Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

PODVIEDLI A OKRADLI NÁS. ZDIERAUJÚ NAŠICH ĽUDÍ. NO NESTAČÍ IM TO. TERAZ CHCÚ, ABY SME SPLÁCALI AJ ICH DLHY !


PODVIEDLI A OKRADLI NÁS. ZDIERAUJÚ NAŠICH ĽUDÍ. NO NESTAČÍ IM TO. TERAZ CHCÚ, ABY SME SPLÁCALI AJ ICH DLHY !
 Keď sme v roku 2003 v referende rozhodovali o vstupe do EÚ, sľubovali nám naši aj európski politici dôstojný život, európske pla...ty, rastúcu životnú úroveň.

Po vstupe do EÚ však nasledovalo otvorenie hospodárskeho priestoru, pri ktorom najskôr skolabovali poľnohospodárske a potravinárske podniky, ktoré neboli schopné konkurovať Úniou dotovaným potravinovým prebytkom, vyexpedovaným zo starých členských štátov. V dôsledku obmedzení a limitov EÚ na výrobu cukru boli pozatvárané dovtedy úspešné cukrovary.

Transformácia hospodárstva na podmienky EÚ priniesla postupne ukončenie výroby vo všetkých významných textilných, sklárskych, elektrotechnických či obuvníckych závodoch. V kolabujúcej ekonomike sme potom z našich daní museli zachraňovať slovenské banky, ktoré po ozdravení rozdala Dzurindova vláda za symbolickú korunu zahraničným finančným domom.

Vrcholom rabovačky bola "privatizácia" štátnej energetiky, telekomunikácií a plynovodu za smiešne ceny do rúk bohatých, silných európskych investičných spoločností, po ktorej sme sa stali "BANÁNOVOU REPUBLIKOU" v strede Európy.

Podmienkami spoločného hospodárskeho priestoru nám Únia nadiktovala svoje ceny energií, potravín, tovarov aj služieb. Nadnárodné spoločnosti, ktoré sem prišli využiť nezamestnanosť a biedu ľudí potom dali našim pracujúcim niekoľko násobne nižšie mzdy, ako svojim zamestnancom v starých štátoch únie.

Poučky slovutných ekonómov o tom, že výška mzdy je odrazom produktivity práce sa ukázali ako jalové. Veď produktivita práce našich ľudí v prevádzkach nadnárodných spoločností (či už sú to automobilky, obchodné reťazce, banky alebo potravinárske podniky) je často vyššia, ako v ich iných, zahraničných prevádzkach, platy sú však niekoľkonásobne nižšie.

Je jasné, že tieto prevažne európske nadnárodné spoločnosti našich ľudí mzdovo diskriminujú, okrádajú o ich oprávnený podiel na obrate a svoje vysoké zisky z našej lacnej práce si prelievajú domov.

ZLOČINECKÉ SPRÁVANIE SA KOMISIE

V rozpore s rezolúciou 64/292 OSN, ktorá vyhlásila právo na prístup k vode a sanitácii za VŠEOBECNÉ ĽUDSKÉ PRÁVO, nám Európska únia deklarovala vodu ako obchodnú komoditu a núti nás odovzdávať vodárenské hospodárstvo do rúk anonymných súkromných vlastníkov, ktorí si z nášho práva na prístup k vode robia výnosný biznis s obratom v stovkách miliárd EUR.

V tomto roku máme od EÚ uloženú povinnosť sprístupniť predaj našej poľnohospodárskej pôdy zahraničným investorom.

Na pomoc bankrotujúcim štátom EÚ, bez nášho súhlasu už vláda SR venovala 660 mil. EUR z našich daní a zaviazala sa poskytnúť ešte ďalších 5,1 miliardy EUR na požiadanie. Celková výška úverov, záruk a nami nakúpených dlhopisov vyplývajúcich z členstva v ECB, EFSF, EFSM a MMF, spojených so záchranou eurozóny dnes predstavuje cca 13,5 miliardy EUR, čo je záväzok na každého občana (aj dôchodcov, či malé deti) vo výške takmer 3.000,- EUR.
Naše vklady, pôžičky a záruky voči Únii prevyšujú sumu, ktorú máme dostať na vyrovnávanie životnej úrovne z európskych fondov do roku 2020. Celková bilancia členstva v Únii je teda pre nás už teraz nevýhodná!

ĎALŠIA RANA NA ZDIERANIE SLOVÁKOV

Európskej únii to však nestačí. Od júla 2013 pracuje pod záštitou Európskej komisie pracovná skupina vedená Gertrudou Trumpel - Gugerellovou, ktorej úlohou je pripraviť projekt fondu na splácanie dlhov a tzv. eurobondov, vrátane príslušných právnych ustanovení, finančnej architektúry a doplnkových rozpočtových rámcov.

Zovzájomnenie, t. j. prenesenie dlhov bankrotujúcich štátov na nás má byť zrealizované podľa modelu Nemeckej hospodárskej rady odborníkov navrhujúcej prenesenie všetkých dlhov presahujúcich hodnotu 60% HDP do spoločného fondu, na umorení ktorého sa budú podieľať spoločne všetky štáty EÚ, teda aj my.

Inak povedané, na štáty, ktoré ako Slovensko zodpovedne hospodárili, prenesie Brusel splácanie dlhov nie len bankrotujúcich štátov z juhu Európy, ale všetkých krajín s dlhom nad 60% HDP.

Ak si pozorne pozrieme výšku dlhov jednotlivých štátov EÚ, zistíme, že Slováci tak budú zaviazaní splácať nie len štátne dlhy Grékov, Portugalcov, či Írov, ktorým sme už poskytli desiatky miliárd nenávratných pôžičiek. Z našich biednych platov budeme musieť splácať aj štátne dlhy bohatých Nemcov, Rakúšanov, Belgičanov, Holanďanov, Francúzov, Britov, Španielov, Talianov, ba aj Orbánových Maďarov!

Nehoráznosť, poviete si, musíme sa brániť! Ale ako, keď naši zástupcovia zo SMERu-SD, KDH, SDKU aj SMK v Európskom parlamente, ktorých si ľud zvolil, aby ho zastupovali pri vážnych rozhodnutiach v EÚ, ešte v decembri 2013 pri hlasovaní o Správe R. Gualtieriho vyzvali Európsku komisiu, aby postupovala práve podľa tohto návrhu!

NOVINÁRI SA ZREJME BOJA

Už niekoľko mesiacov informujem našich novinárov prichádzajúcich do Bruselu o Európskou komisiou pripravovanom MEGAPODVODE. Naposledy, počas pracovného stretnutia pred Plenárnou schôdzou EP, začiatkom apríla, som dokonca redaktorom z Pravdy, SME, TA-3, RTVS, aj Trend-u poskytol písomné podklady s odkazmi na potrebné zdroje informácií.

Všetci však prísne držia BOBRÍKA MLČANLIVOSTI, ako by boli platení za neinformovanie o tejto veci. Možno preto, že naši ľudia by mohli byť právom rozhorčení, ak by sa dozvedeli, aké darebáctvo na nich naše "štandardné politické strany" spolu s Európskou komisiou potajme pripravujú. A pred voľbami do EP takúto medializáciu televíziám ani novinám ich majitelia a sponzori z politických kruhov zrejme nedovolia.

V takejto situácii je internetová komunikácia jedinou možnosťou, ako doručiť ľuďom informácie o tom, čo na nich podlá vrchnosť v zákulisí chystá. Skúsme preto urobiť, všetko čo sa dá, aby sa naša verejnosť cez jediné necenzurované, slobodné médium - INTERNET dozvedela, aké "zvýšenie" životnej úrovne jej J. M. BARROSO spolu s komplicmi zo Strany európskych socialistov (zo Slovenska SMER-SD), Európskej ľudovej strany (zo Slovenska SDKU, KDH, SMK, MOST-HÍD) a Aliancie liberálov a demokratov za Európu (zo Slovenska SAS) pripravujú.

Ešte stále je čas, aby naši občania mohli porozmýšľať, či sa proti takejto arogancii moci netreba začať účinnejšie brániť a spoločne sa v májových voľbách do EP bruselským aj domácim manipulátorom vzoprieť.
PROTESTUJME HLASOVANÍM !

© Jaroslav Paška
https://www.facebook.com/pages /Jaroslav-Paška/480862355305905< /span>Zobraziť viac (4 fotky)
Fotku
Fotku
Fotku


Author: Luko # LidySesy00
Svet2014-04-1015
-
 89% ( 45 people voted )
+
Áno, toto všetko sú známe fakty. Ale aj Sulík si robil kampaň na kritike eurovalu a mnohí mu to zožrali a žerú. My, Slovensko, sme tu taká "malá Čína", lacní otroci pre západ. To je iste zámer oných sionských mudrcov, ktorí nám tu vládnu od 1989.

Teda koho teda voliť? Chcel by som veriť, že SNS aj ten Paškov "Farage" nie sú tiež iba bábky riadené systémom. Ale všetci politici sú kúpiteľní a vydierateľní a nenádejám sa na nich, pozrite tu na Malíkovej video: h
ttps://www.youtube.com/watch?v=9AdnHb15ANo


Teda koho budete voliť? Ja osobne asi dám hlas Malíkovej kandidátom. Aj keď asi zase zbytočne, ako u Mezenskej, ale bolo by dobré, keby sa národné strany - ĽS-NS, NAS, SNS(?) + iní(7S?) - zjednotia. To by bola azda nejaká šanca preraziť napriek napriek škandalizácii našich sionistických médií. Tak čo poviete ľudia, teda koho budete/alebo nebudete voliť?

Stano # HyxaFyjo84
-
 68% ( 15 people voted )
+
2014-04-10 23:55:02 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Pandemonium # DaruJete36
-
 32% ( 12 people voted )
+
2014-04-11 00:19:46 542f04ca
Pande, negúglim! Dogúglil som, dovolil som si voliť nevolením, lebo nie som vôl(ič)!Jednoducho, aj rezignácia nakoniec pomôže! Nakoniec India takýmto pasívnym spôsobom získala nezávislosť! Začínam brať sárí na seba, len nech sa trocha oteplí!!xixi A SDA pre mňa prišla neskoro, ale ostatným by som odporučil!

Interbulo # HacoSyfi01
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-11 00:40:29 58d42498
Nech gúglia, ak chcú...:-)

Interbulo # HacoSyfi01
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-11 00:42:19 58d42498
Nízko hodnotený príspevok


Lidhja # JojaVime40
-
 32% ( 9 people voted )
+
2014-04-11 02:48:45 b228d3b0
Veľmi dobrý článok - stotožňujem sa +++
Bertold # FuliXuju84
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-11 09:52:44 5f6716f5
loading...
Máš to trošku čiernobiele, Definitíva. V celku s tým súhlasím, ale ad-hoc vyhlásenia mi nesedia, viď Romanovci, najprv si zistí, čo Romanovci vyviedli s Ruskými dejinami, rozumej ich prepisovaním na históriu, Kenedy by tiež musel banksterský monopol liberalizovať(za jasných trhových a podložených podmienok, napr. krytá mena, zákaz kasínového efektu bánk skrz prelievania účtov do investičných bánk a následné orgie cez deriváty, zákaz dlhu, neutralita a pod), pretože samotným prevzatím pod kongres by sa nič nezmenilo. FIAT v moci štátu a korporácii ostane FIAT a preto Kenedy začal dobre, ale to by nestačilo, ak by ostal len pri tlačení pod hlavičkou kongresu USA. Tvoj koniec príspevku, ohľadom tejto stránky a hlavne jej cenzora kvitujem a pridávam sa. Pozor, na Chele.men.dika, nieje všetko zlato, čo sa bliští a kamarát, čo sa líška.
Pyt # DybaGive10
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-04-11 15:49:01 55ede338
omyl eurobondy su priprava kvoli QE honosnemu tlaceniu nekrytych penazi t.j. masovemu znehodnocovanie uspor

doctore # XemeDexu97
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-11 22:50:38 9eb54b4d
Téma je zložitá, Romanov prozápadne orientovaný, napriek tomu ho kabala zabila, aj jeho rodinu, rituálna vražda. Pomsta za odmietnutú centrálnu banku v Rusku? Slovanstvo začalo byť ničené už za Vladimíra, ktorí prijal kresťanstvo. Je to nehorázne, keď štát preberie na seba úlohu cirkvi a z pozície moci učenie cirkvi vykonáva. Kenedy a ďalší tiež patrili k finančnej elite,

výkričníkom pre nás, je, že kto sa postaví svetovej moci, ten zomrie. Svetová moc nemá zľutovania ani nad vlastnými ľuďmi.

V minulosti bola kabala viditeľná a čitateľná, VOSR, dnes ju nevidno, pracujú za ňu politici na celom svete. Dnes sa výsledok zjaví len ako abstrakcia príznakov svetového diania, ľudí, čo abstrahujú, kabala nazýva konšpirátormi. Napr. chemtrails, v marci prestali lietať, možno v súvislosti s Ukrajinou a naraz máme počasie normálnejšie, v noci aj mrazík, dokonca aj zapršalo. Chemtrails môže za lokálne suchá a lokálne extrémne zrážky a celkovo mliečna hmlovina spôsobuje otepľovanie.


Môže byť agenda otepľovanie atmosféry predohrou , prípravou, gumovaním mozgov, aby kabala zakryla skutočný dopad chemtrails na otepľovanie atmosféry?


Chele. men. dik je jediný, kto na dnešnej politickej scéne pomenuje veci na Ukrajine pravým menom. Je to tragédia národa, keď ani jeden, ANI JEDEN politik nie je schopný povedať pravdu. Kabala je nemilosrdná. Ľudia si zvolili. Ak je ten pán zakázaná osoba, tak dnešná moc má z neho hrôzu. Ako jediný povedal: Rusko vojnu nazačína, Rusko vojnu končí.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-04-13 09:17:39 5faaebfb
Mám 62 rokov a som len bežný občan Slovenska.

25 rokov po páde železnej opony dnes ľudia nie len Slovenska majú existenčný strach a boja sa čo bude za rok alebo o 20 rokov, keďže už dnes verejný dlh Slovenska činí 40,5 miliárd € a pritom sa nič nestavalo iba tunelovalo a rozkrádalo a to hlavne čo je a bolo štátne a veľmi tvrdo sa likvidovala národná ekonomika v krajinách južnej, strednej a východnej Európy na rozdiel od krajín západnej a severnej Európy


Európsku komisiu, Radu Európy nikto nikdy nevolil. No napriek tomu títo dosadení jedinci v Európe majú väčšiu moc, než volený zástupcovia občanov v obciach, mestách, národných parlamentoch, euro parlamente.

Nikdy nepochopím, prečo po páde železnej opony v Európe nedostali priestor občania v každej krajine Európy západu aj východu k následným ľudským a občianskym právam:


1. Právo na občiansku tvorbu Ústavy ich krajín, kde ústavu môžu meniť len občania a nie politici, politické strany.

2. Právo na občiansku tvorbu volebného zákona s imperatívnym mandátom pre všetkých ústavných činiteľov či volených alebo dosadených vládou, prezidentom, parlamentom. Volebný zákon by mohli meniť len občania a nie politici či politické strany.

3. Právo na občiansku tvorbu zákona o vykonávaní referenda. Zákon o vykonávaní referenda by mohli meniť len občania a nie politici či politické strany.Mám obavy, že keď sa delila po tisícročia Európa nie z vôle ľudí žijúcich v Európe, tak sa aj po páde železnej opony sa bude Európa deliť znova bez súhlasu občanov žijúcich v krajinách Európy až nakoniec na mape Európy zanikne Slovensko, ale už navždy.A tak znova sa nám vytvára geopolitická a ekonomická železná opona tentoraz medzi krajinami BRICS a severoatlantickou alianciou, ktorej súčasťou sú aj kolónie krajín lacnej pracovnej sily, krajín južnej, strednej a východnej Európy, takže v najbližších dekádach desaťročí sa nám pravdepodobne vytvoria v regiónoch južnej, strednej a východnej Európy nove väčšie štátne útvary multi kultúrnej komunity, kde komunikačným jazykom medzinárodných vzťahov bude angličtina.Pandemonium I # NytyNina98
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-04-13 11:54:24 3ec5e27c
Volby do parlamentu, stačí 1% oprávnených voličov. Tí čo budú pri urne rozhodnú. Stačia kúpení cigáni. prečo pri referende musí byť 51% voličov? To kto vymyslel?


milan # TepuXaba62
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-13 14:26:57 57f4fbe4
Pandemonium I
milan
naprostý súhlas!!!

Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}
Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-14 09:26:51 5f6716f5
Súhlas, Definitíva, na doplnenie uvádzam, že sa jednalo a odmietnutie spoločenstva národov, neskôr pretransformované do OSN, nie centrálnej banky, hoci centrálna banka ako taká pod kontrolou Tebou spomínanej kabaly bola, samozrejme, tiež v hre(pláne). Romanovci chceli vyť so západnými elitami, ale po svojom a to nejde. Áno, aj Kennedy patril medzi elitárov, konkrétne mal údajne patriť k fabiánskym socialistom. Aj dnes vidieť kabalu, tak cez prácu centrálnych bánk, podporu korporácii zo strany vlád a banky BIS napr. Áno, chemtrails je z môjho pohľadu obrovský problém, ako aj GMO, aj tu je vidieť kabalu a čušanie všetkých národných vlád, tak socialistických, ako aj fašizoidných. Chele.men.dik je u mňa volavkou a vyhlásenie, že Rusko vojnu končí je asi také isté, ako keď Obama vyhral Nobelovú cenu za mier. Koho potom zvrhli Ukrajinci, koho vládu, akého prezidenta? Na predsa proruskú a proruského. Čo povieš na dlh v súvislosti s plynom a zábezpekou v dlhopisoch denominovaných v EUR? Kto to bude podľa Teba platiť a komu? Skrátene: EÚ(teda aj my) Rusku. Geniálny ťah Putina, no vyjadrenie, že Rusko vojnu končí je naivným populizmom. Putin obnovuje sov. zväz a ten už raz zlyhal a zlyhá zas, presne tak ako zlyháva dnešný európsky zväz socialistických republík.
Pyt # DybaGive10
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-14 15:03:34 55ede332
Pyto, díky, máš pravdu, nebolo mi jasné, čo ten Chel.e.mendik chce. Medzi všetkými tými politikmi je neprehľadné, kto je kúpený a má len pekné reči a kto je ešte nezávislý. A prečo mu šedé eminencie umožnili ten rozhovor v TA3, či preto že patrí k nim, alebo iba chceli VYTVORIŤ ZDANIE nestrannosti a objektívnosti a nezávislosti (ako keď to oznámil Snowden, nemalo cenu to nespomenúť). Myslím že preto, že aj on patrí k nim. http://miniaplikace.blueboard.cz/k
niha/124524/vzkaz/10407315


Internet je chvalabohu plný správ a článkov, že svet ovládajú sionisti, to nie je medzi ľuďmi žiadne tajomstvo. Viem, že aj tí, čo nemajú internet, sa už o tom dopočuli, šuškandou. Lenže aj tak ako zastaviť ich záškodnícku politiku, keď žijeme vo volebnom systéme, ktorý nedokáže nič zmeniť? Úplatky, vyhrážky alebo guľka do hlavy sú ich pracovným prostriedkom preberania moci nad ľuďmi, zotročovania ľudí pod ich "sionistického" Lucifera. Je jasné, že ľudia ak sa chcú vymaniť z otroctva, musia sa najprv duchovne zjednotiť s Pánom Ježišom, to je jediný spôsob ako odolať tejto satanskej politike - zbesilá honba za peniazmi pre splácanie úrokov úžerníkov, pakultúrne filmy a umenie, propagácia sexu a homosexu, lúpeží a miešania kultúr a pakultúr, bratie detí od rodičov atď.

Stano # HyxaFyjo84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-15 13:15:41 5057d10a
Ľsťou a klamom! To je ich taktika!

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-29 23:42:15 58d42498

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
d   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Padesát způsobů, jak žít bez státu


Padesát způsobů, jak žít bez státu
Státní řízení společnosti není jen v rozporu s lidskou svobodou, je rovnou zcela nemožné. Není schopno dosáhnout cílů, které si stanovuje, což obvykle bývá všeobjímající ří...
Stratégia Európa 2020 | Keď sa byrokrati hrajú na stratégov
Kam investovat? Zeptejte se milionářů
Ekonomický příběh naší doby. Autoritářská mašina na růst. Vzdělání

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0335 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles