Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ficoland? Gašparkovo? Bananistan? Od 17.11.2013 - opäť Slovensko


Ficoland? Gašparkovo? Bananistan? Od 17.11.2013 - opäť Slovensko

Keď LenOn plakal pred kamerami s pesničkou na perách - S pánom Bohom idem od Vás - nevedel som či sa mám smiať, alebo plakať. Zostal vo mne taký vzláštny pocit, že sa už nikdy nedozviem pravdu o tom odkiaľ majiteľ corzičky zobral milióny na penzión Elektra a ani to, kto zavraždil Roberta Remiáša, či kto uniesol Kováča ml.. LenOn stihol udeliť nepriestreľné amnestie a bolo po paráde. Odišiel do zaslúžileho odpočinku a nikomu nechýba. Čo mi však chýba je tá pravda, ktorú sa nikdy nedozviem. A potrebujem ju vôbec vediet? Potrebujeme ju vôbec vedieť.

Keď skrachovalo BMG invest mal som v ten deň tiež taký zvlástny pocit, že kam sa vyparili tie peniaze a kto si to odskače. Odskákali si to ludia. Čo už. Chamtivosť nepozná hranice a je úplne jedno kto bol chamtivý, či majitelia BMG investu alebo naivní Slováci, ktorí svoje ťažko zarobené peniaze napchali do deravého koša.

Keď Dzurinda dobicykloval a na Slovensku mali sľúbené dvojnásobné platy leda tak poslanci a prezident, tiež som mal divný pocit, že nie nadarmo sa hovorí - Sýty hladnému neverí. Až neskôr sa prišlo nato, že kým si Slovaci uťahovali opasky, Dzurinda s Miklošom šafárili a kupčili s oligarchami a pchali do vlastných vrecák milióny eur a zabezpečovali svoje rodiny a straníckych kamarátov na 3 až 4 generácie dopredu.

Keď prepukla Kauza Gorila, tiež som mal taký divný pocit, že toto bude jedno nechutné divadlo na sprostých Slovákov aby sa mali o čom v krčme pri pive baviť a prestali si všímať ako ich systém ešte viacej ťahá ku dnu, ako im berie aj to posledné a ako si z nich robí otrokov, ktorí budú celý život žiť z ruky do huby.

Píše sa október 2013. Podľa posledného prieskumu žije vyše 700 000 Slovákov na hranici chudoby. LenOn si hovie v Elektre. Dzurinda s Mikošom si prdia ticho do poslaneckých stoličiek a 83 súdruhov rozhoduje o našej budúcnosti obnáňajúc sa mandátom, ktorý získali v posledných najpodvodnejších voľbách a robia si prostopašne a arogantne čo chcú a ako chcú.

Čo sa ale v skutočnosti deje tam dole pod hradným kopcom? Čo sa deje tam medzi pospolitým ľudom?

Štrajk zdravotníkov = schálené zvýšenie platov, ktoré bolo vraj protiústavné - a čo robí Slovač - ČUŠÍ

Protesty Gorila I,II,III = 30.000 ľudí v uliciach, zima, vodné delá, rozbité hlavy, zlynčovaní demonštranti - a čo robí Slovač - ČUŠÍ

Occupy GP = viac ako štyri mesiace okupácie Generálnej prokuratúry - vraj máme právo na štrajk, výsmech pána Trnku, pár článkov v médiách - a čo robí Slovač - ČUŠÍ

Protest zdravotníkov II. = hopky hopky pred NR SR, čierne tričká výsledok žiaden - a čo robí Slovač - ČUŠÍ

Pán Lipšic, ktorý nechal deň pred voľbami 9.3.2012 zlynčovať protestujúcich pred NR SR zakladá Novú väčšinu. Toto sa neoplatí ani komentovať. Lebo by ma hneď navštívili chlapci z SiS - a čo robí Slovač - ČUŠÍ

Protest učiteľov = viac ako 86 percent zatvorených škôl a školských zariadení - nie sú peniaze, treba šetriť schodok musí byť pod tri percentá - a čo robí Slovač - ČUŠÍ

Organizátor protestov Gorila P.Pčolinský sa vyplakal novinárom. Vraj bude asi jediný obvinený v kauze Gorila. Pán Gašpar ho totiž obvinil z ohovárania. Výsledok? Fraška a nechutné divadlo. A Peter Pčolinký je kde? V novej strane NOVA. A čo robí Slovač? Nič.

A načo aj veď my sme národ Bohabojný, ani muche neublížime. Muche veru nie a načo aj.

Mám písať ďalej? Mám písať o tom, že vo Ficovlande je všetko možné. Mám písať o tom, že Gašparko môže byť dôstojným prezidentom len v Gašparkove. Mám písať o tom, že Slovač má presne to čo si zaslúži. Mám písať o tom, že kým si konečne Slovač neotvorí hubu, že nikdy lepšie nebude? Mám písať o tom, že ísť hopkať na námestie nemá zmysel lebo sa k..rva ozaj nič nezmení.

 MÁM PÍSAŤ O TOM, ŽE KÝM MINIMÁLNE TÝCH 700 000 tisíc NEPOJDE A NEOBSADÍ PARLAMENT MINIMALNE NA CELÝ TÝĎEŇ, ŽE KEĎ ĽUDIA NEPOCHOPIA, ŽE JEDINOU MOŽNOU CESTOU JE GENERÁLNÝ ŠTRAJK VŠETKYCH ODVETVÍ, ŽE DO TEJ DOBY BUDE VŠETKO TAK AKO BOLO?

Ak ozaj chceme niečo zmeniť, tak prestaňme fňukať. Ak chceme niečo zmeniť, tak treba zodvihnúť svoje rite vstať od piva a poldecákov od TV z pohodlných sedačiek a obývačiek a ísť na plnú hubu povedať to čo si ozaj myslíte. Ale nie doma! Choďte to povedať tým, ktorí to konečne potrebujú počuť a pekne nahlas.


A potom nebudeme potrebovať žiadne ľudové tribunály, žiadne šibenice, nebude koho súdiť lebo mám pocit, že ak sa národ zobudí, po tých čo nám tu klamali 24 rokov nezostane ani len SMRAD !!!!Author: Milan # NofoCapo63
Slovensko2013-11-0226
-
 71% ( 25 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


cipisek # QysoGivo79
-
 36% ( 4 people voted )
+
2013-11-02 18:25:56 d4255006
LenOn ti ublížil? Lebo má elektru a ty zadĺženú garzónku? Veľmi smutné, tak musíš svoje nešťastie verejne prezentovať a obťažovať ľudí? To si až taký dôsledný exhibicionista? Závisťou sa nevyrieší nič.
Tie nepodstatnosti o Remiášovi a únos boli doménou KDH, to bola ich politická agenda, žiadna pravda, len chceli získať vo svoj prospech voličov, tak štvali proti Mečiarovi. Antichristi z KDH chceli vyhrotiť ľudí proti Mečiarovi, že vraždí, unáša. Patríš k nim?
Ty si naozaj sledoval rozlúčku?
Prečo si myslíš, že Mečiar musel kradnúť, ale zároveň veríš, že vkladatelia vložili ťažko zarobené peniaze. Ty si ich preveroval, alebo nie sú v politike, tak malých zlodejov si nevšímaš?
Čo má byť, že žijú na hranici chudoby? Tak im prispej. Očakávaš, že ak aj sú chudobní, tak ich bieda trápi? To by boli veľmi jednoduchí „ľudia“, že by sa sústredili na takú drobnosť. Sú spokojní aj keď chudobní, nehovor v mene druhých, nezachraňuj ich bez dovolenia, neburcuj ich do revolúcie.
Ty smerákov nazývaš súdruhmi, čo si potom ty, supersúdruh?
Štát nemá peniaze, preto je nutné šetriť, ak to zdravotníkom, učiteľom nedochádza, tak z dôvodu vysokej mienky o sebe. Nech si nájdu iné zamestnanie, lebo ich zamestnávateľ je zadĺžený, aj neschopný. Dokedy budú znášať nenásytnosť štátnych zamestnancov platitelia daní?
Neurážaj ľudí kvôli tomu, že ich záujmy, radosti sú diametrálne odlišné od tvojich, nikto nie je povinný vyplakávať kvôli zdravotníkom, gorile, vy ste tam boli, vaša starosť, kedy si ty pomohol tým, ktorých teraz káraš, len potrebuješ využiť ich nedostatok peňazí, prípadne hnev. Presťahuj sa do Grécka, tam iste nájdeš viac pouličných revolucionárov, skôr to svedčí viac o tebe, že tupíš druhých, lebo sú pokojní, mierni, krotkí, nejdú hulákať kvôli blbostiam na námestia.
Vláda nemá ako čo vyriešiť, dokonca jej nemáme dovoliť čokoľvek riešiť.
Máš pravdu v jedinom, že nespokojenci tárajú doma, alebo sa plazia v krčme, kde sa týrajú vo frustrácii a nerozbehnú sa to hlásať verejne, ale uvedom si, že takých nie je tak či tak veľa. Mnohí sú spokojní aj s málom, ak by chceli viac, tak sa nespoliehajú na vládu. Makajú na sebe, opravujú, pracujú v záhrade, čo je dôležitejšie ako pobehovanie na uliciach.
Ľudia nie sú stroje, takže chudoba neznamená zúžitkovanie ich smerom ku komunizmu. Mnohí sú chudobní vlastnou vinou, alebo aj vlastným rozhodnutím sa byť radšej spokojnými.

holoholo # JebiDove81
-
 44% ( 26 people voted )
+
2013-11-02 19:04:23 b228a359
Veľmi trefný je záver článku - Slnečné okuliare až - 50%. Aj keď skôr by tam patrilo "ružové okuliare". Tie ružové okuliare pre tých, ktorí uvažujú o akejsi zmene. Rozsiahli výpočet čo sa stalo za 23 rokov je pekný, ale je nanič. Skrátka konštatovanie. A to snívanie o generálnom štrajku... To, ako kto by ho mal organizovať, študenti, umelci, odborári alebo nebodaj niektorá politická strana? Alebo, že by už taký mesiáš tu bol? Tých 700 tisíc na hranici chudoby, je totiž tých 700 tisíc, ktorí ešte pracujú za otrockú mzdu, aby prežili do ďalšej výplaty a nezomreli od hladu, a ak by prerušili otročinu čo len na 30 minút, tak sú na úrade práce, pretože zahraničný investor by okamžite nahlásil hromadné prepúšťanie a bolo by po štrajku. Oháňanie sa nejakým ústavným článkom na odpor je snívanie o snehu v lete. Akýkoľvek prvotný odpor musí byť anonymný, ale musí byť citeľný a v súlade s právom aby vodné delá, provokatéri a represívne zložky nemali proti komu zasiahnuť, ale aby však samé cítili tú hrozbu vlny, ktorá by ich mohla zmietnuť z ich piedestálu...
Regency # KyjiHibo22
-
 65% ( 7 people voted )
+
2013-11-02 19:09:05 c35b6f3c
V tomto narode je silne zakoreneny nejaky vnutorny strach zo spocenskej zmeny ...strach z nejakej osobnej NEISTOTY co bude a ako to dopadne nikto nechce sam nic prilis riskovat a ked tak kazdy caka na toho druheho co urobi.Ludia nemaju v sebe taku zdravu nebojacnu iniciativu v ceste k zmenam ( cest vynimkam 10-15 % obyvatelstva ),syndrom ovcej stadovitosti.Ale ak chceme hladat priciny dnesnej apatie asi je to geneticke nasi predkovia boli historicky vzdy pod natlakom ,vnutorne sme si generaciami vybudovali podvedomy strach z vladarov a panovnikov.Ale ten strach je umely nie je realny,nas duch je bytostne VYSSI ako strach.My musime zmenit myslenie a to je bohuzial dlhodoba terapia.

lower # PovuRade13
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-11-02 19:13:13 c6a1cb5d
{a a a potom čo. dostanu sa tam dalsi este horsie gorily a budeme tam kde sme,,v rici.} Presne takéto zmýšľanie udržuje lúzu pri moci a presne toto tá lúza potrebuje. Moja odpoveď na tvoju otázku znie: Keď prídu horší, budú horšie potrestaní za svoje zločiny...

Dám príklad: Podnikateľ zamestná robotníka a ten mu príde na tretí deň do práce ožratý. Čo urobí podnikateľ ? Nepotrestá ho a povie si, že keby zamestnal iného, možno by bol ešte horší, alebo ho vyhodí a zamestná iného ? Zvyčajne platí to druhé a keď príde aj ten ožratý, vyhodí aj jeho a ide sa ďalej. Tento prístup pri riešení lúzy treba zaujať aj pri politikoch, pretože ak zvolíme to prvé (ne)riešenie, povedie to len k našej vlastnej mizérii a hajzli sa budú spoliehať na to, že náš strach z horšieho výberu im umožní zostať pri moci aj v prípade zlyhaní.

Persil # LyruJexy11
-
 77% ( 12 people voted )
+
2013-11-02 19:24:50 cc2d866e
Trpieť nejakého bastarda len preto, že môže prísť niekto horší je hlúpe...To je ako keby som zamestnal alkoholika a trpel pre jeho závislosť, lebo by som sa bál, že keby som hľadal lepšieho, našiel by som feťáka, čo je síce dosť možné, ale poriešil by som aj jeho a verím tomu, že by som nakoniec našiel zodpovedného človeka, keby som to nevzdal zo strachu z neúspechu.

Ak sa budeme báť neúspechu, nikdy úspech nemôžeme očakávať. Môžeme očakávať len väčšiu mizériu, pretože tí bastardi si budú dovoľovať ešte viac, pretože budú poznať váš strach z hľadania lepších.

Persil # LyruJexy11
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-11-02 19:39:13 cc2d866e
loading...
Treba si uvedomiť, že občania sú zamestnávatelia politikov a ak sú nespokojní, mali by postupovať rovnako ako to robia ostatní zamestnávatelia, ktorí si nehovoria: Radšej budem doplácať na tohto debila, lebo čo ak náhodou príde ešte väčší...jednoducho hľadajú a keby to nerobili, mali by problém rovnako ako ho majú dnes Slováci.

Persil # LyruJexy11
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-02 19:43:40 cc2d866e
milanko, ty si ale hlavička! :D a regency druhá! :D
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-02 19:56:58 b22931c0
Pekný a veľmi presne napísaný článok o jednom národe, ktorý si rieši svoje problémy v krčmách a pri TV. Ostatní to nechcú pochopiť lebo sa dostali do jednej línie s tým, čo dotyčný napísal a to ich vidím veľmi naštvalo. / holoholo/ Podľa nich je to jednoducho neriešiteľný stav s ktorým sa nedá nič robiť. Ale keby sa nedalo ako sa vraví, tak ešte lovíme mamuty. Našťastie máme osobnosti, ktorým sa dokázalo presvedčiť národ, že ďalej takáto cesta nevedie a začali preto robiť všetko. Obetovali preto aj svoj život. Čo keby ste si prečítali niečo o Gándhim a potom sa nad tým aj zamysleli. Nie sú potrebné zbrane, lebo na to oni len čakajú. Áno sú perfektne pripravení na náš odpor aktívny. Ale na pasívny odpor nie je pripravená žiadna armáda, lebo aj tá je len platená z našich daní. Zamyslite sa nad tým skôr než budete písať tie nekonečné negatívne úvahy o myšlienkach tých, čo zmenu naozaj chcú. Ako hlboko ešte má tento národ padnúť, aby sa konečne rozhodol pre svoje deti zanechať niečo pozitívne a nie tie nekonečné - porazenecké výlevy. Zamyslite sa nad tým aj Vy trolovia, čo miešate karty svojím spoluobčanom, svojím deťom a za naše peniaze zrádzate vlastný štát.

valdo # XakuBimi23
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-11-02 19:58:31 b228062b
Nízko hodnotený príspevok


kapitalista # PufeQoxe19
-
 38% ( 3 people voted )
+
2013-11-02 20:02:53 55ede33c
Vlado,-Gándhí bol zavraždený aj jeho dcéra a vnuk , len preto ,že chceli zmenu k lepšiemu. . Bolo tam toľko boháčov ,ktorým vyhovovala India taká aká bola a aj je.To vyhovuje aj naším boháčom,že je Slovensko také aké je.
Tí Trollovia (ak myslíš vládu)sa asi ťažko budú zamýšľat nad tým,že zrádzajú vlastný štát.
Treba nato myslieť vo voľbách čo urobiť aby sa buď spamätali alebo odišli.

Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-02 20:45:35 5b7f6d01
Ale myšlienky to boli krásne.


Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-02 20:55:35 5b7f6d01
Voľby... Ak sa ich už účastniť, tak zakrúžkovať tích najposlednejších na kandidátke. Inak sa dá všetko riešiť dosť účinne bojkotom. No nie jeden až dvaja ľudia, ale státisíce. Keď niekoľko stotisíc ľudí trebárs prestane kupovať prihlúple noviny akými je napr. bulvár, tak sa prestane šíriť ten bulvárny bordel alebo ak prestanú sledovať tv programy akými sú reality show, tak tiež časom skončia tieto trapošiny na smetisku dejín. A tak sa to dá riešiť s hocičím a myslím si že aj dostatočne účinne. Problém je len v jednote. Ak sa podarí byť ľuďom jednotní v tej ktorej veci, tak potom už sa dá konať všeličo.

lima # HodaFuja08
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-02 21:40:37 bca7319f
lima, ty si z matovičovej agitky?
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 04:50:09 b2297adf
Ja nie som z matovičovej agitky a plne súhlasím s ----lima..... Škoda len,že --BYŤ JEDNOTNÍ--sa asi nikdy nepodarí.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 10:52:40 4e636353
jambo
tak voľ tých na posledných miestach, keď si myslíš, že to bude lepšie. máš právo. ale potom sa nečuduj.
aj ghándí bol právnik. tak najlepšie nejakého právnika. určite sa potešia a budú ti vďační a možno ti dajú aj vianočný dôchodok.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 11:58:59 b2297adf
jambo, najväčši problem je čakanie nesuhlasiacich na moment, ked budu jednoní. vlado spominal pasívny odpor. myslim že je to najpriechodnejšia cesta, ale treba začat od seba bez ohladu na to či aj niekto další.
problem je v tom, že pasivny odpor si može dovolit len človek ktorý dokaže byt užitočný a predat sa aj bez nutnosti živnosti alebo zamestnaneckeho pomeru.
z tých 700000 chudobných slovakov je viac ako polovica z vých. slovenska a tí sa ti trepat do blavy nebudu, lebo nemaju za čo a pochodovanie po hlavnej v stropkove asi velku odozvu v nrsr mat nebude.
ropas # RutiQajo58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 12:01:26 b2124ad2
ropas
ja som počul, že v japonsku štrajkujú takým štýlom, že začnú všetko robiť podľa predpisov zákonov a noriem. a keďže tí čo tvoria zákony, normy a predpisy sú zväčša preplatení blbci, alebo to dajú vyhotoviť niekomu, kto o tom nemá šajnu, všade vo svete, tak pracujúci vždy narazia na nejaký predpis alebo normu, ktorá je nereálna, alebo si odporujú navzájom a tým pádom sa všetko zastaví a nefunguje.
úplne pekný príklad je zákonník práce-nadčasy, bezpečnostné predpisy a pod..

aaa # RuxaQija4
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-03 12:34:27 b2297adf
ropas,----Tiež majú možnosť neísť do volieb.Možno voliť ozaj tých čo sú na posledných miestách .Možno by stálo zato nevoliť žiadneho východniara ,Voliči z východu si v dobrej viere mysleli,že keď ich bude zastupovať poslanec z východu tak sa konečne bude myslieť aj na nich a budú sa mať lepšie.Ukázalo sa ,že všetci poslanci ,čo sú z východu ,sa na východ vy......!Z vysoká.Alebo aj nikoho. Jednoducho neprísť k voľbám.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 16:34:54 4e636353
aaa,----aký máš zas so mnou problém?Vysvetli!

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 16:38:01 4e636353
ropas,----
. Poslanci chodia agitovať na východ.po voľbách ich už nepotrebujú. Nato by mali východniari pamätať .Keď sa tam ukáže KDH a SDKÚ (vlastne už je to jedno)--- Jeden je za osemnásť a druhý bez dvoch za dvadsať---,tak ich treba hnať ako v tej rozprávke Kazisveta.Nemuseli by isť ani do Bratislavy.

Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-03 16:57:49 4e636353
jumbo s tým ist nevolit nesuhlasim lebo pravidla su nastavene tak že ked nevoliš, tak najsilneši bere največšiu čast tvojho hlasu, aj ked si ho neodovzdal. to že možeš slbodne volit koho chceš neznamena že možeš nevolit nikoho. system si politici nastavili tak, že nevolenim voliš všetkých čo sa dostali do parlementu pomerným sposobom. traja nevoliči dali cca jeden hlas ficovi.


ropas # RutiQajo58
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-03 18:25:19 b2124ad2
To je tiež pravda.Preto píšem,že jednota nikdy nebude. Vtedy ba to stálo za pokus.Inak nie.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 18:53:25 4e636353
aaa,-----
Čítala som tvoj článok aj na inej stránke. Tam s tebou.súhlasím.
Mne sa len nepáči,že každý by chcel zmenu ale nikto nevie ako to urobiť.Právnikov už máme toľkooó. Asi preto je všetko také "dobre",že vedia čo robiť ,ale aby bolo dobre im.

Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-03 19:05:25 4e636353
Súdruh autor článku, nejako ti unikli pozornosti Fico, Kaliňák, Počiatek and company SMER, Čarnogurský a jeho rozpad JRD a Radičnényke. To len tak kvôli objektivnosti.
obcan SR # PodiVole54
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-07 10:42:17 58d424d4
Ale je to ináč . Je síce "piatoček" a náš Pandomenium ..ešte asi ..neišiel sa kultúrno-hudobne "zveľaďovať" a predostrie argumenty za /n enahratiteľsnosť šefa HZDS či otváračov "čiernych dier Európy" alebo "rétoricky géniov Sk, či prezentných "rozdávačov štátneho majetku" .--spolu s Klausom / A to "jeho VSŹ spolu s Rezešovskou ---neodbornou -- hutníckou klientelou.riadiacou ...vtedy --a roz ---oné izeovanou.." je MEMENTOM... HISTORICKOU..vraj .Ale .. postavenie diaľnice z BA až po Trenčianské----titeo bolo potrebné až ku Elektre--skoro.
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-09-18 20:02:26 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Občianska kritika verzus TRóllovia straníckych zločineckých mafií na weboch internetu.


Občianska kritika verzus TRóllovia straníckych zločineckých mafií na weboch internetu.
Vysmievať sa straníckym súdruhom na weboch internetu, ekonomickým expertom politických mafii, ktorí nie sú schopný zostaviť vyrovnane štátne rozpočty je pre mňa cťou, keď ich TRó...
Dobrovolnost jako společný jmenovatel
Sodoma, sodomia.. (Video)
Ako sa štát živí + slovenské titulky

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0685 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo