Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Na G8 bol Putin ostrý ako žiletka


Na G8 bol Putin ostrý ako žiletka

 

Putin na G8: "Chcete aby Asad odstúpil? Pozrite sa na lídrov ktorých ste dosadili na Blízkom východe."

Bejrút. Diplomatický zdroj uviedol, že na Západe nejakú dobu diskutujú stupňujúcu sa rolu islamistov v Libanone a arabských krajinách. Zdroj uvádza, že táto diskusia došla k záveru, že je potrebné udržať úlohu islamistov na uzde. V tomto smere myslenia Západ podporil Libanonskú regulárnu armádu v "bitke pri Abra." [Dvojdňová bitka medzi libanonskou armádou a sunnitsko- saláfistickým gangom z Abra šejka Ahmada Al-asira v blízkosti južného libanonského mesta Sidon na konci júna 2013. ]

Diplomatické zdroje uvádzajú, že zmeny prebiehajúce v Egypte boli očakávané západnými krajinami, a že vedúci predstavitelia G8 diskutovali otázku nástupu k moci islamistov v rade arabských krajín, vrátane Egypta, na svojom nedávnom stretnutí v Severnom Írsku. [Group of Eight alebo "G8" (Veľká Británia, Kanada, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Japonsko, USA a Rusko) sa stretli v Lough Erne v Severnom Írsku 17 - 18 júna 2013. ]

Diplomatický zdroj uvádza, že v priebehu tohto zasadnutia G8 mal Ruský prezident Putin dlhý prejav na túto tému. Prominentný európsky diplomatický zdroj vo svojom vyhlásení uvádza, že Ruský prezident vodcom skupiny G8 povedal:

"Chcete aby prezident Bashshar al-Assad odstúpil? Pozrite sa na lídrov ktorých ste dosadili na Blízkom východe v priebehu toho čo ste nazvali " Arabská jar ". Teraz národy regiónu odmietajú týchto vodcov. Revolúcia proti Muhammadovi Mursimu v Egypte pokračuje a každý, kto pozná charakter Egyptskej spoločnosti, si je vedomý skutočnosti, že sa jedná o hlboko zakorenenú sekulárnu spoločnosť rozmanitých kultúr a civilizácií s históriou modernej politickej činnosti. Tí nikdy nebudú akceptovať pokusy zakladať veci na sile. Pokiaľ ide o Erdogana [Turecko] tak ulica sa proti nemu postavila a jeho hviezda začína hasnúť. Vláda Moslimského bratstva-Salafistov v Tunisku už nie je stabilná a osud Tuniska nebude ďaleko od uchopenia moci armádou, pretože Európa nikdy neprijme chaos na hraniciach a Tunisko je vstup do Európy. " (Putin to povedal skôr ako predseda Zboru náčelníkov štábu odstúpil Tunisku a ohlásil svoju kandidatúru na prezidenta republiky.)

Putin pokračoval: "Rozšírili ste anarchiu v Líbyi po Muamarovi al-Kadafim nikto nemôže dať dohromady vládny orgán schopný pracovať znova a obstať. Jemen, po odchode Abdallaha Saliho Aliho, postráda stabilitu vo vláde a nie je tam žiadny mier v uliciach. Nepokoje pretrvávajú vo všetkých regiónoch krajiny. Ako v celom Perzskom zálive aj v Bahrajne zvyšok vládnej moci sedí na vrchole sopky," povedal Putin.

Ruský prezident ďalej hovoril: "Chcete aby Rusko opustilo Assada a jeho režim a šlo spolu s opozíciou, ktorej predstavitelia nevedia nič okrem vyhlasovania Fatwy a prehlasovania ľudí za kacírov, a ktorej členovia - ktorí pochádzajú z rôznych krajín a majú viac smerovaní – nevedia nič iné než to ako zabíjať ľudí a jesť ľudské mäso. Klamete svojim vlastným ľuďom tak ako to vyhovuje vašim záujmom- to ale nie je náš biznis. Je však neprípustné aby ste klamali nám a krajinám a národom sveta, pretože medzinárodná politika už nie je len vaša. Vaša schopnosť monopolizovať, ako ste to dokázali pred dvoma desaťročiami, je teraz nadobro preč. "

Putin pokračoval: "V Sýrii vy všetci stojíte na strane síl proti ktorým ste, poďla vášho tvrdenia, posledných 10 rokov bojovali pod hlavičkou "boja proti teroru ". Teraz ste s nimi a pomáhate im chopiť sa moci v celom regióne. Vyhlasujete, že ich budete vyzbrojovať a posielať svojich bojovníkov do Sýrie s cieľom oslabiť a rozbiť ju. " Putin sa opýtal: "V mene Božom sa vás pýtam, o akom druhu demokracie hovoríte? Chcete demokratický režim v Sýrii namiesto režimu Asada, ale sú Turecko a vaši spojenci v oblasti požehnanými demokraciami? "

Putin na adresu amerického prezidenta Obamu konkrétne povedal: "Vaša krajina poslala armádu do Afganistanu v roku 2001 pod zámienkou, že sa bojuje proti Talibanu, al-Kajde a ďalším fundamentalistickým teroristom, ktoré vaša vláda obvinila z vykonania útokov 11. septembra na New York a Washington. A dnes s nimi robite alianciu v Sýrii. A vy a vaši spojenci prehlasujete vaše priania poslať im zbrane. A máte tu Katar, v ktorom máte vašu najväčšiu základňu v regióne a na území tejto krajiny Taliban otvára zastúpiteľský úrad. " (Američania tajne rokujú s Talibanom v Katare o podmienkach odsunu z Afganistanu po agresii ktorá skončila debaklom pre teroristickú organizáciu NATO. Pozn. JS)

Putin sa obrátil na prezidenta Francúzska Francoisa Hollandeho otázkou: "Ako môžete poslať vašu armádu do boja proti fundamentalisticým teroristom v Mali na jednej strane, a na druhej strane robíte spojenectvo s nimi a podporujete ich v Sýrii a chcete im odoslať ťažké zbrane na boj proti režimu v Sýrii? "

Britský premiér David Cameron sa bránil niektorým z najostrejších poznámok Putina, keď mu ruský prezident povedal: "Vy hlasno požadujete aby teroristi v Sýrii boli ozbrojení napriek tomu, že sú to fundamentálne tí istí ľudia z ktorých dvaja zabili Britského vojaka na ulici Londýna za bieleho dňa pred okoloidúcimi a nestarajú sa o vašu krajinu alebo váše úrady. A tiež sa dopustili podobného zločinu proti francúzskym vojakom v uliciach Paríža. "

Z diplomatickej správy vyplýva, že hlavy štátov na summite boli prekvapení tým ako nemecká kancelárka Angela Merkelová podporila každé slovo ktoré povedal Putin vo svojom prejave. Vyhlásila odmietnutie akéhokoľvek iného riešenia v Sýrii ako pokojnou mierovou cestou keď ovedala: "Pretože vojenské riešenie povedie Sýriu a celú oblasť do neznáma." Silne oponovala vyzbrojovaniu sýrskej opozície "...lebo sa tieto zbrane dostanú do rúk teroristov, ktorí ich plánujú používať k útokom proti mestách v Európskej únii." Uviedla tiež, že nechce vidieť aby sa niektorí z jej európskych partnerov zapájali do vojenských a politických dobrodružstiev, ktoré by len slúžili k ďalšiemu prehĺbeniu ich finančnej a ekonomickej krízy, pretože Nemecko už nie je schopné slúžiť ako finančná a hospodárska pomoc pre tieto krajiny, aby pomáhalo zakrývať ich chyby. "

 

http://www.paulcraigroberts.or g/

http://www.oped news.com/articles/Putin-Dresses-Down-The -Gro-by-Paul-Craig-Roberts-130710-270.ht ml

 

Americký senátor volá po vojenských útokoch na Sýriu

http://www.intifada-pa lestine.com/2013/07/u-s-senator-calls-fo r-military-strikes-on-syria/

Ergenekon v Turecku je dieťaťom Operácie Gladio

http://www.todayszaman.com/ne wsDetail_getNewsById.action?load=detay&a mp;link=140315

Riešenie je veľmi jednoduché. Tak ako to poriešili Američania s vojnou vo Vietname

http://archive.org/details/sir_no_s ir

 

Niečo bližšie o podvode o boji s terorizmom

FBIterrorScam + RadicalislamistInteligenceCreation + BritishTerrorMachine + BritishInteligence

FakeAlQaida + WarOnTerrorFraud + WhichWayToPersia + USstateDepFoundBBC

click here + EastIndiaCo mpany + SecretHistoryOfEmpire +Details

http://terroronthetube.co.uk/Author: Juraj Smrek # HipeTajy64
Svet2013-07-1229
-
 74% ( 25 people voted )
+
Dobre im Putin "naložil" ! :D

Patt # BimePuvi65
-
 84% ( 28 people voted )
+
2013-07-12 16:15:17 d49e8e22
Dokument "Sila nočnej mory" má hneď na začiatku jednu drobnosť s ktorou som nikdy nesúhlasil, A to že Qutb z Egypta sa v USA stal radikálom lebo závidel američanom slobodu a demokraciu. Džuka z nosa a nie slobodu a demokraciu im závidel. V USA pochopil ako mafíansky systém ktorý sa volá zahraničná politika a národná bezpečnosť funguje. Qutb bol popravený za vlády zvrhnutého pro-amerického diktátora Mubaraka za ktorého vlády CIA uniesli z Talianska do Egypta Nemeckého občana za čo je 22 agentov CIA v Taliansku na zozname hľadaných. Tento chlapík zo CIA na videu to potvrdzuje že jediným motívom "teroristov" je obrana pred agresormi NATO čo je predľženou rukou západných korporácii pre ktoré NATO robí špinavú prácu v mene širenia slobody a demokracie.

Antabus # HecyLiny20
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-07-12 16:43:43 42578193
Putin sa neda porovnat s tajtrlikmi z eurobuzerantskej unie alebo z usa. Je to uplne ina kategoria politika a Rusi su na neho hrdi opravnene.
Ak niekto zachrani svet pred zmrdmi ktori ukradli moc v zvysku sveta tak to budu Rusi.
Chvala Bohu za nich.
Rudo # SureRyge36
-
 93% ( 92 people voted )
+
2013-07-12 18:35:06 05b23204
jažííško...to je krásny článok...autor dakujem Ti za jeho pastnutie sem....nadhera moj milovaný Putinko...už aj si to idem pozriet an youtube v ruštine..vdaka..súhlas s Rudom aj Antabusom...

brano # PelaSedo59
-
 44% ( 6 people voted )
+
2013-07-12 18:51:44 4df7e017
pre tých mudrejších...tí sprostejší vedia len angličtinu...a neuvedomujú si silu a čestnost ruského prezidenta

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd
ed&v=Kt7KPHPbUoI

brano # PelaSedo59
-
 77% ( 12 people voted )
+
2013-07-12 19:35:04 4df7e017
Putin je proste jednička...


brano # PelaSedo59
-
 71% ( 11 people voted )
+
2013-07-12 19:39:37 4df7e017
loading...
Už len jazyková zdatnosť/ napr. nemčina --aj s dialektami--pruskými--/ Putina robí iného ako " Majstra etiky"-- rukavičkového podávača rúk--.majstra etiky. .!
klopi # KyvoWavo40
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-07-12 20:07:01 58d4289b
Zdravim,mna by zaujimal zdroj,resp nejaky preklad z ktoreko pochadza tento clanok...

Branislav # WuvaWima70
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-12 21:07:16 59d9261d
Дорогой наш Путин! Слава Славянскому оьрожденью! Слава Русским.
Нас не победит никогда! Вот Вы , наши друзья Словацкие, Мы рады Вас защищать будем.

Pjotr # QowiLigu29
-
 56% ( 6 people voted )
+
2013-07-12 21:30:12 5f66416c
serte na vsetko ..toto si dajte na plne pecky a máte krásny piatok...

http://www.youtube.com/watch?v=QIv2g-FyVGM

nic krajsie na svete nepoznám...

brano # PelaSedo59
-
 47% ( 5 people voted )
+
2013-07-12 21:31:11 4df7e017
Pjotr

ja za tebja žizn položim

brano # PelaSedo59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-12 21:32:36 4df7e017
Putin neprijal Snowdena a aspoň si to týmto super prejavom trochu u mňa napravil :)

montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-12 22:08:09 5057d10a
brano-žizň nenada pokladať,nada evo vydvinuť:-)
julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-12 22:09:07 6dec7d9e
montenegro-Snowden neprijal podmienku,ze prestane vyvijat protiamericku cinnost.Putin mu azyl neodmietol.Upadok USA je planovany uz dlhsiu dobu,urcite kruhy chcu dalsie "imperium zla".Putin, z pozicie KOB,je za spolupracu za ucelom celosvetovej stability a rozvoja.
julo # GopoMipy89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-12 22:13:32 6dec7d9e
---
xxl # KihiLunu03
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-07-13 02:34:59 55ede32e
---
xxl # KihiLunu03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-13 02:52:38 55ede32e
---
xxl # KihiLunu03
-
 53% ( 5 people voted )
+
2013-07-13 02:55:23 55ede32e
varga ty kosicky maskot.ako tvoj prispevok suvisi s clankom?prestan sa neustale opakovat,uz sa to neda citat.
zacal som zbierat podpisi,aby ti vlada dala postavit sochu za politicke zasluhy na namesti osloboditelov,ale asi to zrusim

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-13 07:00:12 d991c727
Clanok je prevzaty z tohto zdroja a publikoval ho Paul Craig Roberts
http://www.oped news.com/articles/Putin-Dresses-Down-The -Gro-by-Paul-Craig-Roberts-130710-270.ht ml

Antabus # HecyLiny20
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-13 13:50:01 4079836a
Dobre im Putin povedal, aspoň niekto to povie na plnú hubu a nebojí sa. Ináč Slovensko by mohlo viac spolupracovať s Ruskom vo všetkých oblastiach, mali by sme aj viac pracovných príležitostí a možno sa aj lepšie. Lebo západ nás len využíva, robí si z nás otrokov a dováža k nám nekvalitné výrobky, ktoré u nich nikto nechce.

ja # PewiGoda86
-
 75% ( 10 people voted )
+
2013-07-13 13:51:50 b22896c1
Ak zadate do guglu PUTIN G8 2013 tak dostanete mnozstvo clankov. Najvystiznejsie toto stretnutie charakterizoval kanadsky Globe and mail clankom "Putin scores victory on Syria at G8 summit".
http://www.theglobeandmail.com/news/world/harper-t
outs-progress-on-syria-saying-putin-makes-concessi
ons/article12635482/
Treba dodat ze Putin nezaznamenal vitazstvo len na stretnuti G8 ale aj v ociach svetovej verejnosti a aj v ociach verejnosti krajin G8. Putin je majster remesla a vie presne na co treba zatlacit. Trafil klinec po hlavicke tak ako malokto. Americania nemozu Obamu spolknut, Anglicka politicka scena sa otriasa, v Kanade maju Harpera plne zuby, Hollandeho preferencie klesaju. Merkelova je strateg a snazi sa udrzat v kresle. V USA, Anglicku a Kanade vzhladom na komicky politicky a volebny system na verejnej mienke nezalezi. Oni si hraju svoj shit az kym nedostanu to co a stalo vo Vietname

Antabus # HecyLiny20
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-13 14:11:58 4079836a
Z citatov Putina, odporucam pozriet, ma zaujal tento: "Russia does not want confrontation of any kind. And we will not take part in any kind of 'holy alliance." Vladimir Putin
"Rusko nechce žiadnu konfrontáciu. A my nebude súčasťou "svätej aliancie." Čo znamená, že nebudú poskakovať okolo tajtrlíkov ako psíčkovia na obojku- viď slovenskí politici, najmä puberťák Dzurinda ktorý sa chválil ako škôlkár: "Mám fotku s Bushom a ešte chcem s Obamom." Mentálna úroveň puberťáka ktorý si vešia na stenu plagáty svojich idolov.
http://www.brainyquote.com/quotes/authors/v/vladim
ir_putin.html
Najskôr hovori o 4. risi na ose Vatikan-Brusel-Londyn-Washington.

Antabus # HecyLiny20
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-07-13 14:25:14 4079836a
ABCxxl[/
url]

gratulujem predviedol si sa (hráš židovskou kartou) hru rozdeluj a panuj. Gratulujem.

Duan # SymeVuma90
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-07-13 20:36:06 d5519281
Duan: "Kytky pro tebe!"
xxl # KihiLunu03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-13 20:47:25 55ede323
----
xxl # KihiLunu03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-13 20:48:05 55ede323
---
xxl # KihiLunu03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-13 21:01:04 55ede323
---
xxl # KihiLunu03
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-07-13 21:03:57 55ede323
vraj: americky senator vola po utoku na Syriu. Akoze KOHO ten idiot vola? Mna? Svoje deti? "Svojich" obcanov? Nie nie pani politici .... skusme inak a konecne adekvatne. Chcete zabijat? Nech sa paci, tu je flinta a hajde. Chodte za svojim snom. ALE DO TOHO KUA NETAHAJTE NAROD ZMXRDI !

Pekny den vsetkym normalnym.

smartang # BohuPyki56
-
 68% ( 9 people voted )
+
2013-07-14 12:07:43 4e621304
Vynikajuci článok, ktory by mal byt uverejneny aj v našej TV ( STV ).
pavel # RifuXyla75
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-07-15 13:53:47 bca7547d

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0471 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo