Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Proč si sluníčkáři nevezmou imigranty domů? Protože jsou xenofobové


Proč si sluníčkáři nevezmou imigranty domů? Protože jsou xenofobové

V souvislosti s uprchlíky je nám neustále podsouvána jakási xenofobie, čili odmítání neznámého. Když pominu, že v případě islámu se naopak jedná o odmítání známého, tak tato údajná xenofobie má zastřít jeden velice důležitý aspekt lidské přirozenosti... Lásku k rodině.

Proč si nikdo z těch zastánců imigrace nebere uprchlíky domů?Protože nechce ohrozit svou rodinu, své blízké, jelikož je má rád a záleží mu na nich více než na lidech z opačné strany Země. Ale proč už dotyčnému zastánci přijde v pohodě, když má ohrozit celou společnost?

Vzhledem k tomu, že zastánci imigrantů si je odmítají vzít domů, vidím tady taky odmítání a obavy. Obavy z lidí, které neznají, a kteří sebou mnohdy nesou mem islámu. To je podobné, jako kdyby lidé prchající před nacisty sebou nesli Mein Kampf. U zastánců imigrantů pak dochází k jistému vnitřnímu pnutí.

Sami nejsou schopni si uprchlíky vzít domů, jelikož by vystavili své blízké riziku. Sami se de facto chovají jako xenofobové. Protože někdo xenofobem buď je, nebo není. Jestliže se někdo prezentuje jako ne-xenofob, pak přece jeho ne-xenofobie nemůže končit na prahu jeho dveří. Tady dochází k zjevnému logickému paradoxu.

slunic
Jenže xenofobie je podle zastánců imigrantů přece špatná. Alespoň tak to mají zafixované ve svých hlavách. A oni nechtějí být špatní. Takže co dělat? Rodina je rodina, ale jak uvolnit to pnutí, jak vyrovnat tu disharmonii sám v sobě? Co se asi odehrává v mozku nějakého sluníčkáře: ,,Už to mám! Začnu ostatní obviňovat z xenofobie, začnu vykřikovat, jak já jsem lepší a oni naprostá lůza. Sice i já odmítám imigranty k sobě domů nastěhovat, ale abych vypadal jako humanista, tak obětuji alespoň tu společnost.

Realitu a fakta odsunu jako dotěrný hmyz. Co je mi po tom, že kriminalita a násilí v Evropě neustále narůstají? Co je mi po tom, že integrace i multikulturalismus naprosto selhal (jak přiznávají už i politici). Co je mi po tom, že sociální systém je na pokraji krachu? Co je mi po tom, že neumíme začlenit ani Romy? Co je mi po tom, že nemůžeme spasit všechny lidi světa?Já si chci připadat jako spasitel, následky mě nezajímají."

Aby si tito lidé dokázali udržet představu samých sebe jako lepších a výjimečných lidí, jsou schopni kvůli tomu rozvrátit i celou Evropu. Jim nejde o racionální argumentaci nebo analýzu, je nezajímají zkušenosti a realita. Oni jenom potřebují mít svůj pocit morální převahy, který ale nestojí na žádných reálných základech. Stojí pouze na falešném egu těch, který neváhají hnát Evropu klidně i do občanské války...Author: Lea Vojtekova # BypoDatu96
Európa2015-08-288
-
 74% ( 13 people voted )
+
Slunickari by velmi radi pomahali, "#prijimali" kade koho, za moje peniaze a idealne co najdalej od ich domova.
Tu ale nejde o to ze si ich neberu domov a nestaraju sa o nich. Ja som napriklad zastancom interupcii a to neznamena ze musim automaticky bezat do najblizsej nemoznice vykonavat tuto cinnost.
Tu je problem ze su to idioti, neuvedomujuc si alebo odmietajuci realitu a nasledky svojich cinov. Myslia si ze ked budu na niekoho dobry a da mu o co poziada, tak ten druhy mu to oplati rovnako a vsetci budu vesely sa drzat za ruky a tancovat na lucke zaliatej slnkom.
Neuvedomuju si ze cely svet sa zachranit neda. jedine coho dosiahnu ze rozsiria biedu aj na krajiny ktore s tym doposial problem nemali. Ano je smutne ze maju rozbitu krajinu vojnou, ale ze k sebe nastahuju tych chudakov problem nevyriesi. Ten problem nieje v krajine, je v ludoch a ich mentalite. Ked sa rezali a strielali navzajom v ich krajine, budu to robit aj tu. Pri najmensom s ich stupiditov tu pre to vytvoria podmienky.

666satanizmus666 # ParePiny30
-
 67% ( 8 people voted )
+
2015-08-30 15:35:28 55478f4a
Tu kdesi sa tvrdí čosi o USA politike, či iných voči Arabom, Kadafimu, Iraku, Iranu....kde to"semenište svaru" je každemu jasné kto má dierku v "medzinoží"... Imigranti---ide im o život..kvoli nafte, naboženskej neznášanlivosti, či okradnutiu... Treba však vidieř širšie súvislosti čo sa týka možného počtu imigrantov...Taký Bangladeš a Pakistan...to sú viac menej islamisti ..s viac ako 25O milionovou populáciou a v samotnej Indii je asi miliarda ktorá sa k islamu nehlási .....a pritom etnikum akosi skoro príbuzne... Tam keď sa " vhodí " ...iniciačné snaženie...tak ---zapomeň --zavaruj--- A náboženskú neznášanlivosř , podfarbiř ekonomickým potencialom---rozdielnym .... to je vždy riadený proces.
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-08-30 18:23:01 b947290e
Špecialná repríza na želanie PanDebila:
Tajomstvo migrácie.
(Samozrejme len pre demokratov.)

Poďme priamo k veci. Kapitalisti riadiaci Európsku úniu pobúrili svojich vlastných občanov snahami usídliť v Európe migrantov. Obyvateľov skutočných kapitalistických demokracií. Demokracií s minimálnymi zásahmi štátu, preto aj s ideálnym trhovým prostredím, o čom predsa obdivovatelia kapitalizmu snívajú.
Politici ,rozumej sluhovia kapitalistov, vo všetkých „nezávislých“ médiách vytrvalo a dookola kladú „základnú“ otázku.
„Súhlasíte s príchodom migrantov do svojej krajiny?“ ako keby odpoveď mala podľa nich nejaký vplyv na ďalšiu migráciu. Ako by ju mala vyriešiť alebo aspoň obmedziť.
Pritom celé tajomstvo migrácie je ukryté v tom, že nesprávne kladú „základnú“ otázku.
Otázka má znieť. „Chápete príčiny migrácie a ste ochotný ich odstrániť?“ , lebo len tak sa dá migrácia zastaviť.
Na okraj
Logicky ak chcem odstrániť nejaký jav, tak musím najprv pochopiť príčiny, ktoré ho spôsobujú a potom tie príčiny odstrániť. Ináč jav bude pokračovať bez ohľadu na to, či s ním ľudia súhlasia alebo nie.
Okrem „základnej“ otázky, si demokrati kladú ešte množstvo „podotázok“, na ktoré nechcú, alebo nevedia odpovedať. Napr. Prečo je Európa zaplavovaná cudzincami? Prečo tí cudzinci nechcú ostať doma, tam žiť a pracovať? Odpoveď je veľmi jednoduchá a znie: „Nie sú schopní vo svojej rodnej krajine prežiť.“
Príčiny migrácie.
1.Ekonomické príčiny
Ich rodnú krajinu rozkrádajú a rabujú vyspelé kapitalistické demokracie. Rabujú ju spolu s domácimi kapitalistami, ktorí si žijú v neuveriteľnom blahobyte, zatiaľ čo zvyšok populácie je úplne zúfalý, nevie čo má robiť aby prežil.
2.Bezpečnostné príčiny
Keď sa v krajine vytvorí sila, ktorá chce zabrániť vývozu majetku z vlastného štátu do cudziny, je nemilosrdne európskymi a americkými kapitalistami odstránená. Európsky a americkí kapitalisti tam skryte alebo otvorene rozpútajú občiansku vojnu na základe národnosti alebo náboženstva. Poprípadne vojnu medzi rôznymi štátmi a nahradia pokrokovú silu čímkoľvek, čo im umožní pokračovanie drancovania štátu. Na výber majú fašistických diktátorov rôzneho typu, náboženských a národnostných fanatikov.

Príčiny migrácie nútia obyvateľov drancovaných štátov k týmto dvom krokom:
1.Opustiť svoje vlastné domovy a pakovať sa do blahobytnej Európy
2.Pokúsiť sa zmeniť spoločenské a ekonomické vzťahy, to znamená rozpútať národnú
oslobodzovaciu a socialistickú revolúciu.

Krok číslo 2 je pre kapitalistov Európy neprijateľný v žiadnom prípade ho nesmú pripustiť. Ostáva jediné riešenie a to krok číslo 1. Preto migrácia sa deje zo súhlasom európskych kapitalistov.
Migrácia pomáha európskym kapitalistom vyriešiť niektoré problémy dokonca aj vo vlastnej krajine.
Vyriešené problémy:
1.Odstránili nebezpečenstvo revolúcie v nimi vykrádanom štáte, lebo zúfalí hladní ľudia odchádzajú preč. V štáte sa nehromadia a sú dokonca presvedčení, že si ohromne pomohli.
2.Prílev emigrantov do ich vlastnej krajiny zráža cenu práce.
Prečo? Každý kapitalista, ktorý chce uspieť na voľnom trhu musí predsa minimalizovať náklady. Keď si uvedomíme, že cena suroviny, strojov a energie na výrobu nejakého výrobku je v podstate pre každého kapitalistu rovnaká, dá sa šetriť jedine na ľudskej práci. Migranti sú jednoznačne lacnejší, lebo sú menej nároční. Kapitalista ich musí zamestnať. Spomeňte si na buržoáznymi médiami odhalené prípady rôznych „pracovných“ táborov, kde otrockou prácou zdierajú migrantov.
3.Migranti odpútavajú pozornosť vlastného obyvateľstva od skutočných príčin ich problémov.
Od toho, že tie problémy spôsobujú kapitalistické protirečenia, súkromné vlastníctvo výrobných prostriedkov a z toho plynúce privlastňovanie si vytvorených hodnôt. Kapitalisti nechcú, aby ľudia začali uvažovať o možnostiach zmeniť spoločenskú situáciu.
Preto ich kapitalisti prefíkane orientujú na nenávisť proti prisťahovalcom a presviedčajú ich pomocou svojich pravicových, národných a kresťanských politických strán, že príčinou ich problémov sú migranti , či iné, na okraji spoločnosti marginalizované a v totálnej chudobe žijúce skupiny.

Kapitalizmus svojou deštrukciou spôsobuje masovú migráciu
Záver:
Kým začnete kvičať, že kapitalizmus má aj svoje vlastné riešenia migrácie, tak si uvedomte tieto fakty.
Z toho, čo bolo povedané, jasne vyplýva, že kapitalisti nikdy neobmedzia a už vôbec nezabránia migrácii do Európy, lebo im vyhovuje. Kapitalistom, boháčom nikdy nešlo o ich národ, vlasť, ale len a len o ich majetok a zisky.
V domovských krajinách migrantov kapitalisti majú lacné suroviny, lacné poľnohospodárske produkty a hlavne lacnú pracovnú silu. A to všetko môžu využívať jedine vtedy, keď budú tieto krajiny udržiavať v sociálnej nestabilite.

Nespoliehajte sa na bezpečnostné opatrenia Európskej únie. Ako sú: zlepšenie stráženia hraníc, torpédovania lodí a nakoniec budovanie koncentračných táborov. Nič s toho nedokáže zastaviť prílev migrantov.
Samotní obyvatelia Európskej únie ich budú pašovať do vnútra, lebo budú na tom zarábať. Rozbehnú biznis s predajom ľudí, žien, detí, ľudských organov a to všetko sa bude diať pod ochranou najbohatších európskych kapitalistov a politikov. Napr. pre nezamestnaných v Taliansku a Grécku vzniknú nové možnosti, ako sa umiestniť na trhu práce. To sú asi tie nové povolania, o ktorých blúznia obdivovatelia kapitalizmu.

Na okraj.
Bude veľmi zábavné sledovať „skutočné“ hodnoty európskej kresťanskej kultúry a kapitalistickej demokracie . Ako tolerantnosť, pravo na slobodne vyznávanie svojej viery, pravo na slobodný život mimo ostnatých drôtov a podobne o čom demokrati tak radi rečnia .....

Aká musí byť odpoveď na „základnú“ otázku, aby sa zastavila migrácia do Európy ?
Áno, chápem príčiny migrácie a chcem ich odstrániť. To sa dá vyriešiť jedine zmenou spoločenského zriadenia. Odstránením kapitalizmu a nastolením socializmu. A bude po migrácii.
Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}

kapitalizmus je migracia # NojiXuja09
-
 60% ( 5 people voted )
+
2015-08-31 06:31:42 259dc3c4
Ne si ich berú kresťania, vlastne nie, nanútiť, lebo pomáhanie a pchanie sa do riti majú v biblii. Tak nech sú dobrý a ukážu že sú dobrými kresťanmi. LOL.
VypIta placacka # WemaFewu00
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-08-31 20:56:19 c35b0ed6
PretopretoInak veľmi zle sa piseakn

Zle sa píše na smartfone, autocorrect ja sám nestíham opravovať, namiesto dobrými mi som dal náhodou dobrý.

Co to kjurva tak zaťažuje, admin? Ta prvá horná veta, to by trvalo hodinu prepísať! Aký proces mi zaťažuje kram na 100 percent?
VypIta placacka # WemaFewu00
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-08-31 21:03:07 c35b0ed6
Všimol som si to, ale nereagoval som. Mal som také tušenie, že to uvedieš sám na správnu mieru...

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-31 21:23:36 d405c1fd
loading...
A keď ich do EU príde napr 15 miliónov ,tak KTO ICH BUDE ŽIVIŤ ?
Budú sa musieť živiť sami a to znamená ,že v krajine kde budú bývať si musia zohnať PRÁCU ,ktorú LOGICKY ZOBERÚ domácim ľudom .
Aj domáci ľudia chcú žiť .
Sú inej viery a kultúry ako my ostatný a TOTO POVEDIE KU KONFLIKTOM , nehovorte ,že nie !
Pretože sme ľudia OVLÁDANÍ svojimi PUDMI .

Peto # TyfuHanu17
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-09-01 08:32:34 4deafc8c
Peto, chceš šiť handry? Alebo za pásom u kórejčana?
VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-09-03 02:34:05 55d8bc65

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Martin Daňo, bravo!


Martin Daňo, bravo!
Pozrite si videozáznam z rokovania parlamentného výboru o prerokovaní postupu k podnetu proti poslankyni vládnej strany Smer. Perfektne odhaľuje dianie v zákulisí parlamentu.
Nepoužívejte pojem přerozdělování
Mladí ľudia utekajú pred minimálnou mzdou
Jste zvědavi, jak bude v naší zemi za několik let?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0291 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo