Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dokumenty, obrázky, videá a fórumové príspevky od

Kicker # PageJovo44


REFERENDUM O PRIRODZENOSTI, NORMÁLNOSTI A TRADIČNOSTI RODINY


REFERENDUM O PRIRODZENOSTI, NORMÁLNOSTI A TRADIČNOSTI RODINY
Porovnávať takýmto spôsobom výchovu zvieratiek s VÝCHOVOU ĽUDSKÝCH BYTOSTÍ je DEMAGÓGIA !!! Ten, čo sa o toto snaží s úmyslom vyzdvihnúť tzv. PRIRODZENOSŤ a dať tak do rovnosti zvieraciu s ĽUDSKOU prirodzenosťou, by mal byť ZBAVENÝ OBČIANSKYCH PRÁV !!! Je predsa NEMOŽNÉ, aby sa pudy a inštinkty POROVNÁVALI s CITOM a VÔĽOU !!! A v prípade, že autor článku patrí ku 4% menšine, tak je toto REFERENDUM NANAJVÝŠ POTREBNÉ a MAXIMÁLNA ÚČASŤ ĽUDSKÝCH BYTOSTÍ s NEPOKRIVENÝMI HODNOTAMI POVINNÁ !!!
Zdroj
-
 74% ( 13 people voted )
+
2015-02-06 13:29:35 55edea10

Teroristický podvrh vo Francúzsku


Teroristický podvrh vo Francúzsku
Až doteraz som si myslel, že najväčší EURÓPSKY CIRKUS (ringišpír a magie) je bývalá "BRATSKÁ" ČESKÁ REPUBLIKA. Mýlil som sa. Frantíci od Seiny ma presvedčili, že "ŽANDÁR ZO SAINT TROPEZ" NIE JE FRAŠKA ani KOMÉDIA, ale (NE)SKUTOČNE DRSNÁ REALITA !!! Pretože dnes to je REALITA, keď takzvaná ŠPECIÁLNA JEDNOTKA odpráskne pri zásahu o 100% viac NEVINNÝCH OBČANOV než TERORISTOV !!!
Tých OBČANOV, ktorí si svojimi DAŇAMI PLATIA vlastnú BEZPEČNOSŤ ???!!! Toto je buď TRAGI-KOMICKÉ DIVADIELKO (inside job), alebo TOTÁLNA INKOMPETENCIA spojená s NEHORÁZNYM PLYTVANÍM "VEREJNÝCH FINANCIÍ" (občan si platí vlastnú smrť s veľmi vysokým %-tom pravdepodobnosti) !!!
A aby sme pocítili aspoň malé percentíčko zo SKUTOČNÝCH POCITOV francúzskych občanov, zamyslime sa nad jedinou LOGICKOU OTÁZKOU : AKO SÚ, V SKUTOČNOSTI, NA TOM NAŠE ŠPECIÁLNE JEDNOTKY A PZSR ??? Som toho názoru, že ak sa chce OBČAN akéhokoľvek "štátu" v súčasnej "EÚSA DEMOKRACII" BRÁNIŤ, alebo aspoň CÍTIŤ BEZPEČNE pred TERORISTAMI / VLASTNÝM "ŠTÁTOM" mal by sa začať zaujímať o zákony "štátu" TEXAS, ktoré riešia túto problematiku.
Zdroj
-
 66% ( 19 people voted )
+
2015-01-10 15:51:45 55edea1c

Kiska pokecal s Obamom, Cameronom aj princom Charlesom: Sľúbil NATO základňu v Poprade!


Kiska pokecal s Obamom, Cameronom aj princom Charlesom: Sľúbil NATO základňu v Poprade!
"Slovensko sa na summite zaviazalo, že na svojom území vybuduje logistickú základňu, ktorá bude slúžiť pre potreby NATO."

!!! NIE, SLOVENSKO SA NEZAVIAZALO !!! To len jeden ÚŽERNÍK, nevedomky sa ocitnúci na poste "PREZIDENTA" (vraj SR) niekde VYPRDOL SVOJE VLASTNÉ TAJNÉ ŽELANIE, na ktoré má VÄČŠINA OBČANOV SR (mierumilovne zmýšľajúcich) SVOJ VLASTNÝ NÁZOR, ktorý by radi vyslovili v REFERENDE !!!
Zdroj
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-09-11 12:17:25 55ede33b

Nevoľte!


Nevoľte!
Milan,
VĎAKA ZA PODPORU !!! Vo svojom príspevku som napísal o reálnych činoch a stavoch, ktoré sa skutočne udiali, sú reálne badateľné a kam si myslím, že by sa mohli dostať. Všetko je to na základe mojich skúseností a názorov. To, že niekto má iný názor plne akceptujem, že ho vyjadruje na mentálnej úrovni NEANDERTÁLCA (oni vedia o ktorých hovorím) je prehliadnuteľné, ale NEPOZNAŤ PRAVDU považujem za prinajmenšom smutné. Ešte raz VĎAKA !!!
Zdroj
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-16 19:53:01 55ede332

Nevoľte!


Nevoľte!
Vám ostatným, ktorí máte iný názor, želám len to, aby sa Vám vyplnilo čo si sami želáte,. Dôležité je len to, či to nakoniec budete SCHOPNÍ PRIJAŤ, STOTOŽNIŤ SA s tým a PREŽIŤ TO v plnom rozsahu SKUTOČNÝCH UDALOSTÍ, ktoré nastanú bez ohľadu na Vaše očakávania.
Zdroj
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-16 16:35:40 55edea11

Nevoľte!


Nevoľte!
Lenka B,

podľa Tvojej neadekvátnej až afektovanej reakcie na môj diskusný príspevok by som Ti rád vysvetlil, že som tým nemyslel priamo Teba. Na druhej strane si však myslím, že pravdepodobne patríš do kategórie TRAFENÁ HUS ZAGÁGALA. Dokonca si si aj sám(a) vybral(a) konkétnu pasáž, ktorá sa Teba konkrétne týka. Prosím, nehnevaj sa, že PRAVDA funguje tak dokonale. Ešte raz, sa Ti za to ospravedlňujem.
Zdroj
-
 59% ( 7 people voted )
+
2014-08-16 15:28:32 55edea13
loading...

Nevoľte!


Nevoľte!
Tak nám prosím Vás, Vy pravou múdrosťou obdarení, VYSVETLITE pri súčasnom "DEMOKRATICKOM" volebnom zákone a "TRANSPARENTNEJ" volebnej praxi ako zmeniť parlament na SKUTOČNE PRO-OBČIANSKY, keď :
ŠTÁT ako sme ho poznali pred ZAVLEČENÍM do "EÚ a ZÓNY" bol ZLIKVIDOVANÝ !!! "Naši "ŠTANDARDNÝ (rozumej skorumpovaní) POLITICI A STRANY" - zapredanci, farizeji a judáši, ho za judášsky groš svojimi činmi v NÁRODNEJ ZRADE SLOVENSKEJ REPUBLIKY (NZRSR) odovzdali KORPORÁTNEJ KOLÓNII EÚSA a urobili to preto, lebo NEMAJÚ POŇAŤIA ako "náš" ŠTÁT SPRAVOVAŤ !!! To je SKUTOČNÝ DÔVOD takzvaného "ODOVZDÁVANIA KOMPETENCIÍ" a hlavne NÁRODNÉHO BOHATSTVA cudzej firmičke "BRUSSELS(EU)-FRANKFURT(ECB) Ltd.". Pri ich domýšľavosti o svojej dôležitosti a nedotknuteľnosti si neuvedomujú, že sú len NESCHOPNÍ LOKAJI so zmluvou na DOBU URČITÚ. Pre pripomenutie (všetkým s kratšou pamäťou ako 20 rokov), aspoň tie "NAJ" skutky z dielne našich "ŠTANDARDNÝCH POLITIKOV A STRÁN" (zapredancov, farizejov a judášov):
- (KDH) hlasovanie proti vyhláseniu memoranda o zvrchovanosti a samostatnej SR (v poslednej volebnej kampani do N(Z)RSR sa vyhlasovali za "to najlepšie pre Slovensko" - Farizeji a čo chrbtová kosť ?)
- (KDH) likvidácia slovenského poľnohospodárstva a potravinovej sebestačnosti - Farizeji, "ĎAKUJEME".
- (SDKÚ+KDH) oddĺženie slovenských bánk na náklady občanov SR a ich odovzdanie nenažranej KOLÓNII EÚSA - Judáši, kam ste zdupkali ?
- (SDKÚ+KDH) odovzdanie strategických podnikov SR za srandovný judášsky groš nenažranej KOLÓNII EÚSA
- (SMER "SD"+SDKÚ+KDH) prijatie "Lisabonskej (obchodnej) zmluvy" v NZRSR bez vyhlásenia referenda a tým degradovanie ÚSTAVY SR na srandovný pamflet - Zapredanci, vaši rodičia sa za vás musia HANBIŤ.
- (SMER "SD") zavedenie "EURA (cudzej meny)" bez pravdivého informovania občanov o jeho skutočnom stave a bez vyhlásenia referenda - ČERVENO - ŽLTÝ MAŇÁSKOVÉ a neschopný "SD" = SOCIÁLNY DILETANTI.
- (SMER "SD"+SDKÚ+KDH) zatiahnutie občanov SR do splácania cudzích dlhov (EuroVálov) bez vyhlásenia referenda - Zapredaní Judášsky Farizeji, všetci máte v názve "D", ale o tej D len DRÍSTATE pred kamerami.
Zapredanci (SMER "SD" so silným (cigánskym) NÁRODNÝM PILIEROM v programe), farizeji (KDH s rovnou a pevnou PRO-SLOVENSKOU chrbtovou kosťou) a judáši (SDKÚ s 30 striebornými v kešeni za slovenské banky a strategické podniky) svojou neschopnosťou nielenže nenaplánovali, nepostavili a nespustili žiadnu výrobu vlastých konkurencieschopných slovenských výrobkov, ale NEDOKÁZALI ani UDRŽAŤ a ZMODERNIZOVAŤ ešte fungujúce podniky a poľnohospodárstvo, ktoré by poskytovali slušnú prácu za dobrú mzdu a vlastné, kvalitné potraviny pre OBČANOV SR !!!
OBČANIA SR, koľkože rokov pozeráte na TIE ISTÉ KSICHTY našich "ŠTANDARDNÝCH (skorumpovaných) POLITIKOV" v ich "DEMOKRATICKÝCH VLÁDACH a NZRSR" a nechávate sa NIMI klamať, okrádať a ožobračovať takzvanými UZÁKONENÝMI "REFORMAMI", (stále sa zvyšujúcimi) DAŇAMI, ODVODMI a POPLATKAMI, ktoré NIČ NEZLEPŠUJÚ len svedčia o tom, že ONI NEMAJÚ ŠAJNU AKO SPRAVOVAŤ ŠTÁT !!!
Nimi ZREFORMOVANÉ (skorumpované) vysoké školy chrlia titulovaných absolventov - ekonómov, právnikov, sociálnych pracovníkov, ekológov..., aby napĺňali ZMAGORENÚ VÍZIU týchto neschopných zapredancov farizejov a judášov o "VZDELANOSTNEJ EKONOMIKE". Výsledky ich ZMAGORENEJ VÍZIE máme možnosť spoznávať na vlastnej koži každý ďalší od stvoriteľa darovaný deň. Ďalšie nové DOTÁCIE pre ZAHRANIČNÉ KORPORÁCIE a NENAŽRANÉ PRACOVNÉ AGENTÚRY na upredňostňovanie zamestnávania VYBRANÝCH VEKOVÝCH skupín (absolventi), ktorými sú znevýhodňované ostatné vekové skupiny (s väčšími skúsenosťami a nárokom na vyššie mzdy) !!!
Nech nám títo HURVÍNKOVIA vysvetlia - KTO bude pestovať OBILIE, OVOCIE a ZELENINU, dorábať MLIEKO a MÄSO. Ahááá, každý rok si na to POŽIČIAME za "VÝHODNÝ ÚROK" a DOVEZIEME (v 3-ťo triednej kvalite). Napriek tomu, že PÔDU, PASIENKY a VODU (zatiaľ) máme. Aj ĽUDÍ (zatiaľ) je tu dosť (cigánsky NÁRODNÝ PILIER v programe SMER "SD"). Potrebujeme len STROJE, PHM a na začiatok OSIVO. To sú ekonomicky efektívne a národu prospešné investície !!! Na také nám však "BRUSSELS(EU)-FRANKFURT(ECB) Ltd." financie z EURO-FONDOV NIKDY neposkytne.
Podľa ich STRATÉGIE VZDELANOSTNEJ EKONOMIKY, národ nakŕmia našminkované, vyfintené slečny absolventky s titulom M(a)G(o)R (s hlavou prázdnou ako "ŠTÁTNA POKLADNICA") spolu so svojimi spolužiakmi za 2000 EUR/mes., ale na vysokej vzdelanostnej úrovni a s vysokou PRIDANOU HODNOTOU. A naši absolventi - "EKONÓMOVIA", indoktrinovaní najnovšími trendami v odbore, budú ŠPEKULOVAŤ na finančných trhoch s akciami, úrokovými sadzbami, výhodnými pôžičkami, dlhopismi, hypotekárnymi úrokami a "ŠMELIŤ" nám žiarivú budúcnosť v "BLAHOBYTE", samozrejme tiež na vysokej vzdelanostnej úrovni a s ešte vyššiou "PRIDANOU HODNOTOU" (vzdušné zámky bez pevných základov z REÁLNYCH HODNÔT).
Zdroj
-
 76% ( 23 people voted )
+
2014-08-10 21:15:52 55ede336

Chorý muž Európy


Chorý muž Európy
AUTOR SA PRAVDEPODOBNE POMÝLIL A PODPÍSAL SA DO NADPISU SVOJHO ČLÁNKU.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-08-08 09:08:18 55ede339

SLOVENSKÝ PREZIDENT ODEVZDAL SVŮJ PLAT CHUDÝM RODINÁM


SLOVENSKÝ PREZIDENT ODEVZDAL SVŮJ PLAT CHUDÝM RODINÁM
To si naozaj myslíte, že odovzdal "SVOJ PLAT" ??? On má predsa svoje vlastné finančné prostriedky, z ktorých môže kľudne žiť. Myslím tie, ktoré ZODRAL Z ĽUDÍ V NÚDZI pomocou svojich ÚŽERNÍCKYCH SPOLOČNOSTÍ !!! Robí zo seba FALOŠNÉHO DOBRODINCA, keď v skutočnosti iba VRÁTIL časť DANÍ odvedených OBČANMI !!! Pre pripomenutie - Jeden uznávaný človek ,Joshua ben Mariam, kedysi povedal: "NEDÁVAJ HLADNÉMU RYBU, ALE NAUČ HO RYBY CHYTAŤ". Preto by bolo účinnejšie keby "náš" FALOŠNÝ DOBRODINEC začal radšej konať v zmysle týchto PRAVDIVÝCH SLOV, aby pomocou jeho konania mali VŠETKY CHUDOBNÉ SLOVENSKÉ RODINY viac možností SLUŠNEJ PRÁCE za SLUŠNÚ MZDU. Inak mu jeho FARIZEJSKÉ ČINY neprinesú SKUTOČNÉ, ÚPRIMNÉ UZNANIE od OBČANOV. O čo mu ,v jeho prípade, pravdepodobne vôbec nejde, keďže za týmto "DOBROČINOM" cítiť PR rukopis. A na záver : funkcia PREZIDENTA v "našom" KORPORÁTNOM ŠTÁTE je len ďalšou rolou v TRAGI-KOMÉDII "O NESTRANNÍCKOM KANDIDÁTOVI." Už teraz je každému jasné, že "NÁŠ NESTRANNÍCKY KANDIDÁT" kope za BRUSELSKÝCH VRIŤOLEZCOV.
Zdroj
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-07-27 12:27:54 55ede338

KTO NÁM TU NAVYŠUJE CENY?!


KTO NÁM TU NAVYŠUJE CENY?!
Paiger,
KTORÉ, že a PRE KOHO to tie ÚLOHY, "NÁŠ ŠTÁT" (pobočka nadnárodnej korporácie EUSA) plní ??? Ak máte na mysli, že pre nás občanov, tak "DOBRÉÉÉ RÁÁÁNO" !!! Za Prvé : "NÁŠ ŠTÁT" (vláda SR) Vás bez Vášho súhlasu oberie o cca 30% Vašej mzdy, predtým ako ju skutočne dostanete a bez akejkoľvek záruky na to, ako táto čiastka bude reálne (a efektívne) použitá. (to, je len vôľa "jeho" sponzorov a mecenášov, ktorím spláca svoje volebné víťazstvo). Všetky "ŠTÁTNE" rezorty, ktoré "VLÁDA SR" riadi - (NE)prosperujú a (NE)plnia si (ANI) základné úlohy (ISTOTY) voči vlastným občanom, ktorých následne "NEOBERAJÚ" na každom kuse tovaru a každej službe, poskytovanej AKÝMKOĽVEK (a hlavne neštátnym) dodávateľom o ĎALŠÍCH 20% !!! Títo "SD" (Sociálny Diletanti) Vás oklamali keď vyhlasovali, že pri poklese deficitu "ŠTÁTNEHO ROZPOČTU" znížia DPH späť na 19% !!! Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú. Za Druhé : A tým čo aspoň trochu rozmýšľajú je jasné, že kolaps tejto "PYRAMÍDOVEJ HRY" (nielen s farebnými papierikmi) je neodvratný. DOMČEK Z KARÁT postavený na spotrebe, pľundrovaní a ovládaní vyšinutou menšinou sa rúca (otázka nie je ČI, ale KEDY) strhávajúc všetky pokrivené piliere MOCI a OVLÁDANIA (prázdne reči, sľuby a tzv. "DEMOKRATICKÉ VOĽBY"). "SÚČASNÝ ŠTÁT" JE KORPORÁTNA PÁSOMNICA zdochýnajúca v SRAČKÁCH, ktoré si sama, svojimi "ŠTANDARDNÝMI POLITICKÝMI STRANAMI" nahnojila.
Zdroj
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-07-19 17:36:31 55ede325

Soudruh Hitler byl socialista


Soudruh Hitler byl socialista
To, že NSDAP bola "ULTRA-PRAVICOVÁ" politická strana je jeden z očividných dôkazov o anglo-sasko-sionistickej snahe posúvať skutočný význam slov a dejín. V 19. stor. sa do Frankfurtu prisťahoval jeden pán (khazar) menom Amshel Moses Bauer a založil si tam peňazomeneckú firmičku. Ako svoje logo si nad vchodové dvere zavesil "ČERVENÝ ŠTÍT" (preložte to logo do nemčiny a napíšte ho v angličtine). Tento pán neskôr založil v Anglicku jednu z prvých SÚKROMNÝCH CENTRÁLNYCH BÁNK - BoE. Neskôr mal prsty vo vzniku SOVIETSKEHO ZVÄZU (komunistického štátu), ktorého štátna vlajka bola ČERVENO-ŽLTÁ (posadnutosť symbolikou nepustí). Ak si viete v duchu vybaviť nacistickú štátnu vlajku tak zistíte, že jej základná farba bola ČERVENÁ (žeby angažmán anglo-sasko-sionistov spoza mláky ?). V dnešnej dobe je vraj KOMUNIZMUS (extrémna ľavica) "porazený", avšak my čelíme "UMIERNENEJŠÍM" pokračovateľom predchádzajúcich pokusov tých istých bábkohercov z pozadia. Projekt EU má síce MODRO-ŽLTÚ farbu, ale nenechajte sa zmiasť. Vedúcou silou v tejto novej "KORPORÁCII" sú "SOCIÁLNY DEMOKRATI" (so sociálnym majú spoločné jedine INŽINIERSTVO a s demokraciou NIČ). Aby sme zistili kto v skutočnosti stojí za projektom EU, stačí keď sa vrátime ku starej dobrej SYMBOLIKE. Sociálno-demoktatické strany v našich zemepisných šírkach používajú nám už známu ČERVENO-ŽLTÚ farbu, ale v jej "UMIERNENEJŠOM" odtieni ORANŽOVEJ (ako nám to do seba pekne zapadá) !!! Otázka na záver: KTO ťahá za nitky BÁBOK v "našej" ČERVENO-ŽLTEJ vláde a ktorí terajší (2) miništranti v nej "PRAXOVALI" (boli na stáži) v London CITY ??? Prajem pekný ďeň.
Zdroj
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-07-17 19:33:19 55ede339

Stát- nutné zlo?


Stát- nutné zlo?
Vážený p. Pandemonium, súčasný ŠTÁT nie je v tejto forme vôbec potrebný, pretože neplní ŽIADNU zmysluplnú úlohu prospešnú bežnému produktívnemu občanovi, ktorému by mal uľahčovať (nie zťažovať) jeho život v takejto forme tzv. "spoločenskej zmluvy". Súčasný ŠTÁT nás vtiahol do nedemokratického zväzku EU bez ratifikácie "Lisabonskej zmluvy" ( de facto ústavy EU ) v referende !!! To isté urobil súčasný ŠTÁT v prípade svojvoľného prijatia cudzej meny EUR a neposledne aj prijatím záväzku platiť dlhy cudzích ŠTÁTOV EU, na ktorých vzniku nemá SR žiaden podiel !!! Mimo toho, súčasný ŠTÁT sám zlikvidoval svoj vlastný priemysel, poľnohospodárstvo, zdravotníctvo, sociálnu politiku !!! Súčasný ŠTÁT preferuje podporu asociálnych a neprispôsobivých etník/ skupín oproti občanom, ktorý svojou prácou budovali to, čo súčasný ŠTÁT svojou politikou nechal a naďalej necháva likvidovať !!! Takže, už sa všetci prebuďte, lebo všetky podobné drísty sú na dve veci - na Nič a na Ho... Blížia sa voľby do Európskeho parlamentu a jediná správna voľba ako zmeniť súčasný stav je nevoliť tzv. "ŠTANDARDNÉ POLITICKÉ STRANY", ktoré majú všetko vyššie uvedené na svedomí !!! Tu je potrebná rozumná voľba čisto NÁRODNE orientovanej politickej strany, ktorá posilní EUROSKEPTICKÚ platformu v Európskom parlamente, pretože ryba smrdí od hlavy a to je ten orgán, ktorý treba eliminovať (odstrániť) !!! A na záver želám všetkým príjemné sviatky.


Zdroj
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-04-19 15:43:51 55ede324
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Feminismus 2.0: Alternativa ke krajní levici


Feminismus 2.0: Alternativa ke krajní levici
Některé otázky, které nastoluje soudobý feminismus, jsou do určité míry oprávněné. Nenechejme extrémní levici, aby si je přivlastnila a tvrdila, že jen ona je oprávněná na ně ...
MAĎARSKO ODMÍTLO PŘIJMOUT 5000 MIGRANTŮ ZE ŠVÉDSKA
SOVĚTSKÝ IMPERIALISMUS: NAPADENÍ RUMUNSKA
THE RON PAUL INSTITUTE: NATO SE POSILUJE NA VÁLKU

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0369 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne