Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

RUSKO NENÍ NORMÁLNÍ ZEMÍ, PUTINOVI PROJDE VŠECHNO


RUSKO NENÍ NORMÁLNÍ ZEMÍ, PUTINOVI PROJDE VŠECHNO

Vládnoucí strana přivede zemi ke krizi a ekonomickému poklesu, nemá peníze na zdravotnictví a zvyšování důchodů a přesto vyhraje volby a navíc získá ústavní většinu. Ať žije schizofrenie.

553651_article_photo_2cppakd_900x
V Rusku klesá hrubý domácí produkt už druhým rokem po sobě, nemocnicím chybí základní léky a premiér Dmitrij Medveděv sděluje seniorům a učitelů, že jim důchody činící v průměru 3200 Kč (118eur) měsíčně a platy cca 5000 Kč (185 eur) nezvýší, protože nejsou peníze. A přesto strana Jednotné Rusko, která vede zemi, získala v parlamentních volbách dokonce ústavní většinu. To by se v žádné jiné normální zemi stát nemohlo.

Samozřejmě, že volby v Rusku nejsou regulérní, opozice prakticky nemá přístup ke klíčovým médiím, která až na výjimky typu rádio Echo Moskvy nebo televize Dožď, navíc s malým dosahem, jsou pod kontrolou Kremlu. Ve Volgogradu naházely členky volební komise lístky Jednotného Ruska do urny atd. Nicméně i přes tyto evidentní podfuky by Putinova partaj zvítězila stejně, to je třeba uznat. Rusko holt není normální zemi.

Mně ovšem baví jedna věc. Ti samí lidé, kteří u nás nadávají za nízké penze, malé platy učitelů, hospodářské problémy atd., na druhou stranu velebí Rusko a jeho vedení, které si ovšem prokazatelně vede ekonomicky daleko hůř. Očekával bych proto, že svůj velký vzor budou neochvějně následovat a přijmou ruské platy a důchody. V každém případě však tito jedinci zřejmě trpí rozdvojením osobností nebo nějako jinou vážnou duševní poruchou, jinak si to vysvětlit nejde.Author: JAN ZIEGLER # TidoLeka72
Rusko2016-09-2610
-
 19% ( 32 people voted )
+
Preco sa vseci obavate o osud Ruska : D
kebab # PymyRyvi40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-09-26 14:19:02 5bd4ce37
Ano, bratislavsky rabin Baruch Myers, hned po obdrzani direktivy na rozputanie stvavej kampane proti Rusku z Washingtonu, za jeho drzu podporu legitimne zvolenej syrskej vlade, dal cez svoje detasovane pracovicko (americku ambasadu) pokyn svojmu podriadenemu, priamo v Izraeli 13 rokov Mossadom skolenemu, novemu prazskemu rabinovi Davidovi Peterovi prikaz k aktivacii ceskych sionistov na internete... Ziegler ako vzdy vyskocil ako prvy... Ale jasne, blbosti, konspiracne teorie, sionisti s tym nic nemaju, ani s demontazou socializmu nic nemali, toto nakoniec potvrdzuje aj historicka fotografia nizsie, zo stretnutia chartistov - prazskych kaviarnikov v Prahe... Na zabere Vasicek Veskrnicek s predchodcom sucasneho prazkeho rabina, s chartistom a ceskym zemskym rabinom Karolom Sidonom...


titanik # BigiJijy45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-26 20:32:12 d4e39f27
Čo tak Ziegler podumať o Česku a zabudnúť na vzdialene Rusko. Je zaujímavé že tebe zo Židackym nickom leží blahobyt Ruska v hlave. Inač som veľmi rad že nadávaš na Rusko. Vo chvíli keď Jevreji blahorečia Rusku ide to s Ruskom dole vodou. Takže Rusi si robia dobru politiku keď je na svete židacka mobilizácia.

STOPA # QadyVyna05
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-09-26 21:01:53 bc705794
" To by se v žadne jiné normálni zemi stát nemohlo..." a "Samozřejmě , že volby v Rusku jsou neregulérni....," sú priame útoky na demok-kratické princípy ktoré ..J. Ziegler 72 ..priamo napadá, avizuje ich absenciu...Neargumentuje logicky , racionálne tú "normálni zemí" ani "neregulérnost " ...Jeho vyjadrenia sú zrelé na TRESTNÉ STÍHANIE za ohováranie a štvavú aktivizáciu s cieľom škodiť. /koľko tam bolo a je pozorovateľov z EU , Sveta..pri voľbách a bez mimoriadností závažných.../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-26 21:07:20 58d4289b
Rusi a Putin si musia uvedomiť o čo tu ide. Je nutná finančná reforma Ruska. Je nutné zaviesť bezúročný finančný systém, ktorý bude stavať na základoch projektu mestečka Wörgl, ktorý pred II. svetovou vojnou, kedy vrcholila kríza, dokázala totálne eliminovať nezamestnanosť a tvorila legitímnym spôsobom bohatstvo.
Otázka: Vedia Rusi vyrobiť lieky?
Odpoveď: Áno a o mnoho účinnejšie - lebo im nejde o to, aby boli ľudia chorí ako na západe. Rusi nemajú agendu na depopulizáciu svojho obyvateľstvta ako západ.
Otázka: Vedia Rusi vyrobiť elektroniku?
Odpoveď: Áno pozrite si Elbrus. Nie je taký výkonný ako Intel alebo AMD ale je o mnoho spoľahlivejšie, lebo neobsahuje backdoory. Rusi predsa nie sú sprostí, aby do svojej infraštruktúry zabudovali backdoor, lebo keď backdoor existuje protivník ho nájde.
Otázka: Majú Rusi dosť nerastného bohatstva?
Odpoveď: Jednoznačne.
Otázka: Majú Rusi susedov-partnerov s ktorými by sa dalo obchodovať a vykrývať dopyt?
Odpoveď: Áno majú a je ich dosť.
Otázka: Majú Rusi know how a technológie?
Odpoveď: Áno majú, ale bez toho, aby boli ochotní používať aj angličtinu to nejde. Lebo mnohí z nás, ktorí držia Rusom palce neznaju azbuku!
Otázka: Majú Rusi dosť odvahy zaviesť bezúročný finančný systém?
Odpoveď: NIE NEMAJU SU Z TOHO POKAKANI!
Otázka: Majú Rusi dosť intelektuálov nato, aby toto celé zvládli?
Odpoveď: Majú lebo nevyvražďovali židov a judeisko-askenázku krv ako na západe a ako u nás počas II. svetovej vojny.

Otázka: Majú Rusi dosť atómoviek, ktorými by odstrašili západ pri pokuse zmariť reformu finačného systému na bezúročnú?
Odpoveď: Majú

Otázka: Majú Rusi dosť tvorivosti, aby prišli nato, čo iné sa dá z ropy extrahovať ako len sprostý benzín-naftu-asfalt-gumu.
Odpoveď: Majú.

Ja absolútne nechápem načo Putinov režim čaká. Treba začať s reformami teraz a otvoriť svoju náruč novým myšlienkám, akým je aj voľná energia alebo antigravitačný disk.
To čo Rusi robia je kritizovanie USA a amerického FED-u. My veľmi dobre vieme, aké je to zlo a aké riziká to so sebou prináša. Tak prestaňte kritizovať a začnite u seba. Začnite finančnú reformu, začnite budovať nové slobodné Rusko. A ukážte svetu, čo je to bezúročný fungujúci finančný systém, voľná Teslova energia a antigravitačný disk.

Viac neviem už čo mám napísať. Držím Rusom palce a klobúk dole pred Putinom, ktorí jasne ukázal svetu, kto na západe kormidluje - určite to nie sú vlády alebo tí, ktorí sú za vládami.

BTW: Akonáhle Rusi by padli na hubu, s tým svetom, ktorý poznáte teraz je koniec. To dúfam, každý z nás chápe.


Rusi nuz drzim palce # XagaWuxu08
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-09-26 22:43:15 b28f75c3
Už tu "pobehoval" istý ..otvoreneoci ..náš kanadský emigrant , ktorí mal jasné a radil i Rusku i Číne...žeby druhy ..Rusi nuž drzim palce08...ste boli VY... Ono medzi tými viac ako 150 milionmi Rusov sa nájde "čosi " čo vie čo treba urobiť a nehovorím o Číne...Ale stým "padnutím na hubu " máte pravdu ...vie to i pol sveta....Prajem...trvalý pocit šťastia...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-27 08:07:43 58d4289b
loading...
Jak keby som čítal o USA alebo EU :DDD
Last before the storm # RehyHidi50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-27 18:20:04 55e4d234
Asi sa niečo deje, keď tento troll prudko zaktívňuje protiruskú demagógiu. Nech sa radšej venuje chudobe v krajinách V4. Na take drísty nie sme zvedaví. Prečo asi ukrajinskí penzisti utekali z demokratickej Ukrajiny do nedemokratického Ruska, lebo tam dostali 5-8 krát vyšší dôchodok ako na Ukrajine.
Titan # CimoLuto23
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-28 12:17:09 86d9a50a
Esteze u nas na Slovensku, ci u vas v Cechach to funguje tak vynikajuco, ze akykolvek migrant radsej spacha samovrazdu, nez by bol ostal.

Hladaj brvno vo vlastnom oku, pozri na to, aky je rozdiel v platoch a produktivite prace u nas a v Nemecku a preco Nemec po vyjdeni zo skoly pohrda obycajnou jednoduchou pracou za 1 600 ,zatial co tu to nedostane niekto ani za 3 mesiace...

A ked potom toto vysvetlis, mozes kritizovat aj Rusov...

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-09-28 12:27:55 55d89f5b
Rusko nie je o nič menej normálnou krajinou ako Česko či Slovensko ? Je iné a je ťažké v dnešnej dobe definovať čo je normálne a čo je nenormálne. Tento článok je iba snaživým pokusom o "normalizáciu" v duchu súčasnej ideológie.
Polyander # PygaJafi03
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-09-28 13:00:36 d94b5504

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   ose
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Cargo kult – podobnost s ekonomickou migrací čistě náhodná?


Cargo kult – podobnost s ekonomickou migrací čistě náhodná?
Drobné zamyšlení nad tím, jak se mohou dvě zcela nezávislé cesty v krátkém čase zvrhnout v totéž iracionální a všezničující cizopasnictv...
Cukor vs. káva. Čo je horšie?
KLAMAVÉ ZPRAVODAJSTVÍ O FAKTECH VE SVĚTĚ FINANCÍ
Státní školství noční můrou

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0342 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made