Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

NĚMECKO: DALŠÍ KRVEPROLITÍ ZA POKŘIKU „ALLAH AKBAR“. SEDMNÁCTILETÝ MUSLIM ZAÚTOČIL NA CESTUJÍCÍ VE VLAKU SEKEROU


NĚMECKO: DALŠÍ KRVEPROLITÍ ZA POKŘIKU „ALLAH AKBAR“. SEDMNÁCTILETÝ MUSLIM ZAÚTOČIL NA CESTUJÍCÍ VE VLAKU SEKEROU

Teprve sedmnáctiletý afgánský "uprchlík" posekal sekerou patnáct lidí. Někteří jsou zranění těžce. Dle svědků při svém řádění vykřikoval "Alláh akbar!". Zastřelila ho místní policie.

Útočník napadl včera v regionálním vlaku poblíž bavorského Würzburgu sekyrou a nožem cestující. Tři lidi zranil těžce, jednoho lehce, dalších 14 lidí utrpělo šok. Informaci o incidentu i podrobnosti k útočníkovi oznámil bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann (CSU). Policie útočníka zastřelila, když se po zastavení vlaku snažil utéct.

Afghánec, který přišel do Německa teprve nedávno, byl úředně považován za dítě bez doprovodu. Toto "dítě", kterému Německo poskytlo veškerou pomoc, se sekyrou a nožem v ruce najednou masakrovalo pokojné cestující ve vlaku. Ze tří těžce zraněných je podle některých zpráv už jeden mrtvý, ale zatím to není potvrzeno. Zkoumá se pozadí a možnost více pachatelů. Po zastavení vlaku pachatel napadl i zasahující policisty, ale ti jej nakonec zastřelili.

Bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann uvedl, že mladík přišel do Německa jako uprchlík bez doprovodu rodičů a poslední zhruba dva týdny žil v rodině pěstounů. Vlak jel na trase z Treuchtlingenu do Würzburgu, incident se odehrál mezi stanicemi Würzburg-Heidingsfeld a Ochsenfurt.

Krev všech zraněných je přímo na rukou všech "vítačů". Nejsou nic jiného, než spolupachatelé.

PS: Na facebooku se objevil hořkoironický komentář MM k události, který však velmi dobře vystihuje podstatu:

Sedmnáctiletý Afgánec, který přišel do Německa bez rodičů se statusem uprchlíka, zranil ve vlaku sekerou dvě desítky cestujících a byl posléze policisty, které též ohrožoval, zastřelen.

Němci by se měli stydět! Určitě nevytvořili pro toho mládence dostatečně vlídné prostředí dle jeho představ a ponechali jej v jeho zákonitých frustracích. Policisté by pak měli být postaveni před soud vzhledem k nepřiměřené obraně. Zranění by měli zaplatit mastnou pokutu, protože určitě svým chováním mladíka vyprovokovali. Angela Markelová by mu pak měla vystrojit státní pohřeb a pozvat na něj francouzského prezidenta Hollanda a další nositele multikulturalismu. Německá media by při té příležitosti měla silně zdůraznit, že šlo sice o Afgánce, ale šlo o ojedinělý čin psychicky nemocného člověka, který nemá s islámem nic společného.Author: RED # PofyHevy67
Európa2016-07-213
-
 55%  ( 1 people voted )
+
Prosím vás, kam sa podel ten bláznivý anarchistický súdruh komisár z Revúcej? On o milionárskom živote na západe iba sníval, a preto pochybujem že ho zožral na Gemeri zrovna lev. Nebude mi chýbať, aj tak idem teraz na týždeň za kultúrou. Gothoom volá a ďalšie nasleduje...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2016-07-21 13:51:14 d405c1fd
Pande-červená papuľa zadku býka-komunisti nikdy neboli anarchisti-prvá chyba! druhá chyba je! že tebe nemôže nič chýbať-lebo nemáš nič a len snívaš o tom-čo ti chýba-rozum-rozum-rozum!
ferda # XimaHifu28
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-21 16:03:17 58d4285f
Jediným mŕtvym je údajný „moslim“, prečo šíriš senzácie, príznačne pomenovaný red?
Zastrelila ho polícia, lebo sa snažil neúspešne utiecť, čo sa možno nedialo ani za vlády redov. Teraz sa redi z toho tešia. Nemeckí redi vstúpili do vyššieho levelu redstva, predčasnej eliminácie a naliehavého vysvetľovania, ako majú redi incident chápať. Aby sa nenechali zmiasť pokusmi neredstva.
Svedkovia s fenomenálnou pamäťou, pohotovo zaznamenávajúci výkriky. Prebehol objektívny súd? Nie, takže ich vyhlásenia nemajú nijakú záväznosť, jedná sa o klebety, ak vôbec svedkovia existujú. Internet znesie všetko, v demokracii nie je dôležitá pravda, ale rozhorčené sfanatizované davy.
Kedy mu Nemecko poskytlo pomoc? Požiadal, a aj obdržal? Koľko hodín si pomoc užíval?
Patetické prázdne reči, že vítači nesú vinu. Keďže oficiálne sú vítačmi drvivo takmer všetci, potom vítači sú vinnými zo sebapoškodzovania, že sú práve teraz oni krvavými. Vítači sú obeťami, neber si ich ako rukojemníkov, je oveľa väčšia pravdepodobnosť, že vítali, ako opak. Takže sami zlyhali svojim rozhodnutím, ale patria k tebe? To nevieš, ale sa chceš na ich bolesti priživiť, našiel si zámienku, prečo ju nepoužiť?
MM je veľký internetový héros, aj Ramba by zložil na 1 úder do klávesnice.
Jeho primitívnosti o provokáciách a nevľúdnosti sú nemiestne, na úrovni informácie, že 14 ľudí utrpelo šok. Mal by sa „moslim“ hanbiť, že vystrašil ich „pokoj“.
Áno, presne tak, v slušnej spoločnosti by mali byť súdení policajti za neprimeranú obranu, pričom nijako nedôverujem vašej prikrášlenej realite.
Čo má spoločné s islamom skutok? Moslimovia nemajú prax, alebo praktizujú málo, alebo praktizujú chybne, stále sú moslimovia? Čo má on spoločné s islamom, čo ste už zabudli na dôvod neúčasti na olympiáde? Alebo on je z vetvy komunistického islamu? Aplikoval vo svojom živote každý deň niečo moslimské?
Čo vy ateisti proti alláhovi máte? Veď je to váš spojenec, ateisti a moslimovia v jednom obrade za protikresťanský raj. Vaše dielo, prebudili ste uspatého golema a snažíte sa predstierať, že sa váš pes obrátil proti vám.

Lincoln # LuvoWaty87
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-07-21 21:48:17 4e62a3c9

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   š
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Evo Morales zrušil svůj email kvůli špehování USA


Evo Morales zrušil svůj email kvůli špehování USA
Bolívijský prezident Evo Morales prohlásil, že se Spojené státy dostávají do emailů nejvyšších bolívijských činitelů. Podle jeho slov si svůj vlastní email zrušil...
Banda zbabělců
Ke kyberútokům se začínájí používat chytré spotřebiče
Německý ministr zahraničí říká, že EU hrozí kolaps

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0234 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo