Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Mají svá práva jen „diskriminované“ menšiny nebo i my ostatní?


Mají svá práva jen „diskriminované“ menšiny nebo i my ostatní?

Budu-li uvažovat prostým selským rozumem, tak by společnost měla být založena na zastupování zájmů tradiční většiny. Bohužel, stále více se vymykáme tomuto logickému konstruktu a suneme se dobrovolně do diktátu uvědomělých menšin.

 

 

Demokracie je utopie, stejně jako komunismus. Možná o něco méně idealistická, o něco více založená na realitě, ale přesto stále jen utopie. Proto se k jejímu fungování zavedla demokracie zastupitelská, kdy lid zastupují zvolení zástupci, přičemž hodnota každého hlasu při volbě těchto zástupců je stejná. Z toho logicky vyplývá, že většina by měla určovat další vývoj. Bohužel je tu mnoho "ale". Prvním problémem je, že zastupitelé nejsou lidmi odvolatelní. Druhým, je systém stran, kdy strany mnohokrát drží linii, kterou jim neurčují voliči, nýbrž různé lobbistické tlaky. A hlavním je neustálý mediální tlak, který je vyvíjen na zastupitele i voliče a díky stále více sofistikovaným metodám dosahuje zdrcující účinnosti.

 

Dostáváme se tak do situace, kdy mizí i poslední zbytky zastupitelské demokracie a nastupuje něco, co by se dalo nazvat mediokracie, která je ovšem stále více svázána zájmy majitelů médií a "intelektuálních skupin" tvořících v převážné míře zaměstnance nadnárodních informačních konglomerátů. Bohužel nezávislá periodika již téměř neexistují a i ten svobodný prostor na internetu je oklešťován. Nemusí jít přímo o cenzuru či zákazy, ale i psychologický tlak, kdy chce-li člověk být in a úspěšný musí spíše vědět, že nějaká zpěvačka se tahá s tím, než mít všeobecný přehled ve starém duchu.

 

Právě těmito médii jsou protlačována "práva" všemožných menšin. Politici se pak samozřejmě přizpůsobují a konzumenti (občané) tomuto tlaku povětšinou podlehnou a odbojní jsou rázně klepnuti přes prsty. Je zřejmě více důvodů, proč je společnost k tomuto směřována. Jednak je to výnosný byznys, lidskoprávní organizace se množí jak houby po dešti a mladí uvědomělí absolventi vysokých škol si na nich budují úspěšnou kariéru. Navíc rozčleněná společnost různých navzájem se hašteřících menšin (samozřejmě ne jen etnických) se na nic nezmůže a je tudíž lépe ovladatelná.

 

 

Tyto menšiny se chovají zcela logicky a přirozeně ve stylu: "Podáš jim prst a ony se sápou po ruce". Čím více "práv" se jim bude poskytovat, tím více budou slyšet a žádat výhod na úkor politickou korektností k zemi přišpendlené většiny. Nejhorší na tom zřejmě je, že se tak v podstatě děje za tichého souhlasu té ustrašené většiny slušných obyčejných lidí. Mediální tlak přenesený na jedincovo okolí ho nutí k rezignaci a autocenzuře ve snaze zachovat si klid a společenské postavení. 

 

Dostáváme se tedy do stále více paradoxní situace. V rámci nesmyslně přehnaného boje za údajná práva menšin jsou neustále více oklešťována práva (nejen z hlediska trestněprávního ale i morálního) slušné většiny. Do situace naprosto neobvyklé a tudíž s nepředvídatelným koncem.Author: pp # WadaWawu12
Slovensko2014-01-278
-
 76%  ( 11 people voted )
+
Jedine systém zriadenia, založený výhradne na občianskom princípe, môže byť funkčný. Ak sa do systému začne pretláčať akákoľvek iná, malá či veľká záujmová veličina (etnická, náboženská, finančná, ochranárska, ... ), je to cesta k postupnej nefunkčnosti a korupcii.
Občiansky princíp by však nemal byť nastavený medzinárodnou inštitúciou, ale len samotným štátom - občanmi, ktorí v konkrétnom štáte žujú. Napr. pre nás by touto inštitúciou nemala byť nejaká bruselská komisia, ale naše NEZÁVISLÉ zákonodarstvo.

Luko # LidySesy00
-
 57%  ( 4 people voted )
+
2014-01-27 12:49:49 c3a87f42
Stručné zhrnutie cigánskeho problému:
-Cigáni dostali byty a zdemolovali si ich. Ľudskoprávne organizácie kričia: „postavte chudáčikom cigánom nové byty, aby si mohli kvalitne žiť“
Pravda je taká, že načo im stavať nové byty, keď si ich Cigáni aj tak znovu zdemolujú? A dostane biely človek byt zadarmo? Nie je to diskriminácia bielych ľudí, keď sú Cigáni tak zvýhodňovaní?
-Cigáni a práca: ľudskoprávne mimovládne organizácie hovoria, že Cigáni by aj radi pracovali, ale nemajú chudáčikovia žiadne pracovné možnosti. Mimovládky sa majú na čo vyhovoriť, je v podstate pravda, že teraz cez krízu je pracovných možností málo. Pravda je taká, že aj keby Cigáni mali pracovné možnosti, sú leniví a pracovať aj tak nebudú (nehovorím o 1% výnimiek). A keby aj boli zamestnaní, budú sa ulievať keby sa bude dať – človek musí nad nimi neustále dohliadať, aby ich poháňal ku práci, Cigáni žiadnu čestnosť nepoznajú, čestnosť je im cudzia. Ďalší problém je to, že zamestnávateľovi budú Cigáni kradnúť majetok.
-Cigáni a polícia: ľudskoprávne organizácie robia všetko preto, aby boli policajti voči Cigánom bezmocní. Drahí priatelia tomuto možno ani nebudete veriť, že je to pravda: policajt ma zakázané, nemôže si dovoliť Cigána zbiť obuškom, lebo by bol okamžite obvinení z rasovo motivovaného útoku a vyletel by z práce! Kde je tu rovnosť pred zákonom garantovaná v ústave, keď bieleho policajt môže zbiť obuškom, ale Cigána nemôže? Policajta môžu Cigáni bez problémov aj zbiť, to všetko je v poriadku, ale policajt sa brániť nemôže! O čo tu vlastne ide ľudskoprávnym organizáciam? Povzbudzovať Cigánov ešte vo väčšej kriminalite, ešte viac zotročovať Cigánmi biely Slovanský národ?
Ďalšia vec je to, že Cigáni sú celkovo voči policajtom veľmi agresívni a arogantní, policajti sú im na posmech, policajt nemá žiadnu autoritu. Policajt je dennodenne vystavovaný posmechu a šikane Cigánov. Kým mimovládky sa tvária, že bojujú za ľudské práva, v skutočnosti robia presný opak
A mimochodom: nie je aj to rasizmus, ak policajtom Cigáni nadávajú alebo sa správajú k policajtom arogantne?
Tu si môžete pozrieť jedno z videí, ako sú dennodenne policajti šikanovaní Cigánmi. Ak nechcú prísť policajti o prácu, nemôžu sa brániť:
http://www.youtube.com/watch?v=uuXfW3ttSW4

Na tomto videu si môžete tiež všimnúť bezmocnosť policajtov. Policajti majú jednoducho zakázané používať obušky v takýchto situáciach, policajti tu boli vystavení neskutočne arogantnému posmechu, ponižovaniu, psychickému ubližovaniu, nadávaniu zo strany Cigánov
http://www.youtube.com/watch?v=RqXBSPTLY1Q
http://www.youtube.com/watch?v=O0RHVlRyoMI

Ľudskoprávne organizácie vskutočnosti propagujú rasizmus voči bielym a ich hlavným heslom je diskriminácia bielych. Hlavne heslo a Bohom ľudskoprávnych organizácii je klamstvo, zastávajú si Cigánov na báze klamstva, demagógie a prekrúcania.
Mimovládne ľudskoprávne organizácie sú v skutočnosti fašistické a rasistické organizácie, ktoré propagujú diskrimináciu bielych mimoriadne rafinovaným, nebezpečným a prefíkaným spôsobom.
Ja verím, že raz príde na rad aj pravda dobro a spravodlivosť a všetci čelní členovia ľudskoprávnych organizácii budú za svoje rafinované fašistické zločiny verejne popravení obesením. Verejne preto, nech je to na výstrahu podobných fašistom, nech má strach každý, kto bude šíriť podobné klamstvo, demagógiu a fašizmus. Nech pravda a spravodlivosť zvíťazí!
A rovnako ako mimovládne organizácie, nech sú potrestaní aj všetci politici, úradníci z Európskej únie, ktorí si Cigánov zastávajú.
Asi najnebezpečnejšia a najarogantnejšia fašistická mimovládna organizácia, je organizácia Ľudia proti rasizmu. Ľudia proti rasizmu si radikálne a arogantne zastávajú Cigánov, vyhlasujú celý Slovenský národ za rasistov. Takýchto fašistov z Ľudia proti rasizmu treba okamžite zlikvidovať! Veď to sú ľudia, ktorí snažia naučiť Slovenský národ, aby sa sám začal nenávidieť

A viete o čo ľudskoprávnym organizáciám ide? Oni chcú zlikvidovať Slovenský národ, oni chcú, aby sa Slováci stali menšinou vo vlastnom štáte
lukas # JyveRore11
-
 72%  ( 8 people voted )
+
2014-01-27 14:04:17 5057d10a
Cigánsky problém na Slovensku je veľmi vážny, ktorý ohrozujú náš národ. Hlavne média veľmi dezinformujú o tejto téme a ešte aj Cigánov ľutujú. Média to robia z dôvodu rasistickej nenávisti voči Slovákom-Slovanom. Je mi z toho do plaču a srdce sa mi zviera, keď to pozorujem. Chcú aby sme duchovne najzaostalejší národ na svete začali milovať dokonca ešte viac ako seba. Média učia ľudí ku prehnanej a podivnej láske k Cigánom. Neraz média aj celý národ Slovanský označia nehoráznou nenávisťou ako rasistický a to len z toho dôvodu,že nemajú dostatočnú úctu k duchovne najzaostalejšiemu národu na svete. Bieli ľudia-Slováci ako otroci pracujú na nepracujúcich Cigánov a Cigán dostane omnoho vyššiu sociálnu podporu ako pracujúci človek.
Populačná explózia Cigánov je neúnosná a hrozí tendencia, že sa môžeme stať menšinou vo vlastnom štáte, ak sa problém nebude riešiť. Verím, že sa tak nestane a včas príde záchrana.
Cynické média nadávajú do rasizmu každému človeku kto chce Cigánsku problematiku riešiť ako napr. Mariána Kotl. Keď bol zvolený za župana začali ho zosmiešňovať ako chodil pred mnohými rokmi v akýchsi uniformách v časoch, keď ešte mal pubertu a bol nerozvážny chlapec

Situácia na Slovensku je veľmi vážna. Slováci sú pravdepodobne najrýchlejšie vymierajúci národ na svete. Je veľkou dezinformáciou, že najrýchlejšie vymierajú západní Európania. Oficiálne štatistiky samozrejme nie sú až tak hrozné, pretože priemer prirodzeného prírastku zvyšuje radikálna populačná explózia Cigánov.

Musíme zachraňovať túto vážnu situáciu. Uvedomujem si, že v dnešnej ekonomickej situácii nemajú ľudia motiváciu sa ženiť a vydávať a už vôbec mať deti. Treba za každú cenu, aby mali Slováci deti i keď si uvedomujem, že v dnešnej dobe je to po psychickej stránke akoby mučeníctvo. Avšak musíme byť obetaví a mučenícki a za každú cenu sa oženiť a mať deti. Musíme byť obetaví a dať za záchranu národa celý svoj život, celú svoju dušu.

Naozaj nie je nutné kupovať si nový dom či byt, núdzovo postačí bývať aj z rodičmi
Pravou meditáciou o ktorej budem písať nižšie, budem hovoriť, ako byť šťastný, duchovne a psychicky vyrovnaný aj v týchto zlých časoch

Okrajová poznámka: pojem Róm je nesprávny, tak sa Cigáni sami seba nepomenovali, je to len nový ideologický výmysel novinárov a politikov. Pojem Róm vznikol na politickú objednávku politikov a mimovládnych organizácii
Pojem Róm je v skutočnosti nespisovné slovo.
Bolo by dobré, ak by vyšli zákony, ktoré by zakazovali používanie pojmu Róm na verejnosti, pretože to je urážka a potláčanie Cigánskej kultúry. Pre Cigánov je typické cigániť, klamať, nech pre nich zostane toto pomenovanie, ktoré pravdivo vystihuje ich mentalitu
lukas # JyveRore11
-
 62%  ( 3 people voted )
+
2014-01-27 14:05:54 5057d10a
Riešenie Cigánskeho problému, môj návrh:
žiaľ v rukavičkách sa Cigánsky problém vyriešiť nedá, musí sa to riešiť radikálnejšie. Avšak ani zobrať armádu a vystrieľať všetkých Cigánov nie je riešením – bolo by to príliš nehumánne, hoci židia s Palestínčanmi tak zaobchádzajú.
Riešenia sú nasledovné:
-nedobrovoľne vysťahovať Cigánov do západných štátov alebo USA. Veď tí úžasní ľudskoprávni humanisti- t.j. západní politici, ktorí tak veľmi Cigánov milujú by sa iste o nich z radosťou postarali. Potom treba zablokovať hranice, nech sa Cigáni nemôžu vrátiť naspäť. Ak by sme poslali Cigánov do USA, tam by v pohode splynuli s černochmi
-nedobrovoľne sterilizovať Cigánov
-vytvoriť pracovné tábory pre Cigánov s dobrými humánnymi podmienkami. Cigáni budú pracovať a budú teda užitoční. Ženy a muži musia byť však trvalo od seba oddelení a nikdy sa nebudú môcť stretnúť medzi sebou. Ak budú v takýchto pracovných táboroch Cigáni bývať 80 rokov postupne všetci vymrú a tým sa krásne humánne vyrieši celý veľmi nepríjemný Cigánsky problém
Okrajová poznámka: V Rusku je podobný problém ako my z Cigánmi. Primitívne, kriminálne, moslimské neslovanské národy ako sú Tatári a Čečenci robia populačnú explóziu. Ak bude v budúcnosti existovať Slovanská únia, bude treba bratom Rusom pomôcť s týmto ťažkým problémom

lukas # JyveRore11
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2014-01-27 14:07:33 5057d10a
Podívejte se na následující video a porazí Vás. Je to velmi jasná představa naší menšiny o začlenění se společnosti. ..... Stačí mu peníze..jinač pohodička
http://www.youtube.com/watch?v=rfnjVPqG8c0

Knecht Ruprecht # MalyCyju22
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2014-01-28 01:26:44 4e9dabc5
loading...
Cigáni sú problém eugeniky v Slovanskej spoločnosti. Eugenika ako vedná disciplína dokáže zabezpečiť množenie jedincov prospešných pre spoločnosť a vytvoriť podmienky na to, aby asociáli a paraziti v spoločnosti mohli slušne dožiť svoj život. Eugeniku poznali Sumérski bohovia, tisíce rokov podľa nej žijú židia a veľmi úspešne, Slovania praktikovali eugeniku veľmi dôsledne. Dnes je eugenika kladená na roveň rasizmu a fašizmu, ľudia sú za ňu zastrašovaní a trestaní. Tí čo to robia sa niečoho boja a vedia, prečo sa nesmie eugenika u Slovanov praktikovať.


Pobaltskí Rusi stratili volebné právo. V starovekom Grécku smeli voliť iba ľudia zúčastňujúci sa spoločenského života, nesmeli voliť kriminálnici, cudzinci a idiotés, ľudia pasívni, čo nebrali účasť na živote spoločnosti.
Asociáli, cigáni, patria k r-stratégom. S rastom zdrojov sa neúmerne množia, ich vysoká populačná schopnosť je ich spôsob prežitia. Pri kríze vrchol spoločnosti môže vyhynúť, ale z r-stratégov niečo prežije.
V prírode prežije ten, kto sa najrýchlejšie rozmnožuje, teda r-stratégovia a nie tá kultúrna kvalita spoločnosti.
To znamená: r-startégovi musíte zobrať zdroje, sú tu naviac cudzincami, potom sa prestanú rozmnožovať, zdroje na prežitie musia byť viazané na prácu alen do výšky slušného dožitia jedinca. R-startég si nesmie určovať výšku zdrojov, on ich nevytvára, nemá na nich morálny nárok. Ku zdrojom musí patriť aj dobrovoľná sterilizácia za zdroje na prežitie. Kto odmietne pracovať, ten sa musí živiť bez zdrojov spoločnosti, alebo musí zomrieť hladom.
R-startégovia si demokraticky zvolia svoj parlament a vládu a začne teror proti hodnoty tvoriacek menšine.
Demokracia je ideológia anglosaso židov na zotročenie Slovanov. V spoločnosti nesmú všetci rozhodovať vo voľbách, väčšina spoločnosti je nekompetentná rozhodnúť o svojej budúcnosti a je použitá finančnou elitou a jej politickými stranami, cez ktoré elita ovládne štát a ten zotročuje občanov.


V Slovanskej starovekej spoločnosti mala právo rozhodovať iba hlava rodiny, iba ten, kto dokázal zabezpečiť živobytie a reprodukciu rodiny, ostatní členovia museli počúvať, alebo odísť. Rodiny tvorili rody, veču, kniežatsvá, tie volili monarchu, cára, ten bol vždy volenou funkciou a nie dedičnou, ako je to anglosaso židov a sumérskych bohov. Zásada bola, že vždy iba najschopnejší smeli voliť a rozhodovať o budúcnosti spločnosti. Tak to bolo až do nástupu kresťanstva, ktoré začalo tisíc ročnú genocídi Slovanov, zničilo kultúru Slovanv a ich dejiny. Žiadny Boh nedal právo ničiť našu civilizáciu. Židia sú vyvolený národ, lebo to o sebe povedali oni sami.


Ak niekto na Slovensku oponuje proti eugenike, bez súhlasu dáva zdroje pre r-stratégov a dovolí ich nekontrolované množenie, ten likviduje Slovanov, spôsobuje genocídu Slovanov aj podľa definície OSN. Naši politici sú Slovania a jedno či sú pod tlakom EÚ, zodpovednosť je na nich. Politika USA spôsobila úbytok počtu bieleho človeka v USA aj v západnej Európe. Niekto nás určil na vyhynutie, vtedy je priorotou prežiť a nie to, či ma židia označia za rasistu alebo fašistu. Slovania a Slovanská kultúra sú poslednou baštou bielej civilizácie na Zemi.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 54%  ( 3 people voted )
+
2014-01-28 12:56:51 55ede335
Pani jedno je isté, mali by ste navštíviť sakra dobrého psychiatra.
gapa # DekoQixi99
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-01-30 13:15:50 c35b0c33

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   ose
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.029 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne