Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

NOVÁ TAKTIKA DEMONSTRANTŮ V BULHARSKU: „OBTĚŽOVÁNÍ POLITIKŮ V SOUKROMÍ“


NOVÁ TAKTIKA DEMONSTRANTŮ V BULHARSKU: „OBTĚŽOVÁNÍ POLITIKŮ V SOUKROMÍ“

Bulharští protivládní demonstranti vynalezli nový způsob nátlaku na vládu: ministry vyzývají k demisi přímo u nich doma.

Myšlenka se zrodila 27. července, když se demonstranti vydali k ministru vnitra Cvetlinu Jovčevovi, aby ho požádali o "sůl, mléko a olej", "jako mezi dobrými sousedy", píše Presa.

Akci ale zabránila policie. Ministra financí Petra Čobanova zase demonstranti obklíčili v jedné luxusní sofijské restauraci a požadovali po něm vysvětlení, proč vláda odmítá odstoupit.

Demonstranti vyzkoušeli také další taktiku, dodává deník. Politiky zahrnují ironickými SMS zprávami, jako:

"Soudruzi, Orešarski [bulharský premiér] odstoupil. Říkal jsem vám přece, že Sofie nesmí padnout."

Zdroj: presseurop.euAuthor: nwo # KuxaFuxy42
Európa2013-07-3112
-
 69% ( 6 people voted )
+
Je to genialna taktika, vhodne o rozsirenie aj na ich rodinnych prislusnikov.
Policajtov, baretakov, vojakov zase treba na nejakom portale zobrazit aj s menom aj s adresou, nech ich rodina a kamarati vedia co su to za najomni patolizaci rezimu.

Mirec # CefiTila45
-
 81% ( 17 people voted )
+
2013-07-31 13:37:21 a548c80b
Krásne, takto sa to robí.
Peter # FikyMigu16
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-07-31 16:57:57 57f4e790
Řekl bych že se tato taktika dá s úspěchem použít také proti exekutorům. Stačí k tomu výpomoc přátel s auty. Jen si představte ty zaměstnace exekutorského úřadu kteří poté co zabavili movité věci nasednou do aut a za nimi se rozjede kolona osobních aut. Sledují je do skladu kde zabavené věci vyloží a pak i do sídla firmy. Poté co jim skončí pracovní doba je opět budou sledovat auta až domů. Všichni z nich pak budou žít v neustálém strachu z toho kdy se vrátí z práce do vybíleného bytu,nebo jim někdo zkrášlí jejich domu nápisy "zloděj" a jiné.

Ve strachu se dlouho žít nedá. Moc dobře si pamatuju dobu po převratu (slovní obrat sametová revoluce nepoužívám protože je lživý),kdy byli slouhové bývalého režimu - policajti, zalezení jak krtci a na pivo se jezdilo zásadně autem.

Pro všechny tyto mocichtivce,mamonáře a zloděje to bude zajisté zajímavá,poučná a užitečná životní situace,kdy se z pozice lovce dostanou do pozice lovených.

zero # MotoLile18
-
 63% ( 6 people voted )
+
2013-07-31 21:49:18 55478017
palec hore, toto keby bolo aj u nas. To by im rychlo spadli drzky .... A mozno k tomu aj dojde. Nezabudnime priatelia na tento napad. Az prijde nas cas, budeme sa stretavat tam, kade chodia peniaze a ZLO. Zostaneme s nimi v kontakte ...smartang # BohuPyki56
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-07-31 22:33:07 5f663cc2
@zero
môžem sa ťa spýtať, čo má taký "zamestnanec exekútora", ktorý je rád, že má v dnešnej dobe aspoň nejakú prácu, spoločné s procesnými úkonmi samotného exekútora v tom-ktorom exekučnom konaní???

indubioproreo # MucuGude64
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-08-01 08:47:28 52777ee6
indubioproreo:
a už si niekedy zažil exekúciu? už si niekedy zažil, že ti zoberú strechu nad hlavou, všetok majetok ktorý nájdu u teba doma, zhabú ti všetky peniaze z účtov, že si nemáš za čo kúpiť jedlo ani zaplatiť nájom či elektriku? Všetci ľudia sa nedostali do exekúcie len vlastnou neskúsenosťou a zlým uvažovaním. Kopec firiem a živnostníkov za posledné roky zbankrotovalo kvôli kríze. Strecha nad hlavou a napr. aj auto by nemalo byť predmetom exekúcie, predsa nie je možné aby z ľudí vyrábali bezdomovcov a aj z ich rodín. Pokiaľ to necháme tak a tento systém budeme mlčky podporovať, tak zle skončíme všetci. Možno mi budeš odporovať, že väčšina ľudí je v exekúcii kvôli vlastnej blbosti, možno ano, ale prečo? Lebo štátne školy nevzdelávajú k finančnej gramotnosti, veď aj načo, taký obyvatelia sú nebezpeční a nechcú byť otrokmi. Celý systém je len o dvoch veciach o nevedomosti a od nej prameniacej chudobe. Ak zažiješ exekúciu na vlastnej koži, pochopíš systém do detailov kamarát!!!

takto # WuwiPygi82
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-01 14:17:27 5f67b706
loading...
indubioproreo

Zkus přemýšlet.

takto

V tomto peněžním systému je zákonitostí zkrachovat. Neučí se to na žádné ekonomické škole, protože pak by bylo každému jasné, jak zhovadilý je ve skutečnosti úrokový systém. Pro pochopení je třeba si představit zjednodušený model státu.
Představ si že ve státě existuje pouze jediná banka. Tato banka vydá pouze jednu emisi peněz,třeba 100 Kč. Pokud si tu stovku půjčíš a zavážeš se splatit 10% úrok,kde vezmeš těch 10Kč? Tyto peníze prostě v oběhu nejsou. Jedinou možností je splatit je vydělat na úrok v zahraničí a splatit v cizí měně.

Pokud si podobně zjednodušíš ekonomiku celé Země,nabízí se otázka: Na čí úkor chceš vydělat? Na úkor Marťanů?

Úrokový finanční systém je v podstatě jeden velmi jednoduchý podvod kolosálních rozměrů. Vymysleli ho vyčuraní bankéři a tupé lidstvo ho dodnes akceptuje a považuje za normální. Když někdo zkrachuje,je obvykle okolí pro smích. Tupý plebs si vůbec neuvědomuje,že aby část dlužníků byla schopná vydělat a zaplatit dluhy i s úroky,jiní musí zákonitě zkrachovat. Zákony,daňový systém a prováděcí předpisy jsou navíc formulovány tak, aby absolutní většina podnikatelů se musela zadlužovat.

Je to tak,všechny dluhy včetně úroků není možné beze zbytku zaplatit.

zero # MotoLile18
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-02 07:10:57 55478017
že nová taktika! :)
fízli to používajú už dávno, a nemusíš byť ani politik.to len blbečkovia sa zbadali až teraz.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-03 17:03:15 b2293cd5


indubioproreo # MucuGude64--- jednoduchá odpoved - slúži moci tak ako i policajti už teraz a preto sa nesmie čudovať ked niekomu z nich nasraný človek ustrelí palicu - samy si vybrali povolanie nik ich nenútil

gomez # JoraPiko08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-04 06:44:46 5f66413e
Som absolutne za toto aplikovat aj u nas a vsade na svete!

Zverejnit na internete zoznamy ich veskereho majetku, a navstevovat ich na domoch, bytoch, chatach a v podnikoch ktore navsevuju. Proste im nedat spavat a kontrolovat ich takto viac nez kontroluju oni nas. Mali by casom vznikat aj obcianske kontrolne urady zamerane na politikov, pripadne bankarov a im podobnych spekulantov.
Peter Novak # XawoLefi52
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-04 12:34:33 4e62cab2
Politici majú v Tatrách luxusné chaty a vily


Ubytovacie zariadenia v Tatrách slúžiace zamestnancom úradu vlády, parlamentu či prezidentskej kancelárie, sú zahalené rúškom tajomstva. K informáciám o ich fungovaní sa takmer nedá preniknúť.Čítajte viac:

http://poprad.korzar.sme.sk/c/6884332/poli
tici-maju-v-tatrach-luxusne-chaty-a-vily.html[/col
or]
Ja politické mafia terorizujem emailamy v ktorých žiadám právo občanou na tvorbu občianského volebného zákona, ktorým by sme ich politické máfie, politické strany navždy vykopali s parlamentu.

Dedo Jozef # DimiRyqu94
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-04 12:56:30 3ec5e27c
ľudia, vy ste ma nepochopili..mne nevadí, resp. by nevadili v článku spomínané postupy voči samotným exekútorom (ktorí sú vo vačšine prípadov naozaj neskutoční hajzli), ale vadí mi, že zero ich chce aplikovať na zamestnancov exekútorských úradov..tzn. aj na koncipientov, brigádnikov, resp. rôznych ľudí, ktorí exekútorovi len pomáhajú vykonať exekúciu..oni o ničom nerozhodujú, robia len to, čo majú v náplni práce..verte tomu, že oni z toho, že niekomu zoberú napr. strechu nad hlavou nič nemajú..na rozdiel od samotného uplateného exekútora, resp. sudcu na súde, ktorý mu takýto postup schválil..
len toto mi vadí, nič viac
btw. exekúciu som na sebe nezažil, sám som ale advokát a s exekúciami sa stretávam..a aby som pravdu povedal, min. 80% prípadov exekúcií sú preto, lebo sú ľudia hlúpi a svojou vlastnou chybou nechali svoj prípad dôjsť až tam, kde je a odkiaľ už väčšinou nie je cesty späť..
problém, kde toho veľa začína je ale v tom, že na svk bohužiaľ platí, že ľudia sú lakomí..na tom by nebolo v princípe nič zlé, ale neoplatí sa byť lakomý na niektorých veciach..ako sa vraví, nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci..človek si často zaplatí advokáta až vtedy, keď už je naozaj neskoro..miesto toho, aby keď je problém, resp. keď uzatvára nejakú zmluvu na vyššiu čiastku peňazí, alebo keď zakladá nehnuteľnosť došiel za advokátom a zaplatil mu za právne služby odmenu nepomerne nižšiu, ako je hodnota obchodu/služby, resp. toho, o čo by mohol príjsť (prípad z praxe: známy chcel, aby som mu pre brata pozrel kúpnu zmluvu na byt, ktorý išiel kupovať za cca. 100.000,- eur; po tom, čo som povedal, že mu pozriem asi 20 strán zmlúv za 150,- eur, povedal že radšej nie, že sa mu zdá, že zmluva je OK..a tipnite si, či má teraz s bytom problémy..ale tie už nevyrieši len za 150,- eur..prečo sú ľudia ochotní zaplatiť realitke 3.000,- eur za sprostredkovanie, ale advokátovi, ktorý vám skontroluje zmluvu a budete mať kľud do konca života nezaplatia 200,- eur??? nechápem); človek si povie, že nejak to všetko zvládne, nejak to dopadne, dôveruje sebe, radám kvázi právnikov z rodiny a uisteniam protistrany..a keď už to nejak zle pre neho dopadne, často má smolu, lebo dôjde za advokátom už keď mu vypršali všetky lehoty na prípadné opravné prostriedky a chce aby ten urobil zázrak..a keď to nejde, je väčšinou zlý ten advokát..ľudia majú totiž takú vlastnosť, že radšej začnú hľadať chyby v niekom inom, ako v sebe..

indubioproreo # XucyKiqe46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-09 11:07:05 52777ee6

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   št
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ve Venezuele se vrátili ke směnnému obchodu


Ve Venezuele se vrátili ke směnnému obchodu
S neustále rostoucí inflací se Venezuela vrací ke směnnému obchodu. Hygienické potřeby lze vyměnit třeba za jídlo či léky. Tato výměna nicméně dostává zcela nový ráz — lidé k n...
Zachránia nás behaviorálni ekonómovia?
NSA VLOŽILA SVŮJ KÓD DO OPERAČNÍHO SYSTÉMU ANDROID OD GOOGLE
USA s Ruskem dosáhlo dohody o syrských chemických zbraních

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0319 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles