Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Jak se těšíte na „socík“?


Jak se těšíte na „socík“?

Všichni budou mít práci. Všichni budou mít kde bydlet. Všichni budou plnit plán. Všichni budou krást. A nikde nebude nic chybět. Ano, čas budoucí! I když to tady už jednou bylo...Z chyb se nepoučil nikdo.

Všichni budou mít práci?

Ano! Protože budou muset pracovat pro velké celonárodní firmy. Jiné totiž nebudou. Postupní likvidace malých firem a živnostníků je na půlce cesty. Likvidují je staří "socíkové" co se to naučili už za mlada.

Všichni budou mít kde bydlet?

Ano! Protože musejí někde přetrpět tu dobu mezi volnem a prací. A když chodí do práce, mnohdy uměle vytvořené, musejí mít i kde bydlet...pak jsou teprve spokojeni. A když nebudou chodit do práce, tak budou bydlet stejně. Ve vězení. Buď jako nepohodlní svědci režimu, nebo prostě příživníci. Těch prvních bude o dost více.

Všichni budou plnit plán?

Ano! Protože tak to prostě bude. Už teˇ=d jsme sakra moc závislí na exportu a budeme ještě více. Proto se bude plnit. Lidi budou mít práci, budou mít kde bydlet, tak bude úplně jedno, že dělají za "pár korun".

cz-vlajka

Všichni budou krást?

Ano! I když se teď říká, že už není co krást, tak je. Po změně fungování rozpočtu, kdy státní pokladna zamezila kradení ve velkém, se to přesunulo na dotace. A když to nepůjde přes ně? Najde se něco jiného. Ti velcí šašci budou krást ve velkém, stejně jako dosud. A my? Malincí lidičkové? V malinkém...jako dosud. A kdo to neumí, bude se muset naučit...Přece nevybočí z řady.

Je to ošklivé co?

Nebo návrat k pohodlí? Vždyť i teď na nás naši představitelé valí mnoho strastí, jen aby si náhodou někdo nevšiml podvodů a krádeží s restitucemi, s padáky, s pandury, s řepkou olejnou a další a další. A my prostě musíme řešit jak dál v běžném životě...Chtě nechtě.

Co však taky čekat od země, kde chodí k volbám jen slabých 60% voličů? Co čekat od země, kde mají komunisti přes půl milionu voličů? Co čekat od země, která má za předsedu naivku co nikdy opravdu a skutečně nepracoval? Co čekat od země, kde státní kasu drží "všakvítekdo" (o něm se nesmí nic moc psát, protože je to vlastně zachránce...za koblihu). Co čekat od země, kde je ministr s dvojím občanstvím a vymýšlí vše proti jejím občanům, teda proti většině, menšiny si hýčká...

Zase se mi chce zvracet.Author: MICHAL KERN # SimoDywo90
Slovensko2015-03-2724
-
 52% ( 11 people voted )
+
Hele, Kerne, nech to na lidi, jó? Ať si vyberou sami ale říci si múžeš.....
defender # LixuWija97
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-03-27 09:20:28 d5b582fe
Aby si tlstý robotníci pri jedení bravčovej hlavy už nemuseli spomínať, ale bolo by to naozaj späť. A konečne by aj trtkali, si myslia.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-03-27 09:27:48 b2299e45
Tlstí.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 09:29:13 b2299e45
Ešte ze na naučili kradnúť ty zlatý komunisti inak by sme dnes nepreziliv tomto kapitalizme ))nech žije Jánošík ))svoje si nedáme cudzie nechceme )) dobrá blbosť tento članok ))
janko hrasko # GanyNony73
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 09:50:04 c35b0aad
Janko, komunisti ukradli aj kravičku babičke a keby nechcela dať, tak jej rozbijú držku. Komunisti ukradli všetko. Ťažké stroje poslali do sovietskeho zväzu a ani ich nevedeli používať.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 4 people voted )
+
2015-03-27 11:21:32 b2299e45
V.P. Za ochranu musíš platiť )a nabudúce nebuď drzý ) zatiaľ co mi sme sa hrali na vojakov Rusi išli do vojny a bojovali aj za nás ) však vieš ) Rudi osloboditeľa )
janko hrasko # GanyNony73
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 12:24:41 4e627fd1
loading...
A nšemu príbuznému "ukradli" 4 kravičky, paru koní, mláťačku aaa kus zeme , urobili z neho predsedu družstva mimoriadne prosperujúceho viac ako 3 desaťročia...zemiakárskeho v prevahe ./300 ľudí / Prišiel Čarnogurský...a po pás, burina, ..železné veci "zrómštené"..brezky na strechách, a štvrtina/24,6%/ obce nezamestnaných..robiť už na "vlastnom " nevie nikto...poriadne...Už niet sa načo tešiť--len čakať na psychickú traumu ..stupňujúcu sa ..z titulu hypotéky a brať prácu tak" vydrancovanú" ..lebo exekútor...Ale sme "slobodný a demo -- kr.kr .kr. --kratický--" aspoň mysliaci..v duchu...Ešte šťastie že sa nepozabudalo celkom jazyk...a v A i D majú starcov s posranýma riťami..je čo utierať...
klopi # KyvoWavo40
-
 59% ( 7 people voted )
+
2015-03-27 13:51:10 58d4289b
Kapitalizmus je zlý, hlavne pre tých čo majú internet a pičujú na kapitalizmus na diskusiách.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 47% ( 5 people voted )
+
2015-03-27 14:00:19 b2299e45
Aspoň ze si môžeš Honit )))
janko # BysiBiga66
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 14:17:38 c35b0aad
V.P. Ty ako kapitalista kedy by si si dal voľno v nedeľu ze do kostola alebo stredu )))
janko # BysiBiga66
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 14:42:17 c35b0aad
Však ste sa ..Vy..pla..42 ..znovu zmýlil .. o tom kapitalizme ..vy ste HO niekde videl? alebo stretol ?..u nás..? dá sa to poznať... osobne? Nemýlite sa náhodou znovu..alebo ste si len tááák drizdli...a porovnali sa sám z rozmnožovacím elementom a tou hlavou--- ktorými ste sa vyššie prezentoval...písomne...
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 16:32:16 58d4289b
Neviem prečo ste..VY..plac..42 začali ..čosi o nejakom ..izme keď je tu reč o "socíku" ..nejakom. A Vaše snaženie je dopredu ..poznamenané ..podliatými očami býčimi.. čosi vysvetliť a rozumné povedať...nie len obdrizacujúco...Trblietajúci---Třpytiví jazyk autora je určený skôr pre obdivovateľov ...jazykových možností vyjadrených v Českom jazyku... a k obsahu je VÉÉÉĽMI ťažko vyjadrovaťsa- niet o čom . Ja reagujem na Vaše..moje je len RE..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 17:22:18 58d4289b
Pre koho je tento svet?


Pre vojensko-priemyslový komplex USA, pre finančný a priemyselný kapitál? Pre vykorisťovateľov, privatizérov, oligarchov, bankárov, pre manipulátorov, umeleckú a mediálnu žumpu, pre výrobcov zbraní a organizátorov vojen? Pre NATO? Pre Židov, pre Ne-Židov? Ako svoje dielo, po rokoch, vidí Stvoriteľ?

Tí, čo tak úspešne zorganizovali holokaust pre svojich blížnych, ho teraz pripravujú pre všetkých? Aby ešte viac koncentrovali svoju moc, svoje zisky, svoju diktatúru? Viac ako 25 rokov dominuje vo svete kapitalizmus. Je svet lepší, humánnejší, mravnejší, spravodlivejší? Je viac slobody a demokracie? Pre koho?

Ulice, a nie len u nás, sú plné Havlových detí: žobrákov a bezdomovcov. Politickí väzni kapitalizmu. Ich krstnými rodičmi sú voliči ponovembra. Bieda, utrpenie, nedôstojnosť. V žití, aj v umieraní. V Bukurešti, v hlavnom meste Rumunska, v jeho kanáloch, s odpadom a potkanmi, je celý jeden detský svet. Náš, môj, tvoj. Kde ste, nepedofilní kňazi?

V českej matičke miest je cez 10 tisíc bezdomovcov, v Bratislave viac ako 4 tisíc. A čo ostatné mestá a mestečká? Za premrhaných 25 rokov sú to desaťtisíce i státisíce ľudských osudov a tragédií. A nikomu to neprekáža. Barbarská slovenská ne-kresťanská strana, a jej vytrvalí voliči, ktorí tento stav zaviedli, si k výročiu organizuje aj tortové oslavy. Navždy sa zachová, tá naša sviečková. Chudobní duchom, ale bohatí zo spoločného. Nehlupáci hlupákom.

Chudoba je masová, nie len z dôchodku, ale aj z platu za prácu, sa nedá dôstojne vyžiť. Vykorisťovanie je realitou, ako východ Slnka. Marxizmus, a jeho dialektika, sú tabu, a pre hlupákov na smiech. Šičky šijú na Východe, a nie len ony, za 300 eur. A ak im príde výplata načas, sú aj „happy“.

Naše ženy, matky v najlepších rokoch, vytierajú svoju obživu na rakúskych zadkoch. Namiesto toho, aby hladkali svoje deti, či vnúčence, alebo šepkali svojim miláčikom niečo na nezaspanie. Koho asi volia, keď sa im tak darí?

Všetko sa rozpadá, rodina, vlasť, úcta k životu, úcta k tradičným a všeľudským hodnotám, rozpadá sa nesmrteľné euro, obyčajná súdnosť, zdravý sedliacky rozum, pamäť ako sa žilo, i kto tento stav zapríčinil. Rozpadá sa a prekrúca historická pamäť. Česká umelecká lumpeninteligencia nakrúca filmy a seriály o socializme, a demonštruje ako by to vyzeralo, ak by pri moci, v uvedenej historickej dobe, boli oni. Zdivočelá země je tu už viac ako štvrťstoročie. V putách je volič hlupáčik, a jeho obete. Budúci predseda Európskej komisie, možno i parlamentu, zatiaľ len predseda ukrajinskej vlády, nám vysvetľuje ako Rusko prepadlo Ukrajinu a Hitlerovo Nemecko. Ak sa všetko vydarí, bude to skvelý člen eurospolku, s pevnými hodnotami slobody, demokracie a ľudských práv. Pre koho?

Rozpadáme sa za živa, pre peniaze, pre klamstvá ponovembrových politikov a obhajcov ich zločinov a darebáctiev. Radosť zo života nám nahrádzajú stupídne televízne programy. Milujeme Slovensko a jeho noviny a časopisy, nepoužiteľné ani na umývanie okien. Špina ako program, ako neodvratná perspektíva. Volič hlupáčik je pokojný, lacnej pálenky, a kňazov pre útechu, je dosť. Sme naozaj národ hlupákov? A darebákov?

Hráči futbalového Bayernu Mníchov, európskeho superklubu, nosia na svojich dresoch reklamu telekomunikácií. Tých istých, ktorí naši drahí a darební politici venovali Nemecku. Voličov hlupáčikov, ale aj nás ostatných, môže hriať, že sa každý mesiac cez platby za telefón, skladáme Nemcom nie len na ich platy a dôchodky, ale aj na ich futbal. A takto sa skladáme aj Rakúšanom, Francúzom, Talianom, Američanom ... To je ono, hlupáci nehlupákom.

Vláda nedorobenej ľavice, kde okrem premiéra a možno až dvoch ministrov, už také zafarbenie nik nemá, schválila minimálny dôchodok vo famóznej výške: takmer 270 eur. Bolo nad jej intelektuálne úsilie ho aspoň zaokrúhliť. Viac ako 70 tisíc vylosovaných dôchodcov sa z toho nemôže ani zblázniť. Keď všetko poplatia: byt, elektrinu, plyn, telefón, kaviár, šampanské a bezplatné zdravotníctvo, zo zvyšku, čo im zostane, si môžu dať jednu až dve – po papuli. Aká je ich veková štruktúra? Koľkí z nich sa o tento blahobyt bili na novembrových barikádach, či v generálnom štrajku? Spoločné dielo božskej pravice a voliča hlupáčika.

Deti z chudobných rodín, až na výnimky, budú chudobné i potom. Tak, ako ich starí rodičia dožívajú nedôstojne, tak aj oni pretrpia detstvo v nedostatku a v biede: materiálnej, citovej a duchovnej. Niet na kvalitné jedlo, niet na dobré knihy, niet času a vôle na pohladkanie. S akou dušou vykročia do tohto mamonom a ziskom ovládaného a manipulovaného sveta? Budú ešte niekedy niečomu rozumieť? Budú tento pomýlený svet chcieť zmeniť, alebo len prežiť? Lacná a tupá pracovná sila? Nie je to cieľ všetkých cieľov Sveta ponovembra? Nehlupáci a darebáci celého sveta, spojili sa? A vďaka komu, nesmrteľný volič hlupáčik?

Až teraz vidno, že téza o svetovej socialistickej sústave, ako záštite mieru, nebola frázou. Len sme ju tak možno brali, keď bola samozrejmosťou. Dnes je, zdá sa, obdobie po Mníchove. Minsk nič nevyriešil. Len sa oddialili konečné kroky: boj o územie a bohatstvo Ruska. Ukrajina je len prostriedok, mediálny klam. Pre hlupákov a darebákov, pre chudobných a zbedačených. Pre naivných a ľahostajných.

Nikto si tak úprimne neželá vojnu na Ukrajine ako USA, a ich európski podriadení. Pod hlavičkou NATO, a nefalšovanej Kainpomoci poľských kresťanov, rozmiestnili okolo Ruska tisícky svojich vojakov, stovky základní so smrtiacimi zbraňami, a pokojne, ale cielene menia naše myslenie. Cvičia nás ako opice, že nám touto cestou vylepšujú náš blahobyt, našu slobodu a demokraciu.

Majú nás za hlupákov, tak ako svoj národ doma. Aj vďaka drogám, chudobe a negramotnosti, úpadkovému školskému systému, mediálnej a umeleckej žumpe, si ho takto vychovali. Sme aj my , Slovania, rovnakí hlupáci a primitívi? Aj nám, vraj kresťanom, stačí len zamávať dolárom, a sme spasení?

Chudobná, zbedačená a rozkradnutá Ukrajina je dezorientovaná. Privatizéri, oligarchovia, skorumpovaní politici, za výdatnej pomoci USA, spravili z voliča hlupáčika voliča superhlupáčika. Ako Hitler zo svojich. Jemu a jeho deťom vkladajú do rúk zbrane, aby zabíjal svojich blížnych, lebo len tak sa oslobodí. Od čoho? A pre koho? Už tomu nik nerozumie, ani tomu rozumieť nebude? Už sa prekročil Rubikon?

Príčinou vojny na Ukrajine je kapitalizmus, domáci a zahraničný. On zbedačil a rozkradol Ukrajinu do nevídaných a nekontrolovateľných rozmerov: obnovil chudobu a biedu, obnovil fašizmus a národnostnú neznášanlivosť. A cirkev opäť nesklamala, bola a je pri tom. Aj na Majdane sa najprv pomodlili. Tak začala prvá i druhá svetová vojna. Ohlúpnutým a hlúpym , biednym a zbedačeným, zúfalým a dezorientovaným, nahovárajú zo všetkých strán, že treba zabíjať, aby sa mali lepšie. Ale kto a kde? Akí ľudia, s akou minulosťou sa ponúkajú Ukrajine?

Hitlerovia, so skrvaveným americkým dolárom v ruke, sa predbiehajú v radách divnej ukrajinskej moci. Transportujú poradcov a zbrane, a tešia sa, že vtiahnu Rusko do vojny. Len čo vyriešia, kto zaplatí za zbrane pre Kyjev, začne odrátavanie. Nás môže tešiť, bratia a sestry v Kristu, že to bude vojna posledná!

Vojna na Ukrajine je aj naša vojna, aj my, zatiaľ len Tam, zomierame. Zomierajú Slovania, kresťania, ľudia. Za USA, za ich záujmy a ciele. Za terajšie a budúce zisky. Za svet bez ľudí. Sme naozaj takí hlúpi?

Už dvaja statoční, vojaci z povolania, český lekár a slovenský pešiak, sa verejne dištancovali od vyznamenaní, ktoré dostali za žoldniersku službu. Presne, na základe vlastných životných skúseností, pomenovali dôvody: NATO je zločinecká a vojnu šíriaca mašinéria. Myslíte si, že naši gentlemani v parlamente a vo vláde to nevedia? Že sú nevzdelaní a dementní? U niektorých sa to vylúčiť nedá, ale drvivá väčšina takou nie je. Je len darebnou a ľahostajnou, dobrovoľne, alebo na majetkový príkaz. Myslia si, že času a peňazí je dosť, a to ich ochráni. Rovnako ako pasažierov, v luxusných apartmánoch, na Titanicu.

Kúzlo globálneho kapitalizmu je v tom, že zničí všetko a každého. Aj divákov, aj nezúčastnených, múdrych, čestných, starých i mladých; chudobných i bohatých. Je jadrový vek! S ekologickým odrátavaním.

Každý kto zatajuje pravdu, klame a podvádza je darebák. Tak začínal aj Hitler, a jeho poradcovia. Okolo Ruska, aj s využitím ukrajinského priestoru, sa budujú základne NATO. V podstate sú to americké základne, lebo internacionalizovaný zločin, pred voličom hlupáčikom, ľahšie prejde. Operačná mapa NATO je jednoznačná, netreba ani vojenské vzdelanie: Estónsko, Litva, Lotyšsko, Wojtylovo Poľsko, Rumunsko, Bulharsko... V týchto štátoch je už teraz 13 tisíc, a bude 30 tisíc síl Rýchlej reakcie. Proti komu? Buduje sa sieť kontrolných veliteľských stanovísk. Aj náš ľavicový minister obrany už, za nás všetkých, podal žiadosť o účasť na zločine. Bratia Češi si púšťajú americkú vojenskú kolónu na svoje územie. Zatiaľ len ako demonštráciu násilia. Zemský raj to na pohled.

Na leteckých základniach USA, aj v uvedených krajinách, operujú bojové stíhačky, ktoré môžu niesť voľne padajúce atómové bomby B-61. Starostliví Američania ich pre nás pripravili v počte od 150 až 400 kusov. Hirošima je bližšie ako centimetrová vzdialenosť na mape. Ak si niekto dnes, a nie len v Európe, vrátane ne-kresťanského Poľska, myslí, že jeho sa to netýka, že nejako bude, je hlupákom. Už nás nakladajú do vagónov, štrngajú nám na poslednú cestu za slobodou a demokraciou. NATO oslobodzuje! Úplne rovnako ako práca v Oswienczime. Naozaj nestačí?
ju pi # MexaJymu42
-
 76% ( 11 people voted )
+
2015-03-27 18:43:22 c31c43a9
To vážne ..ju pi 42 ..chcete niečo ..ako niekoľko ..pred vami tu niečo poučné dokumentovať? To súvislosti s Izraelom , USA , či vojenskou technikou Ruska a zaostalosťou istých..ľudí..nie je niekomu známe? Skúste TROMI VETAMI NAPÍSAŤ NÁVRH RIEŚENIA... ináč .len...ďalšie prdenie do korýtka s múkou...Ale máte pravdu... svoju rozhorčenú----píšte si ďalej...svoje..prečítanosti...z iných materialov...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 19:01:05 58d4289b
A perla:" Každý kto zatajuje pravdu,klame a podvádza je darebák" ...Ta toto si treba začať paMätať minimálne v STREDOEUROPSKOM regione...To už má aj o objaviteľstvom čosi.. ach.. neškoda času--
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 19:07:57 58d4289b
Pre pána kráľa ZOPAKUJEM: Kritika stavu....zdokumentovanie... tak je dobre ...tak je zle... Rozbor príčin...analýza..Riešenia stavu, vo viacerých alternatívach.... návrh optimalného ..NÁVRH OPTIMÁLNEHO --.No vážne je to mimo logiku? Takéto príspevky sa mi ... ĽUBIA... všetko iné...je logický len "orientačné" a strata času......
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 19:22:55 58d4289b
Uz sa to rieši tu )) Bratislava Viedeň Budapešť ) ale ešte neviem co kde je zakopaný pes )
janko hrasko # NydoVege89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 20:02:31 5f6694ce
No klopi, ja do "kostela" nechodím, aby som mal aj v nedeľu voľno, to tam môžu chodiť naši pánbičkári, si zresetovať hriechy, aby boli zase aspoň deň dobrými kresťanmi. No jo, socializmus asi je treba pre niektorých, nech sa presťahujú do Podnesterska. Tam ich všetkých zamestnajú, kto vie čo im dajú za robotu, asi budú trhať listy zo stromov.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-03-27 20:35:21 55d8bc65
Ťažko mi je , preťažko ..Prečo nechodíte do kostola...len táák.VY..pla ..ka49 To nie je znakom prejavu viery.Ja osobne chodím obdivovať v kostole veľa vecí A samotný socializmus---ktosi to tak nazval ---je systém zhodnocovania --- kde platia isté priority v majetkovom vlastníctve...ak si myslíte , tak ako ste napísal... tak určite sa dopracujete i k inému poznaniu ktoré je už véľmi dávno známe... ale máte šancu ešte...to aj vy pochopiť...niekedy.
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-03-27 20:50:21 58d4289b
:D No jo
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-27 22:06:05 55d8bc65
Ju pi.

Dik.

harry # PahoLenu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-03-27 22:48:11 b229bc75
V skutočnosti žiaden komunizmus nepadol nežná revolúcia bola fraška - komunizmus sa ešte len buduje - jeho podstata ostáva - celosvetová revolúcia, kde občania majú robiť otrokov "elite" ... a snaha o chorú svetovládu .. Protokoly sionskych mudrcov treba čítať ..
LenkaB # LyroKomo25
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-03-28 12:54:19 58d7436a
A ty si kde bola doteraz ) co ti padol internet do P... Aj stebou ) iskričky a pioniery su uz od teraz ohrozený druh )))
janko hrasko # WemyMase56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-28 14:44:48 5f6694ce
Lenka, k protokolom ako doplnkové čítanie trebárs Pražský cintorín.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-28 19:21:10 59ad0cca

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
os   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0448 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made