Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Indovia investujú do Bitcoinu


Indovia investujú do Bitcoinu

Posledné dva týždne boli pre Bitcoin dôležité najmä v Indii. Avšak rovnako sa diskutovalo o budúcnosti bankového sektora v Taliansku. Správy rovnako prichádzali aj z Číny alebo Južnej Kórei či Dubaja.

Ako sme predpovedali v minulom článku, obchodovanie Bitcoinu v Indii vzrástlo. Vláda sa totiž rozhodla stiahnuť z obehu dve najpoužívanejšie bankovky. Zámerom vlády je "prečistiť" menu, keďže predpokladá, že v obehu je veľké množstvo falošných bankoviek. Tento krok samozrejme napomohol alternatíve ako je Bitcoin. Jeho cena sa aktuálne v Indii pohybuje okolo 900 dolárov, čo je o 16% vyššia cena ako inde vo svete. India tak môže slúžiť ako ďalší príklad, keď Bitcoin slúži ako alternatívne platidlo v prípade problémov národnej meny.

Objavili sa domnienky, že podobná situácia by mohla nastať aj v Taliansku. Avšak predpokladaný scenár sa skôr podobá situácii na Cypre z roku 2013. Vtedy vďaka problémom miestnych bánk a tzv. bail-in narástlo obchodovanie Bitcoinu desaťnásobne. Predmetom úvah o problémoch v Taliansku, je banka Monte dei Paschi di Siena, ktorá v júli neprešla záťažovými testami. Problémom je pre ňu nedostatočný vlastný kapitál. V súčasnosti sa to snaží vyriešiť emitovaním akcií v celkovej hodnote 5 miliárd eur. Otázne je, či sa jej tento krok podarí, ak nie, tak nastanú radikálnejšie kroky. A tu sa predpokladá, že by to bolo vodou na mlyn Bitcoinu, podobne ako na spomínanom Cypre. Rovnako bude zaujímavé, ako dopadne decembrové referendum, ktorého predmetom je hlasovanie o niekoľkých zmenách v rámci ústavy. Najpodstatnejším bodom bude posilnenie vlády na úkor regiónov a oslabenie senátorov, kde v súčasnosti je senát rovnocenný s poslaneckou snemovňou. Výsledky ukážu postoj ľudí voči svojim zástupcom. Po skúsenostiach s Brexitom a Trumpom to môže dopadnúť rovnako prekvapivo. Avšak čo bude prekvapivé pre finančné trhy, bude pozitívne pre Bitcoin.

A naspäť do Ázie. Paradoxne, čínsky plánovači z centrálnej banky smerujú k využitiu krypto-systémov. Banka zverejnila ponuky práce, kde hľadá šiestich odborníkov z oblasti FinTech a Blockchainu. Teda tzv. účtovnej knihy. Technológie, ktorá stojí za Bitcoinom a ostatnými krypto-menami. Čínska centrálna banka a vláda už skôr vyjadrila záujem mať digitálnu menu. Keďže jej prostredníctvom by dokázala udržovať úplnú kontrolu nad systémom. Nad tým či sa jej to podarí, je zatiaľ len veľký otáznik. Každopádne to môže slúžiť ako zaujímavý paradox, keď už sa aj socialistická vláda zaujíma o kryptomeny. Ako protipól pôsobí Singapur, krajina s jedným z najlepších podnikateľských prostredí. Miestna centrálna banka ohlásila partnerstvo s konzorciom R3, čo je konzorcium viac ako 60 bánk skúmajúcich Blockchain. Cieľom je čo najviac využiť výhody Blockchainu. Teda nízke náklady, transparentnosť a bezpečnosť. O týchto a ďalších vlastnostiach sme písali prednedávnom aj v štúdii o krypto-systémoch.

Opačným smerom sa vydala Južná Kórea, ktorá chce regulovať digitálne meny. Komisia pre finančné služby sa tak rozhodla vzhľadom ku rastúcej popularite Bitcoinu v krajine. Priemerne rastú transakcie 6% mesačne v porovnaní s minulým rokom. A celkovo sa od januára 2015 zobchodovalo 1,3 miliardy dolárov. Avšak treba poznamenať, že to nebude typ regulácie, ktorý by ohrozoval používanie Bitcoinu. Bude to pravdepodobne regulácia, ktorá sa nedávno zavádzala aj v Japonsku. V podobe požiadaviek, aby burzy boli licencované a dodržiavali pravidlá na ochranu spotrebiteľa. Podobným smerom by sa chceli vybrať aj úradníci v Dubaji. Treba upozorniť, že to nemusí mať nevyhnutne negatívny dopad. Pretože regulovanie tohto typu zlepší povesť Bitcoinu medzi obyvateľmi.Author: Martin Lindak # KygeHesy45
Ázia2016-12-0712
-
 50% ( 0 people voted )
+
Bitcoin je trójsky kôň, ktorý bude ochočený bankami, vitajte v bezhotovostnej spoločnosti, cieľom tejto spoločnosti je úplná strata slobody a súkromia, potom stačí zaviesť majetkové dane a drvivá väčšina hoviatok príde aj o to posledné, čo ešte má, ale chruňovia, ak ešte budú na svete, budú tlieskať a radovať sa, však Klopi-tkár?!
S-L-F # BakiKuve75
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-12-07 17:36:28 55edea96
Fiíj ha ---S-L-F75.. to ste nás prekvapil...toľko " múdrostnej " irónie pokope.. Ale nás by zaujímalo čo Vás PRINÚTILO "aktivovať" takéto "vyznania" ako sú .."hoviatka...chruňovia..." ,je to obdivuhodné...len ták z ničoho nič ...ale ak je to z Vašej hlavy , tak klobúk dole...nad tým treba dlĺĺho... oné izé...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-09 07:54:32 58d4289b
Peniaze. Áno je to "kategória historická". Boli vymyslené ľuďmi , dosiahli/dosahujú/ svoje optimum a zaniknú tak či tak. Vymyslí sa čosi iné. Pokiaľ predstavujú istý " hodnotový ekvivalent" , tak to nemusia byť peniaze ako také..Ich koncentrácia, akumulácia /v úzkom okruhu jedincov/ dosahuje taký stupeň /úroveň/ , že dochádza k nežiadúcej MANIPULOVATEĽNOSTI / bezbrehé tlačenie, krytie, úročenie.../ a vždy na úkor ostatných. Neexistuje aby človiečik ktorý má "privilégia " v zdroji informácií, je aktérom politicko-vojenským...aaa.,.nemá iné ciele len ďalšiu koncentráciu ...to nie je o šikovnosti, osobných kvalitách .. intelektuálnych . Ak sa nevylúči súčasný manipulačný proces s existujúcim stavom financií , tak ich náhrada --nový stav.. bude nadobúdať dynamiku, s vylúčením negatív ktoré doteraz umožňujú.Samozrejme , nové riešenia prinesú nové problémy.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-09 16:05:35 58d4289b
"Ak sa nevylúči súčasný manipulačný proces s existujúcim stavom financií , tak ich náhrada --nový stav.. bude nadobúdať dynamiku, s vylúčením negatív ktoré doteraz umožňujú."


Protirečenie, ktoré sa vyvracia v rámci logiky samo. Ak ten niekto naakumuluje tzv. ľudský výmysel, naakumuluje tiež zdroje nevyhnutné pre život, skrz ten ľudský výmysel. Kto bude potom určovať to vaše "čosi iné"??? Skupina tých istých ľudí, preto je v skutku úsmevné, ako je niekto schopný v jednej vete takto odporovať sám sebe a svojim predošlým konštatovaniam. Jedna otázka, Klopi. Ako fungujú úroky, akým spôsobom a kým sú dnes zneužívané???
aha # JygyQule74
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-12 10:51:40 55edea4f
Už tu to bolo viac krát ...aha74..rozoberané.../autor...čo mení "nicky "...tuším Gejza...to je jeho parketa ..tú akumuláciu a rozpor medzi spoločenským charakterom práce a súkromným privlastňovaním .."do nekonečna" to vysvetľuje aj menej chápavým..../ Ak toto pochopíte tak otázky fungovania, podvodu a zneužívania úrokov či peňazí samotných je už len dôsledok /malina.../. Skúste ale sa zamyslieť nad extrémami ako sú: všetký peniaze na svete ,keby bola v jedných rukách, a druhý extrém : peniaze by boli použité a užívané všetkými ľuďmi..../ináč to je školský príklad ...z minulosti ../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 07:27:05 58d4289b
Ešte raz otázka a keďže nie ste schopný odpovedať, pokojne sa poraďte... Ako fungujú úroky, akým spôsobom a kým sú dnes zneužívané???


"Skúste ale sa zamyslieť nad extrémami ako sú: všetký peniaze na svete ,keby bola v jedných rukách, a druhý extrém : peniaze by boli použité a užívané všetkými ľuďmi..../ináč to je školský príklad ...z minulosti ../"


Zjavne je to školský prípad z vašich socialistických čias a vašej indoktrinácie v mene "spravodlivého" prerozdeľovanie. Akonáhle určuje centrálny orgán prerozdeľovanie práce, kto a koľko peňazí si užíva, prerozdeľovanie zdrojov, meny, potom ste sa ocitli v začarovanom kruhu centrálneho riadenia, kde niekoľko jednotlivcov rozhoduje o možnostiach a prostriedkoch z ktorých budú žiť všetci, doteraz každé centrálne riadenie skolabovalo a dospelo sa len k rovnosti v chudobe. Príkladov je nespočetné množstvo, tým posledným je Venezuela, najčerstvejším je zákaz hotovosti v Indii, jeho následky sú jedným slovom katastrofa a najviac dopadli na strednú triedu a následne na tých najchudobnejších, pretože stredná trieda v podnikaní nemá z čoho platiť svojich zamestnancov, pretože 85% hotovosti bolo zakázaných a tieto opatrenia dopadli práve na nich a ich zamestnancov, čím sa odštartovalo radikálne zvýšenie platobnej neschopnosti a nezamestnanosti. Tu vám zároveň pomôžem, skúste sa v nadväznosti na vyššie uvedené zamyslieť, ako by toto mohlo súvisieť s deficitom štátu(míňanie na štátnych úradníkov, politické zneužívanie zdanených peňazí, prerozdeľovanie-korupcia, platy v štátnej správe, dôchodky, sociálne dávky, verejné zákazky a pod.) a vašim dôchodkom, percentuálnou daňovou záťažou všetkých pracujúcich a podnikateľov a následne si to dajte do súvislosti s úrokovou mierou na štátnych dlhopisoch, pretože doteraz ste zjavne nepochopili ani základný zmysel mojej otázky.
"Ak toto pochopíte tak otázky fungovania, podvodu a zneužívania úrokov či peňazí samotných je už len dôsledok /malina.../."


Presne tak, Klopi, už len to pochopte, pretože zatiaľ táto "malina" je pre vás španielska dedina.


aha # JygyQule74
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 09:57:34 55edea2e
loading...
Ach prostota ..mladostná,,...aha74... ..".Akonáhle určuje centrálny orgán...." To kto o tom tvrdí...tak vehementne.....že si na tom postavíte taký FUNDAMENT..na závery , ktoré sú Vami neznalostne deklarované. Ste si čosi asi povedal /toto sa všeobecne tvrdí napr. o socializme/...potom ste to nafúkol ..aj " do Venezuelskej " podoby..čosi zamrmlal ..o podnikaní , štátom riadenými funkciami ...a nakoniec osobné invektíva...Je to určite inde, ďalej ako Vami "spriadané" jednoduchosti ..Ale je chválihodné že sa o čosi .. pokúšate...Je jasné ,že " radšej guľáš jete ako by ste ho varil " je tam množstvo indigrencií...Lebo..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 12:23:20 58d4289b
Aby ste ..aha74..pochopili ..."centrálny orgán" ..Vami vymyslený... Na severe Európy ./.bol som tam/ velikánska fabrika ..a pred vstupom nadpisy : ..predlženie dovolenky...stravná jednotka hradená.. cestovné za žetóny...zvýšenie platov...rekondičné pobyty zdarma.. aaa zamestnaci svojím výberom stanovili /ID--kartou/ aká alternatíva pri prosperite fabriky bude platiť..samozrejme aj "draf" pri poklese..a i kráľa tam majú, i parlament.. i životnú...i zimu... Baťa mal tiež niektoré "interesantnosti " ..a sranda že to bolo vymyslené u nás kedysi v 17 storočí...ešte aj židovské "kibuci" uplatňujú dnes isté prvky ..." akumulácie " ...žiadúcej..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 13:09:44 58d4289b
Ďalší guľáš v ktorom máte množstvo balastu(ingrediencii), no ani zmienku k úrokom a ich fungovaniu, pričom vy sám ich používate ako váš argument k menám, predčili ste moje očakávania. Ak nieste schopný vysvetliť fungovanie mien a úrokov, prečo ich používate pri svojej akože argumentácii? Takže, pane, až budete vy sám rozumieť vlastným termínom a ich fungovaniu v rámci diskusie, potom budete spôsobilý na vecnú diskusiu, dovtedy si so svojím troll-kovaním vystačíte zjavne aj sám.
aha # JygyQule74
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 15:10:48 55edea2e
Tu vzniká problém...aha74.. Vy chcete vedieť čosi o úrokoch, spôsobe ich fungovania a následne zneužívania.. Ja zase som v diléme či tomu rozumiete, či ste kompetentný vôbec chápať..isté súvislosti ---alebo sa len tááák trochu poučiť...a získať čosi ...do hlavy.. A poznamenávam VY ste začal s invektívami.... a to Vás VRHÁ /hádže/ do vreca s ...k....tak trochu k "pilináčom"...chápete..prečo ---k tým úrokom idem tak zďaleka..../ a tie... grediencie .. či indipindi...ach--pst pst.../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 17:07:21 58d4289b
Ale pre poriadok na obohatenie mysle---Úrok je určite odmena pre majiteľa peňazí / kapitalizovateľných/ za to že niekomu ktorý tie peniaze nemá ,ich požičal. /No nemusia to byť len peniaze ..../ No neviem či sa to dá jednoduchšie---pochopil ste to .. aha 74... /otáznik../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 17:20:40 58d4289b
A iný stupeň..pre aha74.. / nejaký mlaďasi tomu hovoria -- level-- / Reč je o úrokoch ...junge...teda medzi investíciami a infláciou je istá väzba... , úrokovanie samotné má istý cieľ... a predposledná vec je smerovanie peňazí-investícíí... a tam je ten pes.....ak je mier funguje ...ak je vojna fuguje lepšie... ak je nič nefunguje nič / samozrejme vojna ...aj mysle existuje/
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 17:59:18 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Bude Izrael první bezhotovostní společností?							
				Bude Izrael první bezhotovostní společností?
Izrael nedávno oznámil, že jako součást iniciativy Benjamina Netanyahu, že začne s útlumem hotovostních operací, aby „omezil aktivity černého trhu.“ Vláda tento týden jednohlasn...
Slovenská eko-kapsle
Nacionální socialismus a komunismus (1/4)
Kdy doženeme Německo

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.034 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo