Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

KONEC HOTOVÝCH PENĚZ? ZAČAL FINÁLNÍ ÚTOK NA SVOBODU OBČANA!


KONEC HOTOVÝCH PENĚZ? ZAČAL FINÁLNÍ ÚTOK NA SVOBODU OBČANA!

Zrušenie peňazí v hotovosti je veľkým spoločným plánom bánk a štátov, ako USA, Anglicko, Nemecko, Švédsko,.... ktorý sa čoskoro stane realitou. Pre banky to potom bude znamenať oveľa vyššie zisky, keď za každé preukázanie platby kartou budú mať poplatky. Štáty sa budú tešiť, lebo ak bude existovať len elektronický tok peňazí, tak budú mať skvelé možnosti dokonalej kontroly každého človeka. Napríklad v Grécku je už dnes zakázané preukazovať v hotovosti vyššie sumy ako 1 500 eur. V Taliansku je to možné len do 1 000 eur. A Španielsko sa chystá zaviesť v budúcom roku také obmedzenie pri sume 2 500 eur. Ale je tu aj Švédsko, ktoré plánuje ako prvý štát v Európe celkom zrušiť peniaze v hotovosti. A rýchlo budú nasledovať ďalšie.

V podstate ale všetci ľudia, ktorí používajú takmer výlučne na poukazovanie peňazí kreditnú kartu, alebo to robia cez internet smartfónom, tak sú spoluviníkmi toho, že vznikol z toho globálny trend preto konajme takto čo najmenej, prípadne vôbec.

A tento trend má svoj systém. Vo svete je už viacero štátov, ktoré stanovili maximálnu sumu, ktorú si je možné vziať v hotovosti z banky. Vo Švédsku sú dokonca už banky, ktoré nielenže vôbec nevyplácajú peniaze v hotovosti, ale ani peniaze v hotovosti nemajú a odvíjajú všetky peňažné transakcie elektronicky. V Nemecku sa v rámci maloobchodnej sféry odvíja približne polovica obchodov platením peniazmi v hotovosti, ale tendencia smeruje aj tu jednoznačne k plateniu digitálnou formou alebo kreditnou kartou.

Tento trend je podporovaný bankármi, ekonómami, politikmi a multikoncernami. Preto je pochopiteľné, že k aktu zrušenia peňazí v hotovosti už čoskoro príde, a to v globálnych dimenziách. Argumenty a zámienky tých, ktorí to chcú presadiť, sa množia a sú čoraz naliehavejšie pretláčané a pokiaľ sa masove nebudú ľudia voči tomu brániť, tak sa to čoskoro presadí.

Argumenty znejú predovšetkým nasledovne:

Peniaze sú plné nebezpečných patogénnych baktérii, ktoré roznášajú nákazlivé choroby, z existencie peňazí v hotovosti enormne profitujú organizované zločinecké bandy, ktoré robia obchody na čierno vo veľkom, vykrádajú banky, prepadávajú peňažné transporty, štáty strácajú obrovské obnosy veľmi rozšírenou prácou na čierno, ktorá je odmeňovaná peniazmi v hotovosti, peniaze v hotovosti sa tiež vo veľkom zneužívajú na daňové úniky, štáty a banky majú obrovské výdavky na výrobu bankoviek a kovových mincí a na ich skladovanie v drahých trezoroch, atď,....

Pre občanov, naproti tomu, bude znamenať kompletné zrušenie peňazí v hotovosti úplne novú situáciu, s obrovskými negatívami, ktoré tu všetky v celom rozsahu nemôžem analyzovať. Zaráža ma však, ako málo si to vo všeobecnosti ľudia uvedomujú, najmä na Slovensku, v Poľsku, Česku, Slovinsku, alebo aj v baltických štátoch.

Ľudia sa čoraz ľahkomyseľnejšie a odovzdanejšie doslova ako ovce vzdávajú svojej slobody a odovzdávajú sa čoraz pasívnejšie do úplnej kontroly štátom, bankám a koncernom.

Tiež ma veľmi zarazilo, že môj posledný blog, kde som písal o sociálnych sieťach a v súvislosti s nimi o strate slobody indivídua, našiel tak málo pozornosti. Bol najmenej čítaný zo všetkých mojich 200 blogov.

Je veľmi úbohým svedectvom osobnosti človeka, ak upriamuje svoju pozornosť predovšetkým na bulvár a na články, ktoré sľubujú senzáciu a ktoré sú povrchné a len omieľajú otrepané témy, ktoré sú momentálnym trendom a niet v nich ani len nepatrný fragment múdrosti a intelektu.

V mojom poznaní som sa aj preto dostal veľmi ďaleko, že som nikdy nestrácal čas čítaním povrchných a prázdnych slov.

V Nemecku sme odštartovali už pred nejakým časom veľkú podpisovú akciu medzi obyvateľmi, aby vyjadrili svoj nesúhlas so zamýšľaným zrušením peňazí ako obeživa v hotovosti. Podpíslo ju už takmer milión občanov.

Zrušenie peňazí bude znamenať to, že všetci budeme vydaní takpovediac na milosť a nemilosť výlučne elektronického finančného systému so všetkými rizikami, ktoré pre nás ukrýva.

Keď sa v nejakej situácii napr. na dovolenke v cudzine v ňom prejavia technické poruchy, tak mi nemáme nijakú možnosť zaplatiť. Podobne to bude, ak stratíme kreditnú kartu, prípadne ak nám bude ukradnutá. Tiež si už nikdy nebudeme môcť vybrať peniaze v banke a ponechať si ich doma. Štát bude vedieť o každom jedinom cente, ktorý nám patrí a bude mať nad ním nielen kontrolu, ale ho bude sám držať v ruke a nám z našich peňazí len niečo vydeľovať. A ak sa rozhodne si z nich časť natrvalo ponechať vydá na to rýchlo nejaký zákon a my sa budeme len bezmocne prizerať, ako nám ich oficiálne ukradne.

To už bude stav totálnej kontroly každého z nás štátom a jeho inštitúciami a totálnej štátnej svojvôle voči nám. Staneme sa tak poddanými moderného stredovekého štátu. Banky a štáty po odstránení peňazí budú konečne môcť zaviesť po prvý raz v histórii aj takzvané negatívne úroky, ktoré im budeme úplne bezmocne platiť. Toto nevyhnutne chcú a potrebujú, lebo napríklad Mario Draghi, šéf ECB a jeho bankoví kumpáni už svoj "pušný prach" celkom vystrielali a ich metódy vyžadujú čo najskôr novú muníciu, ktorú budú naplno potom v novom finančnom systéme môcť kradnúť svojím poddaným nám.

Za kampaňou za zrušenie peňazí v hotovosti stoja o.i. mocné americké koncerny Google, Apple, Microsoft, americké kreditkarten koncerny ako MasterCard či American Express. Majú mocnú lobby nielen v americkom kongrese, ale aj v Bruseli. Len tak mimochodom najväčšia nemecká firma na výrobu bankomatov nedávno oznámila, že v krátkom čase začne prepúšťať veľké množstvo zamestnancov. Čo si myslíte, prečo asi tak?Author: Roman Bednar # RumaWypa71
Európa2015-12-1134
-
 69% ( 6 people voted )
+
Že sme ovce a poslušne prijímame všetky tieto stupídnosti od vládnucej svoloče je viac ako jasné. To, že nás potrebujú dostať totálne pod kontrolu /a nielen to, nasledovať bude riadenie a manipulovanie nami samými podľa ich predstáv/ to je tiež jasné. A začalo to tým, že násilím nás donútili výplaty a finančné transakcie dávať výlučne na účty a cez účty. Keďže prešlo toto, nasledovať bude autorom zmienený krok, ktorý nakoniec vyústi v umiestňovaní čipov pod kožu aby bola kontrola nad ľudstvom dotiahnutá do úspešného konca. A že bude úspešný o tom niet pochýb, pretože ľudia si časom zvyknú na všetko i keď si chvíľu pofrfľú ale nakoniec sa podvolia pre dobro veci a pokrok.
Možno by pomohol v boji proti tomu výmenný obchod medzi občanmi, nuž ale čo by sme vymieňali, keď aj o tie kúsky zeme, na ktorých si mohli ľudia niečo dochovať a dopestovať sme si za svoju pohodlnosť a relatívne lacnejšie nakupovanie v hypermarketoch predali? Sme totálne závislí na dovoze zvonku a ak ten z rôznych príčin skončí, čo potom? Sme k tomu benevolentní ale raz sa nestihneme spamätať!
Toto je tá sloboda a demokracia, kedy nesmiete rozhodovať o svojom majetku, svojich peniazoch a ani o svojich rozhodnutiach?
10% vládne zvyšku a rozhoduje o zvyšku sveta, kde je tá sila ľudu, moc ľudu - demo-kratos?
Iba ak na papieri a v ľúbivých prejavoch vládnucej svoloče!
Vitajte v realite, či ešte stále sladko spíte?

defender # LixuWija97
-
 63% ( 6 people voted )
+
2015-12-12 12:01:16 d5b5875c
Niečo na tom asi bude, keď už aj súdruh PhDr. Krivohubka, CSc. spanikáril a urýchlene sa pokúsil vybrať väčšiu hotovosť...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-12-12 12:34:07 bc7b649f
Vravíš ,že niečo na tom bude??
A čo je to to "niečo"?
Čo ,truhlík?

Tik tak??

Už sa tešíš ako budeš platit svojho štjaka v tom pajzli ktorý navštevuješ tak rád zo svojími neduživými kolegami,pohybom zoschnutej ruky na ktorej bude v zle hojacej sa rane implantovaný mikročip alebo inymi slovami znamenie šelmy ???
čas nám letí,že?
:-DDD


Joplins # XuhyDime11
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-12 14:30:56 3e2c87d6
Joplinsi, ješte jsi zapoměl napsat, že " střízlivého tě nedostanou," stejně jako Hovnomana.
Zdenek # BohyVylo33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-12 17:37:19 b229147a
Zrušenie hotovosti a peňí vôbec, nepochybne zamáva daňovými únikmi, mafiou, čiernou prácou. Možno sa všetko vráti k praveku, ako to bolo pred vznikom peňazí. Mafia sa bude vyplácať zlatom, striebrom ...
Garfield # VuqyWeqi18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-13 06:51:58 c35b1ac3
Nízko hodnotený príspevok


rafael # RusyNecu46
-
 36% ( 4 people voted )
+
2015-12-13 08:37:00 55d8898f
loading...
Zrušenie hotovosti bude mať len malý vplyv na daňové úniky.

Zasiahne to maximálne drobných ľudí ktorý si nejako vypomáhajú fuškami to je tak všetko.

Ved predsa daňové úniky veľkého rozsahu sa už dávno robia legálne a úplne čisto a robia to presne títo spomenutý google a ostatný ktorý to podporujú oni vedia že sa ich to nedotkne a platiť dane aj tak nebudú veď EU sa na google a ostatných už dávno sťažuje že odrbáva ale je to legálne.

Ak to niekto nechápe príklad:

1. Mám firmu na Slovensku s veľkým obratom sa ziskom povedzme 10 milionov na konci roka
2. Vytvorenú mám dcérsku firmu v daňovom raji
3. Moja firma si objedná u dcérskej firmy právne poradenstvo za 10 miliónov euro. Na tom nieje nič nelegálne.
4. Dcérska firma mi vystaví faktúru za tieto služby, ja ju zaplatím tým pádom nemám zisk lebo som tých 10 miliónov vykázal ako náklady a dcérska firma v daňovom raji si to zdaní ako zisk a vybavené a Slovenský daňový úrad má z môjho zisku hovno bez ohľadu na formu peňazí.

Amen

Kolobo # MyfaKeje35
-
 64% ( 4 people voted )
+
2015-12-13 10:53:15 5da27ee6
Rafael.

Všimol som si ,že bez ohladu na to o čo ide ty vieš vždy všetko lepšie než ostatní.
Vždy ked niekto povie "A" tak ty povieš svoje lepšie, "B".
Pred pár rokmi si tvrdil,že žiadne proroctva sa ž ovčej knižky nesplnia!!
Dnes ked sa plnia tak tvrdíš ,že to je normálne a zasa tam vsúvaš ten svoj preinteligentný , pokrokový pohľad na svet a vec!!
A keď sa splnia úplne ta budeš tvrdiť ,že ty si to všetko vedel a vôbec ta to neprekvapuje!!

Mám silný dojem ,že ty upravuješ svoje inteligentné pohľady a názory na vec a svet podľa toho ako sa pred tvojimi očami vyvíjajú bez toho aby si bol schopný predvídať a dat si veci do súvislostí!!

Za tie roky som si všimol tento fenomén u veľa ludí.
Nie sú jednoducho mentálne schopní vidiet súvislosti.
Ako človek bez očí nie je schopný vidieť tak ty nie si schopný pochopit.

Howgh..


Joplins # XuhyDime11
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-13 12:27:24 3e2c87d6
nie joloppuki na to mas recept len a len ty, tikot hodin ovladas dokonale, len zabudas, ze tikaju kazdemu a samozrejme inak.
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-13 12:36:01 55d8898f
mimochodom, ziadne proroctva sa neplnia, len tikot hodin v tvojej púrechytelej hlavicke ti zakryvaju ozajstnu skutocnost, a to, ze ako sa vsetko vyvija, tak aj akekolvek napisne frazy sa skor, ci neskor daju prirovnat k buducim udalostiam. Vola sa to prognozia na dalsie obdobie.
Ak teda niekto napise, ze coskoro sa udeje toto a toto, nemusi ist v ziadnom pripade o narusenie fyzikalnych zakonov. Ale ked sa napise v kozoj.beckej knizke, ze ludom budu davat znamenie, nikto to nepretransformoval po zidovskej spartakiade, ze to mohlo platit na nu, ale hned to oznacuje uplne v inej suvislosti a na dobu v ktorej zije.
Lebo vznik penazi a nasledny vyvoj je uplne normalna vec, mesec pri guliach by ti vyhovoval viac?

rafael # RusyNecu46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-12-13 12:42:56 55d8898f
"Dnes ked sa plnia..."
A že o tom vedia len postihnutí krížom krážom, to tiež o tom niečo hovorí. Teda o vás.

Pock # SihySuri34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-13 12:45:29 3ec5f361
Keď už sa tu rozvinula debata o dávno zabudnutom "tatranskom orloji", čo za lopotou na lešenie na západ sa trepal, musím podotknúť že čisto teoreticky kostolnému gastarbeiterovi vybájený armagedon stále symbolicky tiká aj z bachora leva. Jeho plagiátor zrejme nepozná tragický koniec tohto kostolného prítrta, inak by tu nesmolil napodobeniny jeho výcucov z ovčej rozprávkovej knihy zo záhrobia vediac, že Jolopuko sa už nedožil vysnívaného pohľadu na Kriváň z vlastného zrubu. But show must go on...

:-DDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-12-13 14:12:16 bc7b649f
Inú odpoved som od vás chlapci moji zlatí ani nečakal,pri samej zemi.
Mám tu zopár takých slniečkárov v DK s ktorými sa bavím o svetovách udalostiach a musím uznať ,že brainwashing je vec zapeklitá a nikdy by som nepovedal,ze človek može byt az tak postihnutý týmto fenománom,že si nevidí ani na špičku nosa!!
Žiadne fakty, ziadne historické udalosti, žiadne na vlastné oči videné akcie ho nedokážu presvedčit ,že multikulti zlyhalo!!

No a u vás moji zlatí mačkokrmci a encyklopedomrdi je to podobné:-DD
Pri všetkej úcte sa musím ,znova a znova znížiť na vašu úroven, a napísať vám ničo čomu rozumiete najlepšie,, a to je : "tik tak"

čas beži a už som dávno prišiel na to ,že s debilmi sa nevyhádaš a tak to nebudem robit ani teraz.

Mačkokrmič je tu už ako inventár, každý den tu vypisuje o kabaretoch doležite.sk a ani si nevšimol ,že on je tu hlavný šašo zo svojim každodenným vystúpením.

No a ty encyklomrd, ty si tiež ešte nevyzrel na to aby si sa dokázal povzniesť nad neutíchajúcu túžbu prispievať každy bohov den na tento "trápny plátok" lebo to je jediná platforma vašich životov kde sa dokážete realizovať.

Bieda chlapci:-DD

Na moju obhajobu- píšem sem lebo sa nudím, je nedeľa a mám volno, a priznávam ,že som sa nechal strhnút po dlhom čase do žabo.myších vojen vášho kalibru..
Recidíva :-DD

Už sa to viac nebude opakovať..
Mám dobrý pocit posledného slova,,
:-DDD

Joplins # XuhyDime11
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-13 15:19:05 3e2c87d6
jolopuki niekto kazdy den prispieva, iny, trebars ako ty, len cakas, aby si tu zamrdal kazdu stranku tikotanim hodin.
Uz preslo vela rockov, kedy si tu vypisoval armagedonske scenare aj s tvojim pridrbanym tatranskym orlojom, uz preslo vela vody, odkedy si sluboval, ze sa budeme prazit v ohni pekelnom za to, co piseme a neverime v hypotetickeho klincosa, ktoreho podobizen mas neviem preco vyrytu v tej svojej tikotajucej gebuli.
Netvrdim, ze som nadseny z prichodu tvojich bratov, ktori vychadzaju z rovnakeho otrepaneho pribehu ako tvoja paranoja, ale jedno je iste, ty si na koniec nosa nedovidis hlavne kvoli tym hodinovym rucickam, ktore neustale sposobuju tikot v tvojej hlave.

rafael # RusyNecu46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-12-13 15:36:53 55d8898f
Aha ,dakujem za vycerpavajuce vysvetlenie...

PS. Zivot este neskoncil ak sa nemylim ani tebe a ani mne. No zasa sme u toho isteho ,nevidis do buducna ,nespajas suvislosti lebo toho nie si schopný.
Rozpravat o tom ,ze sa nic nesplnilo co som pisal pre 2-3 rokmi je viac ako primitívne.

Armagedonsky scenar sa naplna ,zacatim arabskej jari, rozvratom lybie , momentalnou vojnou v sýrii ,zapletenim ruska do vojny atd atd.
Lenze ty si len encyklopedomrd ktory je postihnuty slepotou a je zbytocne ti nieco vysvetlovat.
Daniel 11 kapitola sa plni krok za krokom no nastastie to je pred ludmi tvojho druhu nadobro zakryte !!!
Chvala Bohu!!!

Joplins # XuhyDime11
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-13 17:25:53 5e91e48d
No jó Joplinsi, pokud porovnám jak se splnili kupříkladu cíle revoluce v 89 , s tím jak se plní Danielovo proroctví, tak musím uznat, že máš pravdu. S tím my ale nic nenaděláme, můžeš uvěřit v Ježíše a to je tak všechno. Pak nám zůstává jenom čekat až se dočkáme smrti samotné. Vůbec to není v našich silách ovlivnit. Snad jen, že bychom tu smrt přivolali dřív pro sebe, aby sme nebyli nuceni tolik čekat. Všechno ostatní je zbytečné.
Zdenek # BohyVylo33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-13 21:41:27 b2292b8b
Zdenek.

Nesuhlasím,
Sme tu na tejto zemi na to aby sme sa učili!
Čas tu strávený je na to aby si sa čo najviac naučil, preto sme v tele so všetkými citmi, pudmi, vlastnosťami aby sme sa učili!!
Smrť príde skôr či neskôr pre každého no ked máš možnosť zažiť čo najviac vecí, situácií , problémov, a poučit sa z nich tak po smrti sa dostavaš na iné miesta ako tupý blb čo sa nenaučil nič!

Dimenzie su rozdelené podľa vibrácií. a podľa toho na akej úrovni si sám do takej dimenzie sa dostaneš.
Učením sa na zemi, odpúštaním a všetkým čo pozdvihuje človeka sa tvoja duša brúsi a vylepšuje a po smrti sa dostneš vyššie.
Hlupáci, ktorí o tomto netušia zahodia svoje životy v honbe za peniazmi, v temnote a službe svojmu telu a teda zlu a podľa toho po smrti pojdu do dimenzie ktorý je obývaná bytostami s rovnakými vlastnosťami!!

Takže ako povedal V,I Lenin.."učit sa , učit sa, učiť sa!!"


Joplins # XuhyDime11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-14 01:44:48 3e2c87d6
jolozmrde, cudujem sa ti, ze neskocis z lesenia, ked ten zivot sa tak nestastne skonci.
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-14 09:27:55 55d8898f
ale kedze som docital to, co si napisal Zdenkovi, musim sa poopravit, ale az po tom, co sa mi prestane branica triast.
Takze dalsi zivot po zivote?
A naco potom to tikotanie?
Hadam len sucit s nami, co netikame?
Nuz jolopukukimamrde, este nejaku rozpravocku k vasim vymyslenym narodeninovym oslavam, ktore sa tak napadne zhoduju zo Slnovratom....

rafael # RusyNecu46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-12-14 09:39:30 55d8898f
rozpravocku?
kde bolo tam bolo bol raz kus bahna, ktory padol do vody pred milirdami rokov. bahno zmutovalo, vznikol prvy jednobunkovec, vsetko vo vode zatial. zrazu bolo vo vode pritesno, vyliezol cervik na sus a z neho vznikol vsetok zivot.
nuz deti je to smutna rozpravka, kedze nas zivot nema ziadny zmysel okrem smrti. zijeme len taky zivot zmutovaneho cervika.

Fero # LifuRoru61
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-12-14 10:36:43 d9777929
zeby si sa ty nepridal ty tisickar, zato spoluzitie s dinosaurami je uplne jasna a dokazatelna vec....
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-14 10:47:48 55d8898f
figel je v tom, ze je dokazane uplne jasne
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-14 11:14:14 d9777929
velmi dobre prace ma o tom byvaly univerzitny evolucny biolog Kent Hovind
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-14 11:15:10 d9777929
Raf, ten kostolný evolučný "odborník" (lol) nestojí síce ani za fajku močky, ale jeho názory presne reflektujú jeho zbytočnosť na tomto svete (a jemu názorovo podobných). Tá veta, že život nemá žiadny zmysel okrem smrti, je veľavravná. Chápem to tak, že kostolného novorodenca by mali hneď obúchať hlavičkou o hranu stola, aby sa odpratal ihneď do raja k svojej modle a nezavadzal na tomto svete a nemíňal kyslík normálnym ľuďom. To však nie je možné, pretože tak ako v tomto okamihu nemožno stanoviť, či z novorodenca nevyrastie náhodou buzna (v horšom prípade farár-pedofil), tak rovnako nevieme, či nepodľahne kostolným bludom z ovčej knihy.
Musí to byť hrozný a prázdny život u takto zblbnutého magora - v celoživotnom odriekaní, strachu, kolenačkovaní a prosení vybájenej modly... tí najbigotnejší ju chodia pokrytecky doslova až ťahať za nohy z trámov, lol! Vezmime si takého Xuhydimovie Jolopaka: On býval presne takýto a jeho plagiátor ho v tomto štýle zdarilo napodobňuje. Neustále tu strašil očíslovanými fragmentami z ovčej knihy, bláznivo tikal ako orloj a stále sa triasol strachom. Nerozumiem, prečo šiel tento obuch za lopotou kamsi do sveta ako smelý zajko, nedáva to logiku. Armageddon, na ktorý toľkokrát dychtivo a s radostne čakal, by zmietol aj tú jeho vysnívanú drevenicu s výhľadom na Kriváň. Načo potom gastarbeičil na lešení a posluhoval smotánke stavaním altánkov na ich víkendové oslavy? Možno sa mu aj dobre stalo, no pochybujem že sa stretol v bachore leva so svojou milovanou modlou. To bol jeho vlastný, osudovo komický koniec sveta. Spomínam na tohto príbucha, ktorý sa tešil na život p-o p-o smr-smr-ti (loool, prepáčte, ale lomcuje som mnou smiech až mi je klávesnica malá!) a ktorého som každý večer virtuálne prefackovával a dovádzal do nepríčetnosti, až kým sme sa nezvolali a nešiel som si užívať života, nezaťažený jeho dogmami. Ale pokiaľ ho bude neznámy plagiátor dobre napodobňovať, šou pôjde ďalej.


:-DDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 70% ( 13 people voted )
+
2015-12-14 12:06:52 d425402c
Nejako si sa rozpísal mačkomrd,čo to?:-DDD
Aj si sa celý dopluskoval aby ta tvoja močovka čo tu vypisuješ každému udrela do oka, si dobrý,,, čo jedávaš ,,okrem granul pre mačky??
No nič nechám ta trávit tvoj biedny,pošahaný životik bez toho aby som ti puštal vodu na ten tvoj primitívny nizkointeligenčný mlyn...
Šašo si vždy bol a aj ním ostaneš, máš tu svoje šapito z ktorého sa nevieš celé roky dostať
vypisuješ tu svoje zvratky gramaticky uzkostlivo správne a s trasucim sa žaludkom ocakavas potlapkanie po kostnatom pleci od pár kamosov co tu mas vratane rafika..

Takže zajtra máš šichtu na doležitom .sk ,nieže zaspíš!!!

....opuštam vás šašci...:-DDD


Joplins # XuhyDime11
-
 60% ( 5 people voted )
+
2015-12-14 15:05:29 5e91e48d
Neverím že máme na SK tóóóľko odborníkov na oblasť "finančno--bezfinančnú a slobodomilovnú" akú si zalúži "komentár" k autorovi tohto oné izé . .V realizačnej podobe sme sa dostali tak akurát ....a bude najdlhšia noc .. a na kurí krok...Takže rekordnosť v diskúsií je skoro žiadúco ---Joplins11..kovo šaškovná ..trápna.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-14 18:55:07 58d4289b
Klopi klop.

A ty priatelu, sa nauč zoštylizovať výplody svojej tekavej mysle do podoby ktorej rozumie bežný človek ,lebo to vypada akoby si utiekol z psychiatrie s ošetrovatelovým notebookom a v záchvate eufórie z náhlej slobody za behu trepal do klavesnice a "odosielal ...

Myslím, že nie som jediný kto si to myslí...Joplins # XuhyDime11
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-12-14 23:40:53 3e2c865a
Ďakujem ..Joplins11..za usmernenie. Snažím sa aby mi rozumeli aj menej --oné izé. A vám čože je to "záhadné" neporozumené ?
Klopi # QosyDeno63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-15 07:47:53 58d4289b
Neviem, neviem, ale informačné posolstvo od Knocka má medzi riadkami oveľa väčšiu hodnotu, ako plagiátorské mudrovanie po nebohom gastarbeiterovi. Ale ak bude napodobňovateľ tikať svoje kostolné bludy akože z bachora leva, bude to komediálne oživenie kabaretu Dôležité, hoci aj ako trikrát vyžmýkaný zhnitý citrón.


:-DDD

Pndemonium # FeriPopu04
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-12-15 08:11:03 d425402c
nuz lepsi imitator blazna ako samotny blazon
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-15 08:33:23 55d8898f
...teplí bratia z doležite.sk si navzájom mastia svoje vtáky..
To je do popuku..

..idéééš...:-.DDD

Joplins # XuhyDime11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-15 14:43:25 3e2c865a
Nič lepšie občanom ani urobiť bankári nemôžu, občania si zavedú lokálnu menu.
lucifer # FaliQuva33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-15 19:57:29 b91d9c26
joplins...ako sa máš?
lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-15 19:59:08 b91d9c26
Pacient, môžeš si v ústave zaviesť lokálnu menu s podobným bláznom z inej izby.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-15 21:44:54 d405c1fd

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Etatistické volanie po väčšinovom volebnom systéme


Etatistické volanie po väčšinovom volebnom systéme
Pred voľbami sa roztrhlo vrece s pracovníkmi prestížnych Sľubotechien. Včera som písal o Zaradmistoch, dnes tu máme partajného centralistu, ktorý volá po posilnení moci bohatých ...
The Arrived - Časť 14 - Učenci Konca Časov
ZAPOMENUTÝ STUDENT PIL V CELE VLASTNÍ MOČ, NYNÍ DOSTANE MILIONOVÉ ODŠKODNÉ
AMNESTY INTERNATIONAL PROMLUVILA O VĚZNICÍCH CIA A MUČÍCÍCH PRAKTIKÁCH

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1054 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage