Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Spiknutí Holokaustu


Spiknutí Holokaustu

většina z nás má za to, že hlavní podíl na tzv holokaustu mají nacisté.
Tato kniha ukazuje, že nemalý podíl na deportacích židů a jejich úmrtích v
koncentračních táborech mají mnohé další státy, včetně těch spojeneckých -
většinou tím, že odmítali přijmout židy z Německa anebo tím, že odmítali
pomoc lidem v těchto táborech, ať již vojensky nebo diplomaticky...

Dnes demokratické státy uctívají památku obětí holokaustu, ale přitom mají krev obětí na svých rukách ...

Pečlivé posouzení materiálů holocaustu, které byly publikovány dosud žijícími učenci a veřejný úžas nad otázkami:

Kombinace existujících výzkumů s dříve neznámými nálezy přivedla Dr. Perla k nevyhnutelnému přesvědčení, že to nebyla lhostejná nečinnost světových mocností, která udělala holocaust a konečné řešení tak tragicky účinné.

Autor používá rozsáhlou dokumentaci, která přesvědčivě dokazuje, že to byly promyšlené akce mnoha národů, které udržovaly miliony těch, kteří byli určeni pro transport a věznění v nepřátelské Evropě.

Tyto promyšlené akce nezvratně ukazují, že jsou výsledkem spiknutí jednotlivých vlád a rovněž tak na spiknutí mezi vládami.

Je zde také souhrnná analýza politik holocaustu u mocností, kterým dosud byla věnována relativně malá pozornost a nebyla prokázána jejich vina:

Švýcarsko, Sovětský svaz, Latinská Amerika a Mezinárodní červený kříž.

Spiknutí holocaustu vlévá šokující nové světlo na spiknutí a tajné akce světových mocností, které účinně podpořily programy nacistické politiky. Po přečtení této knihy změníte své názory na mnoho národů.

Jedna část knihy ukazuje podíl Britů na smrti v jednom případě, mají na svědomí mnohé další, stejně jako jiné státy vč USA. Jak autor dokazuje Gestapo obesílalo židovské obyvatele s výzvou k opuštění Německa k určitéu termínu. Takže nebyl problém opustit Německo a vyhnout se transportům, ale problém byl kam jít... demokratické státy uprchlíky odmítali, často je odváželi zpět a dnes... Dnes uctívají památku obětí holokastu .... jaká to přetvářka...Author: Tomas Smutny # MytyBene46
Svet2015-05-2726
-
 56% ( 6 people voted )
+
Celí Holokaust Židov lepšie a krajšie povedané Jevrejov bol organizovaní Sionistickými Židmi. Ak niekto dnes hovorí a píše o antisemitizme tak je to zavadzajúce, lebo prevažná časť Jevrejov ktorí zahynuli v koncentrákoch boli Jevreji Aškenaziojovia. Takže aký Antisemitizmus skôr a presnejšie Antiaškenazmus. Tuto informáciu som čerpal po prečítaní knihy od Jack Bernsteina The Life of an American Jew in Racist Marxist Israel. Veď spomeňme si na jedného filantropa z bohatých Semitskych židov Sorosa tento židak sa netají ako zbohatol na Jevrejoch ktorí zahynuli v koncentrákoch ako ich okradol. Veď mŕtvi majetok nepotrebuje. Dnes tento Sionista pracuje ďalej na tom aby ľudí okradol o ich majetky a to tým spôsobom že rozpúta ďalšiu svetovú vojnu. Bohužiaľ na Slovensko ma dostatok svojich prisluhovačov ktorí sa budú snažiť tuto krajinu vtiahnuť do vojny.

STOPA # QadyVyna05
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-05-28 13:39:52 b03deaed
Sťopa, z tvojho príspevku som prečítal len prvé tri slová. Skús sa zamyslieť, prečo?
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 41% ( 7 people voted )
+
2015-05-28 13:52:44 d425402d
Pandemonium ja ťa nenútim čítať svoje príspevky. Ak ti vadí gramatika ja nie som Slovak a píšem v rámci svojich možnosti. Po ďalšie nepíšem horšie ako mnoho rodených Slovákov -D.

STOPA # QadyVyna05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-28 14:23:14 b03deaed
problemik je v tom ze pises volovinki

kvak # RovuRixo08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-28 19:06:32 c31c43a9
Komunizmus vymysleli židia. Marx a Engels. VOSR zorganizovali židia. Lenin, Trockij....ZSSR založili a viedli židia. Potom rozpútali celosvetový boj proti komunizmu a ZSSR. V Nemecku podporovali nacizmus a Hitlera, ktorého nahuckali proti židom a komunistom. Rozumie tomu niekto?
milan # PesyMihy72
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-05-28 19:45:31 57f4f8b3
Podla mňa potrebovali svetovú vojnu, zredukovať populáciu, zadĺžiť a destabilizovať krajiny, časť nevinných židov obetovali na svoje ciele, aby mali zámienku vytvoriť Izrael a strašiaka Hitlera využili na vyvolanie "bielej viny", realizovanie plánu multi-kulturalizmu a globalizmu, aby ďalej oslabovali kresťanskú civilizáciu

Výroky slávnych:

Nešťastie nechodí nikdy samo (Marx a Engels)

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-05-28 20:16:34 58d7436a
loading...
Holokaust..nie je mi známo ! jednoznačne !preklad .Že sa jedná o oficiálnom štátom riadenom násilía a likvidácií istej "skupiny ľudí " a že súvisíí v novodobej histórií so Židmi a ľuďmi Judaistického vierovyznania ---to si každý---kdesi prečíta.Lenže tváriť sa že niekto rozumie Holokaustu---asi Gréckemu slovu.../skoro ako demo -kráciíííí--neznámemu násiliu..//je véééééľmy úbohe , plytké.Samotných ...likvidácií ....bolo , je bude...aj vierovyznaní, aj rasových...aj tých čo "zavadzajú" --priestorovo ... Hajajááj . Teda:
klopi # KyvoWavo40
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-05-28 20:20:12 58d4289b
..Lenka B25. a podľa mňa nebolo by lepšie keby ste sa zbavili nutnosti niečo si tak ..len od pásu...Teda ..Izrael Štát "vymyslel" Disraeli---minister Anglie... židia vymysleli niekoľko..monoteistických "kresťanských " alternatív aby im nato skočili...aj VY , a aby sa mali z koho tešiť --že naskočili--- A tie Vaše závery... no nie ... Keď náhodou pôjdete s --Novým autom popod Tatry... tak okolo Kežmarku .. si spomeňte , že ...sme inde... trochu... aj intelektuálne.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-28 20:37:22 58d4289b
...milan72..Chápem Vás ..že niečomu nerozumiete. No není Váš problém v tom , že či vôbec niečomu rozumiete...samozrejme...okrem istej " obmedzenej záujmovej činnosti."..možná vyznávajúcej aj istú vieru.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-28 21:50:39 58d4289b
Ďalší vedátor sa rozhodol sondovať, ako získať zdroje na lichotení všeobecne známej podvrhnutej hrôze. Už Rothkranz vo svojej Diktatúre humanity sa vyjadroval kriticky k „odhaleniam“, ako sa USA údajne podieľali na holokauste tým, že nekonali na zabránení niečomu, čo sa udialo až podľa súdnych brožúr.
Holá kosť je pradávno odhalený podvod, nijaké plynové komory nikdy nejestvovali, nefungovali. 6 miliónov je vymyslené číslo. Spomínanou technikou by bývalo nemožným splynovať takéto obrovské množstvá za krátke časové obdobie.
Hlad, choroby, zabíjanie, pokusy, aj bombardovanie, všetky spočítané osoby v táboroch nikdy nedosiahli úroveň vykričaného čísla, klamári nezískajú večný život.
Miliónkrát opakovaná lož sa stala pravdou.
Vyznanie viery v šoaizmus je kolosálne rúhanie, pretože už dávno prekročilo kritérium byť príbehíčkom, ktorý si „pripomínajú“ političkovia, aby získali pohladenie kvôli plynulosti kariéry.
Postavili svoju triumfálnu pýchu na roveň deocídy. Nie Boh, ale my sme trpeli v nevýslovných mukách, my máme kňazov a veriacich, nie Boh, naše vyznanie viery poslúcha celý svet, nie Božie. Za nevieru sa putuje za mreže, platia sa pokuty a podstupuje verejné pokánie.
Keďže sa holohoax neuskutočnil, iba obrovská nenávisť voči človeku, dokonca časovo neohraničená, posmrtná a dedičná môže stavať základy na podvodníckych klamstvách, akoby boli reálnymi faktami, aby následne stále nachádzala objavovaných páchateľov nevykonaných činov. Jedná sa o ohováranie, klebety, osočovanie. Čo na to povie vaše svedomie?
Musíte dokázať, že sa skutok udial, nie že vaša viera dogmaticky niečo určila v „zákone“ a teraz sa samotný Boh pred vami roztrasie a uzná vaše blúznenie? Vy sa traste.
Ak by ozaj holohoax prebiehal, ako dodatočne vami zapísaná rozprávka, aj tak niet mravného východiska, ktoré by vás oprávňovalo súdiť, dokonca ešte aj takých, čo sa celý život plazia pred židmi.
Čo to má znamenať, že akési demokratické štáty uctievajú pamiatku a prinášajú pretvárku, lebo niekto vraj niekedy v minulosti niekoho neprijal?
Nie, etatizmus neuctieva vaše nábožné smoklenie, iba isté osoby z etatistického aparátu kvôli istote vlastného majetkového statusu sa občas môžu kdesi objaviť, pri tej vašej maškaráde. Oni sami za seba, kvôli sebe. Nie je povinné ich nasledovať, preto nie štáty, ale zbabelci došli a „uctievajú“, čo sa im aktuálne nadiktovalo presne s rovnakou vervou, ako za inej doby smútili za skonom vodcu svetového proletariátu.
Jednalo by sa o rôzne osoby, aj keby vojnový domnelý demokrat zlyhal, vy chcete súdiť úplne iné osoby v inej dobe za jeho jednanie? Dokedy? Je možné aj odpustenie? Vaše náboženstvo šoaizmu dokáže odpúšťať, alebo je kruté ako lož?
Predpokladáte, že sa všeobecne rozhlásilo v danej dobe (aby nebolo pre budúcnosť ospravedlnenia pre vinníkov), čo sa na ktorých miestach vykonáva, ako o tom píšete v trestnom zákonníku, čomu oni sami nezabránili a nečinnosťou sa nepriamo podieľali na hrôzach. Nekonanie spôsobilo smrť.
Snažíte sa veľmi podlo, pretože nikto nie je povinný „zachraňovať“ nikoho, ak sám nijako netúžil pomáhať, dokonca ani nebol požiadaný. Už vôbec nie, ak nemá nijaké vedomosti o nastalej, už hroziacej, alebo dokonávanej tragédii, nanajvýš neoverené chýry, ale im aj tak nemusí venovať pozornosť a ani uprednostňovanú pred ostatnými, jemu bližšími a dôverne oboznámenými. Neposkytnutie pomoci za pomerov, ak nemá možnosti pomôcť a zmeniť situáciu, v ktorej sa údajná obeť nachádza.
Ak by sa 6 plyniónová epizóda predsa rozbehla, ako si predstavujete, že by bolo vôbec dosiahnuteľné, že po vašom stanovisku o konečnom riešení, o ktorom sa definitívne rozhodlo, sa dovalia diplomatíkovia z nepriateľského tábora a führer im vyhovie? Vojensky? Znamená, že USA nechali vykrvácať Varšavu, aj v 1939, aj 1944 a teraz rambovia priskočia a brány sú voľné? Také niečo nesmelé, ako najprv poraziť Nemecko nebolo nevyhnutné?
Židia nezaujímali počas vojny nikoho, odobrali sa mimo okruh vysokej politiky, iba preto, že sa dnes kaliber záujmov zmenil, preto vyplakávate, čo židkovia, ako židkom, kto pomáhal, kto sa vyhýbal, ako ich potrestať.
Všetko prebehlo počas vojny úplne prirodzene, každý riešil vlastné starosti a ani USA nie je povinná naklusať, ani sa vyjadriť vtedy k tomu, čo vás dnes kvôli politickým výhodám ťaží.
Každý je strojca vlastného šťastia a satanova synagóga musela trest utŕžiť. Nie je príliš socialistické, spoľahnúť sa na nikdy neuskutočnenú, nepredvídanú, nezamýšľanú pomoc zvonka namiesto vlastného jednania? Predsa tak to aj bolo, úplatky, zmiznutie, útek, neupozorniť na seba.
Ale realita je príliš opozeraná, potrebujete napumpovať krvákom, veľa krvi, veľa obzeračov, veľa vinníkov, ktorí dnešným vašim idolom nepodali pomocnú ruku.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-28 23:00:24 b2289d0d
Komunizmus je síce staršia ideológia, ale áno, sprítomnili a zreálnili ho mnohí pisatelia, ktorých niekto nezodpovedne dodnes nazýva židmi, aj keď ich tváre žiarili árijskosťou, nepatrili do satanovej synagógy a ich mená neboli semitské.
Prečo nenapísať, že komunizmus vymysleli lutheráni? Neznelo by to príliš nepriateľsky a byť lutheránom predpokladá nebyť židom, teda semitom, to by sa v propagande nehodilo, pretože vinník musí byť cezpoľný.
Takzvané židovstvo boli väčšinovo árijci, v Európe jednoznačne, ktorých náboženstvo sa líšilo od okolia, nič viac.
Bývalý príslušník satanovej synagógy je už bývalý žid, aj keď by ho domáca výchova ovplyvnila. Stráca židovstvo.
Pre židológov je židom každý, aj keď nespĺňa nijaké styčné začlenenie sa do toho ich kolektívu, ja sám som si to myslel dávnejšie tiež, ale netreba slepo hltať bludy iných.
Treba postupovať nasledovne, uviesť rasové špecifiká dotyčného, jeho náboženstvo, jazyk, ale prísne vedecky, židologické nezmysly napáchali už veľa zla, napríklad iba ich hlúposť umožnila vznik Izraela. Toľko ste presviedčali a hučali do árijcov, že sú v skutočnosti semiti, až vám uverili.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-28 23:15:15 b2289d0d
VOSR zorganizovali aj takzvaní židia, alebo bývalí takzvaní židia, presne rovnako ako ju zorganizovali bývalí kresťania, ktorí nimi už neboli. Nie je ani uvádzané, že za VOSR stoja kresťania.
Ak sa má na mysli, že boj proti ZSSR rozpútali židia, to sa nezakladá na pravde, akákoľvek malá skupina, aj keď horlivá a nebezpečná, nemôže presvedčiť izolacionistov a ukázať prstom na hrozbu, aby ich zodvihli zo sedadiel.
Nemecko neútočilo na ZSSR a komunizmus a židov, akoby nastala nová klíma a nový nepriateľ povstal, ale pokračovali v prvej neúspešnej vojne a že isté osoby označované ako židia poslali na účet NSDAP 2 kopejky vylučuje, že by museli niekoho dotlačiť, ak sám bol dávno rozhodnutý revanšista.
Je to iba mýtus, snaha presvedčiť verejnosť, kto všetko bol tým obávaným židom a aký obrovský vplyv majú. Za všetkým vraj stoja a všetko riadia, nič neovplyvnili, okrem gójskej propagandy o nich samých, ktorú využívajú.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 46% ( 3 people voted )
+
2015-05-28 23:27:22 b2289d0d
melchi,
1. zidia nie su vylucne semiti
2. evanjelicka cirkev bola zalozena zidmi (chod sa pozret k sidlu .tyzdna)
3. nakoniec su to vsetko aj tak bludy, lebo seci sme len ludia.

lolo # TinuPoku32
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-29 12:50:43 55edea02
Melchisedech! Toto sú choré splodiny, čo si napísal. Chcem len dúfať, že tento výplod si tvoril ako Ctrl+C a Ctrl+V odniekiaľ. V inom prípade si musel vytvoreniu týchto príspevkov venovať toľko času, že by som sa Ťa musel spýtať: Cítiš sa v poriadku?

ThomX # PefaHule74
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-05-29 15:08:32 97ece319

Klopi - ideológia sionizmu a vznikla dávno predtým, ako sa Disraeli narodil ...

"Theodor Herzl, hlavní zakladatel sionizmu se narodil v roce 1860 v bohaté
židovské budapešťské rodině. Když mu bylo třicet pět, začal se zabývat
možností vytvoření židovského státu. Ve své ctižádosti se často představoval
jako jeho budoucí hlava. V roce 1896 vydal knihu "Židovský stát", která se
stala ideovým základem politického sionismu. Pro své záměry se mu povedlo
získat pomoc židovské velkoburžoazie. Hlavně v USA, Velké Británii a Německu.
V Bazileji se v roce 1897 z Herzlovy iniciativy sešel první sionistický kongres,
na němž byla vytvořena Světová sionistická organizace. Basilejský kongres
Herzla zvolil za jejího předsedu. Tehdy poprvé vytyčil cíl "vytvořit v Palestině
pro židovský lid veřejně uznaný a zákonem zaručený domov"

John a David Kimcheovi, autoři knihy "Tajné cesty" (The secret roads,
London 1955, str. 27) potvrdili, že sionističtí emisaři nepřicházeli do
nacistického Německa proto, aby zachraňovali židy, ale aby si vybrali
mladé muže a mladé ženy, kteří byli ochotní odjet do Palestiny, stát
se tam osadníky a bojovat proti Arabům.

Jack Bernstein, americký žid, který odešel z Izraele kvůli jeho rasistické
politice, tento fakt také potvrdil. Ve svojí knize "The life of american
Jew in rasist Izrael" píše, že genocida židů za druhé světové války by
nebyla možná, pokud by vedení sionistů nekolaborovalo s nacisty , pokud by světoví sionisté nepřesvědčovali různé vlády, aby
odmítaly přijmout německé židy. Sionisté v USA přesvědčovali prezidenta
Roosevelta, aby v době před válkou, kdy ještě byla možnost opustit
Německo, zavřel dveře a židovským uprchlíkům nedovolil vstup do USA.
Když měli zachránění židé na výběr mezi odchodem do Ameriky a do
Palestiny, polovina z nich si radši vybrala odchod do USA.

Izraelský historik Eli Barnavi ve své knize
"Nová historie Izraele" říká: "Přesto, že tento výrok bude pro mnohé
šokující, je pravda, že Hitler byl tím nejsilnějším faktorem, který pomohl
založení židovského státu"

LenkaB # LyroKomo25
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-05-29 21:26:01 58d7436a
Áno ..LenkaB25. je to rozpor Vami naprodukovaný?Teda: ..."Herzl,hlavný zakladatel sionizmu . se narodil v roce1860.." ..versus .".ideológia sionizmu vznikla dávno predtým ako sa Disraeli narodil.." /Disraeli žil 1804-1881.../Samozrejme . sionizmus názov je odvodený od hory..Sinaj ..a to je hajáááj ..dávno --veľmi dávno.. pred Kristom... jasné Na štato-právnom usporiadaní "finančník" Rothchild ../založil prvý nemocnicu, ..// dlhodobo pracoval, bol v priamom spojení s "obľúbencom " kráľovnej Viktorie ...Disraelim-- ministrom financií i predsedom vlády../zafinancovali Suez...strategické miesto.. aj naftové, aj Arabské, aj v blízkosti "zasľúbenej"/ Diraeli r. 1878..na Berlínskom kongrese...ako Britský diplomat /dostal za to od kráľovnej.. vysoké ocenenie../ zakomponoval pri "delení " Balkánu...aj Obnovu Izraela....Teda je tu "reč" o podiele na vytvorení...štátu... Herzl..po "Dreifusovej afére" pochopil, že samostatný štát ..Židovský je skoro nevyhnuteľnosť... a pokračoval...v snažení predchodcov aj ideologickými pákami...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-30 07:29:17 58d4289b
Ako koľvek , kdekoľvek sa v minulosti aktivizovali proti--židovské pogromy, "Holokausty" ..s následnou intenzitou sa vytvárali snaženia, podmienky a samozrejme aj financie pre založenie , vytvorenie samostatného štátu../ aj v Afrike, aj na Ďalekom východe../V r. 1948.. boli vytvorené "vnútorné i vonkajšie "podmienky ...a Izrael sa etabloval/ Vysoký --možná rozhodujúci podiel malo na jeho udržaní sa Československo... kde leteckým mostom zo Žatca ..tam bola prepravená zásielka naších zbraní pre novo-vytvorenú Izraeskú armádu ...zaplatená v zlate../..LenkaB 25---ten Váš "miš-maš" a "plagiat" je dobrý ..a svedčí , že máte snahu sa čosi naučiť... Prajem ..veľa šťastia a radosti aj na deň detí.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-30 07:58:25 58d4289b
Nízko hodnotený príspevok


rafael # RusyNecu46
-
 33% ( 5 people voted )
+
2015-05-30 08:58:09 59ad961d
Klop, jeden moment - tu spomenutý - ma opätovne zaujal. Aktivizovanie množstva drobných spontánnych útokov proti Icíkom celoplošne na území (nielen) budúceho ostbloku, vrátane samotného Ruska. Najmä povojnové roky, a to hneď od roku 1945. Kladiem si otázku, prečo sa tak dialo už bezprostredne v dobe, kedy skončila v Európe doposiaľ najhoršia vojna v dejinách a každý, kto prežil, ďakoval priazni osudu. Všetci stáli nad troskami v budovateľskom odhodlaní s myšlienkou, že život musí ísť ďalej. A práve v tomto období vstávania z popola sa to dialo. Musela to byť skutočne hlboko zakorená averzia voči tejto icíkovskej kaste. Ale tú averziu si museli nejako vyslúžiť ešte ďaleko pred vojnou, to nemohli byť len dozvuky masívnej protiicíkovskej propagandy. Útočili na nich obyčajní ľudia, ktorí si boli postavením v tej dobe rovní. Nebol to náhodou dôsledok prirodzenej židáckej nátury - intrigovať a úžerníčiť? Nezačali opäť kšeftovať hneď v dobe všeobecného nedostatku? Ľudia si museli niečo pamätať i z minulosti, inak by im to pre nič za nič nespočítali. Pri úvahe nad touto témou by som z tohto vylúčil Slovensko (kde sa to samozrejme dialo tiež) aby sme náhodou neskĺzli do lacného záveru zvalovaním to na dedičstvo Slovenského štátu a ľudákov.
Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-05-30 11:29:57 bc7b649f
Jeden z " posledných" protižidovských povojnových vystúpení/s pogromovými "prvkami"/ bol v Európe práve na Slovensku v Topoľčanoch... Kde isté "lekárske" zásahy židovských lekárov neboli "žiadúco " realizované... lebo ..Ale to už je o inom ...Ani príčina ani zásah nebol jednoznačne zdokumentovaný.Príčiny "averzie" protižidovskéj sú nejednoznačné, nezdokumentovateľné... Súčasnosť sa odvíja od Stredovekých kresťanských aplikácií...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-30 12:13:21 58d4289b
Isté "kresťanské vrcholové --stredoveké dejateľstvo..Rímske" obmedzilo pre Židov, jednak vlastníctvo, potom profesnosť, a identifikáciu či miesto pôsobenia. Na základe týchto "obmedzujúcich faktorov" vypracovali sa generačne ˇŽidovské komunity s vlastnosťami..mimoriadne prezentnými .v oblastiach ekonomických, kultúrnych, medicínskych , politických --vedecky nezávislých...Samozrejme miera finančného pôsobenia bola a je dominantná. Dedičnosť vedomostná sa generačne posúva --je to aj ich podmienka ...istých ustanovení v Tore či Halachovskom podaní.Báli sa exodu, pogromoch, "holokaustových " stavoch a vytvárali "oponenské reakcie" proti hlavnému iniciatorovi ..v Stredoveku vládnucom" Kresťanstvu...jeho trieštením ...rozkladom /Luthera poslali do Ríma aby zhodnotil ..stav vtedajšej morálnej Sodomy-Gomory..výstavby Svetopeterskej---Babylonskej.. odpustkovej Križiakmi rozkradnutej --morovej Europe/ A dnes je odnoží monoteistických ...hajajáááj.../teda daj pokoj, máš pokoj.../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-30 12:34:06 58d4289b
Ale sú aj iné pravdy, iného charakteru. Ak sa "Gojími " medzi sebou "trepú"navzájom nemajú čas sa zapodievať "nejakým Židovstvom".. ktorí si v pokoji svoje ... skoro bezhraničie..diaspórove priestory ..organizujú "po svojom"...A preto odpútavacie...činnosti ..boli sú a zrejme budú...mimo vlastného územia...
klopi # FumiSagy94
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-30 13:27:26 58d4289b
V poslednej dobe sa objavilo ťaženie proti Solženicynovi v podobe dehonestácii jeho osoby , ako zbabelec , podliak atď . Jeho dielo Súostrovie gulag je vraj len zlátanina . Obetí nie je odhadom 60 miliónov , ale nepatrných 362 tisíc za obdobie od roku 1918 do roku 1956 . Čo sa sleduje týmto činom - tých 60 miliónov má na svedomí chazarská klika , ktorá sa zmocnila Ruska v r . 1917 , 6 miliónov židov v tzv . holokauste by nevyvážilo obete Ruska . V roku 1946 v procese s veliteľom KL . Hessom , ktorý bol obvinený zo zavraždenia 4 miliónov židov , sa ohradil , že ide o 1,5 milióna . Tento výrok sa sprofanoval na očistenie svedomia a podobné hlúposti . Chcel upozorniť na manipuláciu s číslami - dnes sa hovorí o 6 .....

mrbean # PybaVaqi86
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-30 14:54:59 bca7c90a
..Osobnosť Solženicyna je charakterizovaná v rôznych polohách ..od nositeľstva Nobel.. ceny..Brežnevovským --vyhostením ...až po Židovským " vyobcovaním..." Podľa môjho názoru / neznalca literárnej kritiky a veľkosti prínosu../ splňa kritéria reálnosti /200rokov spolu,o Gulagoch . Jeden deň Ivana ...so m čítal //Povedal pravdu ... nemal však predstavu .. ako sa to má diať...najsprávnejšie.. Nestačí byť len kritickým realistom...Židia majú svoje tvrdenia a čakajú ..určite to bude véééľmi dlho... až zbytok sveta pochopí ... že vytvárali systémy ..aby prežili ..ako výmyselníci MONOTEIZMU..../ istý spisovateľ to krásne vyjadril ...bude svetlo, bude lietanie,bude spôsob ..až sa na tom svetle..lietaní ..spôsobe ..všetko spáli..vymyslené.ľuďmi ..a príde iné../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-30 19:03:31 58d4289b
No dobre ale píš ....a čo ..nestaraj se ... Taku paľenečku čo Židove vymýšleli tu na Spišu...ta takej nit... nigdze na švece... ajik se paľi...hajajáááj veľo razi .. ajik cez " uhlikove diamanty" se cadzi.. filtruje... a šmak ...borovička .... dajce pokuj "dajakému " džinu...Anglicka kráľovna ešči furt má zásoby...borovičky .. ked bula tu vof Popradze --šmaric puk hokejistom ... A o Hniezdnom Wille ani nehvarim ... takú palenečku čo tam paľa---hajajááj --ešči i daňový úrad tam má svojú "kancelmariu" pri "kapkačke" ---každú kvapku rachujú a zdaňujú ....a ešči furt dialnica pud Tatrami nit calkom...za toty zdanené peňeži... No hotovo.. trebalo mi zobrať "mašinku " do krčmičký"...Ďakujem za pochopenie ..ale ...červené je červené...a v sobotu....po roboce...a Tatry sú žiarivé ..no krasota...teraz---
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-30 19:36:56 58d4289b
Klopi - tie vaše závery no nie ... Tak najprv vraj židia vymysleli kresťanstvo, aby sa mali na kom smiať ... a potom vraj kresťania mohli za všetku ich životnú mizériu ... Tak to sa asi nesmiali dlho ... A čo mimokresťanské spoločnosti, ktoré vyháňali židov zo svojho územia, napr. Peržania? Tam ste si to objasnil ako?
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-05-31 11:22:49 58d7436a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
je   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

KYJEV CHCE LEGALIZOVAT CIZÍ ŽOLDÁKY (+VIDEO)


KYJEV CHCE LEGALIZOVAT CIZÍ ŽOLDÁKY (+VIDEO)
Autorem návrhu zákona o legalizaci pod číslem No. 2389, je náměstek Dmitrij Tymčuk nadšeně o tom napsal na své stránce na Facebooku. Je mu jedno, že to bude trvat, než se úpravy ...
Ať neskončíte jako ovce s vyznamenáním
Článok storočia je priamo pred Vami!
PAPEŽ FRANTIŠEK: ABYCHOM SE MĚLI SKVĚLE, VŠEM JEDEN MIGRANT DO POSTELE

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1136 s
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne