Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Jak je to s islámem: Úžasná odpověď Brigitte Gabriel muslimce


Jak je to s islámem: Úžasná odpověď Brigitte Gabriel muslimce

Nedávno jsem viděl na internetu, na Youtube, zajímavý rozhovor mezi muslimkou a inteligentní tmavou dámou jménem Brigitte Gabriel, patrně z nějakého fora či přednášky.

Mladá muslimka, v patřičném ošacení, se zeptala, proč si lidé myslí, že muslimové jsou potenciálně nebezpeční?

.
BG odpověděla:" Na světě je 1,5 miliard muslimů, ne všichni jsou radikální, většina jsou mírumilovní lidé, odhaduje se , že radikálů je mezi 15 -20%,což znamená že 75% jsou mírumilovní lidé, pokud se na to podíváte zblízka, tak těch 15-25% je dost, 180-300 milionů lidí, radikálních muslimů, kteří celý svůj život zasvětili jedinému cíli "zničení západní civilizace"!
.
Proč se musíme snažit zlikvidovat těch 15-25%?
.
Podívejme se na historii, většina Němců byla a jsou mírumilovní lidé, alemalá skupina Němců radikálů vyvolala válku a jako výsledek 60 milionů lidí zahynulo, 14 milionů v koncentrácích za podmínek, o nichž většina těchto mírumilovných Němců nic netušila. Všimněte si , prosím, že většina mírumilovných Němců je a byla nedůležitá, neměla na toto vraždění vliv.
.
Podívejte se, většina Rusů jsou taktéž normální lidé, což vůbec nezabránilo tomu, že hrstka komunistů zavraždila 20 milionů spoluobčanů.Mírumilovná většina byla opět bezmocná, nedůležitá...
.
Většina Číňanů jsou sice mírumilovní lidé, což nezabránilo tomu, aby pár procent zabilo 70 milionů lidí. Jako další případy paní BG ještě uvádí Japonsko a pak pokračuje ,že je načase vyhodit politickou korektnost do koše a začít se starat o záchranu před Islámem a jeho radikály.
.
BrigitteGabrielWithSabaAhmed
.
A proto pište, kam se dá a žádejte ochranu před islámem a jeho radikály.
Zvláště vy, penzisté, máte čas tak pište, telefonujte.
Děkuji vám."
Mohutný potlesk následoval.
.
Možná sousloví "likvidace radikálních muslimů" se vám zdá silné, ale bohužel je to tak, dokud jsou naživu, do posledního dechu, se radikální musulmani budou po vás sápat, s bombičkou, kalašnikovem či nožíkem v tlapkách, jen aby vás, nevěrce, zabili.
.
Když vidí, že jste zrovna v přesile, začnou dělat, že nic, že hrajou na slepou bábu, nebo že pozorují vlašťovky, ale to jen čekají, aby vás při nejbližší příležitosti, hned jak to půjde, podřezali.
.
Je to trapné, ale pokud je nezabijete vy, oni zabijí Vás.
.
Mimochodem. Předpis upravující nošení oděvu na půdě konkrétní instituce, či území, nemůže být diskriminací, už proto ne, že platí pro všechny. Pokud někdo tvrdí pravý opak, plete si pojmy s dojmy.
Měli bychom si pomáhat.


Author: Vratislav Bejsak # LujySiwy37
Svet2014-10-2620
-
 50% ( 10 people voted )
+
Nie je podstatné,aký je podiel "radikálnych" moslimov .Podstatné je,že k nenávisti a zabíjaniu vyzýva ich učenie.
https://www.youtube.com/watch?v=8D729Eu7r80

To je dôkaz,že je od zlého.Treba posudzovať učenie,nie počet tých,ktorí ho dodržiavajú celé.


filip # WyboCeci64
-
 61% ( 8 people voted )
+
2014-10-27 08:55:48 542f3438
Takto se to ale dá aplikovat na cokoliv...! USA, Rusko, Kanadu, Českou Republiku <nějací vrazi se najdou i tu...>, jde o to, že všude jsou lidé mírumilovní a všude jsou lidé nesnášenliví, pokud jde třeba o víru, křesťané taky nebyli žádní svatouškové. Jiná otázka zní, zda za současný stav nemůže spíše migrace mezi kulturami a zásahy západního světa v arabském, než náboženství..! Posouzení je ryze na vás!
Lidé si stále kladou špatné otázky a tak dostávají špatné odpovědi.

abaxas # JyboWyma42
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-10-27 09:05:56 5ab14b04
Pani BG sa od radikálnych Moslimov líši svojím odevom.

A nezabúdajme, že politiku vyhladzovania „neveriacich“ medzi Arabmi a „kresťanmi“ zaviedol Vatikán svojimi krvavými krížovými výpravami s cieľom získania bohatstva blízkeho východu. Ak sa to západu po 1000 rokoch vracia, je sa čo diviť? Čo zaseješ, to budeš siať.

Svätý Bernard, otec krížových výprav povedal:

„Kresťan, ktorý zabije neveriaceho vo Svätej Vojne má odmenu zaručenú, o to viac, ak aj jeho zabijú. Cez smrť pohana, kresťan nadobúda večnú slávu, lebo takým skutkom oslavuje Krista.“

Tiež upozornil na to, že ktokoľvek, kto zabije neveriaceho, nezabil človeka, ale zlo (St Bernard, De Laude Novae Militiae, III (De Militibus Christi). Pre neho boli všetci neveriaci (nekatolíci) Satanove stvorenia.

Teraz presne toto, čo sme sami stvorili, šijeme na Arabov, ktorých nesprávne označujeme ako pôvodcov.
Ak sú krvilačnými sviňami, my, „kresťania“ sme boli ich vzorom.

A ako to pani BG chce riešiť? – tou istou metódou – vyvražďovaním.


Akú zbraň použiješ, takou zahynieš, pani veľkohubá a sprostá BG.

http://www.dhaxem.com/data/articles_sl/Svaty_Berna
rd.pdf

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 44% ( 8 people voted )
+
2014-10-27 10:27:51 502f56a1
bg je fakt uzasne drbnuta
zabime potom vsetkych debilov
ale to by sme ostali tu s pravdomluvcom a par ludmi asi sami
sak nakonec o to tym hore ide, ne?

lolo # TinuPoku32
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-10-27 10:40:30 052bad82
Ospravedlnovat moslimov tym ze krestania to robili pred tisic rokmi je smiesne ...ano robili PRED 1000 rokmi ale robili si to navzajom neboli zly krestania a dobry mierumilovny moslimovia to by asi nebolo pol spanielska pod vladou moslimov ze ... ale najdolezitejsie je to ze to bolo 1000 rokov do zadu a moslimovia teraz tahaju svet znova do stredoveku a nejde len o nas ved oni rezu hlavy vo velkom svojim vlastnym ludom vrazdia vo velkom moslimske deti zeny len preto lebo proste lebo ked je niekto primitiv vygumovany tak si dovod na odrezanie hlavy vzdy najde aj keby to mala byt hlava vlastnej dcery
mudrlan # PedeKefi16
-
 63% ( 9 people voted )
+
2014-10-27 11:17:40 c35b0d6b
Zlo vždy plodí iba zlo.
Neviem, či je správne hovoriť v súvislosti s džihádom to, že západ žne to, čo pred 1000 rokmi krížovými výpravami zasial.
Každopádne sú z nejakého dôvodu rezači hláv minimálne 1000 rokov pozadu v evolúcii človeka. Preto robíme veľkú chybu, keď ich medzi nás príjmame a ešte im aj robíme ústupky. Namiesto žabomyších konfliktov by mala tzv západná civilizácia jasne ukázať svoj postoj voči chorej myšlienke džihádu.


meldo # FajuSuba76
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-10-27 11:27:19 d5a0ae82
loading...
mudrlan - Pred 1000 rokmi? fakt? Vyčíňanie cirkvi uťala až 1. priemyselná revolúcia. S moslimami to nezrovnávaj. Islam ešte nezničil žiadnu civilizáciu/národ nepobil nezmyselne milióny ľudí...
Anupew # JacaNidy24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-27 14:52:20 b228c96b
A ešte rozdiel radikálny, kým kresťania vraždili v dobrej viere /rozumej v normálnom stave a mysliac si že je to normálne!/ Tak aspoň islamisti to majú opodstatnené psychickou poruchou. Mimochodom nezabúdaj na radikálnych kresťanov/satanistov, pomaly naberajú na sile a sú horší ako silamisti!
Anupew # JacaNidy24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-27 14:58:50 b228c96b
Čo to tu vôbec meliete ? Najskôr sa dovzdelajte v dejinách a predovšetkým v histórii európy a potom mudrujte. Islám ničil počas stredoveku väčšiu časť európy. Prečítajte si o tureckých vpádoch. Veď slovensko, ktoré bolo v stredoveku súčasťou uhorska bolo tureckým pašalikom. Turci tu hromadne a systematicky vyvražďovali celé územia a brali do otrocva ženy a deti. Keby ste takéto sprostosti rozprávali svojim pradedom a prababkám, tak by vás hnali.
Dano # MafeKifi82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-27 19:20:56 41310e93
a zas sa len zabíjať... ľudská psychopatia nemá hraníc
pacient01 # FavoJeju52
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-27 20:06:43 4df7b5a2
Podľa toho, čo som videl v TV, tak počínanie islamistov v Iraku a Sírii - vyhladzovanie iných náboženských vyznaní a menšín, nemá ďaleko od Hitlerových fašistov.
To čo prezentujú islamisti je fašizmus na islamský spôsob ! !
Pani BG má pravdu. Zastaviť sa to ešte dá !

Gilgamesh # BakyJymu34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-27 20:34:09 42f95118
Dano–ty vzdelanec, aké turecké vpády? Čo špecificky turecké si predstavuješ na vpádoch? Rozhodol jediný človek, osmanský sultán. Iba on, narodený v háreme, génová zmiešanina, žiadny Turek a jeho bojovníci neboli takisto Turci. V Osmansku žilo oveľa viac kresťanov ako moslimov. Iba moslimskí a tureckí teroristi, ktorých lživý výklad dejín si si osvojil ako pravdu stotožňujú osmansko a Turecko, osmansko a islam, pričom sa jednalo o bežné výpady dobovej nenútenej zábavy a nie náboženský konflikt. Že Osmani zabíjali je pravda, ale nie kvôli islamu, ale pre nejestvovanie inštitútu svedomia v okolí sultána. Ako aj dnes u amerických komunistov, majú svedomie? Nie, potrestá ich človek? Nie, preto vraždia.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-27 20:53:51 4e6223d6
Anupew–ospravedlňovateľ moslimských teroristov a vrahov, ich spolubojovník iba na úrovni hasbaráckeho internetového zbabelca, osobne by si sa k nim nepriznal, pravda?
Výborne, že dôrazne rozlišujete medzi islamom a islamistami, tou nepodarenou vetvou, na ktorú vždy môžete zvaliť viny všetkých moslimov, aby ste sa sami poukázaním na nich, očistili. Každý moslim je terorista a alláh je menom satana, to je ten vetchý základ, z ktorého sa nevyhrabete, už ste lapené ovce bez vôle. Sú psychopatmi, ale nimi sa stali až prijatím islamského nemorálneho kódexu. Ich choroba je islam, len sú obratnejší pri šírení slávy alláha, na rozdiel od tichej, mlčanlivej a lenivej bandy bežných moslimov, ktorí udržiavajú extrémistov v chode tým trápnym nasledovaním tradičného "spôsobu" života.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-27 21:08:40 4e6223d6
Autor ešte stále verí, že skupinka nemcov vyvolala vojnu? Potom asi verí, že ho doniesol bocian a že Ježiško donáša darčeky..! Pokiaľ nám budú takí tlačiť kaleráby do hlavy a my im uveríme, tak lepšiu budúcnosť neočakavajme! Kresťania tvrdia, že Boh dal človeku rozum a slobodnú vôľu a zjavne mnoho jedicov sa ne jeho dar vykašlalo. Rozum nepoužíva a nerozvíja. A slobodná vôľa? Pozrite sa na zákony okliešťujúce slobodu ako takú a on to ešte schvaľuje!
Kojokok # NodeKafu68
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-28 08:11:47 d4254112
Keby Slováci neboli sprostí, tak by mali svoju vlastnú krajinu a neboli by otrokmi vo vlastnej zemi, kde posluhujú cudzincom, pánom dňa - v priebehu dejín.


Tento národ ochotne posluhuje svojim čoraz väčším nepriateľom, ktorí majú Slovákov nie za ľudí, ale za zvieratá. Ešte do septembra 2014, ak si hľadal v Británii uplatnenie so slovenským jazykom, Google ti ponúkol zúčastniť sa farmaceutických pokusov (ako pokusné zviera).


Prečo? Lebo majú skúsenosti, že Slovák nielen predá vlastnú mater, ale aj vlastné telo.


Nemec zapracoval a Google stiahli „slovenskú“ kampaň. Hnus a opovrhovanie Slovákmi vo svete nielen ostali, ale naďalej rastú.


Veď toto je národ, ktorý ani len nemá vlastnú mienku, ale opakuje ako papagáj, čo mu jeho pán dňa naservíruje.Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-10-28 10:47:00 59a879e3
Cico ciciak,pikle nie pykle.Ale uz si to davno naznacil,ze si dlho zil v amerike,a preto neovladas toho slovencinu.

Ale inak,dobra robota,diky.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-28 21:55:30 5b7f12b4
Len tak medzi nami.Uz si niekedy v historii videl,ze by ydi isli na ferovku?Ved na to maju takych trulov ako teba a mna.Vsak nam natlacia dostatok money aby sme sa navzajom prizabili.

Ach jaj.

Pre tych rozmyslavejsich davam pozornost na Valdai a rec toho krpateho Putlera na nom.Aj pre teba amerikan.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-28 22:17:33 5b7f12b4
Gejzi,nevidel.Veru nevidel.

Nehladiac na jeho myslienky,ktore nutia cloveka mysliet,tak najprv Mezensku nazvat bohom a potom Picou/to velke P len pre istotu/to chce velky charakter.A intelekt.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-29 22:22:21 5b7f12b4
Gejzi,len tak medzi nami,kde Ty na toto beres cas?
harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-29 22:23:57 5b7f12b4
Gejzi,vsak to mi neleze do mojej malej hlavicky,ze jak rychlo dokazes vyhladat tie spravne fotky.:}
harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-30 08:49:11 5b7f12b4

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   sed
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Virtuálne meny v Davose


Virtuálne meny v Davose
Virtuálne meny môžu byť mnohými považované za nejaké množstvo čísiel, ktoré je niekde na internete a zaoberá sa nimi pár šialencov ktorí ich považujú za niečo prelomové. Opak je ...
Technologicky vyspela Európa? naozaj?
Australská vládní lékařská organizace schvaluje veganství
Dôchodky: socialisticky podnikať, kapitalisticky ziskovať

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0448 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made