Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Nech žijú politické strany – zo svojho!


Nech žijú politické strany – zo svojho!

Nech žijú politické strany zo svojho! Takéto slogany sa objavili na bilbordoch a musím uznať, že na prvé počutie to je skvelý marketingový nápad. Kto sa však čo len trochu zamyslí nad obsahom, musí zákonite dospieť ...

... k záveru, že zrušiť financovanie politických strán je nápad hlúpy a nebezpečný.

Politické strany reálne potrebujú pre svoju činnosť peniaze

Prakticky každý rok máme nejaké voľby a aj skromná volebná kampaň niečo stojí a samotná prevádzka politickej strany tiež pýta peniaze. To nehovorím o nejakých regionálnych kanceláriách a podobne. Napríklad SaS dostáva od štátu ročne zhruba 550-tisíc eur, z ktorých financujeme všetky potrebné náklady.

Financovanie členmi alebo oligarchami

Ak by došlo k zrušeniu financovania zo strany štátu, ostali by už len dve možnosti financovanie členmi a darmi, alebo financovanie mecenášmi, oligarchami či nejakými temnými silami v pozadí. Alebo by išlo o kombináciu týchto zdrojov.

Financovanie členmi nestačí

Aj počtom členov najväčšie strany majú členské vo výške pár percent celkových príjmov, napríklad ...

Strana Smer mala za rok 2012 členské 154-tisíc eur a príspevok od štátu niekoľko miliónov.

Áno, členovia môžu platiť vyššie členské, napríklad v roku 2012 zaplatila Renáta Zmajkovičová členské viac ako 3000 eur, možno ako vďaku za post podpredsedníčky parlamentu, ale to je zriedkavá výnimka.

Ostávajú dary

Problém je, že v drvivej väčšine prípadov nejde o dar, ale o investíciu a garantujem, že investor bude chcieť svoje peniaze násobne späť, a to bez ohľadu na to, či išlo o dar oficiálny alebo neoficiálny.

Stačí sa pozrieť na stranu Sieť ...

Skutočné náklady na kampaň boli o státisíce eur vyššie ako priznané, a to je aj dôvod, prečo mal Radoslav Procházka záujem kupovať služby načierno, bez bločku. Lebo mal a má množstvo čiernych peňazí.

Už teraz sa desím predstavy, ako sa budú tieto "dary" splácať.

Kritici môžu teraz namietať, že ...

Veď toto všetko sa deje už dnes a dnes predsa máme financovanie politických strán zo štátneho rozpočtu. Áno, to je pravda, financovanie štátom negarantuje čestnosť. Ale ak financovanie zrušíme, zaručene zrušíme aj strany, ktoré čestne fungujú a nemajú za sebou žiadnych oligarchov, mecenášov a bohvie koho.

Samozrejme, môžeme zrušiť aj politické strany a do parlamentu nechať kandidovať len nezávislých kandidátov, to by však bol čistý chaos.

Nevravím, že dnešné financovanie politických strán je dokonalé, ale jeho zrušenie povedie zaručene k väčšej korupcii.Author: richard sulik # QuguValo50
Slovensko2015-02-2612
-
 50% ( 6 people voted )
+
Aspoň tí najnenažranejší zožerú sami seba, normálne zmiznú do inej dimenzie, kde sa budú tráviť a vrátia sa ako hovná do našej dimenzie.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-26 13:25:25 b229f9ae
Sulíčku-pacholíčku
Prečo by som ja ako daňový poplatník dával tebe zadarmo peniaze na tvoju buzerantskú kampaň? Nielen tebe ale aj iným stranám! Prečo? Si proti samofinancovaniu strán, lebo sa bojíš, že ti nikto nič nedá a tvoja (a nielen tvoja) politická kariéra dvoj-troj mužnej strany skončí. Ak sa staviaš proti "darom" sponzorov, to preto lebo sa ukáže, kto a z akých peňazí takých ako ty sponzoruje.
Ozaj, akosi si zabudol už bojovať proti eurovalom. Prehodil si kabát, alebo ti je teplúčko na dobrom mieste za hŕbu euráčov? Tak načo si robiť starosti však?

adam # TilyVyli34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-26 13:30:16 c3a0b62a
Pán Sulik poviem Vám čo si myslím a čom je moje presvedčenie.
USA a EU ovládajú žido kapitalisti podnikatelia a politici sú ich poslušné bábiky a nič viac, pretože kto ovláda dolár a euro, tak ten má skutočnú moc nad spoločnosťou aj politickým systémom.


A už 200 rokov sú to famílie bankárov Rothschildovcov a Rockefellerovcov a ich židovský priatelia, ktorí počas druhej svetovej vojny financovali bojujúce strany Stalina aj Hitlera aj keď vedeli, že Hitler posiela ľudí aj židov do koncentračných táborov na istú smrť.
A tak kým ľudia zomierali vo vojne, tak bankári zarábali až po vojne, keď krajiny museli zaplatiť bankám pôžičky poskytnuté počas vojny a na vojny. A robí sa to aj dnes, vid Ukrajina - začiatok veľkej vojny ako hovorí aj Fico. USA už sťahujú do Európy lietadla, vrtuľníky, transportéri. Je otázka kto bude bojovať z krajín Európy. Oznámila to TV [col
or=#0000ff]NOVA
.


https://www.youtube.com/w
atc h?v=MYfzZBd8ArE

Vieme, že krízy, nezamestnanosť, vojny sa neustále opakujú za posledných 200 rokov vo svete. Samozrejme, že vinici sú známy, ale zatiaľ nikdy neboli potrestaný. Sú to tzv, niektorí zločinní podnikatelia kapitálu, biznisu a to bankári, podnikatelia vojenského a priemyslového komplexu a ďalších odvetví, ktorí si zisky a moc upevňujú tým, že si [
color=#0000ff]kúpia
politikov, politické strany, média hlavne TV stanice a plánujú všetko čo sa deje vo svete. Je to skupina Bilderbeg, ktorú založili znám známi židovskí bankári sveta v roku 1954 Rockefeller a Rotschild.

A tak podnikateľom súkromného kapitalu umožňuje to spoločenský systém nepriamej aj priamej pseudo demokracie, kde voliči občania nemajú právo na imperatívny mandát tj. odvolať svojho zástupcu pri nepriamej, ale aj priamej
voľbe
, kedy je ľud podvedený už na samom začiatku volebným zákonom slobodných volieb, ktorý volebný zákon si ľud, občania tej ktorej krajiny si nemali právo prijať či odsúhlasiť v celonárodnom referende!!!

Podľa môjho presvedčenia sú za toho stavu parlamenty, vlády všetkých krajín sveta s výnimkou Švajčiarska iba primitívne zločinecké mafie, rôzne záujmové kliky, možná, že sa mýlim a občania všetkých krajín sveta sú spokojní so spoločenským systémom v ich krajinách bez práva imperatívneho mandátu.

Banderovci Ukrajinských fašistov pravého sektoru - ultra nacionalizmu [
color=#0000ff]pred
a počas II svetovej vojny vyvraždili 1 milión civilistov na Ukrajine a dnes sú títo ultra nacionalisti vo vláde a podporuje ich žido kapitalistická EU a USA.

Dnes moja úcta patri Rusku a Vladimírovi Putinovi.

Euro majdán zorganizovali fašisticky žido kapitalisti USA, EU a zločinného NATO a tak zahájili začiatok tretej svetovej vojny medzi NATO a Ruskom? - čas to ukáže, a naši [
color=#0000ff]slovensky
prostitúti a anál alpinisti chránia tento zločin proti ľudskosti zo strany žido kapitalistov EU a USA.

Chce sa my z toho grcať, ako za peniaze vedia naši politici a zamestnanci TV staníc, hlavne TA3 a RTVS liezť do zadku fašistom - špinavým žido kapitalistom, ktorí nás dokopali do zločinného NATO.

Môj prezident nie je Kiska, ale Orban a Putin


Nech žije socializmus, marxizus, Maďarsko a Ruská federácia. Dúfam, že sa sloboda cez volebný zákon a práva občanov na imperatívny mandát pri priamej voľbe dostane aj k nám a že fašistický žido kapitalizmus bude raz a navždy porazený.


Ignorujte každé tzv slobodne voľby diktatúry žido kapitalizmu a hlavne tie do euro parlamentu, kde poslanci za 9000 € lížu zadok žido kapitalistom z EU a USA.

Ja mám rád bežných židov, moslimov, kresťanov, ateistov a hlavne nie som antisemita, iba kritizujem zločinných fašistických žido kapitalistov EU a USA, ktorí stali za vypuknutím I aj II svetovej vojny a stoja aj dnes za vojnou na Ukrajine.


Vojny sa vedu vždy a všade za dosiahnutie zisku peňazí, biznisu pre bankárov, podnikateľov a vojensko priemyslového koplexú, a taktiež za účelom upevnenia si globálnej moci žido kapitalistami, ale v týchto vojnách vždy zomierajú len bežní ľudia, židia, kresťania, moslimovia a nevinné [
color=#0000ff]ženy
, deti, civilisti. Je to smutné, ale pravdivé.


Je to moje presvedčenie. Amen
 • S pozdravom a úctou k bežným nevinným židom, kresťanom, moslimom sveta
Slovák
 • Drsná zpověď ukrajinského vojáka

Slovak # JugiDufy22
-
 60% ( 5 people voted )
+
2015-02-26 14:30:17 3ec5e27c
Presne tak...
Kiska môže jesť aj s potkanmi a tváriť sa ,že robí charitu,veľa Slovákov ho už prekuklo.
A nejaký zapredaný vraj prezident ešte Slovensko nerobí...
Rád by som vedel,kto pozval vojská NATO na takmer mesačné vyžieranie,pardon cvičenie k nám na Slovensko.Alebo sa nebodaj pozvali samé?Alebo je to také tabu,ako prelety lietadiel nad našimi hlavami,vykonávajúce chemtrails?..a vraj chrípka...
..taký blud akože americké vojská idú vraj na Ukrajinu školiť vojakov,ako nevykrvácať v boji.Veď podľa médií tam už obe strany mierumilovne ustupujú...Osieranie na každom kroku.

cobra # WykeXala95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-26 16:20:18 55f814c2
Politické strany sú legalizované mafie ľudí s podobnými záujmami..Všetky atribúty sedia...

Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-26 20:20:04 5f67d07e
slovak, ukri to majú zrátané, už nestíhajú odoberať zabitým orgány toľko majú mŕtvych a ranených:
http://www.aktuality.sk/clanok/271184/usa-vyslu-na
-ukrajinu-vojakov-maju-cvicit-zdravotnikov/
a doraziť ich má tajná zbraň hromadného ničenia zo slovenska, ivan mikloš.
to bol od fica chytrý ťah, naoko pomôže západu, ale ukrajincov zákerne zdecimuje pomocou ilumináta mikloša
tým sa naplní cieľ iluminátov, získajú ukrajinskú zem bez ukrajincov=privatizácia.
aj porošenko si svoje deti už ukryl v anglii, to hovorí jasne, že prímerie je tam len fraška:
http://www.protiprudu.org/strach-pred-pucom-vacsia
-cast-porosenkovej-rodiny-mimo-krajinu/


aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-26 21:15:24 b22959cd
loading...
slovak, ukri to majú zrátané, už nestíhajú odoberať zabitým orgány toľko majú mŕtvych a ranených:
http://www.aktuality.sk/clanok/271184/usa-vyslu-na
-ukrajinu-vojakov-maju-cvicit-zdravotnikov/
a doraziť ich má tajná zbraň hromadného ničenia zo slovenska, ivan mikloš.
to bol od fica chytrý ťah, naoko pomôže západu, ale ukrajincov zákerne zdecimuje pomocou ilumináta mikloša
tým sa naplní cieľ iluminátov, získajú ukrajinskú zem bez ukrajincov=privatizácia.
aj porošenko si svoje deti už ukryl v anglii, to hovorí jasne, že prímerie je tam len fraška:
http://www.protiprudu.org/strach-pred-pucom-vacsia
-cast-porosenkovej-rodiny-mimo-krajinu/


aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-26 21:15:24 b22959cd
ukrajincom nestačil hladomor za stalina, budú mať hladomor za mikloša.
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-26 21:18:06 b22959cd
 • Pán Sulik čo ste urobili dodnes, aby sa odhalili a potrestali krádeže v privatizácií?
Bol som v Bardejovských kúpeľoch v januári 2015 a koho som nestretol. Bol tam pán Lupták zo Združenia robotníkov, ktorý vládol so HZDS, SNS v dobe privatizácie zdarma, respektíve za korunu v rokoch 1994 až 1998, kedy náš Troll Pandemonium kradol tiež a teraz tento Troll chodí buzerovať posmievať sa ľudom diskutujúcim na dôležite sk

 • O čo ide?


 • Dozvedel som sa od verejných služieb v areáli Bardejovských kúpeľoch, že tieto vlastní bývali predseda Združenia robotníkov v Bardejove v roku 1995 a pán Lupták, že je tiež akcionárom týchto kúpeľov.


 • Obaja tam špacírovali ako malí Bohovia, keď dosali tieto kúpele zdarma od Mečiara, ktoré mal aj majú trhovú hodnotu niekoľko miliárd korún. Nuž každý Slovak nemal to šťastie byť zástupcom občanov vo vláde či NR SR a beztrestne kradnúť a neskôr podobne ako debil Von Pandemnium HZDS vysmievať sa diskutujúcim.
Ak zastupujú SR taký špekulanti, ktorí nikdy nebudú potrestaní, tak štát bude vždy len najväčším mafiánom a dnešné lade generácie ľudí to budú musieť zaplatiť na daniach čo si nakradli bývali komunisti boľševici po roku 1989 a komunistického puču v krajinách strednej a východnej Európy, kde si napísali a schválili bez súhlasu občanov v referende Ústavu, zákon o platoch ústavných činiteľoch, zákon o vykonávaní referenda, zákonní o privatizácií, volebný zákon a rekodifikáciu trestného zákona.Som ten co som # GeqaJyve73
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-27 17:25:06 3ec5e27c
zrusenie politickych stran a volenie obcanov bez stranickej prislusnosti+imperativny mandat by neznamenal chaos!!
xyz # TojaTilo00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-28 09:20:54 5587d661
Ukraine Pravý sektor- Neo- Nacisti na Ukrajině 2014
.
ABChttp://www.necenzurovane.net/prez/kiska2.html[
/url]Vážení:
Ústavný súd SR
Hlavná 110
042 65 Košice


Vážení:
Ministerstvo zdravotníctva SR
Limbová 2
831 05 Bratislava


VEC: Návrh na vyšetrenie duševného stavu slovenského prezidenta Ing. Andreja Kisku


V nedeľu dňa 22. 2. 2015 slovenský prezident Kiska povedal v Kyjeve – „Vojnový konflikt sťahuje Ukrajinu a zapríčiňuje, že reformy idú veľmi pomaly,“ a víta, že slovenský exminister financií Ivan Mikloš ide robiť poradcu ukrajinskému ministerstvu financií.
Podľa denníka N, citujem, práve o reformách, na ktoré ľudia čakajú dlhšie, ako si mysleli, sa chce rozprávať Kiska s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom. „Na pozitívne signály čaká aj Európska únia. Som pyšný, že pozvali Mikloša, aby im pomohol s reformami,“ dodal Kiska.

Richard # PuhaFoqi73
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-01 09:10:14 3ec5e27c
Vídím, že táto téma je dedova Vargova parketa (vtedy ešte pod cudzím menom). Nemusím to čítať - opäť zneuznané ego, zlosť na celý svet, na systém, na úspešných... Taký je smutný pohľad z okna starobinca na síce hektický, zato zábavný svet za ním. Dedo nám svoje rozpoloženie z tohto pocitu a z premárneného života bude odteraz pravidelne tlmočiť v kabarete Dôležité, kde opäť dostal priestor pre svoj komický štek. Starý klaun sa po odmlke vracia. Aplauz, prosím!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-03-02 00:14:53 bc7b649f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0369 s
good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne