Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Pravda o živote časti Slovákov v neľudskom spoločenskom systéme.


Pravda o živote časti Slovákov v neľudskom spoločenskom systéme.

Dostal som sa k článku, ktorý napísala občianka Slovenska pani  S.V.

 

A teraz k článku, ktorý napísala S.V.  a ktorý ma veľmi zaujal. Citujem jej článok, respektíve len s časti jej čánku a vážim si ju za jej úprimné a myslím si, že aj pravdivé slova:

 

Denne sa stretávam s matkami, deťmi, otcami, ktorí mi hovoria, ako žijú. A mne sa pri niektorých príbehoch zastavuje dych - nie z nadšenia  - ale obrovského smútku, ako trpia, ako sú bez pomoci štátu (ak vynechám tú nízku dávku v hmotnej núdzi) nechaní sami na svoju chorobu, chudobu, sociálne vylúčenie. A napriek tomu, že táto chudoba je skrytá a politici o nej nehovoria,  je tu viac stále prítomná.

 

Za posledný týždeň -  tri nové prípady, keď rodiny nemajú doslova čo jesť. Mladý chlapec, ktorému sme začali preplácať stravu, keďže niekedy jedol len raz za deň  - doniesol so sebou spolubývajúceho z ubytovne. Vidím aj "pozitíva" biedy  - ľudia majú viac otvorené srdcia, viac vidia, kto trpí a nechá ich štát bokom. Aj tento chlapec -  podelil  sa vždy s jedlom so svojím kamošom na izbe – keďže ten bol na tom ešte biednejšie.

Sirota  -  od piatich rokov vyrastal v detských domovoch. Po odchode z detského domova  v 18 rokoch svojho smutného života zanechaný sám na seba. Zháňal si zamestnanie, býval v Domovoch na polceste pod mostom, teraz na ubytovni. Bez rodičov, súrodencov, širokej pomoci rodiny, tak dnes žijú už dospelé  deti, ktoré v minulosti stratili rodinu. Teplú stravu už nemal štyri roky a stravu má raz či dvakrát za deň.

 

Keďže ja nie som autor tohto článku, tak už nebudem viac  v ňom pokračovať, ktorý vyšiel na sídlisku v Košiciam v decembri 2013 v Ťahanovských novinách. A tak sa pýtam sám seba. Zaslúžia si naši ústavný činitelia svoje mzdy z dani občanov? Zaslúžia si euro poslanci dôchodky, ktoré si sami odhlasovali a to 9 tisíc € a práva na starobný dôchodok euro poslancov  od 50 rokov svojho života.

 

Moja odpoveď, že je NIE - !!!

 

Vyššie uvedený príbeh s Košíc je až príliš pravdivý a desivý, ale naši politici zatvárajú pred týmito desivými skutočnostiam oči, niektorí sľubujú zníženie nezamestnanosti na Slovensku či sociálne istoty, keď Slovákom do dnes urobili verejný dlh 40 miliárd €,  a horšie časy ešte len čakajú na Slovákov, samozrejme okrem tých čo čestne podnikali, ale tých je malo alebo aj tých čo tunelovali a kradli či umožnili to robiť z pozície tvorby legislatívy iným občanom na Slovensku. Ak Slovensko neprijme tvrdé reštrikcie v každej oblasti života spoločnosti, tak v neďalekej budúcnosti hrozí kolaps Slovenska. Ani jedno ani druhé nie je dobré riešenie. Len zvýšenie zamestnanosti a zvýšenie cenný práce na Slovensku je záchrane riešenie Slovenska, ale mi sme už stratili právnu, ekonomickú národnú suverenitu a poľnohospodársku sebestačnosť a tak som zvedavý akou cestou sa vydajú parlamentné strany v NR SR?

 

Keďže ľudia majú  existenčný strach  protestovať, zúčastniť sa protestov proti systému pseudodemokracie autogenocídy slovenského  národa,  a taktiež za ich práva občianskej demokracie, ktoré sú:

 

 1. 1.   &n bsp;   Práva vytvoriť si občiansku Ústavu v SR

 

 1. 2.   &n bsp;   Práva vytvoriť si volebný zákon s imperatívnym mandátom a vylúčením  politických strán s politického spoločenského systému v SR

 

 1. 3.   &n bsp;   Práva vytvoriť si občiansky zákon o vykonávaní referenda v SR

 

Podľa  môjho presvedčenia dnes existenčný strach občanov je silnejší, ako strach ľudí z rokov systému komunizmu, ktorý trestal občanov za právo kritizovať komunistický systém verejnej moci v Československu, kedy každému občanovi  bola zaistená práca, bývanie a zdarma zdravotnú starostlivosť a dôstojnú starobu od už 60 rokov ich života, keď sme neboli nikdy zadlžený a štát mal na ekonomický a sociálny rast štátu  jeho občanov.

Je to smutné, ale je to pravda.  Pravda je aj to, že komunistický systém prenasledoval odporcov komunistického režimu budovania socializmu rôzne, perzekúciami,  väznením  aj trestom smrti.

 

Dnes  po roku 1989 sme iba zadlžená kolónia s lacnou cenou práce pre veľmoci vo svete a ich podnikateľov na území Slovenska, keď ich musíme dotovať z našich dani a zadlžovať sa a páni podnikatelia zo západu odvádzajú svoje dane v domovských krajinách a naši čestní podnikatelia v daňových rajoch vo svete.  

 

Za to ale máme slobodu, právo slobodne kritizovať systém, pravo slobodne podnikať a cestovať,  a beží občania odvádzať dane nášmu zadlženému  Slovensku.

Vieme, že sloboda bez peňazí nie je sloboda, len pre tých čo ich majú dostatok, hlavne s rozradenia a tunelovania národného štátneho majetky v minulosti či aj dnes.

A tak pre tých čo majú strach z súčasného systému a protestov proti nemu, tak je tu jediná ich možnosť občianskej neposlušnosti. Nezúčastňovať  sa akýchkoľvek slobodných volieb aj napriek silnej manipulácii občanov TV kanálmi v SR – hlavne pred voľbami.

 

Nič nie je trvalé, trvalé sú iba zmeny

 

http://www.youtube.com/watch?v =Y34DDPhdbIo

 Author: Jozef Varga # DamuPysy21
Svet2013-12-2224
-
 71% ( 18 people voted )
+
Pekný článok Jozef, pravdivý a úprimný, ten ktorý sa tu bude snažiť argumentovať opakom je zaplatený provokatér, teraz aspoň budete vedieť pod týmto článkom kto za koho kope.


Odhalím Vám klamstvo skryté za právom voliť..,"máte právo voliť, ale právo na odvolávanie je pre Vás ZAKÁZANÉ".
Ak pôjdete do ulíc žiadajte len tento jeden zákon, potom budete mať skutočnú /MOC/ nad volenými zástupcami a správcami verejného majetku.

lucifer # FaliQuva33
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-12-22 17:11:56 b2288a44
furt len voliť v sytseme,


na čo voliť v systeme ktorý je dobry a funguje?


tudiž zmena systemu nie politicka strana je zaklad ,zmeny k lepšiemu

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-22 18:27:15 55d88d6a
Dňa 23. novembra 2013 sa v Dome Techniky na Južnej triede v Košiciach uskutočnila konferencia s názvom

20 ROKOV SLOVENSKEJ ŠTÁTNEJ SAMOSTATNOSTI.

Konferencia sa uskutočnila v spolupráci s Politologickým odborom Matice slovenskej pod záštitou Združenia slovenskej inteligencie.

Na konferencii vystúpili s referátmi:
1. 20 ROKOV SLOVENSKEJ ŠTÁTNEJ SAMOSTATNOSTI
Akad. mal. Viliam Hornáček
2. ANALÝZA POLITICKÉHO VÝVOJA V SR V ROKOCH 1993 – 2013
Mgr. Roman Michelko
3. VÝVOJ EKONOMIKY V SÚČASNEJ SR POČAS 20-TICH ROKOV JEJ EXISTENCIE
Ing. Marián Vitkovič – neúčasť z vážnych rodinných dôvodov.
Jeho referát prečítal PhDr.Jozef Mižák
4.KRIMINALITA RÓMOV V SLOVENSKEJ REPUBLIKE
Doc. JUDr. Mgr. Dušan Šlosár, PhD.
5. ZAČLENENIE RÓMSKYCH KOMUNÍT V MESTE KOŠICE
Mgr. Zuzana Sabová
6. ZÁMERY KOŠICKÉHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA V OBLASTI RIEŠENIA CHUDOBY RÓMOV A ICH ASOCIÁLNEHO SPRÁVANIA
Ing. Imrich Fűlőp
7. O CIGÁNSKOM PROBLÉME V ZAHRANIČÍ
Mgr. Vladimír Mohorita
8. SKÚSENOSTI MLADÝCH SLOVÁKOV S DISKRIMINÁCIOU
Radovan Novotný

http://www.protiprudu.org/20-rokov-slovenskej-stat
nej-samostatnosti/

Ivan Silberstein # JeniRusu82
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-22 18:36:50 5b7f3899
Preco sa stale obracate vsetci len na stat banda zbabela? Kto z vas kedy pomohol svojim susedom, ked zbadal, ze su v zlej financnej alebo socialnej situacii? Kto z vas ich zastavil napriklad na chvilocku na kus reci a spytal sa ich, ci im netreba nejako pomoct - aspon piatimi eurami z vasho vacku? - Napriklad... Nikto! Ale kvakat na internete, to vam ide ukazkovo! V relacii Modre z neba ukazuju socialne pripady, ktore nemaju co jest, ale vokol seba maju mnozstvo ludi, susedov atd. Ako je mozne, ze hrdy slovak nepomoze? Len kritizujete a nadavate na zlocincov, ale kto z vas kedy daroval povedzme jedno euro na charitu z tych desiatich, ktore Vam zostanu na konci mesiaca z vyplaty? Zas nikto! Nemate pravo kritizovat, ak sami nemate v sebe stipku solidarity a vole pomoct niekomu kto je na tom horsie ako vy a vedzte, ze vzdy sa taky niekto najde a nemusi to byt prave ožran valajuci sa na ulici vo vlastnych zvratkoch... Zamyslite sa v prvom rade nad sebou a nad vasimi solidarnymi cinmi pred tym, nez zacnete vyplakavat a nadavat na internete. Je to v prvom rade vasa zadubenost co robi svet horsim, nie politici....
Demon z pekiel # NawoNemo23
-
 59% ( 17 people voted )
+
2013-12-22 19:15:55 4e63939b
k tebe sa vyjadrovať ani nebudem,ty nademnu
333 # RyneRuqu84
-
 43% ( 4 people voted )
+
2013-12-22 19:23:28 55d88d6a
len by ma zaujímalo skade vieš čo som urobil a čo nie,
333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-22 19:23:56 55d88d6a
loading...
Mýliš sa strašiak z pekiel, solidarita na Slovensku funguje veľmi dobre, pokiaľ by nefungovala, už dávno by na uliciach skončilo 75% občanov.
Kedy si naposledy zavítali medzi nás?...asi nikdy, pretože tvoje slová sa vymykajú realite. Chceš dôkaz? skutočne si myslíš že z dôchodkov by naši najstarší dokázali vyžiť? alebo mladé rodiny s hypotékami a jedným zamestnaním?
Solidarita funguje, veľmi dobre, možno to na ulici nevidíš ale v kruhu rodiny pracuje na 100%.lucifer # FaliQuva33
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-22 19:25:59 b228b6ba
Nízko hodnotený príspevok


kapitalista # PufeQoxe19
-
 33% ( 8 people voted )
+
2013-12-22 20:08:16 b28fe05b
http://1meditacia.wz
.sk/


Kresťanstvo nazýva človeka, ktorý zlú povahu, že je zlým. To je nesprávne.
Východné náboženstva hovoria, že zlá povaha je spôsobená rôznymi traumami, ubližovaním zo strany druhých, stresujúcimi situáciami, psychickými zraneniami.
Tieto veci vytvoria v človeku psychické bloky, čo sa prejaví zlou, nepríjemnou povahou alebo človek z nich začne druhým robiť zle.
Hlavným cieľom pokročilých východných meditácii, je práve odstrániť tieto psychické bloky.
Ak by sme všetci ovládali pokročilú meditáciu, žili by sme medzi sebou v harmónii

http://1meditacia.wz
.sk/

http1meditaciawz sk Krestanstvo # BocaTuku12
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-22 21:05:06 5057d10a
Veľmi pravdivý článok!
No demon z pekiel,--- Ako ty poznáš všetkých ľudí ! Nie si to práve ty čo by si nepomohol volajúcemu o pomoc?

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-12-22 21:16:50 4e622f55
http://moj
e.hnonline.sk/node/14405
--- aj toto je pekný článok
gomez # JoraPiko08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-22 21:44:57 4e62624c
isaias 26.genezis 25.
zalm 42.zalm 134.
nehemias 5.job 5.
zalm 135.
John11146 # VexuTefo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-22 22:52:12 542a8532
Zmena je to po com vseti kricia. Ale ich oci su slepe a usi hluche. Zmena je potrebna vo vnutri nas, nasich postojoch a pochopeni a nie vo vlade. Ani zmena systemu, ani ludi hore nepomoze, uz sme to skusili. Kazdy ukazuje prstom na niekoho ineho, ale nikdy ho nenapadne pozriet sa do seba. Narod ako aj kazdy jeden jednotlivec sa nahana za blahom. Nechape, odpovede su v nas nie tam vonku. Ak pochopis a zmenis postoj nastala zmena, ta ktore sposobi zmeny okolia. Nesnazte sa prisposobit si svet k obrazu svojmu to nejde, ale mozete prisposobit seba aby ste v tomto skazenom svete cítili pohodu. Ironia tohoto vesmiru je vtom, ze ti da az ked uz nepotrebujes. Nepotrebuj zmeny okolia, vystac si zo zmenami v sebe.

Hmm # WivaSuva15
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-23 03:39:42 59ad5942
Krtkovia, podakujte sa za dnesne vydobytky sudruhom, a opytajte sa ich kde su tie svetle zajtrajsky.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-12-23 05:19:12 1834e06a
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/303235-chodork
ovskij-v-nedelu-prehovori-do-politiky-nechce/


Chodorkovskij ďalej zdôraznil, že v žiadnom z listov nepriznal vinu. „Ak by som podpísal priznanie viny, moja rodina by ma nepustila domov,“ povedal oligarcha. V rozhovore tiež povedal, že si sám nedokáže vysvetliť, prečo sa za neho toľko prihovárala nemecká kancelárka Angela Merkelová, ktorá vraj jeho prípad spomínala pri každom stretnutí s Putinom.


:)))

333 # RyriQini15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-23 08:31:35 55d88d6a
slepuch


tie šťastne zajtrašky nam rozdrmal žid zo sionu v 1989 za vydatnej pomoci teba a takých hajzľov ako je chodorovskýj,čo vidi len svoju kešenu,a je mu jedno že štat bol na to aby pomahal ľudom čo mali problem vyžiť lebo napr prišli o nohu,


a ty patríš medzi take huje čo dokažu ešte aj to im zavidieť,

333 # JuwoRupa61
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-12-23 08:34:33 55d88d6a
slepuch


vieš čo je ten dedičný hrich lakomosť nekresťanská,

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-23 08:44:00 55d88d6a
chlapci mám Vás všetkých rád ktorí sa zamýšlate nad fungovaním sveta a ludskej spoločnosti...

to lucifer...áno,presne ako vravíš...odborne sa tomu povie imperatívny mandát...

to Demon z pekiel...pekne píšeš...ale počul si niekedy o tom že ked chceš pomoct chudobnému nedávaj mu rybu, ale nauč ho chytať tie ryby...a vo voovo vo tom to je...
a príčina je v systéme...ked je dobrý systém všetko klape ako hodinky...a vieme kde je chyba...je to jednoduché ...peniaze musí tlačit štát, nie sukromná centrálna banka .vydavajúca sa za štátnu...zrušenie úroku a tvorby čistého zisku firiem...imperatívny mandát poslancov...stanovenie maximálnej mzdy ako násobku minimálnej mzdy....tieto veci nemá ziadna strana v programe, preto všetky slúžia tomu istému pánovi-medzinárodnemu bankárovi, najvacsiemu zločincovi všetkých cias...

a Chodorkovský a otvorené oči sú kreténi...

a číselník 333 píše múdro...

brano # PelaSedo59
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-12-23 10:41:27 4df7e017
Nehnevajte sa ale tento clanok mi pripada ako keby mimozemstania opisovali cele ludstvo po navsteve v nemocnici...
Je jasne ze v kazdom systeme existuju luzeri (a existovali aj za sociku, nemyslite si ze nie), bezdomovci a zobraci su aj v takych superstatoch ako Norsko, Svedsko a Dansko, staci sa prejst po centre Kodane alebo okolo hlav. stanice v Stokholme. Na Slovensku vseobecne ziadna bieda nie je, taky blahobyt aky tam je teraz nebol este nikdy, ani za marie teresie, ani za taticka masaryka ani za tisa a ani za husaka, na SK mam desiatky zanmych, za 400 eur nerobi ani jeden, prave naopak, velka cast z nich su podnikatelia, staci ist pozriet nakupne centra kde ti ubohi slovaci nosia plne koze do svojich pezotov, citroenov, kii, oktavii a folksvagnov, na sidlisku nezaparkujes pretoze je beznou vecou mat 2 auta v rodine, staci sa prejst v lete po plazi v HR a I vsade pocut slovencinu a cestinu.
Slovaci su znami tym ze na vsetkom nadavaju. Zvolia si sami sebe statostranu a potom jej nevedia prist na meno. Narodna schizofrenia.
Suhlasim s demonom z pekiel-ta "chudobna" cast slovakov nevie nic ine iba nadavat a natrcat ruku ku statu.
A nie je schopna-nechce pochopit ze ak sa zacne o cosi starat stat vsetko dok...i (dokazi).

Conte di Savoya # CopyXegu39
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-23 10:46:15 55e54ecb
333
Uvedom si ze socializmus a bolsevicka revolucia su vyplodmi sionistickej financnej lobby snaziacej sa o ovladnutie sveta a zotrocenie ludstva. Bolsevicky typ otroctva bol opusteny ako nepodareny experiment ktory neviedol ku cielu-otroka nedonutis pracovat efektivne. Teraz sa buduje system kde budu mat otroci pocit vlastnictva... (ale nevyjde im ani to).

Conte di Savoya # CopyXegu39
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-23 10:50:31 55e54ecb
"Upozorňuji, že jsem nechtěl změnit společnost, ale chtěl jsem společnosti dát šanci se rozhodnout, zda by se sama měla změnit."

Snowden mimo jiné odmítl, že se pokusil NSA zničit. "Pracuji na zlepšení NSA. Stále pro ně pracuji. Jsou ale jediní, kdo si to zatím neuvědomili," řekl Snowden.

"Prezident se následně vyslovil pro potřebnost dohledu nad špionážním programem NSA, odmítl ale "jednostranné odzbrojení" této agentury."
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/3228
99-edward-snowden-povazuje-svou-misi-za-skoncenou.
html

--- reakce ----
"Pan Snowden svou misi skončil.
Teď jen aby svět zaujal patřičný postoj k tomu,
co ovládá život většiny lidí na planetě!!!
Spiclování, špehování, odposlouchávání - fuj.
Nechte nás žít!!!"

"Skoncenou? Udajne vyzradil jen par procent ... mel to pustit ven uplne vsechno...
At vidime, v jak prolhanem svete zijeme."

"Nevím, kdo si tady s kým hraje ?
A teď teprve začne kontrola světa !"
lumin a ty # WofyRoku29
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-24 11:23:42 4e8896c5
Conte di Savoysa, prečo pozeráš len na priateľov - podnikateľov, že sa majú dobre? Opýtaj sa napríklad neakej predavačky v hypermarkete ako vyžije z platu, spýtaj sa dôchodcov akú almužnu dostávajú? Nepoznáš nikoho, kto je donútený vycestovať za hranice aby uživil svoje rodiny? Ja poznám kopec rodín, kde muž alebo žena musia robiť v zahraničí. Otvor si oči a uvidíš, že na Slovensku nežijú len podnikatelia na drahých autách! A na tých podnikateľov s drahými autami tiež niekto musí robiť!
vtip
Zamestnanec:
"Šéfe, aké máte pekné a drahé auto"
Zamestnávateľ:
"Až budeš robiť ešte viac a budeš mať viacej nadčasových hodín, kúpim si ešte lepšie."

motyl # FumuRane40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-24 11:38:45 5c341c1c
To mi odľahlo! Už som sa zľakol, že náš komický geriater z Košíc nás navždy opustil. A ajhľa, koťuha, aký dlhý traktát naslintal! Som rád, dedo, že ešte dokážeš kopírovať a stále nás zabávaš...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-12-24 22:12:33 bc7b649f
Troll Pandemonium nás tvoje špinavosti nezaujímaju.
PandemoniumKokos # QofeVyja36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-03 04:51:45 3ec5e27c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   štyr
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nová doba totalitní?


Nová doba totalitní?
Kdo by to byl řekl, že nás v roce 2015 něco tak absurdního napadne? Totalitu máme spojenou výhradně s dobou nerealistických komunistických hesel na nástěnkách, se schůzemi ROH, pří...
Orbán prehral, lebo kvóty sú mŕtve
Nacionální socialismus a komunismus (2/4)
Prečo Fico nezníži DPH

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0483 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage