Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Štandardná európska vláda slovenských oligarchov


Štandardná európska vláda slovenských oligarchov

To, čo nám ľavicovo liberálne médiá tesne po voľbách prezentovali ako patovú situáciu s nábehom na opakované voľby, sa týždeň potom ukazuje ako potvrdenie ďalšej "konšpiračnej" teórie: Oni boli dohodnutí už pred voľbami.

Toto nebude súvislý text. Viac-menej len pre záznam sem spíšem zopár tvrdení, či explicitne vyjadrených súvislostí.

Predvolebné prieskumy, ktoré boli prezentované v médiách boli robené na zákazku. Niekto ich zaplatil. Je normálne, že keď si kúpim nejakú službu, tak mám svoj zámer. Zároveň je faktom, že (oveľa reálnejšie) prieskumy verejnej mienky boli k dispozícii hodný čas pre samotnou voľbou.

Rokovania o zostavení budúcej vlády teda mohli prebiehať už pred voľbami. Nie medzi politikmi, ale ich klientami. Medzi tými, čo celé "demokratické" divadlo organizujú a majú na jeho výsledku postavený svoj biznis, svoje živobytie.

Slovenská politická scéna je čoraz bližšie tej európskej. Neomarxisti z médií do parlamentu dotlačili "fašistov", ktorých môžu použiť ako argument (strašiaka) pre podporu vzniku veľkej oligarchickej koalície. Čo je zatiaľ na Slovensku problém, sú "extrémisti", ktorým nálepku "fašista" nalepia (aj keď sa snažia) len veľmi ťažko: Richard Sulík a Igor Matovič.

Ilustrujme si štandardný európsky postup na príklade Francúzska: Nacionalistický národný front rodiny Le Pen je označený za extrémistickú stranu. Centrálu strany pravidelne navštevujú finančné kontroly. Médiá píšu o tom, ako je NF financovaný z ruských peňazí a teda zrejme háji ruské záujmy. Odhliadnuc od toho, že s Rusmi sa kamarátia obe "štandardné" francúzske strany, počuli ste niekedy o vyšetrovaní finančných tokov zo Saudskej Arábie pre (nielen) francúzsku moslimskú komunitu? Alebo sú Saudia a Katar snáď demokracie, z ktorých by si Rusi mali brať príklad?

Alebo si vezmite také Turecko. Erdogan a Putin: akoby ich jedna mater mala. Ale kým na Putina sa valia sankcie, na Erdogana miliardy eur, zrušenie vízovej povinnosti. Proste, rozhoduje charakter, ako hlásali aj slovenské predvolebné plagáty. Béla Bugár, Lucia Žitňanská, František Šebej .... kam vietor, tam európsky plášť.

Richardovi Sulíkovi už deň po voľbách venovali slovenské "mienkotvorné" médiá sériu článkov. Oni dobre vedia, že s touto chybou v systéme budú mať väčšie problémy. Kotlebových voličov poľahky označia za fašistov. Aj keď nie každý frustrovaný mladý človek je fašista, toho z neho spravia kanonádou osočovania a demagógie až tie médiá.

Richard Sulík je iná káva. Priamo do očí "štandardným" nemeckým politikom si dovolí odmietnuť hlavnú korupčnú schému EÚ: eurofondy. A euro korupcia je predsa dobrá, dvíha HáDéPé a to je miera .... (čoho vlastne?). Ale snáď by ste to pre Marxa-Engelsa nechceli nechať na neviditeľnú ruku voľného trhu?

Dnes už to nie je o pravici a ľavici. Temer všetky politické strany sú silne etatistické, ľavicové. Štát sa o vás postará, len dajte pokoj našim oligarchom. Dnes vedie deliaca čiara medzi "štandardným" a "nesystémovým", či "extrémnym". Medzi politikmi, čo sa "dokážu dohodnúť" (=nechajú sa kúpiť) a tými, čo ich treba zdiskreditovať. Za každú cenu a všetkými prostriedkami.

Keby mohli voľby niečo zmeniť, už dávno by ich zrušili. Ale prečo by ich rušili? Keď z nich môžu urobiť také krásne divadielko a dať zarobiť svojim mediálnym "strážcom demokracie" (preklad z newspeaku: tvorcom mediálnej reality).Author: Tibor Pospisil # HemyXuho27
Slovensko2016-03-146
-
 71%  ( 7 people voted )
+
náhodou mne sa voľby 2016 páčili. má to dramatický spád, pekne sa vykresľujú charaktery postavičiek, a je to lepšie ako futbalový zápas. veď aj drahšie. mohlo by to bývať častejšie!
Urbi et Orbi # RoseLomu64
-
 60%  ( 5 people voted )
+
2016-03-14 20:45:09 b2292197
KORUPCIA. Pri počutí tohto slova ..stávajú sa mnohí MAJSTRI SVETA na jej riešenie. Hlavne politici. Kto by nechcel znižovať korupciu ? ... otázka je tu zbytočná! Ale pozrieť sa bližšie na riešenia je už vec iná , a síce odborná, kvalifikačne náročná , morálne a ľudský disponibilná vlastnosťami istej "rytierskosti"../ako to tu ktorýsi prispievateľ ospevoval/. Objaviť "korupčnú kauzu" nieje až taký problém, Vysporiadať právne , legislatívne aj sankciami je už väčší problém .Najväčší problém je však zamedziť opakovaniu resp. neumožniť opakovaniu .."korupcie-chtivých " chuťok.Teda..
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-03-16 05:39:49 58d4289b
A SRANDA začína v okamžiku keď niekto "ambiciozny " s "obnaženou hruďou " poukáže, identifikuje /nájde / isté korupčné snaženia.A je slávny --politicky začne rásť ---/objaviteľ--odvážlivec/ . Prvý krát "stiahne chvost" keď sa jedná o "aktiváciu" sankcií, postihov .Druhý krát keď pochopí, že na možné riešenia zamedzenia , neumožnenia opakovania sa korupčných riešení , nie je disponibilny ani odborne, ani kvalifikačne ani morálne. Lebo..
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-03-16 06:16:52 58d4289b
Lebo riešenia na zamedzenie korupcie súvisia s opatreniami adekvátnymi rozsahu korupcie v rozsahu od obyčajného "švacnutia po zadku", cez okamžité navrátenie/úhradu/ pôžitkov, trestnoprávne riešenie, spoločenské pranierovanie až po ZMENU POLITICKÉHO SYSTÉMU .Čím vyššie /so širším záberom,väčším rozsahom / korupcia zasahuje tým viac je nutnosť zmeny politického systému "AKÚTNEJŠIA".. Čiže..
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-03-16 07:10:35 58d4289b
Lol, tiež dobrý vtip na ráno, lol! Ako prebujnené úplatkárstvo v časoch permanentného nedostatku čohokoľvek za boľševika.


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-03-16 07:15:45 d425402d
Ak korupciu charakterizujú "ukazovatele " : "neoprávnený prospech, ", podplácanie/aktívne, pasívne/ , neprimeraný zisk...aaa teda predovšetkým číselne vyjdrené..stanoviť TAXATÍVNE rozsah postihu. Iná situácia je v zneužívaní zverenej moci na súkromný úžitok,/ sprostredkovateľstvo/ , nekalé burzové špekulácie, aktivizovanie ekonomického tlaku pre komerčné účely ..aaa..tu je potrebný "zásah" do existujúceho politického systému ktorý je nutné "rekonštruovať"../ pozn.. istý v súčastnosti "prezentný" politici svojími "obchodnými maržami" na produkty výpočtovej techniky dosiahli stav ktorý sami nazvali "Slovenské ---clondaike--eldorádo"/
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-03-16 07:30:56 58d4289b
loading...

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Železnice pod tlakom trhu


Železnice pod tlakom trhu
Dobytčáky, koženkové vagóny, štátny moloch ... Osobný železničný dopravca nebol u verejnosti nikdy príliš obľúbený a aktuálna vládna akcia „vlaky zadarmo“ železničné PR ...
MAĎARSKO SNIŽUJE DANĚ – BRUSELU SE TO LÍBIT NEBUDE
Donúti ilegálny tatarák úrady k sebareflexii?
Ukrajina umírá za EU. Nebo nás předstihli a bojují za holý život?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0282 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo