Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Pojďme si povídat......


Pojďme si povídat......

Dnes, stejně jako každý den poslouchám nadšené nadávání na levici, na pravici, na to, že vlastně naše pravice není žádná pravice, ale je to levice, která si jen na pravici hraje, pak také poslouchám, kolik nám sežere stát a jak hrozně se de facto máme a jak jinde se mají lépe.

Zamyslel jsem se nad všemi těmito řečmi a pak jsem si vzpoměl na jeden slavní výrok, který pronesl jistý římský vojevůdce, je to: "rozděl a panuj".   Četl jsem tu desítky článků, všechny nadávali, ale žádný mi nenabídl to, co jsem hledal nejvíce a to je to, co se dá udělat pro to, aby to tak nebylo...! Poslouchám- li "naše země je rozkradená a lidé nemají práci", ptám se:"Co děláte pro to, aby to tak nebylo, co děláte pro to, aby tato země fungovala? Organizujete se nějak, ptáte se politiků na otázky, které by nechtěli slyšet? Proč se neptáte politiků na to, jak chtějí zvednout kupní sílu obyvatelstva, bez toho aby nás neúměrně zadlužovali? Proč se jich neptáte, jak chtějí zvýšit zaměstnanost. Existuje na to totiž v celku jednoduchá odpověď, ale politici s tím nemají potřebu nic dělat  a DOSTÁVAJÍ ZAPLACENO, ABY S TÍM NIC NEDĚLALI ! Nebo si myslíte, že jsou tak hloupí, že to není úmysl... ?!" Pak je mi vás líto. Zasloužíte se dostat tam, kam se dostane každý, kdo jen nadává a nic nedělá.

Jen mě mrzí, že v této zemi možná budou vyrůstat i mé děti. Vím jak to tu bude vypadat, pokud to chcete vidět zajeďte si k našim severním sousedům, byl jsem se podívat u Walbrychu a bylo to docela poučné. Budoucnost se nenafoukne zíta, tu tvoříme TEĎ a tady!

Ovšem život je otázkou voleb, tak volme dobře, nejden dnes a zítra, ale i po celý životAuthor: abaxas # JyboWyma42
Európa2013-10-2418
-
 55% ( 1 people voted )
+
Ak by volby ako take mali moznost cokolvek zmenit v prospech obyvatelstva, davno by ich uz pani politici zrusili. Toto nie je kapitalizmus a je uplne jedno kde prave v Europe stojite, toto je bohapusty feudalizmus, akurat nemusime chodit "na panske". Ale skuste sediet len tak doma pokial nemate volu odstrihnut sa od tohto nekaleho systemu - neprezijete.

astamanana # DynyMuja11
-
 59% ( 7 people voted )
+
2013-10-25 08:09:18 d551ad6a
{Toto nie je kapitalizmus}Toto práveže je kapitalizmus akurát máte mnohí problém priznať si, že kapitalizmus po ktorom ste túžili stojí za hovno i keď samozrejme ide o kapitalizmus so sociálnymi záplatami, ktoré do istej miery udržujú tento pochybný systém pri živote. Keby tie záplaty zrušili, systém by nevydržal zrejme ani 3 mesiace a ľudia by išli do ulíc. Ako prvá by tam bola armáda nezamestnaných, ktorým by siahli na dávky. Veď aj tupý Hranol to vie...

SocialMaster # TymaMoxo37
-
 53% ( 5 people voted )
+
2013-10-25 08:58:20 4c4929ae
{Co děláte pro to, aby to tak nebylo, co děláte pro to, aby tato země fungovala?} Ja sa pýtam co delajú politici s extrémnymi platmi preto, aby táto krajina fungovala. Ak nie sú schopní riadiť štát a vytvoriť podmienky vhodné pre pracujúcich (zabezpečiť prácu, bývanie, kvalitnú stravu pre každého pracujúceho...), mali by odstúpiť. Ak majú robiť ľudia niečo preto, aby táto krajina fungovala, netreba nám politikov. Ich existencia v tom prípade postráda zmysel. A co delají pracujúci, aby táto krajina fungovala ? Mnohí delají trebárs v továrňach 12 hodín denne práve preto, aby táto krajina fungovala a ešte sa od nich očakáva, že budú riešiť to, čo majú riešiť ich zástupcovia ?...

SocialMaster # TymaMoxo37
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-10-25 09:06:42 4c4929ae
{Ak by volby ako take mali moznost cokolvek zmenit v prospech obyvatelstva, davno by ich uz pani politici zrusili.} Je úplne jedno aké má meno prasa pri koryte, pokiaľ sa nezmení systém, ktorý tým prasatám umožňuje parazitovať na spoločnosti, zmena nenastane a budete akurát pri voľbách meniť prasatá pri válovoch, ktoré po zvolení samozrejme nebudú robiť nič iné ako ich predchodcovia. ;-)))

Ak máte pokazené auto, môžete do neho posadiť aj dobrého vodiča a výsledok bude podobný ako keby tam sedelo 12 ročné decko, ktoré nevie riadiť motorové vozidlo...(to by si mali uvedomiť aj tí, čo vytvárali ódy napríklad na Mezenskú a v eufórii z nech chceli urobiť dokonca prezidentku, lebo prečítala jeden posratý papier na ktorom boli sťažnosti občanov o ktorých sa už dávno vie). Treba najprv nápravu systému a potom zvoliť zástupcov. Ten systém však musí byť zabezpečený a to znamená, že budú napríklad aj pevne stanovené platy pre poslancov, ktoré nebudú môcť byť 2x vyššie ako je priemerná mzda vypočítaná z platov pracujúcich (a nie aj z platov parazitov na ľudskej práci, ktorí majú extrémne platy). A ak sa politikom nebude páčiť mzda, nevadí...nájdeme si iných. Mnohí by totiž brali 2x vyššie platy ako majú pracujúci.

SocialMaster # TymaMoxo37
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-25 09:27:09 4c4929ae
{Je úplne jedno aké má meno prasa pri koryte, pokiaľ sa nezmení systém} Oprava: Je úplne jedno aké má meno prasa pri koryte. Pokiaľ sa nezmení systém...
SocialMaster # TymaMoxo37
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-25 09:29:39 4c4929ae
" Ak by volby ako take mali moznost cokolvek zmenit v prospech obyvatelstva, davno by ich uz pani politici zrusili"
Tak na toto klišé začínam byť už dosť alergický. Takže OK, volme to, čo nám predkladajú v mainstreame. Volme istoty a kontinuitu. Však je OK.

Poviem záver myšlienky:
To nie ani tak elita je taká geniálna, ale ovcania taký *ebnutí. Alebo ešte inak. "Medzi slepími, je aj jednooký kráľom". Navyše, lita nie je slepá ani tupá. Ona sa samozrejme dá poraziť, ale nie slepým stádom. To jnu robí zdanlivo neotrasiteľnou a geniálnou. V skutočnosti taká nie je a sama robí dosť chýb ... Kedy si ich všimneme a využijme? Traba začať od seba a prestať byť sprostou ovcou. Tak napríklad ak mi niekto povie nejaké zaužívané klišé podobné tomu, ktoré som vypichol na začiatku, tak ho s tým počlem do perdele. Lebo ja mám vlastný rozum a nikto ma nebude oblbovať už dopredu nejakým "elitou odobreným" sloganom. Takže už tu niekde treba začať ak chceme veci meniť. A nie až od bodu, ktorý je "pod kontrolou". Spávať sa štandartne v tomto prípade neznamená nič iné, len spraviť zo seba opicu hneď na začiatku. Ešte sa máme čo učiť .... len aby bol čas....

smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-25 10:56:24 d90c3016
loading...
smartang

Čo tak z ostra? Jaksi mi to ku Vám nesedí. Čo sa stalo?

ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-25 11:29:52 57f4de4a
zdravím ukulele .... Ale šak už to tu omielajú do aleluja tie ich slogany a dogmy a schémy .... Tak som proste len adekvátne zareagoval lebo to považujem za dôležité. Inak je všetko OK :) Nejako sa nám to tu rozpadla tá stará parta po tom čo zmenili stránku ... škoda, už to neni to čo bývalo.

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-25 11:36:00 d90c3016
ukulele,
ja som nezabudol .... a niečo pre Vás mám. Zrovna dnes som sa dostal k veľmi zaujimavému článku na tému dlh a úrok. Možno Vám to osvetlí definitívne pohľad na tieto veci. Ja trvám na tom, že úrok je megapodvod na ľudstve, podobne ako aj postúpenie emisného práva zo štátu na súkromné banky. Tu niekde je totiž zakopaná prapríčina všetkého zla, ktorý nás dnes ovláda. Lenže kým toto ľuďom nedôjde, zmena nemá šancu ... Ostatné je trapná kozmetika.

smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-25 11:41:32 d90c3016
som aj zabudol ... :)))) takže tu je link. Inak, zaujimavé články....

http://moucka.blog.idnes.cz/c/353752/Jsme-v-dluhov
e-pasti.html


smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-25 11:47:01 d90c3016
smartang

Ani ja som nezabudla a s tou partou čo tu pred tým bola máte pravdu. Po zmene formátu je to tu akosi, ako by som to. "Bez šťavy?" a stále o tom istom. Ale aj tak nemali by ste sa toľko rozčuľovať, ono to neprospieva. Ja to poznám, ale zas na druhej strane plameň treba občas vypustiť aby sme nezhoreli zvnútra.
Som rada, že je u Vás všetko OK. Myslela som si, že nie je, lebo odpoveď na moju osobnú otázku som nedostala. Ale nevadí som rada, že ste tu aj napriek tejto "zmene formátu" zotrvali naďalej.

Za ten link ďakujem. Určite si to pozriem, pretože ma to zaujíma a verte tomu, že vo svojej podstate mám na to rovnaký názor ako Vy, len som vtedy riešila niečo v kontexte, kde by to možno s určitým obmedzením mohlo fungovať pri štátnej banke, ale to sme si jednoznačne vysvetlili dávno. Takže sa teším na ten link. Akonáhle budem mať čas sa na to pozriem. Dúfam, že to bude čoskoro, lebo som zvedavá.

ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-25 11:58:45 57f4de4a
ak budú otázky, tu ma nájdete aj v budúcnosti. Občas sem mrknem .... :) Všetko dobré. Inak, na mailovej schránke som už nebol asi rok :) Neviem prečo, strašne nerád tam chodím. Niečo ako keby ma tam odpudzovalo .... Hmmmm

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-25 12:03:58 d90c3016
smartang

Nemám otázky, rozumiem a je mi to absolútne jasné. :((((

Ale pár vecí s otázkou ako to vidíte by tu bolo.

Vezmem si len praobyčajnú televíznu reklamu. Už dávnejšie som písala o tom, že je priam komické a neuveriteľné ako banky v posledných pár mesiacoch extrémne ponúkajú svoje úvery obyvateľstvu. Vezmi si úver a my ti ešte zaplatíme. Chce sa mi z toho vracať. Pričom už teraz v októbri sa triasol svet, pre situáciu v USA.

Ako najstrašnejšiu tragédiu vnímam skutočnosť, že ľudia si ani v tejto chvíli evidentne neuvedomili, že predĺženie dlhovej agónie bolo povolené z hláv pár šialencov, ktorí majú celé USA a väčšinu sveta cez dlh, úroky a banky potenciálne dosť pevne v rukách.

Nie som istá, či aspoň 50% obyvateľstva v tejto situácii doklaplo, čo v takom prípade bude nasledovať. Úroková miera vo všetkých komerčných bankách začne rásť vysokým tempom, a každý kto má úver s vysokou pravdepodobnosťou a to si dovolím povedať, že to bude v 70% prípadov príde pre neschopnosť splácania o všetko, hlavne o strechu nad hlavou.

Všimli ste si "úžasnú reklamu spoločnosti ZUNO?" Vidím tam obrovské riziká a reklama si v pohodke beží. A čo tak najnovšia reklama poštovej banky, polovicu z úrokov dostanete späť, len keby si každý jednoduchým matematickým prepočtom prepočítal deklarovanú požičanú sumu a výšku odpísaných úrokov, pričom ide o polovicu plánovaného zaplatenia úroku zistili by krutú skutočnosť a realitu. Že zaplatia úžernícky úrok a nie taký ako by mal v bankách vzhľadom na situáciu a poskytovanie čo najlacnejších peňazí komerčným bankám za smiešnu úrokovú sadzbu, ale keď sa jedná o obyvateľstvo, žiadne obmedzenia priam neexistujú.

Viem o tom, že klienti mnohých komerčných bánk sa sťažujú, že napriek všeobecnej preukázateľnej tendencii poklesu úrokovej miery pre uzatváranie nových úverov, sa vôbec neodráža na úrokových sadzbách úverov predchádzajúceho obdobia. Ale keď sa jedná o opačné garde, Vaše úrokové sadzby budú veselo rásť do nenávratných výšok.

Je mi z toho ťažko, ale stále mám v sebe vieru a presvedčenie, že sa to skončí. Raz sa to musí skončiť a ja verím v schopnosť ľudí dokázať meniť od základu zásadné veci, ktoré sa nás bytostne dotýkajú.

Ako to vidíte vy?

ukulele # FogyLoqy46
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-25 13:24:24 57f4de4a
ukulele
Pad dolara a financneho systemu tak ako ho pozname dnes je podla mna ista vec lebo uz z principu cesta dostat sa z dlhov neexistuje. Taktiez je uz teraz v zalohe pripraveny novy system a caka sa len na vhodnu chvilu. Ci bude bezurocny tazko povedat ... ale okrem ineho sa pocita s totalnym odpisom vsetkych dlhov. Co to sposobi uvidime. Nova mena bude v rezii Ruska a Ciny. A co sa tyka optimizmu tak ano, som optimista lebo novy system by mal byt z principu udrzatelny a spravodlivejsi. Treba si vsak uvedomit ze pad stareho systemu znamena, ze vsetci stratime to, co bude viazane na fiat meny. Mozno to bude proces, mozno to padne naraz.

Aby nove mohlo povstat, to stare musi padnut. Ludia teraz maju za ulohu prebudzat sa a zacat chapat veci inak ako nas ucili. Sucasna ekonomia je jeden velky podvod na ludoch. Snazim sa nedrzat v cashi moc penazi. Cyprus bolo zahrievacie kolo...smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-28 07:46:11 4e636f35
a este jedna vec .... uz je cas zacat svoje prebudzanie uplatnovat v praxi. A co to znamena? 1000 veci ... Kazdy z nas je spotrebitel, konzument, obcan a volic ..... Ja viem, neda sa to na 100%, zavislost je prilis velka. Robim to, co je v mojich silach. Ak to tak spravi kazdy alebo aspon kriticka masa, vyhrame. To ako sme na Slovensku daleko vidno napr. na volebnych preferenciach a v globalnom svete na postojoch verejnej mienky. Ale nie je to vec len politiky. Postoje sa prejavia na zivotosprave, postojoch k prirode ..... v odklone od materialiymu celkovo a navratu k PRAVYM duchovnym hodnotam bez ktorych ziadna zasadna zmena nebude mozna. Ak by som si nieco prial aby sa zmenilo, bolo by to prave toto posledne. Lebo ostatne by prislo automaticky.

smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-28 08:04:02 4e636f35
ukulele
dnes som si spatne nasiel a precital Vasu spravu a otazku. Odpoviem Vam mailom. Ospravedlnujem sa ale mam taku divnu mailovu schranku a strasnu kopu spamov medzi ktorymi mi Vas mail unikol ...

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-28 08:15:34 4e636f35
smartang

Ďakujem za odpoveď a v tomto plne s Vami súhlasím. Banky sú účinným nástrojom ovládania a zla. Ja sama mám neuveriteľnú skúsenosť bankárskeho podvodu, zavádzania do omylu a zasahovania do firemným záležitostí určovaním jednostranných podmienok po dohode s jedným konateľom voči tomu druhému a to nad rámec zákona a ich oprávnení a kompetencií s vedomým úmyslom zaviesť do omylu toho druhého, len aby podpísal. Bude to ešte jedna veľká sranda a som zvedavá, čo s tým v kritickom bode urobí bankový dohľad pod záštitou NBS.


ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-28 10:44:38 57f4de4a
smartang

Áno, jednoznačným faktom je, že je nevyhnutná zmena myslenia a zamerania sa na skutočné hodnoty, morálku a duchovný rast a vývoj. Bez toho to nepôjde. S tým plne súhlasím. Čím viac zla okolo seba vidím, tým viac rastie vo mne odpor a pení sa mi krv, ale čo z toho, treba byť prezieravý, trpezlivý a čítať správne hru zlodejov a gaunerov potom sa nájde spôsob ako ich zraziť na kolená ich vlastnými zbraňami, ktoré na nás obracali. Určite to pôjde, len sa treba prestať báť, strach zastiera ľuďom myseľ a oči.
Neospravedlňujte sa ja tomu rozumiem, také čosi sa sem tam stalo aj mne a vďaka, že ste si dal tú námahu a spätne ste to vyhľadal, ale ak Vás bude odpoveď zaťažovať nemusíte odpovedať ja som len bola trochu zvedavá. :)))

ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-28 10:56:37 57f4de4a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0384 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made