Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Keď zabíja strata kontaktu s realitou


Keď zabíja strata kontaktu s realitou

Sociálne inžinierstvo podporené "vedou". Ľudské práva, ktoré reálne znamenajú nárok na bezplatné užívanie výsledkov cudzej práce. Demokracia, v ktorej vládnuca elita za najväčší problém považuje slobodné rozhodnutia voličov.

Vitajte v modernej Európskej Únii sociálneho blahobytu. Kde je pokrytectvo a odosobnenie sa od reality základnou zložkou hodnotovej výbavy príslušníka elity. Príslušníka novodobej vládnucej triedy.

Austrália hrá férovú hru. Jasne a dôrazne deklarovali, že proste "No Way". Keď som tam trávil dva týždne dovolenky, Austrálčania mi prišli pohodoví a pragmatickí. Ak podobné riešenie navrhne niekto v EÚ, bude zrejme označený za xenofóbnu obludu.

Ale v poriadku. Netvrdím, že austrálske riešenie je jediné správne. Ale ako to robí sociálne cítiaca EÚ? Organizácie, ktorých predmetom činnosti je ochrana vonkajších hraníc chodia migrantov loviť až k hraniciam Líbye. Tým ľuďom možno skutočne išlo v domovských krajinách o život. Ale ich cieľ je bez akýchkoľvek pochybností nielen žiť v mierumilovnejšom prostredí, ale žiť práve v konkrétnych krajinách. Ja sa im nečudujem. Ani po znížení dávok na polovicu by som neváhal prijať rolu migranta v Dánsku. 800 eur mesačne po znížení. Ešte dnes je aktuálnych 1450 eur mesačne. Na jedného a v čistom!

Takže ich chcete zachraňovať, pretože sú to ľudia. Ktorí ale nechcú žiť niekde v Turecku, Srbsku, Maďarsku ani na Slovensku. Tak prečo sa im snažíte kvótami zabrániť v živote tam, kde možno aj majú dôvod sa snažiť dostať? Prečo ste také xenofóbne obludy a keď ste ich už vylovili z líbyjského mora, alebo pustili cez nestráženú vonkajšiu hranicu, prečo je taký veľký problém ich dopraviť na to miesto EÚ, na ktoré sa snažia od samého začiatku cesty dostať? To už zrazu nie je ich právo?

Úplne nepochopiteľne ich vrháte do rúk prevádzačov. Prečo ich nútite riskovať životy v tuneli pod Anglickým kanálom? Však predsa z fondov EÚ platíte desaťtisíce ľudskoprávnych živnostníkov, ktorí vedia s využitím viac sociálneho ako právneho systému EÚ zabezpečiť, že aj keď nedostanú azyl, budú tu môcť zostať žiť aj vtedy, keď nájdu v parku samopal s deviatimi plnými zásobníkmi. Ako to mám chápať? Neexistuje, že by boli vrátení späť, ale nesmú prejsť cez otvorenú Schengenskú hranicu? Vy ich môžete vo veľkom privážať na lodiach a ja ich nemôžem previezť z Viedne do Prahy?

Problémom EÚ skutočne nie sú imigranti. Problémom tejto spoločnosti je elita, úplne odtrhnutá od reality. Elita, ktorá je schopná posudzovať to isté konanie (pomoc migrantom) raz ako trestné a inokedy ako hodné financovania.

Tragédiou tejto spoločnosti je to, že elita pole racionálnej argumentácie úplne vyprázdnila. A prenechala ho extrémistom. Pretože sama sa postupne posúva na extrémne pozície. Referendum áno, ale len keby potvrdilo pozície vládnucej triedy. Vyzerá to tak, že jediným nepriateľom krásneho európskeho sociálneho sveta sú slobodné rozhodnutia občanov.

Keby voľby mohli niečo zmeniť, dávno by ich zrušili. A preto sa zrejme dočkáme úplne iných udalostí, ktoré niečo zmenia. Pretože takto silne proti realite sa existovať nedá. NO WAY.Author: Tibor Pospisil # QubaPosu65
Európa2015-08-284
-
 71%  ( 14 people voted )
+
Tak ako skončila pôvodne kríza kchazar-finančná neskôr elitno-ekonomická kríza na slovensku ,pretože si na ňu ako býva už zvykom bežný slovák-goj už zvykol, je potreba vyrobyť "utečeneckú krízu",za ktorú predsa nesie zodpovednosť každý občan EU a USA,pretože lacná nafta benzín by nebola keby sme nevybombardovali v čertovom spolku "NATO" ,všetky krajiny bohaté na ropu,ktoré sú teraz vo vražednom náboženskom chaose , čelia etnických čistkám v príčine stráty z podielu prijmu z vlastneho predaja čierneho zlata,ktore sme im nadnárodne demokraticky ukradli....Takto je to žebrota slovenská ,znova sa nato budete skládať z rozpočtu ale zvyknete si!
kchazar # HidaBada12
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2015-08-30 20:22:38 5b7f906f
Tak ako skončila pôvodne kríza kchazar-finančná neskôr elitno-ekonomická kríza na slovensku ,pretože si na ňu ako býva už zvykom bežný slovák-goj už zvykol, je potreba vyrobyť "utečeneckú krízu",za ktorú predsa nesie zodpovednosť každý občan EU a USA,pretože lacná nafta benzín by nebola keby sme nevybombardovali v čertovom spolku "NATO" ,všetky krajiny bohaté na ropu,ktoré sú teraz vo vražednom náboženskom chaose , čelia etnických čistkám v príčine stráty z podielu prijmu z vlastneho predaja čierneho zlata,ktore sme im nadnárodne demokraticky ukradli....Takto je to žebrota slovenská ,znova sa nato budete skládať z rozpočtu ale zvyknete si!
kchazar # HidaBada12
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-08-30 20:22:43 5b7f906f
Špecialná repríza na želanie PanDebila:

Tajomstvo migrácie.
(Samozrejme len pre demokratov.)

Poďme priamo k veci. Kapitalisti riadiaci Európsku úniu pobúrili svojich vlastných občanov snahami usídliť v Európe migrantov. Obyvateľov skutočných kapitalistických demokracií. Demokracií s minimálnymi zásahmi štátu, preto aj s ideálnym trhovým prostredím, o čom predsa obdivovatelia kapitalizmu snívajú.
Politici ,rozumej sluhovia kapitalistov, vo všetkých „nezávislých“ médiách vytrvalo a dookola kladú „základnú“ otázku.
„Súhlasíte s príchodom migrantov do svojej krajiny?“ ako keby odpoveď mala podľa nich nejaký vplyv na ďalšiu migráciu. Ako by ju mala vyriešiť alebo aspoň obmedziť.
Pritom celé tajomstvo migrácie je ukryté v tom, že nesprávne kladú „základnú“ otázku.
Otázka má znieť. „Chápete príčiny migrácie a ste ochotný ich odstrániť?“ , lebo len tak sa dá migrácia zastaviť.
Na okraj
Logicky ak chcem odstrániť nejaký jav, tak musím najprv pochopiť príčiny, ktoré ho spôsobujú a potom tie príčiny odstrániť. Ináč jav bude pokračovať bez ohľadu na to, či s ním ľudia súhlasia alebo nie.
Okrem „základnej“ otázky, si demokrati kladú ešte množstvo „podotázok“, na ktoré nechcú, alebo nevedia odpovedať. Napr. Prečo je Európa zaplavovaná cudzincami? Prečo tí cudzinci nechcú ostať doma, tam žiť a pracovať? Odpoveď je veľmi jednoduchá a znie: „Nie sú schopní vo svojej rodnej krajine prežiť.“
Príčiny migrácie.
1.Ekonomické príčiny
Ich rodnú krajinu rozkrádajú a rabujú vyspelé kapitalistické demokracie. Rabujú ju spolu s domácimi kapitalistami, ktorí si žijú v neuveriteľnom blahobyte, zatiaľ čo zvyšok populácie je úplne zúfalý, nevie čo má robiť aby prežil.
2.Bezpečnostné príčiny
Keď sa v krajine vytvorí sila, ktorá chce zabrániť vývozu majetku z vlastného štátu do cudziny, je nemilosrdne európskymi a americkými kapitalistami odstránená. Európsky a americkí kapitalisti tam skryte alebo otvorene rozpútajú občiansku vojnu na základe národnosti alebo náboženstva. Poprípadne vojnu medzi rôznymi štátmi a nahradia pokrokovú silu čímkoľvek, čo im umožní pokračovanie drancovania štátu. Na výber majú fašistických diktátorov rôzneho typu, náboženských a národnostných fanatikov.

Príčiny migrácie nútia obyvateľov drancovaných štátov k týmto dvom krokom:
1.Opustiť svoje vlastné domovy a pakovať sa do blahobytnej Európy
2.Pokúsiť sa zmeniť spoločenské a ekonomické vzťahy, to znamená rozpútať národnú
oslobodzovaciu a socialistickú revolúciu.

Krok číslo 2 je pre kapitalistov Európy neprijateľný v žiadnom prípade ho nesmú pripustiť. Ostáva jediné riešenie a to krok číslo 1. Preto migrácia sa deje zo súhlasom európskych kapitalistov.
Migrácia pomáha európskym kapitalistom vyriešiť niektoré problémy dokonca aj vo vlastnej krajine.
Vyriešené problémy:
1.Odstránili nebezpečenstvo revolúcie v nimi vykrádanom štáte, lebo zúfalí hladní ľudia odchádzajú preč. V štáte sa nehromadia a sú dokonca presvedčení, že si ohromne pomohli.
2.Prílev emigrantov do ich vlastnej krajiny zráža cenu práce.
Prečo? Každý kapitalista, ktorý chce uspieť na voľnom trhu musí predsa minimalizovať náklady. Keď si uvedomíme, že cena suroviny, strojov a energie na výrobu nejakého výrobku je v podstate pre každého kapitalistu rovnaká, dá sa šetriť jedine na ľudskej práci. Migranti sú jednoznačne lacnejší, lebo sú menej nároční. Kapitalista ich musí zamestnať. Spomeňte si na buržoáznymi médiami odhalené prípady rôznych „pracovných“ táborov, kde otrockou prácou zdierajú migrantov.
3.Migranti odpútavajú pozornosť vlastného obyvateľstva od skutočných príčin ich problémov.
Od toho, že tie problémy spôsobujú kapitalistické protirečenia, súkromné vlastníctvo výrobných prostriedkov a z toho plynúce privlastňovanie si vytvorených hodnôt. Kapitalisti nechcú, aby ľudia začali uvažovať o možnostiach zmeniť spoločenskú situáciu.
Preto ich kapitalisti prefíkane orientujú na nenávisť proti prisťahovalcom a presviedčajú ich pomocou svojich pravicových, národných a kresťanských politických strán, že príčinou ich problémov sú migranti , či iné, na okraji spoločnosti marginalizované a v totálnej chudobe žijúce skupiny.

Kapitalizmus svojou deštrukciou spôsobuje masovú migráciu
Záver:
Kým začnete kvičať, že kapitalizmus má aj svoje vlastné riešenia migrácie, tak si uvedomte tieto fakty.
Z toho, čo bolo povedané, jasne vyplýva, že kapitalisti nikdy neobmedzia a už vôbec nezabránia migrácii do Európy, lebo im vyhovuje. Kapitalistom, boháčom nikdy nešlo o ich národ, vlasť, ale len a len o ich majetok a zisky.
V domovských krajinách migrantov kapitalisti majú lacné suroviny, lacné poľnohospodárske produkty a hlavne lacnú pracovnú silu. A to všetko môžu využívať jedine vtedy, keď budú tieto krajiny udržiavať v sociálnej nestabilite.

Nespoliehajte sa na bezpečnostné opatrenia Európskej únie. Ako sú: zlepšenie stráženia hraníc, torpédovania lodí a nakoniec budovanie koncentračných táborov. Nič s toho nedokáže zastaviť prílev migrantov.
Samotní obyvatelia Európskej únie ich budú pašovať do vnútra, lebo budú na tom zarábať. Rozbehnú biznis s predajom ľudí, žien, detí, ľudských organov a to všetko sa bude diať pod ochranou najbohatších európskych kapitalistov a politikov. Napr. pre nezamestnaných v Taliansku a Grécku vzniknú nové možnosti, ako sa umiestniť na trhu práce. To sú asi tie nové povolania, o ktorých blúznia obdivovatelia kapitalizmu.

Na okraj.
Bude veľmi zábavné sledovať „skutočné“ hodnoty európskej kresťanskej kultúry a kapitalistickej demokracie . Ako tolerantnosť, pravo na slobodne vyznávanie svojej viery, pravo na slobodný život mimo ostnatých drôtov a podobne o čom demokrati tak radi rečnia .....

Aká musí byť odpoveď na „základnú“ otázku, aby sa zastavila migrácia do Európy ?
Áno, chápem príčiny migrácie a chcem ich odstrániť. To sa dá vyriešiť jedine zmenou spoločenského zriadenia. Odstránením kapitalizmu a nastolením socializmu. A bude po migrácii.
Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}

kapitalizmus je migracia # NaryDibi58
-
 57%  ( 4 people voted )
+
2015-08-31 06:34:17 259dc3c4
Nedavno ma jeden článok doviedol na wikipédiu - Ukrainci idú do investičnej spoločnosti škemrať o poníženie dlhu - nesie názov po B. Franklinovi (inak krásna krivka rastu spoločnosti - treba prečítať a dať do spojitosti s inými udalosťami po svete) - článok, ktorý napísal Franklin - odporúčam prečítať. Zapadá to do obrazu toho, čo sa deje na Ukraine a v Európe.
https://en.wikisource.org/wiki/Rules_By_Which_A_Gr
eat_Empire_May_Be_Reduced_To_A_Small_One


Hockenberry # NogaWyji14
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-08-31 21:20:24 3ec5f340

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

SLUNÍČKÁŘI DOSTALI OBROVSKÝ STRACH


SLUNÍČKÁŘI DOSTALI OBROVSKÝ STRACH
Dostali strach, že se naplní všechny chmurné vize, kterými oni ve své absolutně hloupé, ale přitom tak dokonale povýšenecké naivitě pohrdali. Vize, jež oni vydávali za projevy nesn...
Jak se vláda starala o bezpečná auta
Povedali na výbore
Dokážeme se ubránit plíživé islamizaci Evropy?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0248 s
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage