fašizmus naočkovaný zapadom sa rozpustí do celkom inej farby. Západ znova pozabudol na históriu a v závere vesmírneho cyklu útočí zbesilo a bez rozumu.

Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-05-12 14:06:02 b228368c

Nevoľte!


Nevoľte!
Mám už dosť rokov na to, aby som pochopil, že za svoj život som nikdy nezvolil správného kandidáta. Neskôr sa všetci, aj tí, čo to naozaj mysleli dobre,..buď prispôsobili alebo skončili nehodou ako Ducký, Langoš, a im podobní. Ako človek s rozhľadom Vás môžem uistiť, že tu nemôžete zvoliť správného kandidáta, len takého, ktorý bude poslušne plniť nariadenia EU a snažiť sa zabezpečiť svoju rodinu. Nič viac. Potom sa nečudujme, že všetci v Europarlamente otočili svoj názor o 180 stupňov. Sedieť tam, hovieť si pár rokov a brať nekresťanské peniaze bez politických problémov, to je sen každého nášho,..hladného občana! A hladných je u nás čoraz viac. Politika ide ďalej a EU pracuje na dobudovaní novej Babylónskej veže, ktorá kedysi nebola dobudovaná a teraz majú tento sen pred sebou a už veľmi blízko. Zabrániť im v tom môžeme len my. Na to, sa ale musíme prebudiť a nie hľadať finančné výhody a zapredávať svoju krajinu a svojich občanov. Ako vraví Pacho vo filme Pachohybský zbojník: Koniec sveta je za mojím plotom a to vyjadruje súčasný stav národného uvedomenia Slovákov! Čo je za mojím plotom, to ma nezaujíma! To je zároveň aj veľká malosť Slovenského národa! Škoda...

Zdroj
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-12 13:44:52 b228368c

Průzkum: Američané jsou znechuceni válkou s terorismem, válkou s drogami


											Průzkum: Američané jsou znechuceni válkou s terorismem, válkou s drogami
Američania sú naozaj znechutení zo všetkého, čo robia iným národom. Už ich to prestáva aj baviť. Napriek tomu ešte strašne veľa z nich veľmi rado zdvihne ruky za to, aby terorizmus bol rozdrvený kdekoľvek. Ak aj nevedia, kde sa tá krajina na mape sveta nachádza! Hlavne, že pomôžu!

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-05-03 14:38:27 b22821c1

Všem komoušům k 1. máji


Všem komoušům k 1. máji
Sviatok 1. mája je sviatkom zotročenia všetkých národov a vetkých pracujúcich. Srandou je len to, že sami oslavujeme svoje zotročenie. To už hovorí samo za seba. Tak to oslavujte,..aby ste vedeli, že ste odteraz len slave!

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-05-02 18:08:28 b2286359

NAŠI POSLANCI ODSÚHLASILI TUNELOVANIE SLOVENSKA !!!


NAŠI POSLANCI ODSÚHLASILI TUNELOVANIE SLOVENSKA !!!
Stále vravím, že ak zasadá vláda,..občan je vo vážnom ohrození! O štáte ako takom ani nevravím. No a v Europarlamente platia tak, že hladní slovenskí poslanci okamžite dostávajú amnéziu pamäti ak hlasujú, pri pohľade na ich platy, cesťáky a iné z toho plynúce vymoženosti. Nespime. Do europarlamentu znova sa hlásia všakovaké pochybné osobnosti, ktoré si chcú prilepšiť na dôchodok a Tí Vám sľúbia hocičo, len nech budú zvolení! Je potrebné poopraviť v zákone trestné postihy pre tých poslancov, ktorí uprednostňujú EU oproti vlastnému občanovi a štátu. Nech sa to rovná vlastizrade!

Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-04-22 14:33:41 b2282b46

Ukradnutý vzácny zlatý poklad Skýtov


Ukradnutý vzácny zlatý poklad Skýtov
Nemecko nie a nie dostať aspoň časť svojho zlata a som si istý, že ho ani nedostane v celom objeme. Aj tých 37,5 ton, čo im prišlo, bolo pretavené, to znamená, že to nebolo ich zlato. Každý štát má svoje insignie na zlate! Zlato bolo už skôr odvezené z Fort knoxu a teraz sa tam istotne od roku 2001 nenachádza. Ide do finále a oni musia nastoliť NWO. Inak svet príde na všetky podvody, ktoré boli voči ľudstvu vykonané a to je vec, ktorá by ich odhalila a oni by o všetko prišli. Takže je to jedno akým spôsobom sa dostanú k zlatu a iným hodnotným veciam. Ide o peniaze, ktoré sa dnes vyrábajú počítačom a nie sú ničím kryté! Amerike nezáleží na tom aký dlh majú. Naťahujú čas a tvrdo idú za cieľom nastoliť svetovládu. Ak sa tak stane, potom budú všetko ovládať a nikto sa ich nebude pýtať na ich dlh. Je to : Výhra alebo Prehra! Ostatné krajiny ale musia skladať účty a musia sa položiť na kolená..musia sa zadĺžiť a skrachovať. So všetkým: s firmami, lesmi, vodou, pôdou, krajinou,..proste musia sa podriadiť mocným tomuto sveta! Hraje sa finále o túto planétu a viac. Nespime,..lebo naše deti zavedieme do otroctva s čipmi v tele, bez vlastného názoru.

Zdroj
-
 85% ( 24 people voted )
+
2014-04-02 11:25:23 b2280ff7

Devastácia Slovenských lesov ťažbou dreva


Devastácia Slovenských lesov ťažbou dreva
Slovensko a hlavne hladové doliny, tam kde niet priemyslu a niet čím sa uživiť sa podieľajú na devastácii prírody míľovými krokmi. Ak je človek hladný a nemôže dať svojím deťom najesť sa, tam je schopný devastácie. Je to systém a s tým počíta aj prístup EU a jej podradným Slovenským politikom, ktorým pramálo záleží na národe a krajine. Pred nedávnom som počúval v rádiu ako je na tom na Slovensku dobre s drevnou hmotou, s prírodou a podobne. Je potrebné povedať nášmu národu, že hodnotná časť našich lesov je už vyvezená do zahraničia a na našom území ostala už len mladina a vysadená časť menej hodnotných drevín, ktoré sú lacnejšie a tak sú vysádzané namiesto vyťažených hodnotných drevín. Trebárs za buk a dub sa sadí borovica, jedľa lebo tie rýchlejšie rastú no ich hodnota nezodpovedá predošlej drevine. Aj na tom sa podieľajú Štátne lesy o ktorých práci na východnom slovensku by som z vlastnej skúsenosti mohol rozprávať. Viem, že všetci nie sú rovnakí a vinní ale táto politika v prírode sa nám už o pár rokov kruto pomstí. Teraz môžeme nakupovať výrobky z dreva akurát tak zo západu, draho a pritom z nášho dreva. To je tá hamba za ktorú môžeme ďakovať politike EU a našej vláde. Teraz začne Slovensko predávať aj ornú pôdu s vodnými zdrojmi a potom ostane spiacou piatou kolónou, kde sa bude očakávať ešte väčší hlad a chudoba. Čo Vy na ,..Slováci a vláda Slovenska?

Zdroj
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-04-02 11:09:44 b2280ff7

Exekútori, či mafiáni?


Exekútori, či mafiáni?
ANONYM- Výborný pohľad na celú situáciu okolo pána Daňa. Slobodníkelňári neuznávajú naše hranice štátov, preto vždy manipulujú s nami ako len chcú. Majú na to finančné a mediálne prostriedky, ktoré pracujú pre nich. Usadzujú sa na pozíciach, kde sa tvoria štátne zákony,teda prokuratúra, sociológia, propaganda, štatistika, história, umenie,školstvo, politické strany a podobne. Tak manipulujú každým národom aby ho viedli tam, kde potrebujú. Je to taký parazitálny systém, pričom národ si myslí, že funguje sám pre seba. A to je omyl. Vždy, keď sa udeje niečo podobné ako Gorila, je potreba spozornieť, lebo sa chystá niečo, čo sa až neskôr ukáže na verejnosti. Rovnako ako na Ukrajine,..kde už revolúcia začala požierať skutočných revolucionárov, ktorý svojou krvou zaplatili za dnešný stav. A vyšli z pivníc tí, čo to chystali a začínajú kričať: už sme tu a chceme pre Vás len to najlepšie. To sú ich praktiky. Aj u nás boli takí, čo so sviečkami stáli na námestí a potom ľudia nastavili svoje chrbáty a vybojovali za nich a pre nich bohatstvo z ktorého podnes žijú! Oni málokedy riskujú svoje životy,..leda tak tie Vaše. Lidé bdete!

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-03-26 06:30:49 b2286a8b

Čína si vybrala stranu: Žaluje Ukrajinu o splacení $3 miliardové půjčky


											Čína si vybrala stranu: Žaluje Ukrajinu o splacení $3 miliardové půjčky
Perfektný protiútok. Teraz chcem vidieť ako sa postaví Medzinárodný Súd. Teda ak dá za pravdu terajšej Ukrajinskej vláde, tak s týmto súdom už nebude chcieť maťnikto dočinenia. Počkám si na výsledok tejto pre západ náročnej šachovej partie, ktorá podľa práva má jednoznačného víťaza už teraz. Teda podľa skutočného práva, ktoré sa porušuje neustále zo strany západu.

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-03-24 11:01:08 b2284efc

Z EU volají, „dejte Romům vzdělání“….


Z EU volají, „dejte Romům vzdělání“….
Správne Ukulele, najprv majú mať rómovia záujem o vzdelanie a potom ho môžu aj získať. Ale to nedokázali v socializme, ked to bolo zadarmo a nechcú to ani teraz, lebo je to už za peniaze. Nebojte sa, oni veľmi dobre vedia, čo znamená vzdelanie. Vzdelanie poväčšine znamená prácu a na tú je potrené mať zodpovednosť a tú oni na 90% nemajú, V EU to ale tiež veľmi dobre vedia a zneužívajú to proti nám! O tom je celý problém s rómami. Ak by to niekto naozaj chcel riešiť, stačilo by sa obrátiť na socializmus, kde každý musel pracovať a bolo by po probléme! To ale EU nedokáže. Nedokáže zabezpečiť ľudom prácu rovnako ako naše vlády. Je potreba prehodnotiť,..či také štáty alebo celá EU je vôbec potrebná pre človeka!

Zdroj
-
 75% ( 10 people voted )
+
2014-03-20 13:09:50 b2286b80

Voliči na Kryme hlasovali za pripojenie k Rusku


Voliči na Kryme hlasovali za pripojenie k Rusku
Ta sme še pobavili- na tom vyjadrení z domu bielého. Neplatné voľby na KRYME, lebo Obama má Nobelovku. On predsa najlepšie vie, čo chcú občania tohoto sveta. Oni nechcú byť slobodní a žiť v demokracii. Oni majú čakať na to, čo povie USA a EU. Vítajte v NWO! Dúfam, že na slovensku nebude nejaký Majdan. Veď Demeš by o tom istotne vedel? Nejaká farba sa tu nájde. Ale aký bude mať odtieň? Lebo oranžová už došla!

Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-03-16 22:51:15 b2287bed

Konečné výsledky volieb 1.kola


Konečné výsledky volieb 1.kola
Tak to dopadlo ako sme znova nechceli... a oni zasa chceli. Znova tí, čo nás držia za otrokov vyhrali, lebo budeme voliť tak ako vždy: menšie zlo.! V čechách sa do finále dostal: zaspatý so starcom na chmelu. Ale u nás máme na výber mladších superkandidátov. Jeden aj druhý nebude pre nás výhra a my smutne pregĺgame, lebo niet koho vybrať. A tak premier smúti, lebo si je istý, že sa to teraz obráti proti nemu a ľudia unavení z tých dlhotrvajúcich sľubov o prosperite / v Bratislave/ na Slovensku, budú voliť tak ako pri voľbách v B Bystrici. Budú voliť toho, o kom ešte nevedia, že sa neskôr prejaví rovnako ako všetci pred ním. A tak Slováci k urnám,.. voliť nového prezidenta. Nádej zomiera posledná a všetci sľubujú to, čo nikdy nemôžu splniť. Slováci milujú tých,.. čo im veľa sľubujú! Škoda že menšie zlo sa po čase pretaví na zlo väčšie,..tak ako vždy!

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-16 18:55:49 b2281ed6

Amerika a Ukrajinský zlatý poklad Skýtov.


Amerika a Ukrajinský zlatý poklad Skýtov.
Niet väčšej zrady ako je zrada na vlastnom národe. Cirkev nás síce učí, že najdôležitejšia je rodina, ale ja vravím, že rodiny môžete jednu po druhej zničiť pomocou nášho krásného právného systému a nikto voči tomu nič neurobí, lebo je to podľa zákona. A Amerika aj EU rozoberá jednu krajinu za druhou a tá ďalšia na rade si stále myslí, že sa to jej nestane ! Je to omyl. Jedine národ ako sama RASA ťa môže ochrániť a ak tú okradneš,..už sa ťa nikto nezastane! Preto Amíci si vyberajú za nových spoločníkov len samé prodemokratické osobnosti. Musia buď predávať ľudské orgány, alebo drogy, prípadne predávajú svoju históriu. Aj Védický erb nám ukradli. A teraz nejaký parazitický bezvýznamný červ urobil to isté na Ukrajine. Jaceňuka chápem, veď to nie sú poklady jeho rasy! Dúfam, že sa nebude mať kde skryť pred zlobou celého národa!

Zdroj
-
 79% ( 14 people voted )
+
2014-03-15 13:29:08 b22873f9

Jak se bydlí vedle Lunik IX. v Košicích


Jak se bydlí vedle Lunik IX. v Košicích
Odkaz pre mkultra. Fake je ten, čo nikdy nemal dočinenia s našou milovanou a hýčkanou menšinou. Skús sa presťahovať na Luník IX. Ten článok je preklad od jednej bývajúcej občianky z Luníku IX z minulého roku. Náhodou som ho čítal a poznám aj pomery z Luníku. Aj keby ho použil niekto iný, tak je to úplne v poriadku. Preber sa!

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-03-06 15:27:44 542f1e6b

Jak se bydlí vedle Lunik IX. v Košicích


Jak se bydlí vedle Lunik IX. v Košicích
Brusel,..zober si našu menšinu k sebe,..nech sa trochu preberiete z letargie, diskriminácie a rasizmu. Potom, keď budú Vaše deti permanentne napádané,..obťažované aj Vaše manželky a budete mať zničené okolie a autá, potom sa Vám možno naleje do hláv s čím to máte dočinenia. A my Vám budeme prideľovať peniaze na to, aby ste ich nediskriminalizovali a nešli voči ním príliš rasisticky! Preto,..nech žije demokracia v EU. Vlastne,...nech žije EU.

Zdroj
-
 76% ( 11 people voted )
+
2014-03-06 15:21:06 542f1e6b

R.I.P: Najničivejší projektil? Vytrháva orgány z tela!


R.I.P: Najničivejší projektil? Vytrháva orgány z tela!
Kedy pochopíme ,že cesta zabíjania sa bytostí typu Adam Kadmon, nikam nevedie. Čo keby tie gumené zelené hlavy začalí premýšľať ako dostať do obehu implozívnu energiu zatvorenú v trezoroch a ako začať liečiť tento svet od psychických problémov. Nie vyrábať drony a zabíjať všetko na tomto svete. Načo vymýšľame umelý hmyz, rakety s atómovými hlavicami a premýšľame ako zabiť toho druhého. Zistite si kto ste a začnite žiť s láskou, nie s nenávisťou!

Zdroj
-
 70% ( 23 people voted )
+
2014-02-02 20:43:27 b2281160

Stop vřaždění delfínů calderonských na Faerských ostrovech							
				Stop vřaždění delfínů calderonských na Faerských ostrovech
Nezabudnite, že delfini sú strážcovia vibrácii na tejto planéte a veľryby strážcovia pamäti. Ale to vedia len tí, čo sa naozaj zaujímajú o tento svet. Takže milí moji veselo do vraždenia delfínov a veľrýb, lebo sa to robilo už skôr. Neviete náhodou prečo?...keď som tu niečo k tomu napísal? Už viete prečo sú toreádorské vystúpenia končiace zabíjaním býkov a ďalšie hnusnosti temnoty na našej planéte.? Ešte Vám to stále nedochádza.!!! Odporúčam Vám zobrať hlavu do dlaní a poriadne ňou zatrepať. Ak tam bude niečo hŕkať,..začnite sa o seba báť. Ste na ceste dolu kopcom, vážení!

Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-02-02 14:16:49 b2285bb3

Ukrajina umírá za EU. Nebo nás předstihli a bojují za holý život?


Ukrajina umírá za EU. Nebo nás předstihli a bojují za holý život?
Všetko pokračuje podľa osvedčených scenárov, ale niečo tu už škrípe zo strany dúhových revolucionárov. Tú odvetu za Sýriu nie a nie pretlačiť na Ukrajine. Horia pneumatiky a superboxer Kličko sa necháva fotiť pred touto smoliacou vatrou aby to vyzeralo patrične dramaticky. Myslím si ale, že tentoraz sa opozícii nepodarí preraziť a vykonať zradu na vlastnom národe. Aj keby za opozícoiu stálo pol milóna jej prívržencov, čomu neverím, nie je to rozhodujúca časť Ukrajiny. Naopak desaťtisíce občanov protestuje pred USA veľvyslanectvom , ale média ako vždy vidia len to, čo chcú! Dúfam, že sa západ nezníži k ostreľovacím praktikám ako v Líbii a Sýrii, lebo by nastal veľký problém. Ale Ukrajina má aj možnosti na eliminovanie takýchto síl. Tu nie je možné len tak zmiznúť z očí! Dúfam, že teraz sa vláda rozhodne správne a vytlačí opozičných výtržníkov a provokatérov z úlíc. Ukrajina má podobné problémy ako všetky štáty EU: byrokracia, úplatky a podplácanie. Ale to si musí vyriešiť len sama, lebo EU jej v tom nepomôže.

Zdroj
-
 80% ( 15 people voted )
+
2014-01-24 15:17:34 b2286b62

Japonští rybáři dokončili každoroční masakr delfínů v zátoce Taiji


Japonští rybáři dokončili každoroční masakr delfínů v zátoce Taiji
Delfíni sú tu už 50 miliónov rokov a sú inteligentné ako človek. Veľryby sú ešte staršie. Delfín človeku pomôže ale človek je tvor, ktorí si myslí, že môže vyvraždiť všetko v mene vedy a pokroku. Potom sa nečudujte, že v Sýrii nechávajú vykrvácať kresťanov a stiecť z krve, ktorú potom predávajú na Arabskom polostrove. Ak niekto nemá cit, emócie a je presvedčený, že zvieratá nemajú dušu, tak nemožno od neho očakávať zľutovanie! Aj napriek tomu, že sme všetci veriaci!

Zdroj
-
 65% ( 7 people voted )
+
2014-01-23 14:26:46 b228340d

Evropu zaplavila vlna demonstrací proti politice EU


Evropu zaplavila vlna demonstrací proti politice EU
Pozrite si Davida Icka: Lev již nedrímá.cz. na You Tube. Má to štyri diely a podľa mňa to obsahuje skoro 100 % pravdu. Kto si to celé pozrie a dokáže to aj pochopiť, tak sa nebude vôbec diviť, čo sa deje na tejto planéte. Agenda 21 a NWO je v plnom prúde. Farebné revolúcie teda tiež a útok voči Rusku sa približuje s pomalým ale neustálym obkľučovaním tohoto územia. Pádom Ruska padnú aj všetky slovanské národy, teda aj MY. Zachrániť to môžeme len my všetci a to tým, že sa konečne prebudíme a začmeme robiť to, čo sme sľúbili, keď sme súhlasili s tým, že prídeme na túto planétu. Prajem Vám spomenúť si na to čím skôr!

Zdroj
-
 78% ( 22 people voted )
+
2014-01-22 16:36:55 b228711f

Státní silnice = stroj na smrt


Státní silnice = stroj na smrt
Cesty sa spravujú na slovensku formou staručkých komunistických zákonov, kde vinný je vždy vodič,...korý neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu vozovky. O stav vozovky nie je záujem. Čím by sa vlastne živila televízia, ktorá začína zprávy smrteľnými nehodami na naším absolútne zničených cestných komunikáciách. Táto časť zpráv niekedy zaberie aj polovicu kompletných TV zpráv, ktoré na mňa pôsobia ako šírenie poplašných zpráv. Preto sa sledovaním televízie zaoberám asi tak 1x za celý týždeň. Aspoň ma hlava nebolí ! A čo Vy ostatní, aj Vy pozeráte 1000 dielové seriály ako Panelák a iné zbytočnosti?

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-20 12:53:28 b22839d2

Výsluhové dôchodky pre spevákov?


Výsluhové dôchodky pre spevákov?
Výborný článok pre občanov. Nie je potrebné veľmi sa zamýšľať nad tým o čo tu ide! Samozrejme ide o to, že sú to ľudia, ktorí síce tvoria ,ale hlavne slúžia tomuto spoločenskému systému, ...teda superdemokracii EU, založenej na princípoch bratstva, rovnosti a nekonečnej slobody...ale len pre tých vyvolených. Aj ostatní, tí čo nás špehujú, kontrolujú, buzerujú na cestách, oblbujú a doslova nami manipulujú cez seriálové televízie si príjdu na svoje. Odchádzajú do dôchodku oveľa skôr s lepšou penziou akokeby niečo stvorili za život okrem tých kôp papiera ako bankári, poisťováci a iní ťažko pracujúci! Aj policajti voziaci sa na autách s nápismi: chrániť a pomáhať by sa mali zamyslieť pre koho je to logo na ich autách. Vojaci slúžiaci pre potreby EU a NATO, ktorí nasadzujú svoje životy za nie svoju krajinu . V podstate milí občania: proste sa len rozdeľte na tých čo podporujú ďalej tento systém, alebo len ťažko pracujete, aby sa mali dobre tí, čo podporujú tento systém!

Zdroj
-
 56% ( 6 people voted )
+
2014-01-15 12:32:25 4e62eece

Vitajte bratia Slovania v EU


Vitajte bratia Slovania v EU
Západniarmi budeme,..ale len ako chudobní prísediaci a to len s holým zadkom a hlavou tesne nad hladinou tej špinavej vodičky, ktorej sa budeme musieť napiť občas aby sme vedeli, že nie sme im rovní ani hodní! Ešte že Ukrajina sa zachránila a to ma naozaj veľmi teší. Preto voľte občania EU,..len na to máte právo, lebo nič rozumné už nezvolíte okrem menšieho zla. To sa veľmi skoro pretaví zas na to zlo väčšie"..tak ako doteraz.

Zdroj
-
 72% ( 8 people voted )
+
2014-01-14 15:29:51 b2282c4c

Výzvy na najbližší čas


Výzvy na najbližší čas
Mame možnosť znova voliť. Teraz ide o prezidenta. Len mám vážne obavy, že to skončí ako v česku, kde do finále sa prebojovali dve politické antiosobnosti. Takže znova menšie zlo, ktoré o chvíľu sa prevalí ako veľké zlo. A tak to skončí aj na slovensku. Jeden človek obklopený armádou europoskov v Bratislave toho veľa nenarobí. A ak sa neskloní,..urobia to tak ako v Banskej Bystrici. Nie som úplným skeptikom ale Slováci ešte nedorástli na to, aby sa jednoznačne rozhodli, že naozaj chcú tu správnu zmenu. Možno sa mýlim a bol by som veľmi rád aby to tak aj bolo! Pozrite si video od D.Icka- A už dosť. Možno by to trocha pomohlo aby sme sa naozaj rozhýbali a začali sa starať nielen o blaho osobné ale aj o to, čo sa deje za našou záhradou!

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-08 20:06:57 b228120a

Rozdělení Československa


Rozdělení Československa
NEMÁM RÁD AROGANCIU V SLOVNOM PREJAVE, ALE PRAVDU je potrebné raz prevždy dostať na papier a do mozgov slovenských občanov, ktorí nikdy nemali svojich četníkov na Českom území. Je toho veľa čoho by sa dalo pri tomto probléme riešiť, ale vidím, že tu už toho bolo povedané naozaj dosť a veľmi pravdivo a presne. Neprajem čechom to, čo napáchali na slovenskom národe. Ale pravda musí prelomiť podvod a klamstvá zo strany čechov. V podstate češi ako národ by sa mali ospravedlniť nielen slovákom ale aj okolitým národom za svoje nečestné postoje v tejto krátkej histórii od roku 1918 až do rozpadu a aj po ňom. Pre nich sme boli len etnikum, ktoré zviditeľňovali ako tancujúcu spoločnosť v národných krojoch pri výstavách. Netvrdím, že všetci Češi sú rovnakí, ale skutočnosť bola taká ako ju dávala vláda Československa. A vtedy som tam žil, a nemohol som si prečítať ani noviny slovenské, keď som bol na tomto spoločnom území našich národov. Táta Masaryk bol ich otec, ale nie otec slovákov a to naši otcovia pocítili, keď na to poukázali. A tak keď Havel začal s týmto človekom, pre slovákov iná možnosť ako odchod z tohoto štátu neostala. Odišli suvytme okradnutý a to každý z nás, skôr narodených vie. A tu museli byť zradcovia aj zo slovenskej strany a aj boli. Teraz vidíme ako češi sa snažia o znovuvytvorení spoločného štátu pomocou spoločných súťaží. Preto poviem len: Lidé bdete! aby sa nezopakoval starý scénár veľkých scénaristov svetových farebných revolúcií.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-01 12:21:19 b2287df0
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Smršť stavieb sa nekonala


Smršť stavieb sa nekonala
Pripravovaný kontroverzný zákon o nadobúdaní poľnohospodárskej pôdy má výrazne sťažiť možnosť získať poľnohospodársku pôdu ľuďom, ktorí už nie sú farmári, čím brzdí š...
Samopaly pre bezpečnostné sily na školách v USA
Prohlášení Edwarda Snowdena v Moskvě
NÁBOŽENSKÁ VÁLKA JAKO VÝSLEDEK POLITIKY USA V IRÁKU

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0802 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo