Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Podporí kádrovanie webu kritické myslenie, alebo extrémizmus?


Podporí kádrovanie webu kritické myslenie, alebo extrémizmus?

Odbor kádrovania webového obsahu liberálneho Ministerstva Pravdy a Lásky spustil novúwebovú službu. http s://www.konspiratori.sk/ Prezrite si zoznam web stránok, za ktorých častejšiu návštevu vás v blízkej budúcnosti môžu vyraziť z práce.

Pre mnohých z nás so skúsenosťami so životom pod ochranou komunistickej strany je to také Déjà vu. Čo by sme vtedy dali za zoznam protištátnych informačných zdrojov. Síce to vtedy malo väčšie čaro, ale kto by už v dnešnej rýchlej dobe chcel potajme prepisovať texty rôzneho stupňa závadnosti (nehovoriac o ne/kvalite), či na krátkych vlnách ladiť režimu nepohodlné rádiá, vysielajúce zo zahnívajúceho kapitalizmu.

Dnes aj vďaka priazni (šéfa) média, ktoré si finančná skupina Penta kúpila cez panamského akcionára pre zlepšenie svojho image, máte zoznam sporných (newspeak výraz pre protirežimových) webových stránok. Kvalitu garantuje priekopník mediálneho kádrovania, Juraj Smatana. Ak ešte napíšem, že medzi kádrovákmi je aj politológ z váženého Monde Cocotique (© Rado Ondřejíček ešte z čias humno.sk) nič lepšie už v danej oblasti dostať nemôžete.

Zrejme nielen za seba napíšem, že na väčšinu stránok zo zoznamu by som sa nikdy nemal šancu dostať. Akokoľvek protirežimový živel som od narodenia, toto je proste úplne mimo môj uhol pohľadu. S napätím budem očakávať, kedy sa tam objavia aj moji favoriti. Neskôr možno skúsim aj nejaké z nich nahlásiť s cieľom otestovať vkus našich kádrovákov.

Vždy som sa zaujímal o "cudzie" myšlienkové svety. U toho liberálneho (=newspeak výraz pre extrémne socialistický) som dokonca dlho nevedel pochopiť, prečo mi tak veľmi vadí. V recenzovanom zozname sú zatiaľ väčšinou stránky, ktoré by som označil za priamu konkurenciu tým liberálnym. Ako o tom píše Rudo.

Chápem teda biznis zámer projektu. Reklamný koláč je treba smerovať "správnym" smerom. Konkurencia zjavne získava väčšiu zákaznícku priazeň, ako by bolo pánom po chuti. Ak zoberiem do úvahy razanciu "argumentačných" metód tejto sorty ľudí, nechcem by som byť v koži objednávateľa reklamy za firmu, ktorá na ich zoznam nebude chcieť brať ohľad.

Z druhej strany nemám zrovna veľkú radosť z toho, že niekto ako na tácke pripraví zoznam webov s podobných obsahom. Príslovie, že zakázané ovocie chudí najviac, môže mať v budúcnosti skutočne aj nepríjemné dôsledky. Keď si spomeniem, koľko dobrých kníh som za mladi neprečítal len preto, že boli v zozname povinného čítania .....

Záverom by som sa s vami chcel podeliť s jedným, pre mňa úplne nečakaným poznatkom zo zoznamu. Pri každom "spornom" zdroji je pod ikonkou "i" skrytý obrázok s príkladom. Mňa zaujali tieto dva: Jeden, ako Druhý. To akože dnes v liberálnych kruhoch letí "Ich bin Erdogan"? Tak to aby si "sporní" mediálni tvorcovia dali skutočne pozor. Pretože ten pán si prostriedky nevyberá.Author: Tibor Pospisil # HemyXuho27
Slovensko2016-04-1912
-
 64% ( 4 people voted )
+

A alternatívnych médiach je momentálne obrovský poplach a paranoja, pretože sa v nich píše nasledovné:
iniciatíva darebáka Smatanu zničí všetky "konšpiračné" weby, pretože budú odstrihnuté od prijímov z reklamy!!! Veľmi nenávidíme darebáka Smatanu, ktorý za tým všetkým stojí!! Blíži sa najväčšia katastrofa v dejinách Slovenska, pretože zakážu slobodu prejavu!!!

Aká je ale pravda?
Iniciatíva Juraja Smatanu je úplne neškodná, pretože jednak drvivá väčšina podnikateľov alternatívnym médiám fandia a druhá vec je to, že ak je niekto podnikateľ tak jeho prioritou je zarobiť čo najviac peňazí a preto nemá najmenšiu motiváciu reklamy obmedzovať pretože by išiel sám proti sebe!! A 99,9% podnikateľov a spoločností ktoré s alternatívnymi médiami nesúhlasia, nemá najmenší problém s tým, aby boli ich reklamy aj na týchto weboch, pretože inak by išli sami proti sebe sami proti vlastnému biznisu!!!

Paranoja v alternatívnych médiach je niečo naprosto úbohé a psychopatické. Je to smutný príklad ukážkovej paranoidnej davovej psychózy, ukážka toho ako ľahko sú ľudia manipulovateľný, ako ľahko ľudia splynú s davom, ako si ľudia nedokážu overovať informácie. Na tieto paranoidné dezinformácie naletelo státisíce ľudí. Ľudská hlúposť nepozná hraníc. Je to obrovská moc davovej psychózy. Ľudia sú plné nenávisti ale informácie si vôbec neoverujú. Táto aféra je príkladom toho, ako ľudia, masy ľudí za určitých okolností vôbec nie sú schopní používať rozum a nevedia rozmýšľať. Ako ľahko sa dajú ľudia vtiahnuť do paranoje davovej psychózy. Táto aféra ukazuje to, ako sú ľudia ľahko manipulovateľní a to nielen so strany mainstreamových médii ale aj so strany alternatívnych médii.

Na podobnom princípe davovej psychózy fungujú aj náboženstva. Ľudia bez najmenšej kritickosti veria v nábožebské dogmy, ktoré sú v úplnom rozpore so zdravým rozumom.


MB # VuwySoby92
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-04-19 19:48:51 5057d10a
Ja som im napísal tento email.
Zdravím fakt vďaka za databázu a typy na konšpirátorské weby. Poslúžite mi ako index do budúcna a verím, že aj naďalej budú zkvetať. Povedzte mi, neni ani kúsok hanby tak trošku vo Vás? Uvediem príklad Ústava SR článok 43. (1) Sloboda vedeckého bádania a umenia sa zaručuje. Práva na výsledky tvorivej duševnej činnosti chráni zákon. Koľko ľudí bolo potichu zlikvidovaných, keď skúmali voľnú energiu a mali aj hmatateľné výsledky? Jedinou cestou sú alternatívne weby, ktoré vy označujete za nekalé, konšpirátorské a propagandistické a cielene plánujete ohroziť ich finančné toky. Ja zato nemôžem, že SME nemá odvahu publikovať alternatívne informácie z rôznych oblastí, pretože má strach o svoju reputáciu. Ja mám len jedno želanie, oddeliť ľudí, ktorí sú zvedaví a zaujímajú ich alternatívne weby, zaujíma ich voľná energia, chemtrails, zaujímajú ich otázky prečo NASA retušuje fotky z vesmíru, ako vplývajú geneticky upravené rastliny na zdravie človeka, proste týchto ľudí oddeliť od zbytku populácie a usídliť sa s nimi na nejakom kontinente. Tento kontinent obohnať silovým polom do výšky atmosféry.
My by sme si zaviedli bezúročnú menu, kým vy ostatní za tým silovým polom by ste sa naďalej zadlžovali. Ozaj zamysleli ste sa nadtým, že koľko ľudí dĺži, ale komu vlastne všetci dĺžime? My na našej strane by sme umožnili našim vedcom zdokonaliť voľnú energiu, kým vy by ste sa naďalej neúspešne pokúšali integrovať nízkoefektívne obnoviteľné zdroje. My by sme pestovali geneticky neupravené plodiny, kým vy by ste boli nútený konzumovať ten odpad z Monsata od ktorého aj potkanom sa zmenšuje mozog. My by sme nezabíjali našich vedcov, ktorí dokážu liečiť rakovinu, na rozdiel od vás pretože u vás PHARMA priemysel zarába predovšetkým na chorých ľuďoch. My by sme umožnili našim vedcom zdokonalovať antigravitačný Teslov disk a umožnili by sme verejnosti ho aj využívať, kým vy na vašej strane by ste naďalej používali už viac ako storočie starý pohon. My na našej strane by sme sa vyvinuli na vyspelú civilizáciu, ktorú by sa im tam zhora aj oplatilo kontaktovať bez strachu z prípadnej agresie, kým vy na vašej strane by ste si naďalej mysleli, že ste sami a že ste najinteligentnejší tvor vo vesmíre.My by sme žili v raji, kým vy by ste žili v pekle.

A preto buďte radi, že sme medzi vami, lebo keď príde raz ten deň, keď aj posledný konšpirátor zhynie na základe znovelizovaného protiteroristického zákona, to bude aj Váš posledný deň. Ži a nechaj žiť.

ItKon # KyreNujy14
-
 67% ( 5 people voted )
+
2016-04-20 01:30:35 b28f476d
Sloboda prejavu , šírenie vlastných myšlienok a vlastných názorov v akej kolkovej forme je spoločnosťou odmietnuté a postihované či trestané ,ak nespadá do morálneho kódexu danej spoločnosti. Tvorcovia týchto spoločenských kódexov a noriem sú ľudia , trpiaci chorobnou túžbou ovládať a mať pod kontrolou všetko a všetkých - Stalinov syndrom, Manažérsky syndrom ,Hitlerov syndrom ....
Čo s takým duševne chorým človekom?
blu # RenaHeni04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-21 14:24:43 c3a82282
ItKon >> krásne ,,máš úžasný dar a trpezlivosť vysvetľovať ľudom z rodu Homo Stupides ,čo vlastne zlého činia. ďakujeme!
blu # RenaHeni04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-21 14:30:35 c3a82282
Milí konšpirátori, keby ste sa aspoň netvárili, že ste práve vy ste konečne objavili tajné mechanizmy chodu sveta. Procesy, od tých najbezvýznamnejších až po zásadné svetové, svoje zákulisie vždy mali, majú a aj budú mať. A treba silne zdôrazniť, že vždy BUDÚ mať. Každý súdny človek to vie, a najmä, keď vychádza zo seba, hehe. Samozrejme sa to netýka tých, ktorí ste nikdy nič nezatajili, nikdy ste neuzatvárali alebo rozväzovali spojenectvá na základe záujmov alebo sympatií (hehe) Nuž a na to všetko netreba dychtivo čítať obskúrne portály, seriózne sa tváriace časopisy na kriedovom papieri a počúvať povstalecké vysielače s rafinovane namiešaným emotívnym koktailom z faktov a fabulácií. Už dávno pred vami, ale podstatne vecnejšie a s takmer vedeckým chladom popísal mechanizmy záujmov a vládnutia istý Niccolo Machiavelli v období renesancie. A to už bola nejaká obroda, hehe.

Takže priatelia, akokoľvek horíte hnevom spravodlivých, realita je raz taká, že viac, či menej vždy vás/nás niekto bude chcieť mať na špagátiku. A ďalšia realita, že emóciami blčiaci ľudia sa omnoho ľahšie stanú obeťami, alebo nevedomými prenášateľmi manipulácií. O vedomých nehovorím, tí za to svoju odmenu zrejme majú. Preto, ak vám naozaj záleží na pravde, tak pomôže jedine chladná hlava, sedliacky rozum a priam sebecky zvažovať, že to alebo ono čo vám môže priniesť na kuchyňu. Po vypuknutí krízy v 2008 v prvom návale hnevu ste to už západu "nandali" a nandávate dodnes. V porádku. Ale teraz už hádam by bolo načase sa trochu kritickejšie pozrieť aj smerom východným, lebo si netreba myslieť, že v Kremli snáď neštudovali Machiavelliho. A ak celý ten konšpiračný humbug je založený na masívnej celoplošnej kritike tzv. západnej civilizácie, tak vedzte, že veľký Vladimír na jednom Valdaji povedal, že oni sa veru nebránia preberať pozitíva odtiaľ. Akurát nevedno, čo presne za také považujú.

FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-21 20:13:36 59ad0b0a
"Milí konšpirátori, keby ste sa aspoň netvárili, že ste práve vy ste konečne objavili tajné mechanizmy chodu sveta. Procesy, od tých najbezvýznamnejších až po zásadné svetové, svoje zákulisie vždy mali, majú a aj budú mať. "


hej hej, neuniká ti náhodou zmysel a podstata článku? ;))) ktorou v tomto prípade nie je obsah tzv. konšpiračných webov, ale pokus o ich cenzúru. toto by tvojmu liberálnemu duchu malo byť maximálne proti srsti, ak sa nemýlim (a to bez ohľadu na to, či sa s obsahom daných webov stotžňuješ, alebo nie).


či mýlim sa? :)

lisa22 # HoxiDuna67
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-04-21 20:30:31 5f69ce4b
loading...
"Lisa nie si ty chlap, ktory tu pise pod zenskou prezyvkou ?"


no tak toto je naozaj zaujímavá konšpirácia....hm, máš dojem, že mi chýba vagína či? :DDD

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-21 21:07:28 5f69ce4b
Ani mi nešlo o článok. Zaujala ma veta z príspevku trochu vyššie, že

"...lebo keď príde raz ten deň, keď aj posledný konšpirátor zhynie na základe znovelizovaného protiteroristického zákona,..."


Tak tú som trochu "ochutnával". V rámci rétorického cvičenia, samozrejme.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-21 21:26:34 59ad0b0a
No, ale vidím, že aj iní sú tu mimo hlavnej témy, hehe.
FcKensie # HegaNojy80
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-04-21 21:28:00 59ad0b0a
"Ani mi nešlo o článok. Zaujala ma veta z príspevku trochu vyššie..."


aha ok. ale nemyslím si, že Machiavelli to dostatočne vystihol. on len opísal mechanizmus (vrcholne cynickým spôsobom), ale vôbec neosvetlil podstatu toho všetkého... teda duchovnú podstatu. dokonca ju vlastne ignoroval, a to je zásadná chyba...

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-21 22:00:32 5f69ce4b
Hm, chyba... rozhodne nebol moralista, skôr realista. Veď fungoval s nimi. Oproti konšpiračnej fabulačnosti však presvedčivý v tom, že vychádzal z pozorovaní a skúseností zažitých takpovediac na vlastnej koži. A keďže ďalšie obdobia ukazovali, že sa v podstate ide o stereotyp, tak dnes už môžeme smelo zovšeobecňovať. (česť výnimkam) Však sa stalo aj okrídleným, že účel svätí prostriedky.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-21 22:55:44 59ad0b0a
Polícia dostane pre boj proti extrémizmu na internete aplikáciu


Pre monitorovanie extrémizmu na internete budú mať policajti k dispozícii novú aplikáciu za 54.000 eur. TASR informoval Tlačový odbor Kancelárie ministra vnútra.


http://www.teraz.sk/slovensko/policia-extremizmus-
internet-aplikacia/193314-clanok.html

„Aplikácia poskytne polícii sadu nástrojov umožňujúcich vykonávať monitoring, odhaľovanie, zaznamenávanie a spracovávanie prípadov extrémizmu v prostredí internetu efektívnejšie ako doteraz s využitím skúseností z Nemecka, kde podobný nástroj využíva ich spolková kriminálna polícia,“ uviedol rezort vnútra.


any # GageFyma34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-23 18:01:03 5b941a69

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Bude někdo bojovat za práva většiny?


Bude někdo bojovat za práva většiny?
Budu li uvažovat prostým selským rozumem, tak by společnost měla být založena na zastupování zájmů většiny. Bohužel, stále více se vymykáme tomuto logickému konstruktu a suneme se ...
Všetci zarábame málo – učitelia ale ešte menej
PREČO VOĽNÝ TRH?
Štandardná európska vláda slovenských oligarchov

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0297 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles