Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

OTÁZKY POLITICKEJ EMIGRÁCIE: VLASTIZRADA A SOFISTIKOVANÁ GENOCÍDA SLOVENSKÉHO NÁRODA


OTÁZKY POLITICKEJ EMIGRÁCIE: VLASTIZRADA A SOFISTIKOVANÁ GENOCÍDA SLOVENSKÉHO NÁRODA


Politickí emigranti porovnávajúc stav života na Slovensku, najmä vlna hromadnej emigrácie ohľadom roku 1968, si kladú otázky, s hlavnou otázkou: dokedy tento stav v ktorom sa Slovensko nachádza už 23 rokov, môže vydržať? Emigrácia opúšťala Slovensko, ktoré po sociálnej stránke a kvalite života bolo ľudsky hodnotné. Nebolo však demokracie, lebo systém pripúšťal jedinú stranu a ľudia aj preto opúšťali Slovensko po okupácii v auguste 1968. V novembri 1989 prišla zmena a zasvietila nádej. K hospodárskemu stavu, sociálnej oblasti, sa právom čakalo, že v samostatnej republike pribudne demokracia a národ bude ešte lepšie a kvalitnejšie v demokratickej spoločnosti žiť. Čas dvadsaťtri rokov je dostatočný, aby sme spoza mora mohli hodnotiť, čo sa zmenilo.
Každý seriózne uvažujúci človek musí zaplakať nad tým, kde sa podela kvalita života, kde ostáva demokracia? Slovensko sa premenilo a je čas podotknúť, že nie zavinením druhého, ako to bolo zväčša v histórii - cudzieho, alebo ideológie, ale vlastnej zrady politickej elity, ktorá už 23 rokov bašuje na Slovensku. Slovenská republika je štát, v ktorom nie je demokracia zaručená a súdnictvo, prokuratúra, hlavné elementy demokracie sú v rukách politicko - mafiánskych zoskupení. Kauzy ako Skupinka, Gorila, jasne dokazujú, že sa jedná o organizovaný zločin za tichého mlčania zodpovedných. Od hlavy štátu, Národnej rady SR, vlád. Privatizácia sa nekonala, ale bola to v skutočnosti špekulantsko - okrádacia lúpež tisícročia na národe a krajine. Zodpovednosť nesú politici a ich strany. SR je rozkradnutá, zadlžená, kde národ ktorý žil ,,človečí život,, sa dostal do polohy žobráka. Politické elity každého politického zafarbenia sú kati a spája ich jedno: nie vládnuť, ale kradnúť. Slovensko a život v ňom sa vrátil do čias monarchie. V monarchii vládne kráľ a na Slovensku mafie. Tieto mafie sú ruka v ruke ako siamske dvojčatá spojené s politikmi. Tí zabudli, že majú slúžiť občanom a záujmom štátu. Tí kresťanskí sú antikresťanski, tí sociálni sú antisociálni. Ako by ich jedna mať mala. Spoza mora sa čudujeme, lebo vieme, že bohatá vrstva tu vznikala niekoľko generácii, no na Slovensku vznikla po novembri 1989 za pár rokov. Na Slovensku existuje úzka kasta super - mafia zbohatlíkov. Tí zbohatli na úkor národa. Národ ožobračili a zadlžili ďalšie generácie. Ministri sa čudujú, ako môže občan vyžiť zo 400 EUR, lebo ministrovi rodiny a soc. vecí je to málo na jeden deň! On už má naplánovane ísť užívať dôchodok mimo Slovenska. Tento minister otvorene hovoril, že Slovensko musí mať bohatú vrstvu. Treba mu pripomenúť, že taká vrstva sa tvorí cez prácu, myslenie a nie cez zlodejstvo tisícročia - privatizáciu. A celý národ ostal v polohe žobráka. To je tá ICH sociálnosť v realite. Prokuratúra, súdy, polícia, sú nefunkčné a poprepájane s gaunerpolitikmi. Nie sú to politici ale sluhovia úzkej vrstvy špekulantov, ich firiem. Na Slovensku zabúdajú, že politici nesú zodpovednosť za svoje kradnutie. Áno, kradnutie, nie vládnutie.
Mladí ľudia odchádzajú zo Slovenska ako kedysi chlebové generácie. Odchádzajú za prácou a po príchode všetci, hoc sú skromní, potvrdzujú že na Slovensku život nemá budúcnosť. Po 23 rokoch je to obžaloba. Obžaloba o to závažnejšia, že krajina pred pár rokmi bola ešte hospodársky sebestačná. Tí, čo vytvorili generačné hodnoty, tých moderní gaunerzlodeji okradli. Oni si postavili paláce z krvi, tragédii a zúfalstva národa! O tom nie je demokracia o tom je
organizovaný zločin. Zločin na ktorom sa podieľa štát a jeho skorumpované orgány. Kde sú peniaze z rozkrádačiek tisícročia, je otázka aj nás. Aj my sme tvorili hodnoty.
Po 23 rokoch možno konštatovať, že ani jeden z týchto z vysokej politiky nebol volaný na zodpovednosť. Zaiste, v kolíske tvrdého kapitalizmu, v USA by už od ministrov, polície, justície, boli vymenení na svojich miestach a primerane potrestaní .Aktéri Gorily by boli vo vyšetrovacej väzbe. Dostali by minimálne 150 rokov za organizovaný zločin. Prečo to neplatí na Slovensku? Nechce to súdruh Fico, ktorý pije Coca Colu s Gorilou vysvetliť? A čo robí Generálna prokuratúra SR? Za čo berú plat? Za čo berú plat poslanci NR-SR? Slovenské médiá málo hovoria a pripomínajú slovenským občanom toto vyčíňanie a vedomé okrádanie vlastného národa.
Politickí gauneri by mali byť braní na zodpovednosť, ako aj im podobní zlodeji, kriminálnici, špekulanti a tzv. privatizéri, ktorí tu vznikli vďaka týmto gaunerom z vysokej politiky. Za toto všetko, kam doviedli slovenský národ, je ich zodpovednosť doživotná a nepremlčateľná!!! Historici raz budú písať, že okrem zlodejstva, zruinovania Slovenska, jeho zadlženia, ich jediným spoločným cieľom bolo – ako bohatnúť na úkor národa, ako páchať vlastizradu a sofistikovanú genocídu, to sú strašné obžaloby. Zradili vlastný národ bez rozdielu politickej príslušnosti!!! A takýto gauneri majú byť vzorom pre národ?
Nepochybujem o tom, že raz tá zmena príde. Musí prísť. A verme potom, o čom tu píšem, budú sa brať na zodpovednosť. Ich majetky budú konfiškované, lebo sú z lupu na vlastnom národe a vlasti. Nechcel by som byť v ich koži. Chcem len napísať, že nesú plnú zodpovednosť a budú braní na zodpovednosť. Omnoho skorej ako si myslia.
A odkaz na Slovensko: spoliehajte sa na svoj úsudok a rozum svojich predkov. Vážte a ceňte si ľudí podľa ich skutkov nie podľa prázdnych rečí. Demokracia nie je o tom, čo nám tu predvádzajú politici za posledných 23 rokov.
TO, ČO NÁM TU PREDVÁDZAJÚ, JE V SKUTOČNOSTI KATASTROFA!!!
S pozdravom politický emigrant z Kanady
Pavol Datko-Kanada alias otvorené očiAuthor: Milan Supa # BogoQony93
Slovensko2014-01-1743
-
 78% ( 27 people voted )
+
Otvoreneoci dakujeme za analyzu. Este nam niekedy napis o com je demokracia lebo tu to nikto nevie.
Tu si pomaly kazdy mysli ze toto je ta demokracia, co si tu hore opisoval. Ved ako inac by demokracia u nas dopadnut mohla ?

No toto # DyvuVeqi71
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-01-17 14:00:26 b228184e
Po 23 rokoch možno konštatovať...že naši osloboditelia spod komunistického jarma sú hrdinovia, akých slovenský národ ešte nemal...len budúcnosť dokáže oceniť ich hrdinstvo väčšie než hrdinstvo bojovníkov SNP...už teraz by sme ich mali oslavovať a nečakať na budúcnosť..

tibir # TigaSebu46
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-01-17 15:50:00 5b941024
Pre OTVORENE OCI: Toto je zaujimave:"Zaiste, v kolíske tvrdého kapitalizmu, v USA by už od ministrov, polície, justície, boli vymenení na svojich miestach a primerane potrestaní ." a preco neboli potrestani v "koliske tvrdeho kapitalizmutaki" pani z Goldman Sachs za vsetko co sposbili a sposobuju,alebo pan Bush a spol, pan Obama a spol atd...Bastardov je vsade dost a zbavit sa ich nebude lahke,ale ked raz vacsina ludi nebude mat nic do ust pre svoje deti,tak to vybuchne a bude veselo..a tak to bude aj na Slovensku aj v Mc'Donaldove

MACKO USKO # DisiDuqa16
-
 71% ( 11 people voted )
+
2014-01-17 16:07:32 55c957aa
A dať im lopaty do rúk,tak ako to oni robili pred 23 rokmi tým čo vládli pred rokom 89.

Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-17 16:11:39 5b7f327d
Pekny clanok. Ale niektore useky boli priam naivne musim povedat. Pravda ti nasi 'demokrati' uz mali visiet. Este Macko usko to zhrnul pekne. Taaa usa demokracia ktoru ovladaju zidia,tam kde lietaju drony a peniaze sa nekryju nicim teda nie je priklad. Ten Island a Svajciarsko....
Rozhlad # JoriPygu66
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-17 16:38:02 c35b0e03
Povinnosťou každého Slovana, je si brať za manželku výlučne Slovanku
a každá Slovanka musí mať za manžela výlučne Slovana
Bohužiaľ dnes to funguje opačne. Čím väčšieho exota sa podarí zvábiť, tým je viac na to hrdá. A je to veľmi smutné, že to takto funguje. Je veľký hriech špiniť rasu, plodiť potomkov- krížencov. Pretože tak sa Slovanská rasa ničí a národ degraduje. Daný skrížený potomok bude mať ďalších potomkov a tak sa budú rozširovať do národa neslovanské gény a tým špiniť rasu. Avšak tu neide len o rasu ale aj dušu. Totiž deti nádorovo zmiešaných rodičov dedia po neslovanskom potomkovi aj jeho duchovné vlastnosti a celý systém duchovného tela. Tak sa aj duchovne ničí národ.
Slovanský národ je duchovne najvyspelejším, najviac ušľachtilejším a najinteligentnejším národom na svete.
Len jedna vec ho trápi – duchovné otroctvo démonickej temnoty kresťanstva.
Nemôžeme si nechať pošpiňovať národ cudzími národmi, aby sme duchovne a inteligenčne nezdegradovali.

Pre viac kliknite sem
ht
tp://1meditacia.wz.sk/Cesta_poznania.html

franco # WobaCupa83
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-17 21:04:33 5057d10a
loading...
O vzorovej---"demo-kratickej " spoločnosti sa dá hovoriť tak akurát v literarnej odnože-- fantastickej. Totiž nikdy nebola , nie je a nikdy nebude! Demokratické princípy --to je inááááá vec ! Ak je miera ich uplatnenia vysoká tak je to vzácne. Dnes sa miešajú demokratické princípy s princípmi otrokársko- vazalsko-nábožensko-totalitárske-- aaaa . A pokiaľ je --hoci len náznak demokratických princípov tak ideme sa pokakať, aký sme demokrati. Samotný/ autorizovaný / článok je "konštatačný" s tendenciou provokačnou-- a vysokým stupńom primitívnej naivity.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-17 21:04:46 58d4289b
emigracia je slovensky narodny sport, keby sme mali more tak sme jak anglicany, ale naposledy sme ho mali za svetopluka(udajne z nitranskeho hradu tisic kilometrou dokokola bola velka morava) na nestastie lodna tranzoceana doprava bola vtedy niekde inde, nie ze by potom bolo zle, ale zostal iba plac nad tym ako je dnes a ako nebude nic zajtra, a kedze zajtra zase nieco bude, tak to ten narod spod tatier spolu s tymi co na neho nadavaju nejako prezije, ved kedy sme neprezili? a ze ten zivot nikdy nebol lahky a ani v buducnosti nebude, je uz dnes iste, pre vsetkych co sa narodili na slovensku, ale clovek sa musi niekde narodit, ved inak by ani tie starosti nemal, a tento svet nevidel! a ze ludia zo slovenska su zcestovany a vela toho videli a prezili v tom svete...xixiix staci ist autom vecer po europe, kolko tam beha tych nasich znaciek...xixix teraz neviem ci je to dobre, alebo zle? ale kazdy co beha po svete vie co je mapa a keby bolo zle tak urcite pouzije kompas, buzolu uz asi kazdy nepozna, jedine ze by mal takeho telocvikara ako ja na zakladenej skole, to bol pan co nieco vedel a nikdy sa nestratil, nech bol kdekolvek!
kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-18 00:31:51 560df8c5
kua, na slovensku moze urobit poriadok iba ten co dokaze ovladnut vsetko, ono to tak funguje vsade vo svete, len je otazka ci to dokazu tie nase media ktore su v cudzich rukach preglgnut, hlavne ty ich zamestanci co robia vetcie preklepi ako ja! idu volby, dajte hlas tomu co je pri moci, nech ukaze preco chce byt prezident, ked zisti ze dosiahol to co chcel, tak zacne robit KONECENE nieco pre tento stat a vsetkych nas co sa narodili na slovensku a tvoria tento narod a patria tam kde sa narodili, ked tak neuroby, tak skocni ako vela politikov pred nim a ze ich vo svete nieje malo! nie, vseci mali cas utiect....xixiixixi
kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-18 00:44:59 560df8c5
Clanok je pisany celkom zaujimavo, len su tu nejake nejasnosti. Po prve ja som ho nepisal a po druhe ty co su nazyvani demokrati po spravnosti by mali niest meno komunisti. Znova sa zopakujem po milionjeden krat, za ten hnoj na Slovensku su zodpovedny komunisti a miesto tej neznej revolucie ste ich mali povesat a postavit mimo zakon a dnes by ste sa tesili z druheho Svajciarska na Slovensku. Ako je povedane, komu neni vzhuri dano v apatece nekoupi- sprostemu len lopatu do ruk, tod vsjo.

Teraz rozoberiem trochu clanok:
Slovensko, ktoré po sociálnej stránke a kvalite života bolo ľudsky hodnotné.
Mojmu otcovi najviaz vadilo na komunizme, ze ludia stratili mat uctu jeden k druhemu, komunisticka kvalita zivota pozdvihla slovenske cnosti ako je udavacstvo, zavist, nedbalost, zahalactvo, zlodejina, skodoradost to su vydobytky komunizmu ktore este stale prekvitaju v Slovenskom narode.

Autor pise o stave Slovenska ja ho doplnim, kto za to moze? Predsa vy sami slovensky krtkovia, vy mate moc v rukach to len by ste museli pohnut tyma zadkami a dubovymi hlavami. Co s narodom ktory povstal proti vlastnej suverenite a slobody (SNP) a este tu hanbu slepa vecsina naroda bude aj oslavovat.

Ked sa najdu synovia naroda ako Stefanik, Tiso dnes Ko-tle-ba tak vecsina bude na nich hadzat spinu. To je to prave orechove slovenske myslenie.

Nepochybujem o tom, že raz tá zmena príde. Musí prísť. A verme potom, o čom tu píšem, budú sa brať na zodpovednosť. Ich majetky budú konfiškované, lebo sú z lupu na vlastnom národe a vlasti. Nechcel by som byť v ich koži

S tymto sa uplne stotoznujem a dufam, ze krtkovia otvoria oci a v jeden den poslu do parlamentu stranu ktora s komunistami spravi poriadok na veky vekou amen.


otvoreneoci # VymoVupu87
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-01-18 04:51:32 1834e06a
No uznajte keď som počítal invektívy nejakého..otvorené oči 87///65--- ich bolo na Slovenský národ/// a ON nám tóóóľko múdrosti tu serviruje že od usmernení nebudeme vedieť--kam z konopíí---.A len aby sme vedeli čo máme robiť tu doma .A neprinesie a neprinesie nám tú slobodu z Kanady aby sme videli ako vyzerá... keď ako nezamestnaný prespával v aute---niekoľko mesiacov---
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-18 20:23:33 58d4289b
Klopi ty trko, ja sa nehambim za to ze som prespaval v aute, lebo tym autom bol mercedes, len v tom obdoby som presiel na velmi usporny rezim aby som sa postavil znova na nohy. Ja by som sa hanbyl ak by som mal ruku vytrcat ako to robis ty a cakal na almuznu.
Cakal som kedy sa ozves ty komunisticka nula a zaprasis s tymi tvojimi mudrostami.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-18 22:54:04 1834e06a
Mercedes ktorý vlastne bol 15 rokov starý Ford!!!
antiOkozK # GecaFiwa27
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-18 23:23:42 5f662478
Už som tu niekde spomínala,že nerada urážam. No ---otvoreneoci-----si to tak žiada. otvoreneoci,trepeš sprostosti až sa hory zelenajú.
{Mojmu otcovi najviaz vadilo na komunizme, ze ludia stratili mat uctu jeden k druhemu, komunisticka kvalita zivota pozdvihla slovenske cnosti ako je udavacstvo, zavist, nedbalost, zahalactvo, zlodejina, skodoradost to su vydobytky komunizmu ktore este stale prekvitaju v Slovenskom narode.}Práve,že to všetko za socializmu bolo.Väčšui sprostosť človem málokedy prečíta. To čo ti otec spomínal a veríš tomu,v poriadku.Len nezabúdaj,že je veľa ľudí čo si pamätajú ako si človek človeka vážil za socializmu,(lebo zapíš si to za uši,že komunizmus tu nebol)a ako si človek človeka váži teraz. Ty si toho ukážkou!Neúcta k národu,neúcta k človeku---človek človeka nechá aj zomrieť na ulici, Vulgarizmy, Dnes už slušný človek sa cíti,že je vadný.Čo?dnes sa ľudia neudávajú? A vraj bola nedbalosť a zaháľačstvo. Tomu čo sa teraz deje sa hovorí ako? Bezdomovci, žobráci, a kopa nezamestnaných,ktorých si štát vychoval tak,že už sa im nechce robiť.To ako nazveš?Možno ešte by si bol rád aby tie výdobytky komunizmu sa vrátili.Tak ako to je? teraz je komunizmus? Podľa teba? Máš to akési pomagorené.OTVOR OČI!

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-18 23:27:12 5f6638e3
A Očo Kanadské zarobil recykláciou hliníkových plechoviek v Kanade a zarobené kanadské doláre investoval do nákupu domov v Detroide v USA, ktoré prenajíma miestnym narkomanom a šetrí každý dolár na 10 roční Mércédes, ale ide to pomaly pretože ten Crack cocaine ‘rocks’ čo fajčí je tak super, ale ide do peňazí, takže hrdzavý Mercedes bude až za niekoľko rokov :-DDDDDDDD
antiOkozK # GecaFiwa27
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-18 23:33:18 5f662478
P.S,---otvoreneoči,---Socializmus bol príkladný tým,že sa svedomito pracovalo ,nezaháľalo sa. A vytvárali sa hodnoty,lebo bolo kde. Malí sme továrne,ktoré nám mohli závidieť. Aj dnes je dosť nezamestnaných ,ktorí by chceli robiť ,ale nemajú kde, lebo im terajšia banda rozkradla a rozpredala továrne.

Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-18 23:56:39 5f6638e3
Chlapci tak ste si kopli, mna to ale nesere, lebo ja som uz za vodou na rozdiel od vas po usi v srackach.

Jambo, keby ze sa tak pracuje ako pises, tak tie vydobytky si uzivate este aj dnes. Ja som bol ties po strate podniku docasne bezdomovec, len vdaka tomu ze zijem v krajine ktora je na siestom mieste v slobode v podnikani som sa znova postavil na nohy. Hamba by mi bola ist zobrat o almuznu a oddat sa osudu, ja som zabojoval a dnes znova idem hore a je to uplne jedno hoci i zbieranim tych plechoviek, lebo poctiva praca je ako modlidba.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 00:14:25 1834e06a
Este k tomu komunizmu, teraz v tomto case vazne uvazujem na podnikani vo Vietname, lebo nigde na svete sa neda tak nabalit ako medzi hlupakmi v komunizme, kde komunisti z robotnika spravili otroka bez ceny a dostojnosti.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 00:18:55 1834e06a
Je to zaujimave jak clovek ktory žije v kanade hodnoti jak sa žije na slovensku , z toho čo si prečita v maistrimovych mediach. Vo všetkych komunistickych krajinach bola rabovačka nazvana "privatizacia"a v každej sa našli zlodeji , ktory to využili, ked budeš hodnotit slovensko , nabuduce , spomen si na nedavnu korupčnu kauzu kanadskeho premiera na tie šeky ktore dotieravy novinary zverejnili .
Zijem tiez v kanade a nieje to tu ani o percento ine ako na slovensku.
Tam zatial ludia nemusia mat 2 roboty aby prežili ako tu.

janos # HahyFyqi63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 00:32:47 b893e5d5
"P.S,---otvoreneoči,---Socializmus bol príkladný tým,že sa svedomito pracovalo ,nezaháľalo sa. A vytvárali sa hodnoty,lebo bolo kde. Malí sme továrne,ktoré nám mohli závidieť. Aj dnes je dosť nezamestnaných ,ktorí by chceli robiť ,ale nemajú kde, lebo im terajšia banda rozkradla a rozpredala továrne."

Jinymi slovy,, i ted je dost otroku, kteri by chteli otrocit, ale nelze to, protoze je otrokari jiz prestali potrebovat !!

bravo jambo ... // presne takhle mluvej ovce.....

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-19 00:33:09 53d0513c
Slon, tomuto snáď neveríš ani ty, iba ak by si bol totálny debilko. To ti môže žrať akurát tak ten domestikovaný červený darmožráč a príbuch z Revúvej, čo seno žerie. Rozoberme si to reálne: Svedomito sa za sociálizmu nikdy nepracovalo, pretože sa predovšetkým cielene flákalo. Ale flákanie bolo z čoho platiť. Platilo sa to z peňazí všetkých. O vytváraní hodnôt, ty chudáčik, jedine tak hodnôt fiktívnych! Skutočne nám mohli zo západu závidieť určité fabriky, s týmto s tebou súhlasím. Ibaže problém bol, že súdruhovia neboli schopní ich potenciál využiť. Boli totálne neschopní, presiaknutí boľševickou hochštaplerskou stratégiou! Buď rád, že dnes je určité percento nezamestnaných. To sú tí, ktorí nechcú pracovať, to sú paraziti systému. (Ako prípeckár Dávidko z Revúcej) Nedovoľ im znehodnocovať výrobný proces, nechaj ich radšej skapať pod mostom, nech ti neznehodnocujú systém. Boli aj za starého režimu, akurát režim si propagandisticky nemohol dovoliť poukázať na nich! Vždy som sa snažil hľadať kompromis a rovnováhu medzi boľševickým a kapitalistickým režimom, ale pomer faktov má svoju váhu. Tak daj si niečo z týchto faktov do zátvoriek, Dávidko príbuch, nech sa zas zasmejeme.

:-DDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-01-19 00:33:46 bc7b649f
Očo Kanadian je za vodou, tzv. za veľkou mlákou Atlantikom!!!


antiOkozK # GecaFiwa27
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-19 00:39:11 4e625782
pandemonium mrdej na to,,,

bo davko jak se rano(kolem 16h :D:D) probere se nasere, a zautoci na tebe veskerou svou dobre vyzralou ementalni silou

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 00:44:25 53d0513c
{ Rozoberme si to reálne: Svedomito sa za sociálizmu nikdy nepracovalo, pretože sa predovšetkým cielene flákalo.} Ak by sa za socializmu nepracovalo, považoval by som ho za ešte väčší zázrak, pretože bol blahobyt, ale Panda bol asi znova hľadať pravdu vo víne a trochu sa mu pomotali ilúzie z realitou. Pravda je totiž taká, že sa pracovalo, ale ľudia sa neotročili. Nebolo treba, aby niekto pracoval za troch, pretože nebola armáda nezamestnaných, nebolo vykorisťovateľov zo západu a ani tých zo Slovenska. Len tie platy vysokopostavených úradníkov bolo nutné doriešiť.

Ďalší nezmysel je, že nezamestnaní sú paraziti. Nie je tomu tak, lebo mnohí by prácu chceli a ak by ju odmietli, vyradili by ich z úradov práce. Takže argument, že sa im nechce je blud. Pravda je taká, že na anarchistickom trhu nezostalo pre každého miesto. Je nerovnomerne delená a výsledkom je, že niekto robí v práci aj 12 hodín denne a niekto nemá prácu vôbec. No ja nezamestnaný nie som. Mám prácu a aj dobrý plat. Žijem a pracujem v zahraničí, ale tento lúzer Pandemonium tomu nechce veriť, lebo by sa jeho ego rýchlo zrútilo. Radšej verí, že som nezamestnaný, aby mal aspoň trochu útechy a aby mal čo trúsiť na dôležité.sk
Domestos # VahoBygo94
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 01:24:02 5f9ae6fe
Viete čo...otvorenéoci87... ja vidím Vašu perspektívu v tom, že nám tu budete "so železnou pravidelnosťou "servírovať prekrásne zákutia Kanadskej prírody--aj foto-- ,potom "nejaké pletky" zo zákulisia NHL/hokej je tiež aj náš šport č.1/ Tým splníte svojú "dejinnú" úlohu emigranta ..a splatíte dlhy za poskytnutie vzdelania, získanie kultúrneho sebavedomia a odčinite neadekvátne invektívy ,ktoré tak rád vypúšťate do" sveta" na adresu SK -národa! Ostatné Vaše "politikárčenie" je zbytočné---neplní účel --- zodpovedá úrovni naivného pubertálneho rojka ---s rybkou nožíkom v ruke.Ale aj tak --mám Vás rád--pre Vašu prírodzenú jednoduchosť.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 06:41:21 58d4289b
zvarač no neviem čo si mám presne myslieť o tom čo si vysmolil ale toto mi nedá ---- kolíske tvrdého kapitalizmu, v USA by už od ministrov, polície, justície, boli vymenení na svojich miestach a primerane potrestaní
kto bol potrestaný ? a dalšia vec - zjavne ti ako kapitalistovi nevadí socialistické sanovanie bánk atd / kto za to sedí ? ved to je porušenie najzákladnejších kapitalistických princípov /. už som ti pár razy napísal že si nejaký schyzoidný a myslím že sa ti to aj zhoršuje . bež to radšej ten bambus pestovať do vietnamu . inak sú tam super dovolenky , krásne pláže u mora a málo ludí
gomez # JoraPiko08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 10:00:10 5b7f305c
Pandemonium,----Už som si zvykla,že keď sa ty ohlásiš tak kecáš a kecáš,len neviem prečo. Koľko ty máš rokov,keď môžeš tvrdiť,že nemám pravdu? Ešte neviem ako funguješ,lebo niektoré tvoje články sa dajú čítať. To ich odniekiaľ opíšeš?Nie je mi jasné prečo strácaš čas ,reagovať na mňa!

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 17:59:28 4e620302
Zase mimo jako obvykle Jambo ?

Ctes vubec text komentare, kterej ti kdo pise ? nebo si jen prectes nick, a zacnes na klavesnici patlat co te zrovna napadne ?

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 18:48:43 53d0513c
Nejen ta, ale vůbec je přehršel těch, co vůbec nereflektují předchozí poznatky (například je fuk, že o řádek výš může být něco objevného, co by mohli zabudovat do svých výplodů pro vylepšení - prostě vůbec nejsou pružní v tom to nějak aplikovat a přehodnocovat).

Fatima # NyvuBafu59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 20:34:30 4e888a24
Fatima,---A ty čo? pridáš sa k Lojzovi a ani nevieš očo ide.Ja viem o čom je reč. Lojzazpribrami, nemá nič objevného,aj keď ja naňho nereagujem on uráža. To sa u vás tak robí?Viem na koho som reagovala a prečo. Ten je tiež ako Lojzo. To čo píšem nepatrí ani jednému ani druhému a ani ich neurážam. Lojza nevie nič len urážať. Tak ho v tom podporuješ Ak si žena ,sa ti divím.Lojza mi pripadá ako roztrojená osobnosť- čítaš dobre. Roztrojená- preto urážať ho je zbytočné.On to aj tak nepochopí.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 21:57:51 4e620302
To nic Jambo. Kym nie je trojjedina tak mu mozes aj vynadat.

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 22:12:59 b228184e
Jambo ale pandemonium na tebe nereagoval . v tom je ten problem ...

a ze jsem roztrojena osobnost si myslis take jenom proto ze mas POCIT, ze zde pouzivam vicero nicku , pritom pravda je takova ze zde pouzivam pouze jeden jediny, a sice tento . je me jasne ze si myslis ze "antijambo" jsem byl ja ... ale nebyl ....

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-19 23:44:06 53d0513c
"Slon, tomuto snáď neveríš ani ty, iba ak by si bol totálny debilko."


dle ceho jsem tak mel usoudit Gejzo ? snad podle toho "BOL" ?

dokud sem si(na tvuj nynejsi podnet) neprocetl i ostatni predesle komentare nemel jsem to z ceho rozeznat ...


lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-20 00:17:24 53d0513c
Mimochodem tobe v tom pripade patri omluva Jambo .

myslel jsem si totiz ze povazujes pandemonia za mou dalsi prezdivku, a tudiz ze si tak reagovala na me ...

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-20 00:19:13 53d0513c
Joo Gejzo, Nohavica je typos :))

a co takovej Landa ? lahodi uchu ?

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-20 00:50:06 53d0513c
Landa ma docela podstatne texty nektere

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-20 00:50:52 53d0513c
napada me jedna skladba, je to vlastne zaznam z zivaku..) ma to fakt energii

h
ttps://www.youtube.com/watch?v=M35tNL2rXyg


lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-20 01:30:24 53d0513c
"je vsechno v poradku ?
v tom nasem okoli ...
pod teplou perinou ...
dobre se chrni
co boli druhe ...
nas prece neboli ...

tak zbylo z ruzi !
uz jenom trni ....
"

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-20 01:38:34 53d0513c
h
ttps://www.youtube.com/watch?v=U5MXCE5YYqQ


i todle rozhodne stoji za poslech

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-20 01:56:27 53d0513c
Gejza Hufnagel,----Uznávam. Beriem to od teba ako podporu. Len dakedy sa nadá nevyprsknúť.Poslednú dobu je to tu akési iné.


Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-20 11:57:23 5b7f3dd3
Akí politickí emigranti !?! DO P.I.Č.E. s takými emigrantmi, držte svoje zbabelé papule tam kde ste a nestrkajte nos do našich domácich národných vecí !!! Keď ste mali plné gate a zdupkali ste kade ľahšie namiesto toho, aby ste tu bojovali proti diktatúre..., resp. keď sa vám tu málilo a boli ste nenažratí a chamtiví a len preto ste ušli za mamonom na Západ, tak tam teraz skapte, vy hajzli vlastizradní !!!

bazooka # RaceBagi30
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-20 17:30:41 b00a2a2a
Kanadu ovláda židovská loby. Lre niekoho ideálne podmienky na podnikanie a bohatnutie.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-21 18:23:43 55ede322
Obdivuhodné, že čo sa tu deje, vidí niekto aj v Kanade.

Milan # LiciJube15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-22 22:04:52 b90972bb

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tr   t
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0868 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles