Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Lotyši utíkají z Norska kvůli obavě, že jim odeberou děti


Lotyši utíkají z Norska kvůli obavě, že jim odeberou děti

Lotyšští poslanci rozvíjejí programy, aby se rodáci, kteří odjeli za prací do EU, vrátili domů. Avšak tyto programy nejsou příliš úspěšné, protože v rodné zemi se počet pracovních míst nijak nezvětšil. Nicméně samy úřady těch zemí, kam Lotyši jezdí, je tlačí k návratu domů. Především se vrací ti, kteří se bojí, že ztratí dítě.

Potvrzuje to případ Julie z Rigy, která žila několik let v Norsku, ale nedávno opustila prestižní práci a vrátila se do Lotyšska nastálo. V krátké době za ní přijel i její manžel. Rodina se obává, že jim v Norsku vezmou dítě.

Julia odjela do Norska před třemi a půl lety studovat na magisterská studia. Pak ona i její manžel, rodák z Rigy, našli v Norsku dobře placenou práci i dobré ubytování v prestižní lokalitě. Byli v Norsku spokojení. Avšak vše se změnilo před 1,5 rokem, když se jim narodil syn. Stejně jako všichni mladí rodiče museli navštěvovat dětské kliniky, chodit na dětská hřiště, navštěvovat jesle, aby tam dítě zapsali.

Všude Julia viděla informace, které ji varovaly, aby se měla na pozoru: "Pochopila jsem, že děti v Norsku jsou popuzovány proti svým rodičům. Prakticky ve všech zařízeních visí obrovské plakáty: ‚Pokud se vám nelíbí, co vaši sousedé dělají se svým dítětem, zavolejte na číslo XXXX.‘"

Všimla jsem si, že v rádiu a televizi pravidelně vyzývají lidi, aby si stěžovali na ty, kteří se podle jejich názoru k dítěti chovají nesprávně.

V časopisech jsou pravidelně zveřejňovány šokující příběhy o tom, že dítě bylo odebráno své matce jen proto, že měla nízké IQ.

Nemluvě už o tom, že často děti odebírali kvůli telefonátu sousedů, kteří slyšeli pláč. A nikdo se neptal, proč dítě plakalo. Prostě je odebrali. A pak rodiče u soudu nemohou vysvětlit důvod pláče dítěte a dokázat, že jsou dobrými rodiči a že jejich dítě plakalo jen tak.

Zvláště cizincům je obtížné předvídat příčiny, na jejichž základě jim norská organizace Barnevarn může odebrat dítě."Author: BKP # VuhoJini39
Vláda2014-06-156
-
 58%  ( 2 people voted )
+
Odoberanie detí na západe je súčasťou plánu odradzovať príliv pracovnej sily z východnej Európy a vinu na tom majú východní predstavitelia, lebo nerobia vôbec nič v smere ochrany ľudských práv vlastných občanov v zahraničí. Je to najodpornejší úkaz zrady vlastného národa a sprostosti a predajnosti vlastných predstaviteľov. Slovenska sa to týka viac, ako iných štátov.

Katari poukazovali na zneužívanie Slovákov v Anglicku už od roku 2010 a predstavitelia, ako aj väčšina národa, sa naďalej zaujímala len o to, koľko si každý dokázal nakradnúť a to ostáva národnou témou číslo 1 dodnes, zatiaľ čo vo svete už prebieha slovanská genocída; Slovák sa naďalej teší na opekačku so slaninkou v sobotu večer, lebo to je vrcholovým bodom jeho celého naplnenia. Na tom základe stráca svoju zem, svoju strechu nad hlavou a napokon mu odoberú ešte aj deti. No posledný Slovák, čo si ešte zakusne do slaniny, zatiaľ čo jeho sused už zdochol na ulici, bude naďalej spokojný.

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 68%  ( 9 people voted )
+
2014-06-16 12:23:16 51aa5d9d
Radšej sme mali stúpiť do h...a, toto je horšie ako fašizmus.
Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-06-16 21:19:29 55d8e107
Čo ste čakali naivkovia, kvôli vidine vysokých zárobkov ste utekali do komunistického Nórska. Zrážka s realitou vás možno vyliečila.
Susedia sliediči a udavači sú dôsledok kolektivistického vymývania mozgov, kde súdružkovská zomknutosť velí, že každého sa týka všetko.

Lidhja # JojaVime40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-06-17 03:22:58 b228fa9f
Tykváč tvoj slovník je odpudivý a prízemný, kam si vstúpil? Ty si ani neporozumel písanému slovu.
Pravdotáraj všetko pozná, všetko vie okamžite zhodnotiť a nerobí nič, žiaden podnet, výzva. On sa spolieha na druhých, ako ho naučili v socializme. Len nebyť iniciatívny, nech sa chopí ochrany ľudských „práv“ úradnícky štempeľ. Si lenivý šváb.
Aké sprisahanie ste objavili? Vás nevítajú ako robošov, lebo ak sa dostavíte, tak vám ukradnú deti? Ty si úplný blázon, ojedinelý prípad, o ktorom nemáš veľa údajov, ani nevieš posúdiť ich relevantnosť, aj tak ho zovšeobecňuješ, dokonca si odhalil aj dôvody. Keby si aj mal pravdu, čo nemáš ani náhodou, mňa to nezaujíma, riešte si vlastné starosti sami, neobťažujte všetkých, komu ste vy pomohli v ich úplne odlišných ťažkostiach, nikomu. Si nenávistný chudák voči ľuďom, keď si nevšímajú tvoje nezmysly, ktoré rozširuješ. Tieto opletačky sa týkajú ešte menšieho počtu ako je počet buzerantov v spoločnosti, teraz majú všetci stáť v pozore, aj keď nemajú ako zistiť kde je pravda, pretože týchto káuz sa chopili práve podvodníci ako si ty. Nie si seriózny, a preto špatíš aj prípady, na ktorých by snáď aj bolo niečo pravdivé.
Ste etatizmu prisúdili veľkú moc, nanútil deti chodiť do školy, vyučovať ich, o čom etatisti rozhodli, že by mali poznať, alebo im zamlčať pravdu, čo také vážne sa stalo, ak by etatistické úrady a súdy vzali dieťa? Či tento krok je až príliš? Etatisti nemilujú deti, ale milujú vládu, preto si zaslúžia ak ich stratia.
Vyvražďovať vlastné deti po miliardách je ťažký zločin, na ktorom sa podieľaš aj ty, ozajstná genocída, nie to o čom táraš vo svojej pomätenosti.
Koľko si videl opekačiek v sobotu večer? Každú sobotu? Prečo večer? Čo majú spoločné s tvojim nárekom? Namiesto opekania by sa mali pridružiť do tvojej sekty, ktorá zachraňuje, aby nikto nezdochol na ulici. Ty by si chcel nanútiť druhým, aby ťa nasledovali, ak sa tak nestalo, tak ich urážaš a vymýšľaš si ako trávia svoj čas.

Lidhja # JojaVime40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-06-17 04:33:47 b228fa9f
Tieto Vaše "výpady" ..Lidhja40..sú hraničiace so zákonnosťou, morálkou a súvisia s intelektuálnou zaostolosťou! Bez konkrétnych východísk-riešení ! Nepleťte sa do vecí ktorým je Vaše myslenie neprispôsobené, navyvinuté , obmedzené..len na etetistcké.. obdrizdy..!
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-06-17 16:02:37 58d4289b
Neviem detaily tohto prípadu! Ale pokiaľ sa jedná o niektoré" RODIĆOVSKÉ VÝĆHOVY " neprispôsobivých,tak deti odobrať je priam žiadúce! Už v nejakých dokumentoch /..tuším Marxovom Manifeste.., či Kapitáli / sa písalo že výchova novej generácie by mala podliehať kontrole, resp. bola realizovaná pod odborným dohľadom, či len odborne zdatnými rodičmi.. ! Takže objektívne hodnotiť odobratie detí za neodborné či zdraviu škodlivé zaobchádzanie--výchovu..je skôr žiadúce!
klopi # KyvoWavo40
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2014-06-17 16:11:48 58d4289b
loading...

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Život - náhoda nebo záměr?


Život - náhoda nebo záměr?
Jak je možné, že všechny organismy, rostliny, zvířata a lidé mají určitý životní úkol a smysl? Pojďte prozkoumat nepředstavitelnou velikost vesmíru, obrovskou energii, která se ...
Nepochopené libertariánství
Než si červi pochutnají, aneb sociální pohádka se špatným koncem
O II. pilieri trochu inak

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0283 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo