Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Jak dlouho ještě vydrží Putin?


Jak dlouho ještě vydrží Putin?

Profesor Zubov říká, že maximálně rok, ale jeho optimismus bohužel nesdílím. Opozice je efektivně likvidována, což je snad jediné, co tam dělají pořádně.

Jeho polularita sice částečně klesne následkem okázalého ničení potravin, ale jednak to má dobře pojištěné střídačkou s Medvěděvem a pak my Rusy nepochopíme v jejich nebetyčné hrdosti na matku Rus a jejího vůdce. Jsou absolutně (ve většině) nekritičtí, zvyklí konzumovat ruskou lživou propagandu v jakékoli formě a navíc toho hodně vydrží.

Já si myslím, že je to skutečně nevalnou mentální úrovní toho národa v aritmetickém průměru. Odliv mozků od nich kontinuálně probíhá už od nástupu Lenina k moci (a i dříve) a to nonstop, takže když k tomu přičtu u mužské populace mortalitu za světových válek a demenci z alkoholismu, kdo se tam asi tak může množit? Ještě mnohem dementnější genom, než u nás, kde vyhrál prezidentnské volby Zeman.

Proto nejsem úplně optimista ohledně sestřelení Putlera, byť bych si ho rovněž zbožně přál. Elity se vyznačují svébytností, schopností vnímat relevanci informací a tím i povědomí o svobodě, kterou většina Rusů nikdy nepozná a nesáhne si na ni.

obsah1784_9

Ale je pravda, že Putin začíná být nebezpečný úplně všem jako Kim Čong Un, kterému jeho pozici velice závidí a buduje si stejnou. Pak by mohla proběhnout další z ruských tradic ve formě palácového převratu, kdy ze dne na den se z heroického reka ověšeného metály stane duševně chorý tvor nutně potřebující ústavní pěči.

Zatím ještě v Rusku neprobíhají popravy nepohodlných lidí oficiálně, ale v módu Němcov, Litviněnko, Politkovská, ale i to zatím stačí. Pokud Rusko radši zvolí cestu pod křídla ještě většího bratra, jímž je ekonomicky mnohem silnější čínský soused, ani to nebude pro Evropu dobrá zpráva. Rusko se vyčerpává okázalým chřestěním zbraněmi, sankcemi, neschopností efektivně zužitkovat svůj surovinový potenciál, korupcí a dalšími způsobu odtoku ekonomické, politické i morální síly.

Otázkou je, má-li vůbec v budoucnu šanci někdo s jiným přístupem k vedení takové země, protože se obávám, že inteligentní a věcné argumenty nepřebijí okázalý populismus v prostředí, kde právě ten většina lidí chce, umí a bude slyšet. Putina velice fundovaně a trefně popisuje rozhovor s politologem Michaelem Romancovem s názvem Putin je jen obyčejný gauner v týdeníku Dotyk. Další velmi realistickou charakteristiku ruského světovládce napsal Jefim Fištejn v Reflexu.Author: Petr Hahn # HoboLohe98
Rusko2015-08-1236
-
 9% ( 60 people voted )
+
a ty začínáš být taky nebezpečný těmi kecy cos napsal Autore. Nevíš absolutně nic. Snad jen to za koho kopeš a kdo tě platí.


president Putin Forever # LiciQify32
-
 69% ( 16 people voted )
+
2015-08-13 12:18:11 5e716566
Toto viac sedi na sucasnych srandistov na Ukrajine, v USA, v Izraeli a v Bruseli. A urcite sa najdu aj dalsie miesta. Rusko by som do toho zbytocne netahal.

SFX # LakyXisa68
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-08-13 13:41:02 3ec5dd84
Z tohto portálu sa pomaly stáva hlásna trúba sionacistov. Asi si ho dám na čiernu listinu.

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 60% ( 5 people voted )
+
2015-08-13 16:57:08 bc15024e
Rotschildovska Propaganda musi byt na tom zle ked sa tlaci aj na takyto bezvyznamny portalik. Pocul som ze su vystraseny na smrt a robia co mozu aby zakryli svoj zlociny. Moj mily Autor ja ta sudit urcite nebudem, ale existuje 120% pravedpodobnost ze sa za svoje ciny BUDES spovedat. Uz teraz sa usmievam lebo viem ze to neukecas. A dostanes jednu vychovnu. Co ja viem tak to je na dlho potom sa z toho vyskrabat opat do nejakoho normalneho prostredia. :) Takze koniec civilizacie sa predsa len blizi. Koniec parazitov.

Mhhmmm # WeneGano43
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-08-13 17:07:30 c299d9f8
Putin vydrzi tak dlho , ako vydrzi vlada NWO. ....je len smiesny saso v rukach mocnych sveta , presne ako Obama a dalsie velke stado svetovych lidrov !!!
milan # MatoRica16
-
 50% ( 6 people voted )
+
2015-08-13 19:30:01 4f93dc59
To vážne je treba sa zapodievať otázkou "ako dlho Putin vydrží... " Sú sním nejaké problémy... je dobrý , alebo zlý ...vadí niekomu, či má " len " pochlebovačov...robí niekomu radosť alebo prináša strach.zlobu... a píšme si...On to má asi "politológmi" vysvetlené ..že budú písať mnohí o ňom ...hocičo... má to tak akurát v zohnutej paži...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-13 22:17:56 58d4289b
loading...
Staci sa pozriet kolko hviezdiciek ma pisatel a kazdy si svoj nazor urobi sam. Zbytocne citat. Demagogia sa strieda so zapadnou propagandou. Autor by sa kludne nemusel hanbit a mohol by prednies spravu o stave ekonomiky v usa. To su tiez podobne dristy ako tie co prave napisa.
laco # SabuWiwu53
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-08-13 22:51:42 5f66fc18
Ako dlho vydrží je mi prakticky jedno, ale v princípe podvedome cítim, nech je tam čo najdlhšie. Na pozícii prvého človeka svetovej veľmoci by prirodzene mal byť rozhodný líder, nie ako predošlé obézne pripité jelito, ktoré ani z lietadla nevystúpi keď treba a jediná akcia, na ktorú sa zmôže, je dať rozkaz vystreliť z tanku do vlastného parlamentu, až do vetra vyletia všetky tie kágebácke spisy. Ale varujem vás, neoboľševici, Rusko už nie Vladimír Lues Uľjanov a srandovný výstrel zo zhrdzavenej lode. Nezabudnite, že ruský medveď sem už poslal tanky i keď doba bola iná. Preto menej komunistického nadšenia a radšej rozum do hrsti...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-08-13 23:28:34 bc7b649f
Obezne pripite jelito si tentoraz zvolili na celo statu Cesi, Slovensko ma svojho mimona - uteceneckeho agitatora, a myslim, ze Rusi mohli dopadnut aj horsie, coho dokazom je historia ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-08-13 23:53:02 58d7436a
Problém súdruhov ako je autor je práve v tom, že sú súdruhovia a že oni sami sebe sú problémom, prešli prevýchovou boľševických genetických manipulátorov, čo sa na nich jasne odzrkadlilo. Stále musia plánovať životy druhých a regulovať správanie a vyklčovať odlišujúcich sa, zmenili ústredie, ale nie mentalitu a charakterové defekty.
Opozícia, frustrovaní zúfalci, večne nadávajúci, čo vedia najlepšie riadiť spoločnosť (ale ich vecné argumenty populisti nevedia pochopiť), ale sú priveľmi, aj motivačne naklonení tej istej strane, ktorá ovplyvňuje aj písačky súdruha autora, sú likvidovaní? Chýbajú ti bývalí boľševici, čo strategicky rodnú stranu opustili? Prečo by ich etatistická moc nesmela zlikvidovať? Dekapitovať? Ak niekto je ochotný uznať vládnu moc nad človekom, ako sa opovažuje tejto vláde prikazovať, čo už nesmie? Smelo do toho, verejné popravy v správnom čase a správnom počte sú skvelým zážitkom.
Čímže si nešpecifikovaná opozícia vyslúžila rešpekt. Čo ak by nedbali na tvoje rady? Alebo už sú zaškolení, zišiel si sa s nimi na rovnakom aktíve VUMLu, preto kladieš do nich toľko dôvery? Alebo je ti jedno, kto Putina nahradí? Preto, aby si predišiel sklamaniu, zapíš si informáciu, boľševici dostali knockout definitívne, tí sa už nezodvihnú, s nimi nepočítaj, iná vetva židoboľševizmu okolo Kasparova tiež mimo. Aj keď by Putina odstránili, prečo by mali posluhovať tebe? Dôjde iný Putin, pochopil si?
Aj údajná ruská lživá propaganda je vždy pravdivejšia ako výlevy zaplatených propagandistov, ktorým ukázali cieľ živelnej nenávisti a ktorí ani nemajú vôľu, ani povinnosť, ani nutnosť hľadať pravdu. Akúkoľvek udalosť, ak by sa ozaj odohrala aj mimo hlavy propagandistov, dokážu prekrútiť, využiť na propagandu, pretože ich cieľ je vždy iba rozdúchavanie nenávisti, ktorá získava odozvu iba u nevzdelancov, hlupákov, genetických zločincov, ľudského odpadu. Čím väčší psychopat, o to ráznejšie nenávidí Rusko, pritom ani nepozná dôvod nenávisti. Treba ich liečiť, písanie článkov ich diagnózu neutlmuje, ale stimuluje k narastaniu chorobného správania, až si človek oceňovaný hmotne za lži navykol, že je normálnym.
Ak by sa dialo v Rusku čokoľvek, aj ten najotupenejší v delíriu v Moskve vie o realite viac, ako zaplatený tupec v úkryte, ktorý sa k nej ani nemieni dopátrať. Hodnotíte život niekde, kde ani nežijete, čo môžete spoznať? Židoboľševické pijavice nenávideli Rusko, pokiaľ ním ešte bolo, pohrobkovia židoboľševikov nenávidia opäť, pretože by sa ním mohlo opäť stať.
Odliv mozgov–slobodná vôľa nie je odliv, ak sa niekto presťahuje, možno kvôli ponuke na zamestnanie, tak tým neukázal nenávisť voči nikomu, ani lásku voči nikomu, a už vôbec tebe nedal právo, aby si ho zahrnul do tvojej zvrátenej zášti, iba boľševická nákaza emigrantov takto primitívne častovala, aspoň si sám priznal súdruh, odkiaľ si vzišiel a od koho si sa učil. Prečo práve mozgy, prečo nie odliv krásy? Aj mafia sú intelektuáli?
Zeman, alebo Schwarzenberg, ani jeden nemohol mať zdravých voličov, pretože aj keď by hlasovali za jedného spomedzi nich z dôvodu nenávisti voči druhému, aj to je pokročilá choroba. Neutešuj sa havlista, tvoje gény sú takisto úpadkové, ináč by si nešíril nenávisť.
Ty píšeš o slobode? Si úplný šialenec. Sloboda je možnosť sa rozhodnúť pre tých, koho ty nenávidíš, uveriť pravde, ktorá ti nevyhovuje. Vnucuješ druhým svoju zaplatenú lož a nenávidíš ich, keď ju odhalili.
Kim Čong Un–výborne, ešte si zabudol na Irán a ISIL a všetkých ostatných teroristov, čo nenávidia americký spôsob života. Aj im Putin závidí.
Čímže si zaslúžili nepodstatné 3 osoby, že by sa stávali nepohodlnými pre niekoho a kvôli nepohodlnosti boli tým obviňovaným zlikvidované? Nepodsúvaj ukončenie zahnívania nímandov, ktoré sa uskutočnilo alebo pod falošnou vlajkou v réžii CIA, alebo pre mimopolitické príčiny, tým čo ich nenávidíš. Chceš sa vrátiť do časov, keď vy rozhnevaná, zúrivá židoboľševická lúza ste rozhodovali o rozsudkoch? Nemáš nijaký dôkaz.
Nebude pre Európu dobrá správa? Ty zrejme vieš, čo je pre Európu dobré, veď si písal, ako si vážiš slobodu, a teraz sa takisto strachuješ o celú Európu, aby sa slobodne nerozhodovala, lebo by sa mohla aj zmýliť, slobodné preferencie vynecháme, necháme všetko na teba, pošli telegram od tvojich kápov, čo je skvelé. Mňa môžeš úplne vynechať, ty boľševická guma, a buď rád, že som k tebe milostivý.
Korupcia je zabudovaná súčasť etatizmu, nedá sa jej vyhnúť, nedá sa spomaliť, síce v istých socialistických džamahírijách sa chvália, že jej úroveň je nízka, asi pre výdatné platové pomery, ktoré sú pre úradníkov postačujúce, ale systém prikazovania a dovoľovania bez požadovania všimného je prejavom absolútnej diktatúry, kde úradnícke krysy terorizujú občanov z radosti a nie sú ochotní zľaviť z prísnosti vymáhania „zákonov“. Čím vyššia korupcia, tým je aj vyššia individuálna schopnosť seba vnímania mimo kolektív a predpisy. Si chcel urážať, ako obvykle, a nevyšlo ti to, ty boľševický otrok.
Počúvaj súdruh, sankcie ste zaviedli vy súdruhovia z USA, EÚ a vašich spojeneckých pašalikov. Takže vy ho vyčerpávate, čo je predsa aj tvojim prianím a dajaké jablká nikoho nezaujímajú.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-14 03:01:40 b228b7ab
Gejza,

na poslednu otazku si nas pesimisticky klub dal odpoved.

O toto ide.Neetatisticky.

http://spravy.pr
avda.sk/svet/clanok/364514-velitel-praporu-moskva-
musi-horiet/


Melch,ak ti to este nikto nepovedal,tak americka sloboda"a americky sposob zivota" je vyhradne na dlh.Kedze si vnimavy,nebudem ti tu vypisovat,ako sa splacaju nesplatitelne dlhy.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-14 09:35:28 5f6695f9
FC, skôr než obsah článku, ktorý je z dlhej chvíle výpoveďou a prianím príslušníka jedného tábora, ma dobre pobavila fotomontáž ilustračného obrázka ako vyšitého z dobovej učebnice komunistickej agitky a pravidelnej boľševickej propagandistickej stravy z 50-tych rokov. Doplním text: "Potraviny zo západu NIE! Radšej knihu..."


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-14 10:20:33 d425402c
hm, Hufnágel, podpisujem sa pod tvoj príspevok Melchisedechovi, ktorý v podstate vystihuje táto jediná veta:
"Nie je nahodou sloboda jedneho jednotlivca obmedzujucou pre inych jednotlivcov...?"


presne tak, je...a to predovšetkým z dôvodu, že:
"Pre cloveka je tiez prirodzeny egoizmus... Rodi sa s nim... Pre cloveka nie je prirodzene "bozie slovo" – miluj blizneho svojho, ale skor miluj seba sameho..."


a práve preto ten príkaz. čisto teoreticky, ak by sme boli schopní ho všetci dodržiavať, potom by naozaj nebol potrebný štát, ani žiadny iný zákon. utópia, avšak jediná, ku ktorej by malo ľudstvo reálne smerovať.

som zvedavá na Melchiho odpoveď...aj keď tipujem, že žiadna nepríde.

lisa22 # HoxiDuna67
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-08-14 10:45:50 5f69ce4b
Jeho polularita sice částečně klesne následkem okázalého ničení potravin

jasne, keby hociktora krajina zistila taketo potraviny, ktorych povod nie je oznaceny a znamy, rad by som vedel, co s tym urobia, samozrejme propaganda ako vysita, hadam sa zabuda, co stvarali osvieteni kapitalisti pocas hospodarskej krizy, kedy ludia nemali co jest?

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-14 10:46:53 59ad961d
lisa22,

ides na to zo zlej strany.

Za toto ta admin asi nepochvali.Najprv vymazat, a potom sa ides podpisovat..?

Ja viem,niekomu to zapaluje pomalsie,ale az takyto pozapal..?

harry # PahoLenu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-08-14 11:21:28 5f6695f9
Mám dojem Harr, že tu svitať začalo niekomu inému ... Inak si neviem vysvetliť tie plusky aj z opozičného tábora. Samozrejme je to opäť podané tak, že teplú vodu vymyslel subjekt 3ab359f9 dňa 2015-08-14 v čase 06:54:46, a predtým panovala hlboká tma. No zezakríknime to, on totiž nepovedal, či je to iba púhe diagnostikovanie, alebo začiatok chápania zložitosti sveta. Ešte stále môže vyrukovať s návrhom konečného riešenia, ktoré raz a navždy urobí zo zemegule nudnú oázu pokoja.
FcKensie # HegaNojy80
-
 46% ( 3 people voted )
+
2015-08-14 12:31:00 59ad0cca
harry, so zapaľovaním máš asi skôr problém ty, keď si nepochopil, že tu nejde o nič iné ako o výmenu názorov. vieš, ja rovnako ako Boh "nehľadím na osobu" :) ak s nejakým názorom súhlasím, nemám problém to dať najavo, rovnako ako nemám problém dať najavo, ak nesúhlasím s niečím iným, konkrétne s nejakým správaním, a kľudne aj nahlásiť to adminovi. a vôbec ma nezaujíma, o koho ide.


lisa22 # HoxiDuna67
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-08-14 12:37:03 5f69ce4b
Ešte stále môže vyrukovať s návrhom konečného riešenia, ktoré raz a navždy urobí zo zemegule nudnú oázu pokoja.

tak riešenia dotyčného už poznáme. v každom prípade, s vyššie prezentovaným názorom v podstate do bodky súhlasím (s výnimkou niektorých implikácií :)) a teda pluska je aj odo mňa.
lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-14 12:45:08 5f69ce4b
"vieš, ja rovnako ako Boh"...:)))
kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-14 13:46:39 5cf504d8
VÝHODY PESTOVANIA UHORIEK NA DRÔTENEJ OPORE ! !
- ľahko sa ošetrujú
- ľahko sa zberajú
- lepšie odolávajú plesni uhorkovej
Môžem doporučiť každēmu.

PESTUJTE. UHORKY NA DRÔTENEJ. OPORE ! ! !


Garfield # VuqyWeqi18
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-08-14 14:41:29 42f95dc7
Ako vraví Putin: Rusky národ nikdy žiadnu vojnu nevyvolal,ale ked sa už nejakej vojny ruský národ zučastnil ,tak ešte žiadnu v historii neprehral....
kchazar # DiryCulu05
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-08-14 17:40:53 5b7f8b77
MC - podobne propagandisticke hlasky z cias komousou mozu vyvolat naozaj len usmev, kedze potraviny na zapade boli kvalitne a bol ich dostatok, kdezto v ZSSR boli po zlikvidovani hospodarstva nedostatkovym tovarom, ale ze Medvedev a Putin odmietli GMO shity dodavat do Ruska, to schvalujem. A na Slovensku by malo platit skor Potraviny z Polska nie, radsej knihu!
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-08-14 20:28:10 590fed30
Hufnagel ty kedy spis a pracujes? Co ma tu stinujes 24/7 ty looser? Daj si odpich, diskutujem s inymi, na tvoje kydy sa ani neoplati reagovat
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-14 21:18:58 58d7436a
"Jsou absolutně (ve většině) nekritičtí, zvyklí konzumovat ruskou lživou propagandu v jakékoli formě a navíc toho hodně vydrží."
K tomu by som len zareagoval, ze vacsina Cesko-Slovenskej populacie su zas zvyknuti konzumovat zapadnu lzivu propagandu v akejkolvek forme.
Ale to je jedno. Ten clanok je uplny blabol. Mozno mal autor nieco snupnute? :)

Dunco # BiqoXahu07
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-15 09:13:35 bc8d1e88
ta jej tetka berie na nu z pracaku davki preto ju zamestnava

kvak # FypuCopu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-15 09:14:58 c31c43a9
Jednu vec ale nechapem, preco tie potraviny nicia po tonach ... Tristvrt sveta hladuje - preco ich nerozdaju ako humanitarnu pomoc hladujucim .... Aj taketo excesy svedcia o tom, ze Putin nie je ziadny svatec - propagandu papkaju obidva "tabory"
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-15 09:39:51 58d7436a
Tak sa mila FC pozri do oblubeneho retazca z Nemecka zvany Lidl,co robi s potravinami poskodenymi, ci den po zaruke. Nedava ich chudobnym, ani do krajin tretieho sveta, ale priamo do kontajneru.
Propaganda proti Putinovi je neuveritelna, on totiz likviduje potraviny, kedy nevie zistit ich povod, ci vyrobcu a to iste sa deje vsade vo svete, ale na Putinovi to vsetkym prekaza.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-15 09:50:20 59ad961d

DC - keby len retazce a keby len Nemecke, v celej EU sa zbytocne vyhodi niekolko desiatok ton potravin rocne - vratane domacnosti. Argument ved to robia aj ini, preco nie Putin neobstoji - skor by mal vzniknut tlak, aby sa to nerobilo. Inak nieco pre teba:

Poslanci Komunistickej strany Ruskej federácie predložili dnes do Štátnej dumy návrh o konfiškácii embargovaných potravín a tovaru a ich distribúcii ľuďom v núdzi doma i v zahraničí.

Skonfiškovaný tovar by putoval zdarma nízkopríjmovým a sociálne znevýhodneným skupinám obyvateľstva, tým, ktorých postihli prírodné katastrofy a ďalšie mimoriadne udalosti, a jednotlivcom, ktorí sa ocitli v situácii, ktorá si vyžaduje materiálnu pomoc.

http://www.aktuality.sk/clanok/3019
11/komunistom-v-rusku-sa-nepaci-likvidacia-potravi
n-chcu-ich-rozdat-ludom/


LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-15 10:15:04 58d7436a
To nie je argumernt, to je demagogia, co satvaraju media.
Vsetci by urobili presne to iste sp otraviny, ak by nemali ako zistit povod, ci krajinu, odkial ich priviezli. To, ze sa to likviduje, nie je teda len Putinova akcia, robia to vsetci na celom svete, ze ukazuju len Rusov, o niecom svedci, teda minimalne o objektivnosti medii.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-15 10:19:15 59ad961d
mam len taku malicku poznamocku

kebi sa tie prebitocne potravini rozdavali zadarmo nízkopríjmovým a sociálne znevýhodneným skupinám obyvateľstva nebol bi to navrat k zidobolsevizmu a nehrozi komunizmus?

alebo nepodporila bi sa lenivost tichto skupin

a posledne neprilakao bi to do pracovitej europi dalsich lenivcov a migrantov = mobilnich za pracou

ci ze radsej len ziadne komunisticke fantazaie a potravini sup do pece s vikrikom
boh nam zehna a pomaha

kvak # KiduRule26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-15 10:58:35 c31c43a9
Žabiačik, tvoja deklarovaná malá poznámočka sa rozrástla do nečiateľného odstavca absolventa osobitnej školy.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-08-15 12:26:46 bc7b649f

"Vsetci by urobili presne to iste sp otraviny, ak by nemali ako zistit povod, ci krajinu, odkial ich priviezli. To, ze sa to likviduje, nie je teda len Putinova akcia, robia to vsetci na celom svete"


takze keby si niekde zomieral od hladu, jedine, co by ta zaujimalo by bol povod krajiny potraviny, co mas v ruke a keby si ho nezistil, tak by si ju zahodil do buse a radsej v pokoji chcipol - tvoja FUCk logic ...

LenkaB # LyroKomo25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-08-15 22:20:20 58d7436a
FC kedze neviem, co znamena FUCk logic, predpokladam, ze je to urcity druh modlenia, ktorym zakoncujes myslienku.
Lenze ty rozdelujes ludi na tych, co si mozu dat kvalitne potraviny a na tych, ktorych treba len nasytit.
Povedala si to svojou poslednou vetou.
Preco ty nejes potraviny bez urcenia povodu?
Preco nestojix pri kontajneri pri Lidli a nezbieras potraviny po zaruke? Alebo ich daj hladnym.
Hlad po celom svete nezmizne, ak hociktora krajina prestane likvidovat zavadne potraviny, lebo take podla legislativy su. Nuz mozme zmenit legislativu, ale lepsie by bolo zmenit myslenie. Aj tvoje.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-16 12:15:41 59ad961d
Nechcem vstupovat do debaty.

Len poznamenam,ze ja so svojou obmedzenou mentalnou vybavou som asi pochopil.

Pochopila aj ona...?

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-16 13:12:13 b229ed70
Presne, cim mila lizo ,mila lizo, rekni cim?
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-16 13:22:12 59ad961d
Gejza,

jak som Ti napisal minule,klub caka na Teba.:}}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-16 13:35:08 b229ed70

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

VIDEO: Tento pes byl zachráněn, a jeho reakce byla úžasná


											VIDEO: Tento pes byl zachráněn, a jeho reakce byla úžasná
Toto video ukazuje podivuhodné kvality lidí i zvířat. Často vidíme ve světě věci, které jsou dramatické, skličující a smutné, ale události jako tyto vás dostávají zpátky k vě...
Verejná mienka ako nástroj demokracie
Jak vyrobit kolečka pro ledové světy?
Prečo štrajk učiteľov nemôže uspieť

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1005 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage