Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Rasa: Poslední tabu vědy


Rasa: Poslední tabu vědy

Dokument norské televize zkoumá názory různých osobností na téma existence ras a příčin rasismu.Author: v # HaneJugu14
Svet2013-09-2523
-
 57% ( 4 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


montenegro # NycyQywa82
-
 32% ( 12 people voted )
+
2013-09-25 16:21:07 5057d10a
To ze rasy neexistuju je lavicovo skandinavsko politicky korekrtny drist, existuju 3 ludske rasy, indoeuropska alebo severokaukazska (do ktorej patria vsetci "bieli", arabi, zidia, cigani a indovia) africka a vychodoazijska. Vysoke IQ zidov bolo sposobene tym ze v Europe tisic rokov nesmeli vlastnit podu (co bolo v stredoveku hlavne privilegium) cize sa museli zivit hlavou. Potom, ked nabehla priemyslova revolucia a zacal sa rozvijat kapitalizmus, tak sa nevyhoda stala tou najväcsou vyhodou. Blbi europania si na seba uplietli bic a zidia ich dodnes vodia za nos ako sa im chce. (Precitajte si protokoly sionskych mudrcov, zadaj do guglu "kniezata zloby").
Co sa tyka rozdielov medzi rasami vid toto:
ht
tp://www.youtube.com/watch?v=PLjovgiNZfEConte di Savoya # CopyXegu39
-
 53% ( 7 people voted )
+
2013-09-25 17:20:18 55e54ecb
Európsky židia sú konvertovaní chazari, ktorých predkovia nikdy nežili v Palestíne.
Náuka o genetike je prírodná veda. Gény sa dedia a vplyvom prostredia sa môžu prejaviť, alebo sa prejavia len málo, alebo vôbec nie.

Remeselník a farmár vôbec nemá nižšiu inteligenciu ako žid zarábajúci peniaze. Remeselník vkladá svoju inteligenciu do svojej práce, celý život ju zdokonaľuje, tvorí výrobky. Žid celý život špekuluje ako výrobok lacno kúpiť a draho predať, alebo ako peniaze požičať a čo najviac na nich zarobiť cez úrok. Remeselník má potešenie z tvorby hodnôt, žid má potešenie z hromadenia peňazí a posilňovania svojej moci nad remeselníkom, lebo peniaze zanmejú moc. Žid nakoniec kúpi remeselníka, kúpi jeho dielňu, dodá suroviny a bude predávať tovar vyrobený remeselníkom.

Pre niekoho je fyzická práca, um a zručnosť tvoriť hodnoty ponižujúca, a najušľachtilejšia vec je hromadenie peňazí a osobnej moci. Myslím, že všetci remeselníci a farmári by mali začať vyrábať tovar len pre svoju potrebu, mali by počkať kým vlastníci hromady peňazí vykapú hladom a potom sa snáď obnoví morálka ľudstva.

Ľudstvo žilo tisíce rokov bez peňazí, celé civilizácie rozkvitali, vôbec netrpeli hladom a núdzou. Peniaze možno urýchľujú technický pokrok a zvyšujú množstvo peňazí a moci pre určitú skupinu ľudí, na druhej strane USA sú pred bankrotom, EÚ trápi kríza nezamestnanosť a socializmus. A ak sa to bankrotové čudo prevalí svetom, tak bude veľa mŕtvych a civilizácia sa skokom vráti vo vývoji do minulosti. a začneme všetko odznova. Peniaze nie sú spoločenská hodnota, peniaze sú len ilúzia, banky ich množia bez obmedzenia na počítačoch a požičajú vám ich. Skúste to vy, vyrobte na počítači peniaze a požičiavajte ich, a pôjdete do basy.

Je faktom, že niektoré civilizácie v minulosti v dôsledku katastrof stratli napr. aj schopnosť používať písmo. Darmo máte zdedené gény, matka Zem vás zrovná na úroveň zvierat.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 84% ( 21 people voted )
+
2013-09-25 17:27:42 57f4ca0a
samozrejme že sú rasové rozdiely. aj v iq. aj v telesnej stavbe. len hlupák môže tvrdiť, že nie! je v tom strach , že ho obvinia z rasizmu. (tabu o nacistoch)
černosi majú nižšie iq to je pravda, ale v ich životných podmienkach nie je iq najdôležitejšia vlastnosť na prežitie. oveľa dôležitejšia je napríklad imunita voči rôznym chorobám, plodnosť a iné vlastnosti. preto v afrike žije málo belochov, aj keď tam mali možnosti to kolonizovať. a druhá vec je, že iq, ale aj iné vlastnosti populácie sa môžu meniť v čase. to je aj v tom filme o aškenázskych židoch, že za 1000 rokov im iq stúplo o 12 bodov. takže za istý čas černosi žijúci pri bielej populácii môžu iq naberať a belosi napr. sledovaním debilizátorov tv počas 1000 rokov môžu iq tratiť. genetika je previazaná na prostredie a niekedy aj prostredie na druh/rasu. nie je to statický systém!
robili sa medzirasové výskumy na iq, ale zaujímavé by bolo vytvoriť medirasové porovnanie napr. spermiogramov. :)
a či sú rasy rovnocenné? nie sú! a ktorá je lepšia? to zavisí od podmienok prostredia v ktorom žije!
nedá sa povedať, že jedna rasa je lepšia ako iná.
ktoré auto je lepšie, športiak či avia? na rýchlostné preteky športiak, na sťahovanie nábytku avia.


aaa # RuxaQija4
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-09-25 18:17:56 b2294b38
montenegro,
písal si tu porovnania rôznych prekladov biblie, píšeš, že ďakuješ bohu, že si nemal styk so ženou, že sa ti páčia len mladí chlapci....
Nie si ty katolícky farár????

aaa # RuxaQija4
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-25 20:51:51 b2294b38
Definitiva

Bingo!

Bezvadně zformulované!

Ano, je to tak. Až se svět dostane do pořádného průseru, komu bude k užitku umění obchodovat, pokud nebude s čím? Bývalý obchodník si může tak leda hrát doma s dětmi obdobu hry "Monopoly" pod názvem "Obchodník" nebo "Burzián",aby zahnal pocit hladu.zero # MotoLile18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-25 23:21:23 55478017
loading...
aaa
diki za humor


montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 00:42:36 5057d10a
Definitiva až na to že Chazar resp. Chazarská ríša je v tom nevinne pretože ju obsadili židia... Inak plne súhlasím.
Anupew # JacaNidy24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 03:57:47 55a30f86
Conte di Savoya # CopyXegu39
mýliš sa a veľmi.
existujú 4 rasy a to biela, arabsko-indická, čierna a žltá a nepriraďuj k bielej rase židákov, ok?
len biela rasa je výsledkom práce "bohov", ako je to písané v najstarších textoch.
len belosi majú rôzne farby vlasov a očí, všetci ostatní sú čiernovlasí a čierno, alebo tmavohnedookí.klifton # GexiSosy84
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-26 10:21:23 5f6741f9
Ironiou je, ze prave ti, ktori odisli z Afriky, ich potomkovia sa oklukou znovu vratili, aby ich podrobili...
Z fylogenetickeho hladiska pochadzame vsetci z jednej bunky, dokonca z jednej matky, ale prave ti, ktori popieraju evoluciu sa snazia ludi rozdelit na rasy.
No a pobavila ma schpnost zvysovania IQ nedostatkom pody, bravo ....

Rafael # BakiQuno09
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-26 11:09:59 59ad5d21
Rafael, a vieš mi povedať, keď veríš evolúcii, kedy sa jedná len o mutáciu, kedy o rasu (podľa teba neexistuje) a kedy ide už o iný druh? ľudia majú 99,5% spoločného. So šimpanzmi máme 98,5% spoločného. Ak teda neexistujú rasy sme vlastne so šimpanzmi jeden druh. Prečo nedochádza bežne k páreniu šimpanza a človeka a nejestvujú potomkovia?
nie je rasa niečo na polceste medzi dvoma druhmi, s tým, že ešte je za istých okolností možná reverzibilita tohto procesu, ale za dostatočne dlhú izoláciu tých populácii sa postupne vyvinú už nové odlišné druhy? Pričom genetická vzdialenosť takých druhov je daná možnosťou mať potomstvo? Plodné v prípade blízkej príbuznosti, teda skôr sa jedná o rasu, neplodné v prípade vzdialenejšej príbuznosti. V prípade nemožnosti mať spoločné potomstvo sa jedná už o rôzne druhy.
Myslím teraz na prírodný výber, nie genetické manipulácie, chimerizmus a podobné veci.

Peter # RoduByba06
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 13:27:33 c350a66f
rasu a delenie na rasy si vymyslel clovek, to, ze je podobnost so simpanzmi teda DNA, nie fyziognomia na 98 percent je fakt, ze sa nedaju sparit, neznamena uplnu odlisnost, ci popieranie, ze nemame spolocneho predka. Lev v prirode s tigrom sa tiez nespari, ale je to mozne, vysledok pozname. A to, ze sa dokazeme parit navzajom vsetci ludia medzi sebou (cest vynimkam, ako napr. buzny), je urcite znakom toho, ze mame spolocneho jedineho predka a vonkajsie znaky su znakmi selekcie, adaptacie, ci mutacie.

Rasa je len dovod pre cloveka,aby sa vyvysoval nad inymi. A lamarckisticky pohlad Savoya ne IQ zidov je usmevny.

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 13:57:45 59ad5d21
@peter
kon a somar splodia mulicu, su to dost vzdialene pribuznosti ako tvrdis, tych odlisnosti je vsak kopec, podla pomenovanie su do dokonca rozne podrody, nie len druhy
potom mame vtaka menom kolibkarik zeleny, u ktoreho je dokazane, ze sa nevie parit s inymi kolibkarikmi zelenymi, pokial su z geograficky ineho prostredia, dalo by sa to prirovnak k roznym plemenam
podobne sa deje s jednym druhom salamandrov v kalifornii
tvoje rozdelenie co je a co nie je rovnaky druh na zaklade moznosti parenia je zly, je to zlozitejsie, nie len to, ci sa dokazu parit, alebo nie

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 15:26:43 d94b4972
rafael
ty si akýsi mudrák! myslíš si že všetci ľudia sú rovnocenní? tak prečo nedovoľujú sexovať mentálne postihnutým? vadilo by, keby aj oni mali postihnuté deti? prečo? veď všetci majú právo na život a sú predsa rovnocenní. to, že zamedzia mať potomstvo debílkom je vlastne zamedzenie šírenia ich rodu. to keby robili "normálnym", tak by to bola genocída! keď môžu úrady obmedzovať mať deti debílkom zákonmi, prečo by to nemohli aj na základe iných kritérií, napr. farby pleti? alebo bieli sú "dobrí" čierni sú "dobrí" rasy predsa neexistujú, ale debílci sú "zlí" len preto, že majú o pár génov viac, alebo menej? veď len pár génmi sa odlišujú aj čierni od bielych!
rafael, práve takí ako ty podporujú rasizmus a genocídu! lebo zákonmi obmedzujete rozmnožovanie debílkov. a presne tak začínal aj nacizmus v nemecku. najprv debílkov, potom židov, slovanov, černochov.....akurát teraz je to "humánnejšie", že nezabijú priamo jedinca, ale neumožnia mu množiť sa a tak vymrie jeho rod. je to taká "humánna" genocída. hovoríte si :"nechajme ich vymrieť, a nám zostane zem"
si pokrytec!

aaa # RuxaQija4
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-26 15:31:31 b2292395
aaa, tu sa nebavime o mentalnej schopnosti.
A ak prirovnavas toto k tzv rasovej roznorodosti, tak mi ta je uprimne luto. Ak by si sa narodil iny ako biely, urcite by si tak nepisal. To, ze v 19.storoci prakticky kazdy beloch bol rasista, nenapoveda nic o tom, ze by bol v niecom oproti inym vynimocnejsi, len sprostejsi.

Rafael # BakiQuno09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-26 15:38:59 59ad5d21
peter
memory má pravdu! napríklad karasy sú len samice a mliečie je od kaprov. líšia sa počtom fúzov od kaprov. je to iný druh, ale párenie si vyžaduje od kaprov, aj keď tu ide o triploida.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 15:40:41 b2292395
rafael
práve v tom klameš.
aj černosi vidia, že nie sú belosi a sami seba považujú za inú rasu. nikde som netvrdil, ktorá rasa je lepšia, lebo to závisí od prostredia v ktorom svojimi vlastnosťami získava, alebo tratí rôzne výhody na prežitie.
práve belosi v 19 stor. sa ukazuje, že boli múdrejší, ak to chceš hodnotiť práve a len podľa stupnice inteligencie a tá sa meria práve iq testom. najnovšie iq testy ukazujú, že navrch od kaukazianov majú práve aziati a židia.
a inteligencia a vychytralosť sa časom ukázala ako vlastnosť, ktorá vie svojim nositeľom zabezpečiť výhody oproti iným a tým pádom aj ovládať iných, v tomto prípade napríklad černochov.
vlastnosť, dobre šprintovať, sa osvedčila v prípade prenasledovania levom, ale oproti inteligencii je menej významná. vlastnosť prežiť tropické choroby sa ukázala v afrických podmienkach, ako dôležitejšia ako inteligencia. preto belosi afriku nekolonizovali v takom rozsahu ako napr. usa.
výnimočná je každá rasa a každý jedinec ale nie rovnocenný. rovnosť nikdy nebola a nebude.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 16:06:08 b2292395
aaa, neviem o com tocis, ja netvrdim, ze rasizmus je len z jednej strany, rovnako rasisticky sa spravaju aj Arabi, Zidia, cernosi, Aziati, ale aj Bratislavcania, voci Stredoslovakom, ci obyvatelia horneho konca, voci dolnemu.
Ty sice dokazes prezit s tou svojou tzv. inteligenciou tu v meste, ci na dedine, ale podla teba ten tmavy sprosty domorodec nie. No ty zasa nedokazes prezit v jeho prostredi. Rovnocennost je v tom, ze ty nemas ani ponatia o com pises, ale len tukas nezmyselne do klavesnice. Obyvatelia Novej Guinei nepoznali civilizaciu, ale po ich objaveni, ziadne mentyalne nedostatky nemali, ak mali moznost, dokazali rovnocenne studovat s inymi. Je to ale hadaznie hrachu o stenu ak sa prejavujes ako rasisticka svina a este si na to hrdy.

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 16:13:16 59ad5d21
rafael,
presne ako hovoríš! aj rómovia nemajú žiadne mentálne nedostatky. keď dostali možnosť, a majú ju už 60 rokov = 2-3 generácie, dokážu rovnocenne študovať s inými. dôkazov je plno!


aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 16:24:12 b2292395
rafael, máš pravdu! v ich prostredí by som neprežil. napr. v rómskej osade. keby som mal denne vyfetovať toľko toluénu dávno by bolo po mne. oni si už vypestovali odolnosť.
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 16:30:05 b2292395
rafael
podľa tvojich a asi aj medzinárodných un kritérií asi som rasista. ale predstav si, že ja , narozdiel od štátnych správ jednotlivých krajín si nerobím zoznamy ľudí a nerozdeľujem ich podľa miesta bydliska, pohlavia, náboženstva alebo národnosti, aby to mohli v budúcnosti využiť na ich pozitívnu, alebo negatívnu diskrimináciu. ani neurčujem, či debílci alebo cudzinci budú mať občianske práva, či nie. to robia úplne iní ľudia.

aaa # RuxaQija4
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-26 16:50:14 b2292395
"Rafael, a vieš mi povedať, keď veríš evolúcii, kedy sa jedná len o mutáciu, kedy o rasu"...veris evolucii!!! veris gravitacii, veris treskosuplofilomacii...to posledne neviem co je, ale blahozelam tak atreskosuplofilomacianom.
keby zobral moj fotrik kopku hliny a rikol "bez kopka hliny", tak by sa jednalo o stvorenie cloveka, ale kedze sa reprodukoval, tak fakt nechapem, o co go...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-29 01:35:34 b2fdae8c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
je   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nahrazením másla rostlinnými oleji riziko srdečních chorob neklesá


 Nahrazením másla rostlinnými oleji riziko srdečních chorob neklesá
Rostlinné tuky chrání cévy protože obsahují až o 67 % méně nasycených mastných kyselin než máslo. Jsou proto vhodné pro péči o zdravé srdce. Slýcháme to tak často, že jen hlupák...
Neplatič daní hrdinom
Venezuela, kam se podíváš
Bitcoin: čekání na revoluci

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0463 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles