Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Nabathea # JeqyCaqo47


SVOBODNÝ OBCHOD NEJVÍCE POMÁHÁ TĚM NEJCHUDŠÍM


SVOBODNÝ OBCHOD NEJVÍCE POMÁHÁ TĚM NEJCHUDŠÍM
Dejinysracu:
Prosím ťa Hufnagela si nevšímaj, to je nejaký starý dopletený frustrát z KSS (Klubu senilných súdruhov) ktorý má neriešiteľné problémy sám so sebou.

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-08-27 07:36:02 55e4d234

SVOBODNÝ OBCHOD NEJVÍCE POMÁHÁ TĚM NEJCHUDŠÍM


SVOBODNÝ OBCHOD NEJVÍCE POMÁHÁ TĚM NEJCHUDŠÍM
Urobme určitý myšlienkový experiment: Predstavme si že by neexistovali žiadne hranice, žiadne colnice a štát by absolútne a vôbec nezasahoval do ekonomiky-staral by sa len o to o čo má-t.j. bezpečnosť a spravodlivosť. Do Európy by sa dovážali potraviny z Afriky, Ázie, juž.ameriky...skrátka z krajín ktoré majú oveľa lepšie podmienky na poľnohospodárstvo. Výsledok by bol ten, že by sme mali LACNÉ potraviny (odhad: tak tretinová cena). Možno by v EU bolo menej fariem ale vzhľadom na to že v EU pracuje asi 5% ľudí v poľnohosp. by to bol zanedbateľný efekt. Za potraviny z tzv. rozvojových krajín by sme zaplatili eurami. Rozvojové krajiny by si potom za naše eurá mohli kúpiť naše výrobky, autá, trkatory, počítače...Naviac, vzhľadom na lacnejšie potraviny by europanomm ostalo viac peňazí v peňaženke za ktoré by mohli napr. cestovať (rozvinul by sa tur. ruch), kupovať kultúru a zábavu, viac technológií ....atď. Tí, čo pracujú v neporduktívnom poľnohospodárstve ktorého produkty platíme dvakrát (raz v daniach ako dotácie druhý krát v markete) by pracovali v ziskovejších a produktívnejších odvetviach s vyššou pridanou hodnotou.
Win-win systém, oveľa lepší ako pokrytecká pomoc tzv bohatých krajín rozvojovým...

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-08-26 18:33:58 55e4d234

Registračná daň na autá bude zvýšená stonásobne


Registračná daň na autá bude zvýšená stonásobne
Zaregistruj auto v Česku a máš "vymalováno"...
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-08-20 16:55:07 55e4d778

Nové dane – Keď na Slovensku vládnu dlhé roky socialisti…


Nové dane – Keď na Slovensku vládnu dlhé roky socialisti…
Sponzori žiadajú naspäť svoje do volieb investované bubáky aj s úrokmi. No a akože inak ích môžu od našej korporátofašistickej vlády dostať než cez daňové peniaze? To preto sa musia zvášiť dane. Len idiot si môže myslieť že čosi z toho pôjde na niečo užitočné ako napr. školstvo alebo zdravotníctvo...

Francesco: Za socializmu štát vlastnil prakticky 100% všetkých aktív okrem osobného majetku (ktorý u drvivej väčšiny nebol veľký) takže žiadne dane nepotreboval. (Nepočítam čiernu ekonomiku koľko jej bolo nevie ani pánboh). Ani v Sev. Kórei nemajú dane. Neviem či by si tam chcel žiť. A láskavo si uvedom že dane nevymysleli kapitalisti ale sk...ení (skazení) ľavičiari ktorí si za daňové peniaze kupujú hlasy vol (ič) ov...

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-08-20 16:54:14 55e4d778

ŠOKOVANÉ ŠVÉDSKO: SOMÁLSKÉHO VRAHA DOBROVOLNICE Z UPRCHLICKÉHO TÁBORA SOUD ZPROSTIL VINY


ŠOKOVANÉ ŠVÉDSKO: SOMÁLSKÉHO VRAHA DOBROVOLNICE Z UPRCHLICKÉHO TÁBORA SOUD ZPROSTIL VINY
Čítal som o tom blog. Neni to tak jednoduché. 15ročnému nemôžu napariť doživotie. Ako väzeň má stále nejaké práva. Ako pacient na psychiatrii nemá vôbec žiadne. Po uplynutí väzenského trestu ho musia bezpodmienečne prepustiť. Na psychiatrii nemusia. "Liečenie" môžu predlžovať v podstate hociako dlho-ako sa páni doktori dohodnú. Vhodnou "terapiou" mu môžu zmeniť osobnosť, odborne sa tomu hovorí "sploštenie osobnosti". Nikdy nebude už "svoj".
Ja by som povedal že s ním "vytrtkali".

Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-08-15 20:35:05 55e4d778

SLOVÁCI VYJADŘUJÍ PODPORU PENZIONU, V NĚMŽ ODMÍTLI UBYTOVAT MUSLIMY Z TURECKA


SLOVÁCI VYJADŘUJÍ PODPORU PENZIONU, V NĚMŽ ODMÍTLI UBYTOVAT MUSLIMY Z TURECKA
Diskriminácia možno, rasizmus nie. Turci a (bieli) európania patria ku rovnakej indoeurópskej rase.
Howgh.

Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-08-12 16:28:34 55e4d778
loading...

KOMUNISTÉ MĚLI PROJÍT „NORIMBERSKÝM PROCESEM“


KOMUNISTÉ MĚLI PROJÍT „NORIMBERSKÝM PROCESEM“
RTozdiel medzi náci a komančami BOL-a dosť veľký. Komančovia odovzdali moc úplne pokojnou cestou výmenou za beztrestnosť.
Ivan...: súdruhovia z bruselu budú odsúdení tiež-až nabehne šarija namiesto ústavy tak všetkých tých pederastov z EP a EK povešajú na kandelábre.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-08-10 19:37:30 55e4d778

Michael Moore: Trump na podzim vyhraje


Michael Moore: Trump na podzim vyhraje
Vážení, deď je to jasné: Vyhrá ten komu to dovolia nosatí okolo FEDu.
Pande: "...čo pravidelne krváca každý mesiac...."
Tá už nekrváca, tá je už odumretá...
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-08-05 15:10:00 55e4d778

Za komunistů lépe nebylo. Tečka


Za komunistů lépe nebylo. Tečka
Johanka:
"...že každý mal prácu. Respektíve musel pracovať..." Omyl. Musel CHODIŤ DO PRÁCE,resp. mať štempel v OP, pracovať nemusel.
"...neboli pôžičkárne..." Neboli pretože sa netlačili peniaze. A za tie čo boli nebolo čo kupovať.
"...Bolo 9 - 10 x menej samovrážd...." Dríst. Za socíku bolo VIAC samovrážd ako dnes:
http://www.aktuality.sk/clanok/168608/komentar-za-
socializmu-bolo-samovrazd-viac/
Akurát sa o tom nesmelo písať. Presne to bolo i s brutálnou kriminalitou. Pozri si kriminalistický archív, tam uvidíš aké brutálne vraždy policajti riešili-typ Hapnerová alebo Holub alebo skrátene toto:
http://www.noviny.sk/zahranicie/66441-popraveni-vr
ahovia-brutalne-sekali-hrdusili-pitvali-a-znasilno
vali-zeny
Ďalej: Priem. dĺžka života je dnes asi o 6 rokov vyššia ako za socíku, narkomani boli i vtedy, keďže kvôli zadrátovaným hraniciam neboli dostupné "normálne" drogy vyrábali sa pokútne a boli oveľa nebezpečnejšie. Fetovalo sa čikuli, potom toluen, zbierali sa lysohlávky...
"...Nevykrádali sa banky,..." Načo by niekto riskoval vykrádanie banky keď mohol oveľa jednoduchšie a bezpečnejšie kradnúť priamo na pracovisku. Kriminalita mala inú štruktúru ako dnes-to je všetko.


Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-08-04 19:52:02 55e4d778

Kritická školská práca Slováka študujúceho v Kolumbii o Slovensku, publikovaná v prestížnych zahraničných novinách.


Kritická školská práca Slováka študujúceho v Kolumbii o Slovensku, publikovaná v prestížnych zahraničných novinách.
Skoro presne to isté by som mohol napísať o krajine kde žijem teraz. Len heslovite:
Priemerný čas čakania na pohotovosti 8-10 hodín. Na operácie sa čaká roky presne tak ako na SK.
Súdnictov: Perličky z tlače: Polícia dostala od prokurátora povolenie ku prehliadke auta pašeráka drog. Zastavili auto, otvorili bat. priestor, tam bola športová taška. Otvorili tašku, našli v nej x...kg drog. Sudca pri súde dôkaz zamietol. Povolenie prokurátora sa vzťahovalo len na prehliadku vozidla nie osob. batožiny. Sudca prepustil z vyš. väzby cudzinca ktorý mimoriadne brutálnym spôsobom olúpil vo vlast. dome dôchodcov (jednej osobe ostali celoživ. následky). Neovládal reč a pri zatýkaní neporozumel poučeniu "odteraz čo poviete môže byť použité." (poznáme z filmov). Vlamač s nožom v ruke napadol rodinu v ích dome. Muž zobral kladivo a uviedol ním vlamača do agónie. Dostal 2 roky basy za "neprimeranú obranu", podľa inteligentného sudcu vraj nemusel viesť úder na hlavu útočníka. (Ako dopadlo odvolanie som nezaregistroval). Takže len zopár perličiek zo súdnictva "inde".
Definícia čo je to extrémistická strana je dosť diskutabilná. Ja za extrémistickú stranu považujem napr. zelených s dvoma bodmi programu: Zatvorenie JE a zákaz áut. Vôbec ích netankuje že ekon . sitácia je taká že sa vyplatí voziť odpadový papier cez pol zemeguel do Malajzie, tam z neho spraviť hajzlový a ten znova voziť späť...jedna loď vypustí za rok toľko emisií ako milión áut.
Korupcia: Je menej nápadná ale na mimoriadne vysokej úrovni. Pred pár rokmi jtom management jednej z najväčších poisťovacích spoločností spreneveril niekoško desiatok mil. eur. Keˇd sa to prevalilo, jeden z mamagementu sa odstrelil no a na toho zvalili úplne všetko i keď aj vrabce čvirikali že vôbec nebol jedniným. Do "Panama papers" sú zamočení najvyšší štátni predstavitelia, uvidíme čo z toho bude...
Slovensko sa nemá sa za čo hanbiť, to čo je u nás viac viditeľné je tu na západe prevádzané "viac v rukavičkách" a o to zákernejšie.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-08-04 13:47:24 55e4d778

Za komunistů lépe nebylo. Tečka


Za komunistů lépe nebylo. Tečka
Uvedomte si jednu vec: Aj denšný korporátofašizmus aj bývalý komunizmus (či čo to bolo) bol dielom jedných a tých istých veď-viete-ktorých pri svojej ceste za cieľom čo je ovládnutie sveta pod jedinou vládou. Som ročník 64 a socializmus si pamätám dobre, žiadne trpké spmienky nemám, otec si v ˇ68 otvoril hubu a mal po kariére ale hladom ani biedou sme nikdy netrpeli a užili sme si oveľa viac srandy ako dnešné decká. Bol som mladý a tak ako väčšina videli sme západ iba zvonku, iba obal nie vnútro. Na západe vtedy ešte fungovalo tlačenie peňazí a zadlžovanie takže tam bola oveľa vyššia živ. úroveň ako v tzv. soc. krajinách-my sme nevideli čo je za tým. Ďalej si treba uvedomiť že žiaden komunizmus ani socializmus nikdy nebol, to čo bolo u nás bol byrokoraciou riadený štátne-monopolný kapitalizmus, dnes je snaha o vytvorenie ekonomiky riadenej centrálnou bankou, bankový korporativizmus. Komunistický režim nemal žiadnu legitimitu, komunisti nikdy a nikde nevyhrali voľby a my sme si toho boli dobre vedomí. Tento režim je oveľa zákernejší-vytvára fikciu slobodných volieb (voľby vyhrá ten kto má viac peňazí, t.j. ten komu banksteri natlačia) fikciu slobodných súkromných médií (médiá si môže kúpiť ten ktorému banksteri natlačia papieriky). Nespornou výhodou komunizmu bola neohrabaná, primitívna propaganda ktorej neverili už ani tí, ktorí boli platení za jej šírenie. Ňou sme imunizovaní proti dnešnej, zákernej propagande mainstreamových médií. Západní ľudia také šťastie nemali a budú musieť bolestne precitnúť sami...
Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-08-04 13:28:33 55e4d778

Za komunistů lépe nebylo. Tečka


Za komunistů lépe nebylo. Tečka
No, to ešte uvidíme čo budeme hovoriť za takých 10 rokov keď sa nám tu namnožia Makrelini obohacovači a namiesto ústavy bude šaríja...ešte budeme s nostalgiou spomínať na zadrátované hranice a možno i na o čosi staršiu politiku rasovej čistoty...
Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2016-08-03 17:26:19 55e4d778

VZKAZ PRO „HUMANISTICKÉ, MULTIKULTURNÍ, SOUCITNÉ, SOLIDÁRNÍ, KOREKTNÍ A RŮZNÉ JINÉ, POMÁHAJÍCÍ DUŠE“


VZKAZ PRO „HUMANISTICKÉ, MULTIKULTURNÍ, SOUCITNÉ, SOLIDÁRNÍ, KOREKTNÍ A RŮZNÉ JINÉ, POMÁHAJÍCÍ DUŠE“
V Nemecku na aut. zastávke stojí 10 turkov a jeden starý nemecký dedko. Turci sa hlučne zabávajú, vyvreskujú, a dedko sa ích pýta, čože, chlapci, že ste takí bujarí? Jeden z ních odpovedá, až nás tu bude 5 M budeme mať vlastnú stranu, vlastného premiéra, vlastného prezidenta, budemem mať vily a autá tak ako Nemci! No...odpovedá potichu dedko...nebol by som si tak istý, ešte nedávno u nás žilo 5 M židov...
Zdroj
-
 57% ( 4 people voted )
+
2016-07-24 20:07:38 55e4d778

CHOVAT SE, JAKO BY KOMUNISMUS NEBYL?


CHOVAT SE, JAKO BY KOMUNISMUS NEBYL?
KOmunizmus ako ideológiu prevalcovala realita ale jeho jemnejšie deriváty sú tu v podobe rovnostárstva, genderizmu, humanrightizmu, environmentalizmu, pacifizmu, multikulturalizmu a podobných idiotizmov. dá sa povedať že komunizmus zamoril myslenie ľudí v celej EU tak, že sa s tým prakticky nedá pohnúť...Je tu prítomný v podobe nárokovej mentality a šialeného rovnostárstva a pomaly preniká už i do USA. U množstva ľudí v bývalom ostbloku zanechal režim kompletne zdeformovanú myseľ so syndrómom zvieraťa zo ZOO prepusteného do voľnej prírody...radšej sa vráti do klietky kde mu občas podhodia nejaké tie kosti ako sa pokúšať na slobode prežiť a získať nezávisle čosi viac...Ako povedal Churchil, politický systém zmeníš za 6 týždňov, ekonomiku za 6 rokov , myslenie ľudí za 60 rokov...Ale o 60 rokov bude už určite neskoro.
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-21 19:20:21 55e4d778

CHOVAT SE, JAKO BY KOMUNISMUS NEBYL?


CHOVAT SE, JAKO BY KOMUNISMUS NEBYL?
Nuž, Klifton, ono to bolo tak: Môj otec sa ešte v 50tych rokoch na univerzite učil naspamäť "grafikon komunizmu" kde stálo že:
1. v cccp bude v sedemdesiatych rokoch už zdarma bývanie, doprava, potraviny a kultúra, v roku 1980 už bude komunizmus kde bude zadarmo všetko, v ostatných soc. krajinách ktoré tvoria nerozbornú jednotu (včetne číny) príde asi o 10 až 15 rokov neskorej. Neomylní plánovači perlili...:D. Ja som ešte jeden z posledných čo stihli štátnicu z marxizmu, na ZDŠ nás učili že komuniznus určite bude veď predsa bradatí klasici sa nemôžu mýliť ale už bez konkrétnych dátumov, na strednej nás učili že budujeme vyspelú socialistickú spoločnosť, na VŠ nám hovorili že "sa snažíme udržať dosiahnutú životnú úroveň". Nevyšlo ani jedno.
Komunizmus samozrejme, nikdy nebol a ani nikdy nebude presne tak ako nikdy nebude "voľná energia" alebo studená fúzia-jednoducho to odporuje najelementárnejším prírodným zákonom.

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-21 19:11:09 55e4d778

ŠÉF FRANCOUZSKÉ ZPRAVODAJSKÉ SLUŽBY: „RIZIKO TERORISTICKÝCH ÚTOKŮ EXTRÉMNĚ VZROSTLO. STOJÍME NA POKRAJI OBČANSKÉ VÁLKY!“


ŠÉF FRANCOUZSKÉ ZPRAVODAJSKÉ SLUŽBY: „RIZIKO TERORISTICKÝCH ÚTOKŮ EXTRÉMNĚ VZROSTLO. STOJÍME NA POKRAJI OBČANSKÉ VÁLKY!“
Ach-ta 23:
Erdogan sa zbratal s Rusmi takže sa nosatí pokúsili o puč. Jak prosté milý Watsone, veď bol organizovaný akýmsi duchovným z USA.


Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-17 19:56:52 55e4d778

DALŠÍ TERORISTICKÝ ÚTOK VE FRANCII: KAMION NAJEL DO DAVU OSLAVUJÍCÍCH STÁTNÍ SVÁTEK, VÍCE JAK 80 MRTVÝCH (VIDEO)


DALŠÍ TERORISTICKÝ ÚTOK VE FRANCII: KAMION NAJEL DO DAVU OSLAVUJÍCÍCH STÁTNÍ SVÁTEK, VÍCE JAK 80 MRTVÝCH (VIDEO)
Vďaka mutti Stasi Makrell a herr Druncker, veď predsa mohamedáni sú vítaní, obohacujú našu kultúru a neopovážte sa neprijať ích, hneď vám naparíme pokutu 250000 jurov. Teroristické útoky nemajú predsa nič s islamom a na obranu proti frustrovanýmchudákom ktorí sa v európe necítia ako doma už na zasadaní ÚV EUSSR pripravujú ekologické kosačky...
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-07-15 21:17:18 55e4d778

ZLOČINNÉ SPOLČENIE UŽ AJ VO VAŠOM OBCHODE!


ZLOČINNÉ SPOLČENIE UŽ AJ VO VAŠOM OBCHODE!
Ferda, ty si padol z jahody? Komunisti globálne odkrágľovali viac ľudí ako ích rodní bratia nacionálni socialisti pod vedením zneuznaného umelca z Braunau. No a o ekonomických úspechoch socializmu pomlčím-sami (inteligentní) komunisti ten pochybný spolok rozpustili pretože pochopili že je pre ních výhodnejšie stať sa kapitalistami...čo ích otcovia znárodňovali, to ích synovia sprivatizovali...
Zdroj
-
 50% ( 4 people voted )
+
2016-07-13 18:57:50 55e4d778

BREXIT SKUTEČNOSTÍ: VELKÁ BRITÁNIE ODCHÁZÍ Z EU!


BREXIT SKUTEČNOSTÍ: VELKÁ BRITÁNIE ODCHÁZÍ Z EU!
Kanagon:
ĆO slováci v GB?
Nič. Ak majú trvalý pobyt a trvalé prac. miesto tak sa ích brexit vôbec netýka (okrem toho že ím možno dočasne trocha padne mena a už sa ím to tak neoplatí...)

Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-06-24 19:34:36 55e4d778

BREXIT SKUTEČNOSTÍ: VELKÁ BRITÁNIE ODCHÁZÍ Z EU!


BREXIT SKUTEČNOSTÍ: VELKÁ BRITÁNIE ODCHÁZÍ Z EU!
Bruselské byroktatické krysy dostali pecku do nosa. Ak ím ani toto neprečistí ích priblblé byrokratické mozgy a nezačnú odbúravať všetky ích debilné regulácie, dotácie a ostatné nezmysly tak čoskoro príde frexit, itexit, grexit, czexit...až sa nakoniec zobudia a nebudú mať čo regulovať. Najväčší problém celej Európy je ten že národy majú už tak vymyté mozgy socializmom a nacionalizmom že po (pravdepodobne nevyhnutnom) kolapse EU začne zasa éra colníc, "ochrany trhu", vízových povinností, šovinizmu a nacizmu...
Zdroj
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-06-24 17:49:03 55e4d778
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0439 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo