Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Obamov rozkaz pre občiansku vojnu – drony, tanky, jednotky na uliciach


Obamov rozkaz pre občiansku vojnu – drony, tanky, jednotky na uliciach

"Nasadenie ozbrojených bezpilotných lietadiel, čím sa myslia drony, nie je síce povolené", ale, ako teraz odhalil Washington Times , detailne vykladá jedna direktíva Pentagónu z roku 2010, akým spôsobom môže armáda "podporiť" civilné úrady. Z pohľadu mnohých kritikov sa tu objavuje hrozivá politika, ktorá umožňuje Obamovej vláde postupovať vojenskými prostriedkami proti Američanom.

Zástupca ministerstva obrany vysvetlil, že sa pri tom jedná o "úplne posledné prostriedky pri rozhodnutí vlády postupovať v USA násilím voči svojim občanom". Čo to má spoločné s direktívou 3025.18 a všetkým jej totalitárnym chovaním, ktorým sa majú "civilné nepokoje potlačiť"?

Washington Times informuje: "Direktíva Nr. 3025.18 s nadpisom ›Podpora civilných úradov vojenskými silami‹ bola prijatá 19. decembra 2010 a nariaďuje, že americkým vojenským veliteľom ›sa v rámci tejto Direktívy prepožičiavajú núdzové plné moci‹."

Ďalej sa v Direktíve hovorí: ›Spolkové ozbrojené sily nesmú byť nasadené k tomu, aby potlačili civilné nepokoje, ak nie sú k tomu výslovne zmocnené prezidentom so súhlasom s platným právom, alebo v rámci núdzových plných mocí.‹

Za určitých okolností sú vojenskí velitelia Spolkových jednotiek oprávnení za dvoch predpokladov – v mimoriadnych krízových a núdzových situáciách, v ktorých je predchádzajúce povolenie prezidenta nemožné a riadne nasadené lokálne úrady nie sú v stave kontrolovať situáciu, vykonať časovo obmedzené opatrenia, ktoré sú potrebné na potlačenie veľkých a neočakávaných civilných nepokojov.

K týmto okolnostiam patrí to, že vojenská podpora je potrebná, ›aby sa zabránilo značným stratám na ľudských životoch, ako aj zabrániť svojvoľnému ničeniu vlastníctva a pre fungovanie vlády [a jej zariadení], ako aj znovunastolenie verejného poriadku‹. Za druhé [podpora ozbrojenými silami je potom potrebná], keď úrady Spolku, Spolkových štátov a na regionálnej úrovni nie sú v stave, alebo odmietajú, ›primerane chrániť, alebo zabezpečovať spolkový majetok, alebo fungovanie zariadení Spolkovej vlády‹.«

Zástupca vlády vysvetlil, že Obamova vláda síce zvažovala, ale potom predsa odmietla, nasadiť ozbrojené sily na podklade tejto Direktívy počas postupu roztržky s farmárom Clivenom Bundym z Nevady a jeho ozbrojenými prívržencami a podporovateľmi. V tomto, už 20 rokov trvajúcom spore ide o poplatky za pastviny a užívanie pasienkov.

»Opatrenia Spolku, vrátane nasadenia Spolkových ozbrojených síl, sú prípustné vtedy, keď sú potrebné na ochranu, alebo zabezpečenie spolkového majetku, alebo na fungovanie spolkových zariadení«, hovorí sa v Direktíve.

Vojenská podpora môže spočívať napr.: prenájmom poskytnúť k dispozícii zbrane a muníciu, ako aj vozidlá a lietadlá. V Direktíve je aj objasnené, ako je postup proti civilistom pri nepokojoch myslený.

Preklad: Juraj Borský, www.protiprudu.org
Zdroj: Tyler Durden, KoppAuthor: Juraj Borsky # HapuPewo81
Spojené štáty2014-06-115
-
 45%  ( 1 people voted )
+
Hitler by závidel.

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 60%  ( 5 people voted )
+
2014-06-12 08:10:42 d4494d64
Administrácia sa dostala do priameho protikladu so záujmami tých, ktorých v mene predstavuje, lebo slúži finančníkom, ktorých záujmom je akumulovať prostriedky a znižovať počet obyvateľstva.


Dosiahnutie tohto stupňa možno považovať za morálny koniec sveta.


Len ovce ho trpia a dosahuje sa to ich rozoštvávaním medzi sebou a navzájom pomocou propagandistického presvedčovania, že skupiny, hlavne národné, ohrozujú jeden druhého. Tá skutočnosť, že je také niečo vôbec možné, je dôkazom ľudskej ignorancie a tá je základom všetkého zla. Ak by ľudia neboli schopnými pociťovať neopodstatnenú nenávisť jeden k druhému, tak by sa zloduchovia nikdy neboli dostali na ich čelo.


Nechoďme ďaleko. Odkiaľ sa berie toľko nenávisti v niektorých Slovákoch? Už sa tu objavujú len články o ovládaní moci, o financiách a armáde. Etické a morálne hodnoty aj drahých prispievateľov na Dôležité zrejme zaujímajú čoraz menej.


Ľudia si vytvárajú svoju odpornú realitu, štvanicu, na ktorú sa sťažujú, lebo je to jediné čo ich zaujíma a na čo majú.Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 65%  ( 7 people voted )
+
2014-06-12 09:38:33 59a87bf5
nwo a genocída slovákov je v plnom prúde:
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/320475-v-rok
u-2020-bude-treba-dalsiu-upravu-systemu/

http://www.prog.sav.sk/fileadmin/pusav/download_fi
les/zivotopis/zivotopis_Balaz2.pdf

takže nie matrix, ale metris! komu nejdú odkazy, tak ich vysvieťte, dajte do googlu a vyhľadajte. a samozrejme zasa štbácka sav.


Jozef Tiso bol totiž zarytý antisemita a Židov úprimne nenávidel tu je ďalší z jeho výrokov na adresu Židov. „Vytýkajú nám, že berieme židom rádiá. No v živote sú potrebnejšie veci, ako rádiá. Alebo povie ktosi: Nepustíte ich do škôl, nedávate židom možnosť vzdelania. Musíme zabrániť, aby židia, vyzbrojení školskými vedomosťami, mohli sa zas vrh­núť na slovenského človeka. Nechcem, aby náš dedinský človek išiel k židovskému krčmárovi, ktorý píše na tabuľu, potom dal podpísať zmenku, ­s ktorou išiel k židovskému bankárovi, tento bankár na advokáta, tento na súd. A tak pekne bez násilia, krádeže, krvi, zmocňovali sa majetku slovenského človeka. Keď chcem Slováka brániť, tak musím túto židovskú reťaz pretrhnúť.“ Jozef Tiso 10. august 1940 (Zdroj: Z knihy „Jozef Tiso – Prejavy a články (1938 – 1944“)

peter # MivuSemu80
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2014-06-12 10:36:24 c350b50b
Slušní ľudia tento web už opustili, stal sa z neho kanál, v ktorom tečie ten najväčší odpad spoločnosti. Pravdomluvec, ak nezmeníš svoje správanie a neprestaneš hovoriť pravdu, tak s a staneš záujmom štátnej moci.
aa # RaxuGake39
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-06-13 21:15:07 5faaebfb
Definitíva, mýliš sa, oni neopustili, ale museli, v drevenom spacáku alebo na Guantanáme pripojenie nenájdeš. Fico riskuje život, pravdoničič sa stal objektom ich záujmu, stále verím vo vašu slušnosť, že obstojíte a nezabijú vás.
Pravdopustošiteľ kedy napísal pravdu?
Papagájuje hlúpe lži, ktoré voľakde zazrel a ako ukážkový hlupák ich rozširuje ďalej bez akéhokoľvek premýšľanie nad ich obsahom, či je na nich vôbec čokoľvek pravdivé, keďže hlupákov je spústa, tak internet je zahltený klamstvami. Potom ste sa rozhodli, že preludy by mali byť prinášaním pravdy.
Kazič pravdy uveril, že etatizmus má slúžiť ľudu, preto obvinil anonymných finančníkov, že skazili ich životy, dokonca ich zabíjajú. Úrady majú v náplni práce ľuďom stanoviť koridory, iba v ktorých sa môžu pohybovať a čo nesmú vôbec. Ak by etatisti isté chimérne nezadefinované záujmy ľudu mali naplniť, tak jedine na úkor iných občanov, ktorých by obmedzovali pri vlastných rozhodnutiach, okrádali ich. Keďže samotný základ etatizmu je zločin, mňa nezaujímajú výkriky etatistov, že výpalné prešlo do rúk usilovných lobistov. Aj tak to nie je pravda, len závidíte a vsugerovali ste si do vášho gójskeho mozgu, že bančičky profitujú na strate štátu. Nevzdelanci bez lží nedokážu postupovať a vaši protivníci sa musia smiať z vás, ktorí by ich vraj chceli ohroziť.
Znižovať obyvateľov? Finančníci vás nútia vraždiť vlastné deti alebo podporovať zločinecké vojny? Oni napísali ten zákon? Verejne klame, obviňuje, bez dôkazov a snaží sa sňať vinu zo svedomia vojnychtivých obyčajných ľudí, v ktorých dýcha nezadržateľná túžba po vraždení.
Pravdorúcač sám písal nenávistné príspevky, nech si najprv vyťahá z vlastného oka svoje zločiny, nech nemoralizuje ako satan.

Lidhja # JojaVime40
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2014-06-14 20:42:13 b228b7a5

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.026 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne