Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

MERKELOVÁ JAKO KŮL V PLOTĚ


MERKELOVÁ JAKO KŮL V PLOTĚ

Od druhé světové války ještě nikdy nebylo Německo takové izolované jako dnes, díky Angele Merkelové. Jedna země za druhou začíná chápat, že politika, kterou se Merkelová snaží vnutit Evropě, je zničující.

Začalo se to neposlušným Maďarskem. Tehdy ještě "skuteční" Evropané kritizovali Maďarsko za to, že si dovolilo postavit plot na hranici se Srbskem, aby mohlo dodržet Dublinskou úmluvu.

Mezitím začalo plot stavět i Rakousko a Slovinsko (ten už byl však "dobrý") a své hranice zavřelo Dánsko a Švédsko. To Švédsko, které bylo ještě i pro Německo vzorem v pomýlené migrační politice. Pak Angelu "zradilo" Rakousko, které vyhlásilo strop pro počet migrantů přijatých letos na úrovni 37 500. Toho bude dosaženo v červnu a pak se stane to, co od začátku říkám, že je jediným řešením Rakousko uzavře svou hranici. Ještě dříve uzavře svou hranici s Řeckem Makedonie a, věc nevídaná, činí tak přesto, že paní Merkelová je proti.

No skutečná "dýka do zad" přišla o víkendu z Francie, a to ještě i v Mnichově. Francouzský premiér prohlásil, že vezmou už dříve přislíbených 30 tisíc migrantů, a pak je konec. A země V4 se na summitu shodly, že konec je hned.

Angela Merkel zůstala sama jako kůl v plotě, a to proto, že nejprve způsobila Německu obrovské problémy a teď chce od ostatních zemí, aby jí pomohli tyto problémy řešit, navíc způsobem, který všechny problémy ještě více zhorší.

Zda Merkelovou řídí Američané nebo mimozemšťané, případně je vše z její hlavy, nevíme. No je jasně vidět, že i nejmocnější ženě Evropy se může dostat ignorování jejích partnerů, pokud bude trvale škodit Evropě.

Válečným uprchlíkům třeba pomoci, tak pomozme jim. Tam a ne tady. Evropská unie ať udělá vše pro ukončení války v Sýrii, financuje uprchlické tábory v Libanonu, Turecku a Sýrii, avšak zároveň musí uzavřít hranice.

A paní Merkelová, jako nová matka Tereza Evropy, může nadále apelovat na státy, aby byly solidární a přijímaly uprchlíky. Například na Spojené arabské emiráty, Saudskou Arábii nebo leckterý jiný z 56 islámských států ve světě. Hlavně však ať už nepřekáží při skutečném řešení imigrantské krize.Author: Richard Sulik # HiriNyxi63
Európa2016-02-1910
-
 60% ( 5 people voted )
+
to je síce pekné ............ ale už je tu niekoľko milionov mladých muslimov + 12 milionová turecka (muslimská) menšina v nemecku. tu nemôžu pomôcť liberálne frázy a vzletné, ale všeobecné, nič nehovoriace vyhlásenia.
koniec.
ak chceme udržať europu europou, musíme tvrdo potrestať vinníkov tejto situácie a takisto tvrdo vysťahovať všetky muslimské komunity a s nimi všetkých liberálov a ich prisluhovačov.

klifton # GexiSosy84
-
 57% ( 4 people voted )
+
2016-02-21 17:23:03 5b7f87bc
Silne pochybujem, či sa podarí pohnať pred tribunál východonemeckú zväzáčku Märkeľ. Podľa mňa má tá americká agentka v zubnej korunke pre krajný prípad jed. Skôr to vidím na pokračovania historických paralel ako bartolomejská noc, krištáľová noc, noc dlhých nožov... noc privandrovalcov. Noc má svoju moc.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-21 18:49:42 d405c1fd
... Dobre - veď keď je nieke vojna tak pomôžeme, prchílime - veď sme ľudia. Ale po vojne hajde domov. Veď im nikto nehovorí, že tu ostanú natrvalo ?
Hufnagel Gejza # GeduCesy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-22 06:03:29 b2292bb5
Obhajovať rozhodnutia Merkelovej nie je mojím cieľom , ani snažením. No čosi hovoriť o koloch v plote, prehnanosti v rozhodnutiach, porovnávanie s istými praktikami duchovných , je to tak trochu "pozeranie sa malého chlapčeka cez dierku ako sa vyrába vo veľkom čokoláda, s túžbou mať aspoň jednu tabličku". Nemecký naturel, pedantnosť , ekonomický potenciál, riešenia hospodárskeho rastu v minulosti i dnes..a samozrejme ľudský-mozgový potenciál.....Dajte pokoj...Pokiaľ to nie je zámer istých svetových..finančno-oligarchických kruhov , tak s problémom migrácie je Nemecko vysporiadané raz dva...Aj keby sa kolonizovalo časť Blízkeho Východu či Severnej Afriky...A samotná Angela ..aj keď je "mocnou dámou" Európy ...jej rozhodnutia sú určite pod kontrolou...niekoho...
klopi # KyvoWavo40
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-02-22 06:59:55 58d4289b
Vie si niekto predstaviť kdesi "na pomedzí" Turecka-Sýrie-Iraku-Iránu/kurdské/ ..čosi Nemecké.."se všem všudy" , ..Ropa lacná, pracovná sila ešte lacnejšia, prírodné podmienky vyhovujúce, priestory nekonečné ...ubytovacie kolónie --raz dva zošrubované...výrobné--montážne haly nafúknuté...a zákony-predpisy ..Nemecko..Európske...Všetko pod taktovkou "vy- lehrenovaných" migrantov terajších..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-22 07:39:21 58d4289b
A aby "fantazírovanie" v návrhoch dosiahlo vrchol ..Tak pod taktovkou a peniazmi Vatikánskymi začať "plantážnicky" pestovať ...najnutnejšie ..potravino-technické plodiny..samozrejme požehnané samotným pápežom....v hore vymedzenom..nábožensky "zložitom " priestore...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-22 09:14:00 58d4289b
loading...
Ale nie trochu ináč.Oni tííí "mladňaci"čo prešli cez pol EU vééľmi dobre vedia ako je to v Dubaji, Emirátoch. aaa aká je tam životná... . Doma tiež ----mali ropy dosť ---a ide tá het... t Takže ...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-22 17:09:30 58d4289b
V súčasnosti preferovaný multikulturalizmus stojí v rozpore so Zákonitosťami univerza.Duchovné Zákonitosti určujú každému človeku miesto na zemi. A síce miesto jeho pozemského zrodenia, kde má žiť, pôsobiť, rozvíjať sa a duchovne rásť.Je to dej, prebiehajúci na základe veľkého vesmírneho Zákona rovnorodosti, ktorého prostredníctvom je rovnaké priťahované k rovnakému. Vyjadrením účinkov tohto Zákona je i známe úslovie: vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.Reálne to znamená, že jednotlivé národy našej planéty predstavujú určité stupienky veľkej školy života. Predstavujú určité stupne zrelosti, poskytujúce priestor pre rozvoj ľudských duší, z ktorých každá sa rodí do celkom konkrétneho národa práve na základe Zákona rovnorodosti.Osobnosť každého človeka je iná. Každý by mal byť preto samým sebou a nemal by napodobňovať iných. Rovnako má i každý národ zostať samým sebou a nemá sa opičiť po druhých.
Ak niekto kupoval svojim deťom plastelínu vie, že čisto nová sa skladá z viacerých farieb. Červenej, žltej, modrej, zelenej a tak ďalej.
Ak sa ale dieťa s plastelínou dlhšiu dobu hrá, farebné kúsky sa vzájomne premiešavajú, až napokon po určitom čase vznikne akási jednoliata hnedá masa, ktorá nie je na prvý pohľad príliš vábivá a ktorá v sebe pohltila všetku predchádzajúcu sviežosť čisto nových, farebných kúskov plastelíny.
No a čosi veľmi podobného sa deje aj s príslušníkmi jednotlivých národov pri vytváraní multikulturálnych zmesí. Tvárlivosť plastelíny je podobná tvárlivosti ľudských duší, ktoré sa miesia s rozmanitými vplyvmi, čoraz viacej strácajú svoj pôvodný farebný odtieň a transformujú sa do jednoliatej multikulturálnej masy. Tým zaniká pôvodná, prirodzená pestrosť a vzniká konformná šeď. V multikulturálnom guláši je tiez obsiahnuté všetko, pričom to všetko sa postupne a nebadane pretvára v nič. Sviežosť najrozličnejších odtieňov rôznorodosti totiž pomaličky pohlcuje multikulturálne jednoliata masa.Ak sa ale ľudia začnú vzďaľovať od prirodzenosti, ak sa domnievajú byť múdrejšími než to, čo je prirodzené a teda normálne, ak začnú vytvárať a preferovať veci neprirodzené, ak začnú v rozpore s veľkým vesmírnym Zákonom rovnorodosti presadzovať chaos nerovnorodých multikulturálnych zmesí, skôr alebo neskôr budú musieť bolestivo spoznať, že to nie je cesta k rozkvetu a rozvoju, ale cesta ku konfliktom, problémom a možno až tragickým spoločenským stretom.

Hladac Pravdy # KataCuxa43
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-23 09:59:28 c06dbe58
´Tažko je.. s tým poznaním "Zákonitosti univerza",aj s "veľkým vesmírnym Zákonom rovnorodosti.." Kde , ktorá zbierka to obsahuje, definuje, má svojú "komentárnu " zložku ..Skúste Hladač Pravdy43...nám to pravdivo vyhľadať....Alebo je to ...len ták od pásu...?
klopi # RemiGybo26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-23 18:24:14 58d4289b
Nechapem ze tu kravu uz davno nezastrelili a ze nemci zas len ticho cakaju co za katastrofa ich postihne.
MM # SidaSafa91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-02-26 08:46:39 d94b4912

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

„Dát“ lidem práci a „dát“ jim peníze není řešením problémů


„Dát“ lidem práci a „dát“ jim peníze není řešením problémů
Jakmile uslyším „sociální začleňování“, „platforma“, „koncepce“, „závazek státu“, „dát lidem práci“, „dát lidem více peněz“, „stát musí“, nebo „...
Úřad, základ života
Jsme jen pokusná morčata?
NEÚČASŤ V REFERENDE AKO ZRKADLO POKRYTECTVA

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0384 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne