Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Zblbnuti propagandou – aneb buťme sforni!


Zblbnuti propagandou – aneb buťme sforni!

Dneska je temu pětaštyrycet let, co armada statu organyzovaně, pod velenim svojeho vrchniho velitela, uspěšně zasahla. Bylo to poprve v jeji hystoryji, a už se to nikdy neopakovalo. Naštěsti. Bo přesně před pětadvaceti rokama armada zasahla proti vlastnim lidem. Neni nic horšiho, než když armada střila do vlastnich.

Ale na druhu stranu, ten naš lid, to je tež pěkna sviňa. Kam vitr, tam plašť.Stači trocha propagandy, a už vali kupředu, zpatky ni krok. Nic mu nezabrani, aby nepřevalcoval, nezničil, nevyhnal, nevyvraždil. Kdysik stačilo par kecu v novinach, dneska stači par vhodně zmanypulovanych televiznich pseudozprav od vyjukanych optymistyckych šašku, a lidova masa ma jasno, už zna ten spravny nazor, kvuliva keremu by byli schopni zabijat.

Zajimave je, že zme nikdy nepotřebovali žadneho charyzmatyckeho fyrera s knirkem. Naši vudci byli taci necharyzmatyčti. Co by tež kdo viděl na suchem Benešovi, kery nepil, nekuřil ani nechodil za babama? Co bylo charyzmatyckeho na tlustem Gottwaldovi prolezlem syfilidu? A jake charyzma měl neschopny komunysta Dubček, kery dokonce podepsal zakony proti lidem, keři ho přišli podpořit? Leda tak velky frňak.

My, lid česky, žadneho fyrera nepotřebujeme. My všecko zvladnem sami. Nam stači enem naznačit. A jak už kdosik naznači, tak už nas nikdo nemože zadržet, bo my, lid loajalni, už přece dobře vime, co je spravne a co ni.

A tuž v roce 1914 dav slibuje věrnost Vidni. Nepřitel je jasny a je třeba se mu postavit za jakukoliv cenu. "Slava vlasti a cisaři! Řiše rakuska nikdy nepomine! Vnějši nepřitel musi byt zahuben"

V roce 1918 ten samy dav slibuje věrnost mlade republice. "Ať žije tatiček Masaryk!"

V roce 1938 dav vřešti, že republiku nikomu neda. "Dejte nam zbraně, dali zme si na ně!"

V roce 1942 ten samy dav, kery zaplnil cely Vaclavak, slibuje věrnost Velkoněmecke řiši, kera hrdinně na vychodě valcuje bolševizmus a lituje umrti velkeho kamarada dělnicke třidy, Rajnharda Hajdrycha.

V roce 1945 dav radostně vita Rudu armádu a přisahaju věrnost presidentu osvoboditeli Benešovi a demokracyji. Po celé republice se demokratycky vynořuju odbojaři, partyzani, rabovaci revolučni gardy. Lid opět zvitězil, bo lid se neda zavřit. Pozavirat se daju ti, kere lid nazve kolaboranty.

V roce 1948 dav radostně tleska Klemovi, kery pravě nedemokratycky ukecal prezidenta, a vita přichazejici socializmus bez lidskeho gzychtu.

V roce 1951 dav vola "Psovi psi smrt". Desetitisice lidi už je zabitych, nebo v kriminalach, nebo v emigraci Dav se ale raduje nad vyvražděnim par bolševickych vudcu. Fčil už pude všecko fajně.

V roce 1968 dav slibuje věrnost jinemu socijalizmu, tentokrat s lidskym gzychtem. Věrnost nevydrži dluho, už v srpnu 69 vysvětli loajalni lid temu pomylenemu lidu, že se kurevsky mylil. Pomyleny lid bez podpory sdělovacich prostředku to okamžitě chape a dalšich dvacet roku drži hubu a krok.

V roce 1977 lid v tovarnach a uřadach opět vola – republiku si rozvracat nedame. Zkrachovanci a zaprodanci zustavaju v menšině, uzavřeni do izolace. Dav podepisuje věrnost straně proti něčemu, co si ani nikdy neměl možnost přečist. Dav neumi čist.

V roce 1989 dav usoudil, že nove tvurči činy ve jmenu socialismu a miru mu už nevoni, bo marka, šilink a bony voni tak nějak lip. Dav dostane k moci jine stranicke činitele, keři se zavažu, že tym předchozim nezkřivi ani vlasek. Dav je šťastny, aniž by tušil, že dobře už bylo a vola: "Strany su pro straniky, Občanske Forum je pro všecky!"

V roce 1993 už dav nejasa, ale je rad, že zme se zbavili jineho davu, kery na tom spravnem davu tři čtvrtě stoleti ve stinu parazitoval a v zavětři chystal samostatnost.

V roce 2004 dav jednomyslně schvaluje a vita zanik samostatne Česke republiky a Slovenské republiky a začleněni do EvroSajuzu. Všeci se těši na granty, dotace a nove zlodějny, ukradene pracovitějšim občanum ze Zapadu.

V roce 2014 dav u televizi slibuje věrnost Bruseli. Nepřitel je jasny a je třeba se mu postavit za jakukoliv cenu...Author: LADISLAV VETVICKA # VysoXucy25
Slovensko2014-08-228
-
 56% ( 6 people voted )
+
Čiže dav sú predajné opice, čo sa môžu sťažovať len sami na seba.Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-08-23 16:20:13 51aa5cb7
A tie isté pouličné opice by si dokonca chceli vládnuť nejakou priamou demokraciou rovno z námestí, lol, lol...Pandemonium # DaruJete36
-
 61% ( 8 people voted )
+
2014-08-23 17:08:36 bc7b649f
Toto pojednanie o dave má niečo do seba.
Ved aj ryby v hejne sa tak správajú.
Kde otocí hlavu a popláva prvá, plávajúca na čele, tam sa zvrtne celé hejno.
Davu na námestí stačí ukázať nejaký zmysluplný smer - prípadne ideu.
Aj stádovitosť je ľudskej rase vlastná !

Gilgamesh # BakyJymu34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-24 05:41:48 c35b0833
V roce 1993 už dav nejasa, ale je rad, že zme se zbavili jineho davu, kery na tom spravnem davu tři čtvrtě stoleti ve stinu parazitoval a v zavětři chystal samostatnost.

Tento pán, čo to napísal, je obyčajný český šovinista a hlupák.
Doporučujem mu prečítať si na prope Memorandum o Slovensku a bude vedieť prečo ten parazitujúci dav dav v závetrí chystal samostatnosť. Tu je link:


http://www.protiprudu.org/memorandum-o-slovensku/

adam # GebaXata89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-24 11:37:27 c3a0b62a
ovládanie davovej psychózy už postúpilo o úroveň vyššie. policajné zložky sú zamerané na dav ako na nepriateľský celok. používajú slzáky, gumenné strely značkovače, kamery a záznamy, drony a inú techniku.
ako však ukázali profesionáli na majdane, manipulovať sa dá aj inak. stačí pár odstreľovačov po okolitých budovách a tí neodstrelia policajtov, ale naopak protestujúcich. polícia nevie podať prvú pomoc pomocou pelendreku a emócie sa stupňujú. svoje zohrá aj propaganda v novinách......
rovnako sa dá aj zopár protestujúcich zraniť zblízka iným nasadeným učastníkom davu.
počul som už aj o tom, že novinári z jednej nemenovanej súkromnej televízie občas zaplatia za takú akciu v nejakej osadovej bitke ako minule keď tam napadli policajtov.kšeft je kšeft.

aaa # RuxaQija4
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-08-24 16:27:55 b229280e
Adam–máš recht, sprostý pepík nevie, že nadmieru Praha a zrejme aj iné mestá boli ťahúňmi hospodárstva, keby nacistický mindrák narážal na dotácie, tak dotované boli aj zlaté pepícke ručičky takmer úplne všade mimo hlavné priemyselné oblasti, lenže pepík to pokladá za správnu vec, príživníčiť na úkor druhého. On si vysnil dav a v rámci davu majú povinnosť druhí prispievať jemu na radovánky, ak by sa presunuli aj do neželaných zón, tak kričí ako besný pes. Kto sa prosil pražských boľševikov, kto túžil po ich nesmiernom obdive k Stalinovi, centralistickej komunistickej tyranii, oni si celý socializmus a direktívne riadenie vymysleli, čo sa šťažuje banda boľševická na plody svojich rozhodnutí. Okrem toho, ako početní sú títo primitívni šovinisti, kto im dal právo vykrikovať aj v mene tých, ktorí nielenže k nimi nepatria, ale týmito skupinami pohŕdajú?
Žiadny dav nie je, iba jednotlivci so slobodnou vôľou, davy potrebujú vzývať iba plánovači a zlodeji, neúspešní a podobní zhýralci. Paraziti ako autor potrebujú socializmus, ale len pre seba, pre cigáňov už nie.

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-24 20:36:48 b2289333
loading...
Slovensko je asi jediná krajina, do ktorej prišli komunisti zo západu - z Prahy.
Vo volbách roku 1948 predsa na Slovensku vyhrala Demokratická strana.

Gilgamesh # BakyJymu34
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-08-25 07:27:52 c35b0888
Ak si pozorne prečítame príspevok toho "pána" Vetvičku, zistíme, že že všetko o čom píše pripadá na "zásluhy" toho "správneho neparazitujúceho davu". Chudák ani nepostrehol ako si nasral do vlastného hniezda.
adam # GebaXata89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-25 08:59:43 c3a0b62a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   t
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0309 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles