Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Politické a finančné mafie


Politické a finančné mafie

From: Jozef Varga [mailto:wargas@extel.sk]
Sent: Wednesday, August 28, 2013 6:38 PM
To: 'SZCPV'
Cc: 'helena_mezenska@nrsr.sk'; 'SZCPV'; 'noviny@joj.sk'; 'nazory@markiza.sk'; 'marta.janckarova@stv.sk'; 'michal_bagacka@nrsr.sk'; 'miroslav_beblavy@nrsr.sk'; 'ivan.teren@cox.net'; 'studio@slobodnyvysielac.sk'; 'Artur Mydlo'; 'karol@ondrias.sk'

Subject: RE: Popradský primátor Anton Danko sa zľakol verejnej diskusie - chce finančne zlikvidovať združenie politických väzňov a Františka Bednára

 

Dobrý večer dámy a pani. Zdravím František.

 

Ja si nemyslím František, že za tým nie  je len osobný vzťah k tebe a združeniu bývalých politických väzňov... Položme si otázky? Komu najviac prekáža činnosť  Svetového združenia bývalých  politických väzňov a ich samostatného slobodného kritického myslenia?

 

Kladiem si otázky a položím otázky osloveným:

 

Je primátor Popradu Danko iba bábika Goríl SR v tomto zinscenovanom súdnom  spore? Ja si myslím, že ANO. Je ich  cieľom postupne  zastrašiť a likvidovať kritikov GORÍL v SR, najmä tých odvážnejších kritikov v SR, nakoľko spis Gorila poslúžil pred predčasnými voľbami slovenským politickým stranám ako predvolebná kampaň a nie je už žiaduce rozpitvávať ich činnosť zločinu a korupcie v spoločenskom systéme u nás, ktorý im vyhovuje, pretože obyvateľstvo to už dávno vzdalo a tak si to politické a finančné mafie môžu dovoliť nie len na Slovensku, ale v celom svete?

 

A tak spis gorila potichučky zamietli pod koberec a začína sa hon na čarodejnice, aby ich mohli politické mafie upáliť, aby si aj týmto dobré známym spôsobom minulosti,  mohli zabezpečiť moc  nad obyvateľstvom aj v budúcnosti?  Ja si myslím, že ANO -!!!

 

S úctou k Svetovému združeniu bývalých politických väzňov Jozef Varga.

 

From: SZCPV [mailto:szc pv@szcpv.org]
Sent: Wednesday, August 28, 2013 5:43 PM
To: "Undisclosed-Recipient :;"@mail.extel.sk
Subject: Fw: Popradský primátor Anton Danko sa zľakol verejnej diskusie - chce finančne zlikvidovať združenie politických väzňov a Františka Bednára

 

 

Svetové združenie bývalých čsl. politických väzňov
Nám. sv. Egídia 102/14, 058 01 Poprad
tel. 052 7722626, 0903 142 771
e-mail: szcpv@szcp v.org

 

                                                                                            http://szcpv.org/12/vyzvaprimatorovi15.h tml

http://n ecenzurovane.sk/

Popradský primátor Anton Danko sa zľakol verejnej diskusie - chce finančne zlikvidovať združenie politických väzňov a Františka Bednára

http://www.popradradio. sk/popradradio/
PRIMÁTOR POPRADU DANKO LŽIVO OBVIŇUJE OBČANA S MENOM BODY, KLAME, BEZTRESTNE S VEDOMÍM POLÍCIE, PROKURATÚRY OD 24.9.2012.

 

Späť na stránku výzva na vyslovenie nedôvery primátorovi mesta a vyhlásenie referenda za odvolanie primátora Ing. Antona Danka

Predseda občianskeho združenia bývalých politických väzňov František Bednár, vyzval v mene organizácie popradského primátora, aby odstúpil z funkcie za to, že doposiaľ občanom Popradu nevysvetlil nadobudnutie svojho majetku a hospodárenie mesta. Následne listom vyzval poslancov Mestského zastupiteľstva, aby vyhlásili referendum o jeho odvolaní. Primátor tak, ako aj v súvislosti s uvedením jeho mena v kauze Gorila  pri privatizácii Podtatranskej vodárenskej spoločnosti reagoval podaním trestného oznámenie a žaloby na súd. Súčasne žaloval  občianskeho aktivistu Ing. Imricha Bodyho, F. Bednára a Svetové združenie bývalých čsl. politických väzňov (SZČPV). Na pojednávaní dňa 29. júla 2013 jeho  právny zástupca stiahol  žalobu proti Ing. I. Bodymu a mal do 14 dní odpovedať na návrh Františka Bednára,  namiesto zaťažovania súdov žalobami uskutočniť verejnú diskusiu ak o to primátor prejaví záujem.

Primátor Danko odmietol  návrh na zmier a verejnú diskusiu a reagoval  opäť ako aj  v minulosti hrubým zastrašovaním – dňa 7.8.2013 podal súdu návrh na zmenu žaloby, kde už  okrem ospravedlnenie žiada aj vyplatenie sumy 33 000 eur od Františka Bednára a 33 000 eur žiada aj  od Svetového združenia  bývalých čsl. politických väzňov ako  nemajetkovú ujmu v peniazoch. Teda spolu sumu 66 000 eur.

 

SZČPV požiadalo Ing. Imricha Bodyho o zastupovanie v ďalšom prejednávaní žaloby, vrátane vykonania  všetkých dôkazoch o spôsobe "vybavenia" všetkých doposiaľ podaných podaní polícii, prokuratúre a iným inštitúciám  vo veci preverovania majetku  primátora a súvisiacich finančných tokoch, v súvislosti s preverovaním Spravodajskou jednotkou finančnej polície a preverovaním legalizácie príjmov z trestnej činnosti.

Nakoľko sa jedná o bezprecedentné zneužívanie justície na zastrašovanie politických oponentov, bezprecedentný akt  likvidácie organizácie politických väzňov, aký nemá obdobu od novembra 1989 a finančnú perzekúciu hraničiacu s ekonomickou popravou rodiny a dvoch synov bývalého politického väzňa Františka Bednára, za to že slobodne v zmysle ústavných práv a medzinárodného dohovoru vyslovil svoj názor a poukázal na podozrenie zo zneužívanie právomoci verejného činiteľa, ktoré už boli verejne známe,  organizácia využije všetky zákonné prostriedky na uplatnenie procesných práv a práva na spravodlivé súdne konanie, vrátane podania sťažnosti na Ústavný súd SR a Európsky súd pre ľudské práva. 

Primátor sa uchýlil k prezentovaniu žaloby ako súkromného sporu akéhosi Ing. Antona Danka a jeho rodiny, ktorý nemá nič  spoločné s výkonom funkcie primátora Danka o čom sa účelovo snaží presvedčiť súd. Pritom výzva na odstúpenie a vyhlásenie referenda o odvolaní primátora bola predložená  Mestskému úradu a  priamo na podateľni aj poslancom a nie na jeho súkromnú adresu. Ak teraz vystupuje ako tretia strana, v tom prípade sa jedná o podozrenie zo zneužívania právomoci verejného činiteľa, pretože   v účelovej žalobe zneužíva dokumenty podané oficiálne na podateľni Mestského úradu a za svedkov navrhuje zamestnancov Mestského úradu.
Je nepopierateľným faktom, že František Bednár a SZČPV sa vždy odvolávali vo svojich výzvach a riadne podaných  podaniach na už známe a uverejnene skutočnosti. Preto sa nemajú za čo ospravedlňovať.  Je pozoruhodné, že za iné skutočnosti  uverejnené priamo proti osobe primátora zo strany bývalého poslanca strany SMER-SD R. Fica a bývalého primátora Žiliny J. Slotu sa nedomáhal na súde ospravedlnenia a vyplatenia nemajetkovej ujmy. Paradoxne z obavy stiahol žalobu proti občianskemu aktivistovi Ing. I. Bodymu, pričom ako je zistiteľné na jeho webovej stránke http://www.popradradio.sk/ popradradio/ primátor je na nej označený ako klamár a osoba, ktorá žalovala nevinného človeka. Zrejme sa primátor a jeho rodinní príslušníci, ktorých navrhuje vypočuť v konaní ako svedkov, stotožnili s obsahom tejto stránky.

Ubezpečujeme súčasného primátora, že sa nejedná o súkromný spor a rovnako ho ubezpečujeme, že tento spor sa určite skončí v čase kedy už nebude primátorom Mesta Poprad.

Svetové združenie bývalých čsl. politických väzňov     ;      

Podanie Ing. A. Danka zo 7.8.2013
Uznesenie o pripustení zmeny návrhu
Uznesnie o zastavení konaniaAuthor: Jozef Varga # DamuPysy21
Svet2013-08-283
-
 65%  ( 7 people voted )
+
Dedo, vy ste sa teraz opäť predviedol, vy fakt trpíte poriadnou úchylkou...

Sloven # LeneTula80
-
 54%  ( 3 people voted )
+
2013-08-30 15:08:41 5cf505d0
To video je dobre tendenčné. Hotový Grc.

Peter Novak # DigiQihy47
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-08-30 15:44:47 c331bc52
Starým košickým bláznom sa teraz nemám čas zapodievať, utekám si užívať na chatu.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50%  ( 4 people voted )
+
2013-08-30 17:23:54 bc7b649f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dv   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0268 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage