Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

IMIGRANTI VYHROŽUJÍ EU: OTEVŘETE NEBO ZEMŘETE!


IMIGRANTI VYHROŽUJÍ EU: OTEVŘETE NEBO ZEMŘETE!

Sympatičti lidé, co utíkají pryč z války, si občas přinesou sebou i zajímavé plakátky. Jeden takový zajímavý portrét vyrobili na makedonsko řecké hranici. Prý je tam pustíme nebo zemřeme. Vcelku sympatický nápis.

Otevřete, nebo zemřete. Zajímavý argument od lidí, co údajně utíkají z války. Chápal bych nápis jen otevřete, že prosí, at jim pomůžeme. Ale proč ten dodatek, nebo zemřete? Co tím autor chtěl říct. Proč nám takto vyhrožuje. Opravdu jsou tito lidé hodni žití v Evropě? Opravdu si zaslouží naši pomoc?

Dokáže si někdo, kdokoliv z nás představit, že utíkáme do jiné, cizí země, chvilku musíme počkat na hranicích, a mezitím si připravíme nápis, co si připravili mladíčci na fotce. Mimo jiné, na této fotce žádné rodiny s dětmi nevidím. Ty vlastně vidím jen v reportážích našich médií.

Najde se zde někdo, kdo by tyto lidi, vyhrožující nám smrtí, chtěl za sousedy? Pane Sobotka, Dientsbiere, Šabatová, prosím, vezměte si je domů. Když jim dáte malý pokojíček, zemřete, když jim dáte malou televizi, zemřete, když jim dáte špatné jídlo, zemřete, když jim dáte starší auto, zemřete, když budete chodit do kostela, zemřete, když jim dáte malé kapesné, zemřete. Opravdu je zde v Evropě chcete?

Uprchlík, opravdový člověk co utekl z války, by toto nikdy nenapsal. Ekonomický migrant, jdoucí do Evropy s Alláhem v srdci a jasným cílem nás zničit, ale toto napíše. Je na čase, opravdu důkladně, ale velmi důkladně, zavřít hranice.Author: Tomas Bubenik britainfirstorg # QetyKico95
Európa2015-12-147
-
 75%  ( 14 people voted )
+
Kde sú jezídi, kde sú? Tým by som pomohol. Majú veľmi zaujímavé náboženstvo.Tým by som pomohol. Ich deti zaživa pochovali, ženy predali, znásilnili, vyrezali im orgány a tie ktoré odmietli pohlavný styk zaživa upálili a mužov pozabíjali. Tým by sme mali pomôcť. Teraz máme šancu odčiniť hriech ČeskoSlovenska počas II. svetovej vojny, keď naši vodcovia pustili do gatí a pomáhali vyvražďovať židov. Ja by som tých jezídov, pustil a pomohol im aj kresťanom, avšak museli by súhlasiť, že kvôli preventívnym opatreniam, žiaľ budú musieť byť ich slobody okliešťené a budú monitorovaní. Myslím si, že jezídom by sme mali určite pomôcť. To čo im urobili je proti Bohu. A nechápem Izreal, ako sa na toto celé môže len tak dívať. Vyvolení národ Boha a ten iba čuší? Ja sa nečudujem tomu, čoho sú ľudia schopní, človek vie byť zver, keď ho zfanatizujú, to je známy fakt v celom vesmíre. Ale to ako sa správa EU voči DAESH to je trestuhodné. Merkelová posiela pár stoviek mužov "z nemeckej armády", keď som ich videl v správach nastupovať do lietadla, videl som v ich očiach strach. Mali by sme tam poslať aspoň 50 000 vojakov a ukončiť DAESH, každý kto sa podiela na likvidácii jezídov, ten budúcnosť na tejto planéte NEMÁ! Každý kto odoprie a poruší základné ľudské práva nech aj jemu sú tieto práva odňaté. Takto sa barbarsky chovať a to ešte k tomu, v kolíske zrodu nášho rodu sapiens, tak toto bude mať následky - BOH je skupina mimozemských entít, ktorí toto tu monitorujú a fakt by som nechcel byť na mieste tých, ktorí toto zosnovali s DAESH zašli ste priďaleko.

Daniel # QojaLaca43
-
 62%  ( 3 people voted )
+
2015-12-14 21:29:50 5a407dbb
Malá otázočka, Daniel, : sú v menšine keď nebojujú doma za svoje územia, domovy a slobodu?
Najskôr nech tí Jezídi a všetci udajne utekajúci pred vojnou prejavia aspoň trochu snahy brániť sa a potom sa môžme baviť o pomoci ale toto čo sa deje dnes je totálny rozklad eurokultúry a "mierová" genocída na národoch EU. Nestačí, že nás Brusel diriguje, to máme ešte dotovať nejakých pseudoutečencov?
A pokiaľ máš problém s nejakým bohom a jeho skupinou mimozemských etník, ktorí to tu monitorujú, tak to je tvoj problém, nešír demagógiu a v tomto prípade aj strach z boha. Ak by bol a chcel by aby ľudstvo nečinilo to čo činí, už dávno by vo svojej všemocnosti spravil poriadky v okamihu, takže?

bohjeblud # SekyFuso09
-
 50%  ( 2 people voted )
+
2015-12-15 09:14:04 d5b5840c
Daniel skus tomu vasemu bohovi ci entitam povedat aby uz konecne len nemonitorovali ale nieco spravili :) Lebo zatial nikdy nic nespravili a cele ludstvo naletelo posahanemu pisalkovi brutalnej literatury ciernej knihy. Ako moze niekto naivne verit v nieco co niekto iny napise ? Ved dnes uz nikto neveri nikomu ale rozpravke z pred 2000 rokov uveria :))
A ku tomu clanku mam skor pocit ze ty kozojebovia chceli napisat ze bud nas pustite alebo umrieme.

MM # SidaSafa91
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-12-15 10:14:00 d94b4912
MM, takto, nech si veria v čo chcú ale nech to nepretláčajú do verejnosti ako jediné správne videnie sveta.
Včera som sa tak rozčúlil na debate v TA3, kde bol Jozef Mikloško /kresťanský zadubenec/ a Martin Chren. No čo ten trkvas trepal za sprostosti ohľadne interrupcií, umelého oplodnenia a pod., tak to bolo hodné cirkevného sudcu v stredoveku pri upaľovaní bosoriek! A 19 poslanci takéto návrhy na trestné stíhania za takéto počiny slobodného rozhodnutia to podpísali a chceli presadiť do zákona. Veď to už kde sme? Ak bude KDH niekedy pri moci, tak sa máme na čo tešiť, veď tí sú schopní zmeniť Ústavu SR a založiť tu čisto kresťanský štát. Veď aj tú debilnú zmluvu nevypovedateľnú s Vatikánom presadili!!!
KDH nech lezie do kostolov a nie do politiky len tragédiou je, že veľa ľudí ich volí, najmä nstarí, lebo pán farár tak povedali v kostelíčku a čo povedia farár to misí byť svätô, kua, kua!!!

bohjeblud # SekyFuso09
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-12-15 15:47:31 d5b58ac2
Chlape uz si videl nevypovedatelnu zmluvu ? To zas len ovce presvedcili ze taka existuje. Ked im dnes oznamime ze sme ju vypovedali tak nam mozu do zadku fukat. Alebo zeby si vatikan do nej dal rovno sankcie ? Ako jezisovu zlovolu ? Zatratenie naroda alebo rovno vyhubenie ? :) Ta mozno tam dali ako odskodne to co im je najblizsie - € $ alebo zlato :))
MM # SidaSafa91
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-12-16 13:29:15 d94b4912
Nuž, tebe môže do zadku fúkať celý svet, .... žeby homík,
bohjeblud # SekyFuso09
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-12-17 12:09:25 d5b58648
loading...
Kdesi tu po internete .."behá" ..istý obraz z názvom tuším ..:"Kozáci píšu list " Tureckému ..."ali pašovi" .aj s komentárom.Nevie to niekto tu .. zavesiť ..aby sa nikto nebál...oné izé..
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-12-17 12:23:43 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

HOVORY S BOHEM


HOVORY S BOHEM
Brzy prožijete něco neobyčejného. Budete hovořit s Bohem. Ano, ano. Vím... je to nemožné. Pravděpodobně si myslíte (nebo vás to učili), že to není možné. Člověk může hovořit k ...
Spontánny poriadok
"You wouldn't download a car," they say. But I would if I could. And what about a gun?
TO, CO SE STALO V DETROITU, SE DĚJE PO CELÝCH USA - Socializmus v USA

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.023 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo