Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Xerox # DotyMoty09


Výzva k občanom SR.


Výzva k občanom SR.
Už toho bylo dost, prosím, vezměte si vše, co jste nakradli a zmizněte! Tak vyzývají Slováci k odchodu ze země jejich vládnoucí "elitu". Přidají se k výzvě i Češi? Další informace na:
http://www.sl
obodnyvysielac.sk/

http
://www.facebook.com/SlobodnyVysielac


Prosím všechny slušné lidi, všechny, kterým není lhostejný osud naší země, ale ani osudy lidí v ostatních zemích s podobnými problémy, spojme se! Protože jen společně dosáhneme toho, aby i tak zničený a zdánlivě beznadějný stát, plný korupce, lží, novodobého otroctví a nespravedlnosti, byl nakonec dobrým místem pro život nás všech.
Jít pouze k volbám nestačí, protože kdyby volby mohly cokoli změnit, dávno by je zakázali.


Protesty nepomôžu tu musí prist zmena myslenia ľudstva. Načo budu protesty keď ľudia budu myslieť stále rovnako? To je ako s tým: Ako možete chcieť zmenu keď budete robit stále to isté dookola.Preto s týmto suhlasím každý kto bude chcieť s týmto, neporiadkom niečo spraviť bude nosiť trikoloru, a takto sa ľudia spoznaju, a keď nás bude viac s jedným názorom na danu vec, nie je nič čo by sme nedokázali. Žial teraz je problém že ľudia aj chcu zmenu, ale každý chce niečo iné, nie sme jednotný.Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-16 14:53:35 425775aa

USA neskrachujú


USA neskrachujú
Sečka v hlave som nemyslel autora článku, ale ľudí ktorí si myslia že sa poctivosťou dopracujú do neba. Treba vziať prachy a aj v nebi bude miesto

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-15 19:00:18 42574dbb

USA neskrachujú


USA neskrachujú
Tí legálny sa po skončení práce ešte prihlásia na podporu. Žije v Poľsku, na Slovensku a v USA poberá podporu. Sú tam ľudia ktorí za určitý poplatok z podpory prihlásujú na podporu na amerických úradoch, lebo zo Slovenska sa to nedá ani cez telefón ani cez počítač.
Amerika- zlatá baňa

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-15 18:58:15 42574dbb

USA neskrachujú


USA neskrachujú
A to mohol autor ešte spomenúť ako vyciciavajú systém legálny aj nelegálny prisťahovalci.
1, Legálny prisťahovalci s občianstvom sa sťahujú do materských krajín a chodia do Usajska na sezónne práce na stavby, kamionisti, do letovísk. Majú presne zrátané koľko majú zarobiť aby dostali od štátu doplatok na daniach pretože ich prijem za 4-6 mesiacov nepokrýva životné minimum na rodinu. Zarobí povedzme 20 000 dolárov ak rozrátame na 4. člennú rodinu...a tak mu pridajú z daní pár tisíc dolárov. Istá rodina z Mexika takto hlásila že má 20 detí a ročne brali desiatky tisíc dolárov. Aj Slováci, Poliaci atď robia to isté.
http://www.examiner.com/article/illegal-aliens-get
-billions-tax-credits-from-irs-for-relatives-back-
mexico
According to an NBC affiliate in Indianapolis,
illegal aliens
are getting billions of U.S. tax dollars in refundable tax credits for nieces, nephews, and other relatives back in Mexico, because the IRS has allowed illegal aliens to claim such credits on their tax returns, for people they list as "dependents." (Nearly three quarters of tax returns filed by illegal aliens received such tax credits). For example, an illegal alien with $14,000 in income not only paid no taxes, but received a refund of $10,000. In another case, illegal aliens used a phony address to claim 20 relatives as dependents and get thousands in refunds.
http://www.change.org/petitions/close-tax-loophole
-for-illegal-immigrants-stop-tax-fraud-and-my-mone
y-from-going-to-mexico

POZOR. Ak prihlásia reálny počet detí tak je to v poriadku. Nedostanú síce desiatky tisíc, ale nezaplatia ani fuka na daniach a dostanú niekoľko tisíc ako pŕemiu. Aj to je cena za nízku minimálnu mzdu. Ostatní sa im zložia.
2, Mexičania aj to málo zarobené neinvestujú v Usajsku. Nekupujú tu domy a podobne. Žijú v skupinách na najatých apartmánoch, vozia sa do práce na jednom aute, atď. Za peniaze stavajú domy na nájom a biznisy v letoviskách a podobne. Nielen Mexikánci. Komplet celá Latinská Amerika tak robí, vrátane množstva Kubáncov ktorí dnes investujú na Kube.

3, Pretože málo zarábajú, tak ročne nelegálni prisťahovalci stoja USA
Illegal alien migration into the United States costs American taxpayers $346 billion annually. Školy, zdravotné, stravné lístky, sociálne programy.
http://www.rense.com/general81/dtli.htm
A Mexíci robia deti ako ne bežiacom páse

PS: Berte si príklad, učte sa od múdrych ĺudí. O tom nám napíš Filip, o ľuďoch ktorí majú filipa nie sečku v hlave.
Keď nejde hora k Mohamedovi, tak ide Mohamed k hore. Základom je, že v krajine v ktorej pracujete nesmiete vlastniť nič aby vám nemali čo vziať. Nehovoriac o tom koľko poberajú afroameričania, ale tí sú aspoň američania.Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-15 18:51:03 42574dbb

USA neskrachujú


USA neskrachujú
Hlášky ako je tento článok sú totálne vytrhnuté z reality a historického kontextu. Koloniálna Británia došla na to, že ľudia v kolóniach prestali fungovať, načo sa plahočiť a nevidíš groša. Jedinou ich záchranou bola vojna v Európe. Ale ani tá neodvrátila pád. Jednoducho povedané každému sa bude žiť ak na neho pracujú iný.
Usajsko je dnes tam, kde bola Británia- mala dlh vo výške nad 400% HDP, priemysel vyviezli a kolónie prestávajú nosiť. Za krátky čas stratili komplet Južnú Ameriku, časť Európy atď.

Usajsko má dve možnosti:
1,Vojensko-policajný režim a pracovať za jedlo-otrokárstky systém na domácej scéne
2, alebo vojna proti rodiacemu sa novému svetovému poriadku zo strane BRIC

Prvé príde skôr alebo neskôr. Druhé je samovražda, lebo bohatí by prišli o všetko. Usajsko naťahuje čas v očakávaní zázraku, Rusko naťahuje čas s očakávaniami kolapsu západného teroru


Zdroj
-
 75% ( 10 people voted )
+
2013-10-15 18:19:18 42574dbb

USA neskrachujú


USA neskrachujú
Teória voľného trhu je podvod rovnako ako všetky ostatné ekonomické teórie pretože nezohľadňujú hry za kulisami
http://rwer.wordpress.com/2011/12/18/why-free-mark
et-economics-is-a-fraud/
http://userpage.fu-berlin.de/~roehrigw/keynes/engl
.htm
https://www.community-exchange.org/docs/Gesell/en/
neo/
How Hitler defied the bankershttp://escapeesblog.wordpress.com/2012/05/0
8/how-hitler-saved-germany-from-the-bankers/

In 1927, at a secret meeting on New York’s Long Island, Europe’s leading central banks convinced the Fed to cut its discount rate. Although the move helped to stabilize European credit conditions in the short term, it also fueled the speculative bubble that would collapse in 1929.

Hlavným cieľom bolo oslabenie Ruska, nakoniec si sami podkopali nohe. História sa opakuje a nemá to nić spoločné zo sociálnymi programami. Ľudia na hraniciach WV a Kentux sú baníci a na invalidný dôchodok idú po rokoch práce v bani, pretože podĺa amerických géniov by mali ísť do dochodku až v 65, predčasne 62.

http://english.pravda.ru/hotspots/conflicts/07-10-
2013/125830-usa_democracy-0/

http://www.newtimes.co.rw/news/index.php?i=15501&a
=70995
Hlavným problémom liberálnych demokracii je to, že vlády ťažko zdaňujú holotu- v Usajsku 50-60% príjmu ide štátu, a tieto peniaze prerozdeľujú korporáciam a bohatým v podobe daňových úľav, predražených verejných prác, dotácií, práce bez výberového konania, budovanie infraštruktúry pre korporácie na náklady daňových poplatníkov a samotný nezmyselný neproduktívny vojensko-priemyselný komplex. Korupcia do špiku kosti. To sú pravé choroby Usajska a nie invalidné dôchodke

Hlavným problémom zdravotníctva v Usajsku je predraženie, lebo vedia že stačí holote zdvihnúť poistné a majú to z krku. V Usajsku vydajú ročne na zdravotné služby 19 000 dolárov na hlavu. Druhá krajina v poradí má 7000.

Rovnako v Usajsku sú zamaskované výdaje na neproduktívnu silu=armádu pretože po skončení práce je ich sociálne, dôchodky a zdravotne pre celé rodiny platené z civilného sektora. JA garantujem, že toto žiadna ekonomická teória neporieši, jedine participačná priama demokracia kde ľudia budú rozhodovať o svojej krajine a svojich peniazoch.

Naviac. Ekonomika Usajska stojí na lacnom pohonných hmotách, keďže sa jedná o imúeriálno-kolonizačné centrum. Ak by sa cena benzínu a nafty vyrovnala Európskej tak americká ekonomika bude tam kde v 60-70tych rokoch, keď sa obíjala od jedného mantinelu k druhému ako puk na ľade a došlo to do takého štádia že sa postavila vlastná armáda proti vojne vo Vietname, čo na nejaký čas prinieslo úľavu. Bushovci naštartovali hokej znova a tu sú výsledky. Stačí niečo prčítať od muža menom Goro Vidal ktorý kandidoval do kongresu. Film o ňom "The man who say no" je dodnes, povedzme, nežiadúcim- nekúpite DVD iba sa kopiruje ako u nas za komúny samizdaty a ide z ruky do ruky

http://en.wikipedia.org/wiki/Gore_Vidal:_The_Man_W
ho_Said_No
http://www.metacafe.com/topics/gore_vidal/

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-15 18:03:30 42574dbb
loading...

Největší lež v dějinách „levice je pro chudé a pravice pro bohaté“


Největší lež v dějinách „levice je pro chudé a pravice pro bohaté“
Klasická ľavica je pro-národne orientovaná bez ohľadu na to či sú chudobní alebo bohatí lebo cieľmi ľavice sú národné záujmy. Opakom je pravica ktorá je obhajuje záujmy nadnárodných koprorácií a de facto skolobarovala s cudzími mocnosťami. V liberálnych "demokraciách" tieto pojmy splynuli a jediným cieľom je opiť holote mozgy čo najviac aby za každú cenu mohli presadiť tieto záujmy. Národné vlajky sú kusmi zafarbenej látky do ktorej vlády obaľujú ľuďom mozgy a potom ich používajú ako obradné plátno na pochovávanie mŕtvych.Zdroj
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-15 17:15:20 42574dbb

USA s Ruskem dosáhlo dohody o syrských chemických zbraních


USA s Ruskem dosáhlo dohody o syrských chemických zbraních
Mister Putin 2x v krátkom čase zachraňoval americký establišment.
1, udelením azylu Snowdenovi urobil veľkú službu establišmentu, ktorý tápa po zbabranom procese s Manningom ktorý sa v priebehu vyšetrovania zmenil na babu. Návrat Snowdena do USA by znamenal množstvo problémov pre establíšment, v prvom rade z čoho ho obviniť. V druhom rade by zo Snowdena vyrobili mučeníka a USA by sa stali terčom kritiky zbytku sveta. Toto zrovna dnes topiaci sa establišment nepotrebuje.

2, Druhú službu spravil mister Putin odvedením vojenského útoku na Sýriu na ktorý USA establišment nezohnal podporu vo vazalských krajinách vzhľadom na všeobecnú hrozbu vzbury proti establišmentu v týchto krajinách. Jediný kto zostal v hre bola Kanada-Britská kolónia s Harperom na čele, vazal Británie -Francúzko, a demokratickí spojenci- Saudská Arábia, Bahrajn, možno Egypt. Ak by USA zaútočili na Sýriu v spojenectve s týmito demokratickými krajinami, tak by sa celosvetová mienka obrátila proti nim ešte viac ako je teraz. V súčasnej atmosfére neprijateľné. Na France 24 to komentovali ako totálny debakel amerického establišmentu, ktorý nedokázal predať starý hrdzavý vrak, ktorý drží pokope len farba na povrchu.

Veru. Establišmentu dnes pšenka nekvete, nakolik se vyvinul z prasete.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-16 12:49:17 42575031

NSA sa maskuje ako Google a špehuje užívateľov internetu


NSA sa maskuje ako Google a špehuje užívateľov internetu
„Nový americký patriot nebude ani na levici, nebo pravici. Bude pouze svobodným občanem, bojujícím za svobodu. Vytvoří se nová spojenectví mezi těmi, kteří se dříve považovali za "pravičáky," konzervativce a patrioty a mnohými, kdož se považovali za "levičáky," pokrokáře, nebo prostě "liberály." ...Brzy zde budou miliony lidí v této zemi, bez rozdílu politických názorů, bojovat s policejním státem v ulicích napříč Amerikou. ...Povstaňte a uciťte slzný plyn. Svoboda volá své syny a dcery.“

Louis Beam.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-16 12:33:59 42575031

Taktika: Od hladomoru na Ukrajine po Sýriu


Taktika: Od hladomoru na Ukrajine po Sýriu
Debata je tu o Chazaroch. V skutočnosti Chazarské impérium v čase rozkvetu malo 1 milión štorcových kilometrov a založili Kijev. Chazari majú aj jeden veľmi záslužný počin= že zabránili islamu-arabom preniknúť cez Kaukaz. Kto ich porazil boli naši bratia zo severu Varangovia-Normani ktorí založili Kyjevskú Rus. Varangovia-Normani sú tiež Vikingovia a zrejme utiekli na sever z Rímskej Ríše kde boli známi ako Etruskovia. Rohaté helmy Morských národov- Sea peoples, a Vikingov, plus árijský bohovia v Egypte zo sĺnkom medzi rohami. Neskôr hrali hry až na Britských ostrovoch na niekoľko etáp. Vždy sme ich porazili. Od Keltov cez Vikingov a Normanov, po Stalina. A tak sa dali dokopy. Oni vedia prečo sa dali dokopy s Chazarmi, ale my sme to nevedeli. Nepriateľ môjho nepriateľa je môj priateľ.
B. N. Mukerjee has said that it is clear that ancient Greek and Roman scholars believed, all Sakai were Scythians, but not all Scythians were Sakai[why?].[4]
Modern confusion about the identity of the Saka is partly due to the Persians
. According to Herodotus, the Persians called all Scythians by the name Sakas.[5] Pliny the Elder (Gaius Plinius Secundus, AD 23–79) provides a more detailed explanation, stating that the Persians gave the name Sakai to the Scythian tribes "nearest to them".[6] The Scythians to the far north of Assyria were also called the Saka suni "Saka or Scythian sons" by the Persians. The Assyrians of the time of Esar
haddon
record campaigning against a people they called in the Akkadian the Ashkuza or Ishhuza.[7] H
ugo Winckler
was the first to associate them with the Scyths which identification remains without serious question. They were closely associated with the Gimirrai,[7] who were the Cimm
erians
known to the
ancient Greeks
. Confusion arose because they were known to the Persians as Saka, however they were known to the Babylonians as Gimirr
ai
, and both expressions are used synonymously on the trilingual Behistun inscription, carved in 515 BC on the order of Darius the Great.[8] These Scythians were mainly interested in settling in the kingdom of Urartu[/
url], which later became
Armenia
. The district of Shacusen, Uti Province, reflects their name.[9] In ancient Hebrew[/
url] texts, the Ashkuz (
As
hkenaz
) are considered to be a direct offshoot from the Gimirri (Gomer).
http://www.freerepublic.com/focus/f-chat/3031165/r
eplies?c=10
http://s155239215.onlinehome.us/turkic/70_Dateline
/Ephthalite_datelineEn.htm

Poďme ďalej.
Scythians, who attacked the kingdom of Urartu in Armenia, were called Ashguzai or Ishguzai by the Assyrians. The Scythians may have been the Biblical Ashkenaz.
http://ancienthistory.about.com/od/ancientarchaeol
ogy/p/041309Scythians.htm

Despite support for an Anatolian Indo- European origin, we think it unlikely that agriculture serves as the sole driver of language expansion on the continent. The five major Indo-European subfamilies—Celtic, Germanic, Italic, Balto-Slavic, and Indo-Iranian—all emerged as distinct lineages between 4000 and 6000 years ago (Fig. 2 and fig. S1), contemporaneous with a number of later cultural expansions evident in the archaeological record, including the Kurgan expansion
http://dienekes.blogspot.com/2012/08/proto-indo-eu
ropean-homeland-in.html
Yuezhi expansion In the 2nd century BCE, a fresh nomadic movement started among the Central Asian tribes, producing lasting effects on the history of Rome in Europe and Bactria, Kabul, Parthia and India in the east. Recorded in the annals of the Han dynasty and other Chinese Yuezhi tribe was defeated by the Xiongnu, fleeing westwards after their defeat and creating a domino effect as they displaced other central Asian tribes in their path.
http://centralasiandragons.weebly.com/saka.html

Ak dokažete spájať body tak vám z toho niečo výjde


Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-13 03:36:20 42575284

Taktika: Od hladomoru na Ukrajine po Sýriu


Taktika: Od hladomoru na Ukrajine po Sýriu
Za originálom na orientalreview je diskusný príspevok, že tu by sa zmestili tony poznámok. Slovenský prekladateľ sa držal linie a uviedol iba zopár poznámok. Pokročme a rozoberme tému a hľadajme podobnosti.

1, Ako Chrušcov tak Nixon pochádzali z kruhov tajných služieb. Chruščov nakoniec nechal Beriju popraviť, podobne ako Stalin popravil Genrikha Yagodu.
2, Vieme že The City a Wall Street investovali veľa do pokorenia Ruska od Napoleona cez 1. Svetovú a financovanie boľševickej revolúcie. Jacob Schiff dal z Wall Streetu Trockému 20 milónov v zlate na vtedajšie pomery, čo bolo nedávno- keď som to čital asi pól milardy dolárov v dnešnej mene. Rovnako dala The City cez Warburga a Deutsche Bank neznámu sumu, traduje sa že vysoko prevyšujúcu darček Wall Streetu. Povedzme že tomu to sa hovorí investícia.

Stalin nemohol sám vykopnúť a pozabíjať agentov západu. Potreboval k tomu patriotov v komunistickej strane a armáde. A tak sa aj muselo stať, že tí čo dostali peniaze sa po tom ako uvideli na čo sa dali kúpiť podrazili boľševikovi a The City nohy. Tak sa Stalin dostal k moci ako patriot a tak ho dodnes Rusi vnímajú.

3, Podobnosť medzi boľševikmi a Jeľcinom je zjavná a je nutné sa zamerať na to, prečo západná mafia zvolila taktiku obetovať svoje figúry v záujme dosiahnutia ich cieľov.

Dá sa vydedukovať, že Rusko malo podľa plánu skončiť na spôsob Saudskej Arábie a Jeľcinovho Ruska. Peniaze z nerastných surovín mali skončiť v súkromných rukách na zápae nie v rukách Ruského ľudu. Toto bolo hriechom Kadáfiho, Sadáma po Masadegha v Iráne. Ako Ajatoláh Chomejní podčrtol v citáte z knihy The Blood Bankers, na books.google strana 300 v knihe strana 289, na daresu British-Persian oil compay dnes BP: "Ropu ťažia takým tempom že za 50 rokov tu nezostane ani kvapka. A čo za to náš ľud dostáva? Zbrane. Aby sme sa na konci mohli postrieľať."

Podobne to bolo s Afganistanom a Al-kajdou. V roku 1997 Taliban rokoval v Texase Halliburtonom- Cheney, Bush atď, lenže ich podmienky boli: Ropovod-Plynovod cez Afgoš s tým že bez finančnej úhrady USA uznajú Taliban. Taliban odmietol a prišiel 11. september.

Článok je učebnicovým príkladom ako západ hrá dvojtvarú hru.Jednou kŕmi zahraničie o demokracii, druhou vlastných ovčanov o zavádzaní demokracie. Ani jedno ani druhé sa doposiaľ nestalo.

A je tu ešte jedna pararela. Medzi napísaným vyššie a východnou európou po páde Múru. Dostali sme to čo by sme dostali po roku 1945 tak ako to dostala Južná Amerika. Likvidácia priemyslu, poľnohospodárstva a zvyšovanie závislosti na západe aby nami mohli manipulovať. Amen.

Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-09-13 02:41:11 42575284

USA, BRITÁNIE A FRANCIE ZAÚTOČÍ NA SÝRII DO DVOU TÝDNŮ


USA, BRITÁNIE A FRANCIE ZAÚTOČÍ NA SÝRII DO DVOU TÝDNŮ
Strucne povedane o co tu ide: Strike on Syria will be an attack on Russia's foreign policy rather than on the Assad regime.

A diplomatic report about the “stormy meeting” in July between Russian President Vladimir Putin and Saudi intelligence chief Prince Bandar bin Sultan concluded that the region stretching from North Africa to Chechnya and from Iran to Syria — in other words, the entire Middle East — has come under the influence of an open US-Russian face-off and that “it is not unlikely that things [will] take a dramatic turn in Lebanon, in both the political and security senses, in light of the major Saudi decision to respond to Hezbollah’s involvement in the Syrian crisis.”

At the bilateral level, Bandar relayed the Saudi king’s greetings to Putin and the king’s emphasis on the importance of developing the bilateral relationship. He also told Putin that the king would bless any understanding reached during the visit. Bandar also said, however, that “any understanding we reach in this meeting will not only be a Saudi-Russian understanding, but will also be an American-Russian understanding. I have spoken with the Americans before the visit, and they pledged to commit to any understandings that we may reach, especially if we agree on the approach to the Syrian issue.”

Bandar stressed the importance of developing relations between the two countries, saying that the logic of interests can reveal large areas of cooperation. He gave several examples in the economic, investment, oil and military arenas.

Bandar told Putin, “There are many common values ​​and goals that bring us together, most notably the fight against terrorism and extremism all over the world. Russia, the US, the EU and the Saudis agree on promoting and consolidating international peace and security. The terrorist threat is growing in light of the phenomena spawned by the Arab Spring. We have lost some regimes. And what we got in return were terrorist experiences, as evidenced by the experience of the Muslim Brotherhood in Egypt and the extremist groups in Libya. ... As an example, I can give you a guarantee to protect the Winter Olympics in the city of Sochi on the Black Sea next year. The Chechen groups that threaten the security of the games are controlled by us, and they will not move in the Syrian territory’s direction without coordinating with us. These groups do not scare us. We use them in the face of the Syrian regime but they will have no role or influence in Syria’s political future.”
http://assafir.com/

V podstate axis of evil: The City a jeho poskoci Francuzko a USA chcu ukazat Putinovi a Iranu kto je panom sveta.
http://landdestroyer.blogspot.com/2013/08/the-war-
on-iran-beginsin-syria.html
Akym chodnickom do Perzie?
http://landdestroyer.blogspot.com/2011/02/brooking
s-which-path-to-persia.html

The Wall Street Journal has confirmed what many suspected, that the West's so-called "evidence" of the latest alleged "chemical attacks" in Syria, pinned on the Syrian government are fabrications spun up from the West's own dubious intelligence agencies.
http://landdestroyer.blogspot.com/2013/08/cofirmed
-us-claims-against-syria-there.htmlZdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-29 06:48:05 42577597

USA, BRITÁNIE A FRANCIE ZAÚTOČÍ NA SÝRII DO DVOU TÝDNŮ


USA, BRITÁNIE A FRANCIE ZAÚTOČÍ NA SÝRII DO DVOU TÝDNŮ
Aj toto stoji za precitanie. Saudska Arabia v podstate atakuje Rusko sponzorovanim Cecencov a nepochybne stoji za pucom v Egypte kvoli utoku na Syriu/Rusko potrebovali mat Egypt pod kontrolou. Izrael vyhlasil ciastocnu mobilizaciu
http://assafir.com/MulhakArticle.aspx?EditionId=25
51&MulhakArticleId=1852931&MulhakId=6463#.Uh7KwT81
kcc

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-29 06:18:14 42577597

USA, BRITÁNIE A FRANCIE ZAÚTOČÍ NA SÝRII DO DVOU TÝDNŮ


USA, BRITÁNIE A FRANCIE ZAÚTOČÍ NA SÝRII DO DVOU TÝDNŮ
Satelitne snimky potvrdzuju ze chemicke zbrane pouzili zapadom sponzorovani teroristi
http://www.corbettreport.com/syrian-activist-satel
lite-imagery-proves-syrian-chemical-weapons-attack
-staged-by-rebels/
V podstate sa jedna o utok na zahranicnu politiku Ruska nie Syriu
The strike on Syria will be an attack on Russia's foreign policy rather than on the Assad regime.
http://vestnikkavkaza.net/news/politics/44434.html

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-29 06:10:30 42577597

OBAMOVO MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI POŽÁDALO SOUD, ABY GEORGI BUSHOVI UDĚLIL IMINUTU ZA VÁLKU V IRÁKU


OBAMOVO MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI POŽÁDALO SOUD, ABY GEORGI BUSHOVI UDĚLIL IMINUTU ZA VÁLKU V IRÁKU
V USA je zvykom, podobne ako v Cesku, ze elita si navzajom udeluje milost-amnestiu. Jednou z najskorumpovanejsich hlav statov aka kedy viedla akukolvek krajinu bol Bil Clinton, jeho milosti dostali pomenovanie Pardongate. Okrem ineho udelil milost svojmu bratovi-drogovemu dilerovi a mnozstvu lobistov-korupcnikov.
http://en.wikipedia.org/wiki/Bill_Clinton_pardon_c
ontroversy

Clinton je nielen zodpovednym za Waco, Texas masaker, lebo v blizkosti sidla Davidianov bolo letisko kde vladne agentury prekladali drogy, ale sam kryl drogove operacie a za nim stoji zoznam mrtvol znamych ako "Clinton body count" podobne ako Bush body count.
http://rense.com/general31/scont.htm
Vdaka Clintonovi a Monike svet vie ze Biely dom je bordel
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_conspiracy_th
eories


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-25 13:39:04 4079836a

Americká výzvědná služba NSA uhradila Googlu, Yahoo, Facebooku a Microsoftu náklady na špehování jejich zákazníků


Americká výzvědná služba NSA uhradila Googlu, Yahoo, Facebooku a Microsoftu náklady na špehování jejich zákazníků
Co na to hovoria americania?
"The CIA is the most efficient organized criminal operation on the planet. The spy tactics of the NSA would make the East German Stasi green with envy. Why Are the Misdeeds of the CIA Out In the Open? Indeed, the veil of NWO secrecy has been stripped away. The CIA is admitting past transgressions from as far back as 60 year ago when modern Iranian history took a critical turn when the CIA backed coup overthrew the country’s prime minister, Mohammed Mossadegh. True to their mafia nature, the CIA never admits to anything. Does this mean that they are turning over a new leaf and are submitting to a new era of agency transparency and accountability? Not really, when the CIA admits to their complicit behavior of running drugs for guns in the Iran-Contra Affair and setting up the cocaine gangs and started the drug war in LA in the 1980′s to fund and facilitate Iran Contra, I might take their “open disclosure intentions” more seriously. And when the CIA admits its role in the murder of JFK, then I might begin to cut some slack to what has been the most virulent organized criminal organization in the world. And when CIA director Brennan, admits to having award winning journalist Michael Hastings murdered, then maybe I will take a serious look at considering that the CIA is entering into a new era of openness."
http://thecommonsenseshow.com/2013/08/23/did-you-g
et-the-memo-be-afraid-america/

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-25 13:06:10 4079836a

Winston Churchill: Sadista, rasista a masový vrah, který opakovaně žádal hromadné zplynování civilistů


Winston Churchill: Sadista, rasista a masový vrah, který opakovaně žádal hromadné zplynování civilistů
Dokument Propaganda má České titulky. Kliknite na CC a zvoľte jazyk

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-24 16:50:44 4079836a
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0466 s
good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne