Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Fanatická sluníčkářka lhala policii. Znásilnili ji imigranti, ale ona řekla…


Fanatická sluníčkářka lhala policii. Znásilnili ji imigranti, ale ona řekla…

Čtyřiadvacetiletou německou socialistku znásilnili imigranti. Na policii ale vypověděla, že ji přepadla skupina, v níž byli také Němci. Udělala to proto, aby ochránila uprchlíky a bojovala proti rasismu.

Selin Görenová je čtyřiadvacetiletou mluvčí organizace Solid, mládežnické organizace strany Levice (Die Linke). Žena se letos v lednu vracela v Mannheimu (Bádensko-Württembersko) v noci domů a cestou se zastavila na dětském hřišti, kde si sedla na houpačku. Za chvíli k ní přistoupili tři imigranti, kteří ji znásilnili.

Görenová téže noci zašla na policii, ale policistům neřekla pravdu. Vypověděla, že ji okradla skupina imigrantů a Němců a všichni spolu mluvili německy. Nezmínila se o znásilnění, ani o tom, že útočníci ve skutečnosti hovořili kurdsky nebo persky.

Jak nyní přiznala v rozhovoru pro Spiegel, neřekla policistům pravdu kvůli svému levicovému přesvědčení. Je socialistkou a antirasistkou, nechtěla tudíž nahlásit znásilnění, aby tuto skutečnost nevyužili odpůrci imigrantů.

Teprve několik hodin po první návštěvě policejní služebny se Görenová rozhodla zajít na policii znovu a říct, jak vše ve skutečnosti proběhlo. Přemluvil jí k tomu její přítel, který argumentoval tím, že může zabránit znásilnění jiné ženy. Útočníky ale policie dodnes nezadržela.

Případ fanatické socialistky není ojedinělý. Německá média např. psala o případu několika školaček z Kasselu (Hesensko). Dívky ve věku od šestnácti do osmnácti let byly v lednu a únoru cestou do školy pravidelně sexuálně obtěžovány a uráženy imigranty. Stávalo se, že je imigranti sledovali až domů. Dívky si ale několik týdnů nechávaly tyto věci pro sebe, protože, jak později sdělily médiím, nechtěly házet podezření na všechny uprchlíky.

Nakonec školačky nahlásily vše na policii po té, co je imigrant sexuálně napadl v autobusu. Místní policie pak uvedla, že ve stejné době se přihlásilo ještě přinejmenším šest jiných žen, které se staly terčem sexuálních útoků ze strany imigrantů.Author: nozde # ModaRido75
Európa2016-07-0818
-
 64% ( 4 people voted )
+
Korektne sa má hovoriť, že dotyčnú znásilnil napríklad doktor jadrovej fyziky a nie privandrovalec, opičiak. Lol! Ale pozrime sa kádrovo bližšie na údajnú obeť. Slniečkárka, socialistka, antirasistka... Žiadny poľahčujúci fakt svedčiaci o zdravom rozume. Som si istý, že sa jej to aj páčilo.


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 61% ( 8 people voted )
+
2016-07-08 10:36:39 d425402c
A u nás na dedine jednu "devuchu" celý večer aj celú noc "hasnovali " skoro všetci mládenci /cca 8/ chtiví. Samozrejme tá "devucha " už nemala "možnosť " otehotnieť -to sa vedelo -aj v susedných dedinách a tým pádom o zárobkové príležitosti nemala núdzu. Až jeden "lapaj" nezaplatil ani nedal vypiť či najesť a hotovo znásilňoval a znásilňoval tvrdila "devucha" . On však tvrdil čosi iné.... Teda je to pravda čo píšem , alebo je to BLUF...Ale nie , autor ..nozde75..si robí srandu z nás...!Dá sa také čosi vymyslieť aj vierohodnejšie...detailnejšie ...presnejšie...aj pravdovypovedateľnejšie...!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-08 12:53:23 58d4289b
A ešte nie koniec... Tej našej "devuchy " otec ušiel v 1969 do NSR , tam bol "disidentom" , zobrali mu komunisti pozemok do družstva, spojil sa s Chartou --Havlovou ..a prišiel v 73 po Husakovej amnestií naspäť ... A kedže poznal "vykorisťovanie človeka človekom" vstúpil do KSČ a mal slušnú karieru. Ale prišiel rok 1989 a keďže poznal čo je demokracia .."zahodil červenú knížku" , vrátili mu "združstevnené " pozemky ,/do dnes ležia len táák..v burine sebe si/ finančne podporil ..tú vnučku.."devuchu" ..a žijú si hajajááj... Deduško ..znalec veci západniarskych ..a "devucha tiež"..A čo no nie je to pekné a aj véééľmi blízko reality...nozde75..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-08 16:16:53 58d4289b
A vôbec ..Pande 36.. určite to bola " socialistka" s vééľkou a silnou ---- reťazou aj s krížikom na krku...čo poviete..? A možno JU aj "liberáli " lákali "pod svoje krídla"... či iní títo..oné izé..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-08 16:42:08 58d4289b
No já už věřím, že šechny tyhle články jsou bláboly smyšlené nějakým psychopatem co ve věži Daliborovi psal noóty. Tydle nóty všichni šmejdi kupírují a po korekci posílají do světa poštou EN TER. Blboni se proti temu pak vymezí, pochválí to jak je to dobře nebo špatně napsané a čekají na další porci této zábavy.

Zítra bude článek jak emigrant znásilněný dvaceti ženami je udal, ale nechce jmenovat kvůli obraně rasizmu, páč mu každá rozvedená a zfeminizovaná blboňka za službu ještě zaplatila.

Sasin # KixiXoke65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-07-08 16:59:28 b248e52a
a slovenský kapitalisti radšej cicajú EU namiesto toho aby odmietli ten socialistický hnus čo im EU ponúka."Môžeme mať výhrady, niečo sa nám môže niekedy nepáčiť, ale EÚ je životný priestor pre Slovensko. Až 90 % všetkých priamych zahraničných investícií prichádzalo v roku 2014 z členských štátov EÚ. Tu treba pripomenúť, aký obrovský význam pre Slovensko majú aj (euro)fondy. Keby neexistovali európske fondy, nie sme na Slovensku schopní investovať, pretože 86 % všetkých verejných investícií, ktoré na Slovensku robíme, je krytých práve z fondov EÚ," priblížil ďalej vo svojom vystúpení slovenský premiér


ABChttp://www.24hod.sk/fico-pre-slovensku-ekonomiku
-neexistuje-ina-alternativa-ako-eu-cl448075.html[/
url]
any # GageFyma34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-08 18:12:05 5b9415f6
loading...
"Je socialistkou a antirasistkou" Lepsie byt antirasistom ako skurve-nym rasistom, ale slnieckarstvo uz je iny level. Tam sa jedna o strednu a vyssiu debilitu a tento fenomen vznikol v bananovych zriadeniach. Tuzia napriklad vykrmovat utecencov z penazi pracujucej triedy, ospravedlnuju asocialny sposob zivota a podobne. Okrem toho aka socialistka je ? Dnes maju ludia specialne schopnosti. Dokazu nazvat socialistom aj Fica, ktory posle balicky muky a hajzlaku chudobe, aby udrzal aspon trochu tento rezim pri zivote a aby upokojil nespokojnu masu, ktora ledva preziva, ale jeho politika je socialna len na predvolebnych baneroch. Vtedy slubuje istoty a podobne. V skutocnosti socialistom nie je a jeho politika nesmeruje k tomu, co sme tu mali za socializmu.
Kanagon # TocuCoka53
-
 60% ( 5 people voted )
+
2016-07-08 18:26:49 05879e65
Antirasisti zastupujú totalitnú propagandu, ktorá si kladie za hlavný zámer odstrániť bieleho človeka, jeho históriu, jeho korene, ktoré musia zmiznúť, ustúpiť, aby sa vyčistila cesta pre rozmanitosti invázie vo všetkých jej formách.
Antirasizmus predchádzala ďalšia zločinecká ideológia, pangermánstvo, postavené na totožných základoch, výmeny obyvateľstva, dejepisné zúčtovanie, aby klamstvami a lživým výkladom udalostí vopred zlegalizovali násilné dobýjanie. Nakoniec ich museli udupať kobercovými náletmi.
Islam, váš obľúbený antirasistický islam, tento púštny komunizmus sa stane najväčšou hrozbou, pre vás. Chcete konvertovať na islam?
V Írsku všakovaké komunistické strany ako sinn féin, ľudia proti zisku a ďalšie azda nevykrmujú utečencov? Odtŕhajú im od úst a nútia ich ťažko pracovať?

Kralendijk # GoxoFofe71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-08 21:32:40 5f666c4f
Čímže sa slniečkárstvo odlišuje od všedného antirasizmu? Jedine tým, že sa v ňom neangažujú robotníci, ale obvyklé nemanuálne prísavky. Antirasizmus aj jeden, aj druhý, držia spoločné záujmy proti bielym, že sa navzájom nezhodujú úplne vo všetkom je nedôležité. Aké členstvo, také si nastavili aj priority, to sú iba ich vnútorné rozdielnosti, ale voči objektu ich nenávisti nenastali zmeny.
Fico je socialista, nekonečne neschopný socialista, ale aj tak stále socialista. Jeho výsledky rumovisko a skaza, horšie ako spred 1989, ale je to socialista a komunista. Novinkou, ktorú si tento kariéristický exhibicionista veľmi promptne osvojil je, že prestal chváliť Stalina a prijíma rozkazy zo socialistickej internacionály.

Kralendijk # GoxoFofe71
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-07-08 21:47:39 5f666c4f
Any, ty komunistická hydra, píšeš zo severnej Kórey, alebo z Donecka?
Sa najprv rozhodni, či podnikatelia vyžierajú eurofondy, alebo Fico. Alebo Fico ponúkne za malú províziu podnikateľom? Koľkým a akým? Spriazneným komunistickým nepodnikateľom. Eurofondy vyžierajú neschopní úradníci a príživnícki podnikatelia.
Podnikatelia, kapitalisti, teda isté vrstvy, ktorým za komunistických čias ste nedovoľovali vykorisťovať biedny ľud, dnes už s veľkými obmedzeniami môžu a aj konajú, ale treba ich očierniť, znechutiť, zdiskreditovať, vysmiať ich, že oni a eurofondy, oni a bez eurofondov. Mohla si napríklad uviesť seba ako podnikateľa, čo nijako výhody nevyhľadáva a stúpa, získava úctu okolia, ale o to ti predsa nešlo, ty nechceš kvalitu podnikateľov, ani rozmach hospodárstva, ty chceš ich koniec. Platí známe komunistické, čím horšie, tým lepšie pre revolúciu zúfalcov. Podnikatelia nemajú podporu, lebo tunelujú, rozkrádajú, korumpujú, neplatia zákazky, preto ich treba zrušiť, za vašich dôb by sa nič také stať nemohlo. Preto nekritizuješ ani eú, ani eurofondy, ale ironizuješ takých, čo sa zapájajú do verejného obstarávania, čím „dokazuješ“, že bez socializmu sa neuživia a preto by sa malo všetko vrátiť späť, do vašich čias.
Protipodnikateľská extrémistka, čo ostatné prerozdeľovanie? Je vyhovujúce, pretože sa presúva nepodnikateľom, a preto nie je nutné spúšťať triedny boj? Oni nežijú z eú? Z eurofondov? Oni môžu?

Kralendijk # GoxoFofe71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-08 22:16:04 5f666c4f
Mohli by prepúšťať a aj prepúšťajú, nepostrehla si precitlivelosť z hladových dolín? Podniky zanikajú a nové vznikajú, zoznám sa z realitou. Ty sa im posmievaš, že sa neodvážia prepustiť a ešte sa posmievaš, že cucajú eurofondy, aby udržali výrobu. Ktoré je správne ich rozhodnutie, kedy budeš spokojná? Až na ich kare? Tebe nejde o hospodárstvo, si ideologický fanatik a našla si palicu, ktorou mlátiš aj miliardárskych kapitalistov, aj rozbiehajúcich sa malých a aj klesajúcich. Len aby ich už nebolo, zbytočne by socializmu prekážali.
Súdruhovia sa nedokážu zmeniť, aspoň by sa mohli kvôli ich bezpečnosti presunúť východnejšie a tam si budovať komunistický raj bez podnikateľov a nie byť piatou kolónou, pretože ich prípad zrady môže byť urýchlene vyriešený vojenským súdom.
Popri moslimských teroristoch, bruselosocializmus, oválňa a aj východné náreky treba vykončiť naraz.

Kralendijk # GoxoFofe71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-08 22:27:41 5f666c4f
Socialistická eú nie iba ponúka, ale aj berie a zamedzuje, ponúka práve preto, že je socialistická. V socializme kapitalistov niet, že by sa mohli bez inšpektorátu práce zaobísť. Socialistickí podnikatelia nemôžu byť veliteľmi vlastného majetku, takže si oprav tvoj sarkastický slovník. Okrádajú ich, aby zafinancovali vlastné väzenie, aby pomáhali svojim nepriateľom, aby si z ich práce robili zásluhy súdruhovia prerozdeľovači. Zožnú slávu, ktorí ničím neprispeli, iba kradli a lúpili. Zlodeji sú zvelebovaní. Fico zaplatil eurofondy, alebo Merkelová? Podnikatelia platia dane, nie je hanbou sa uchádzať o akési vratky. Hanbiť by sa mali zlodeji.
Výrok Fica je typický pre jemu podobných prevracačov kabátov. Včera Brežnev, dnes Obama, zajtra sa stane kalifom, alebo si nechá zoperovať okále, aby sa správne geometricky ponášal na nových majstrov. Pre peniaze všetko, všakže súdruh Fico?
Eú nemusí jestvovať, pretože niet súvislosti medzi zahraničnými investíciami z území, ktoré okupuje eú a samotnou komunistickou správou eú. Nejedná sa o podniky eú, že by došli na príkaz Junckera. Podnik nie je vlastníctvo eú. Kto to spája, je úplný hlupák, alebo šialený propagandista.
Keby neexistovali eurofondy, nie sme na Slovensku schopní investovať. Čo si úplne vymydlený, súdruh Fico? Bolo by možné investovať, ale to by si sa najprv musel uskromniť a celú miliardu prebytočných úradníkov, starostov, poslancov, policajtov a všetkých nemakačenkov prepustiť. Ale to je nezrealizovateľné, všakže súdruh. Treba vyplytvať na pochlebovačov a udržiavateľov „poriadku“ a keď sa už všetko minulo, treba zvelebovať EÚ. Jediný neschopný idiot si ty. Projekty preplatené eú musia mať aj povinnú spoluúčasť. Posiela sa a aj sa navracia, ale treba aj prispieť a keď sú sprostí starostovia, načo bolo všetko prospešné? Načo účel, veď účel je socializmus, a keď platia druhí, prečo sa zamýšľať nad návratnosťou.

Kralendijk # GoxoFofe71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-08 22:51:18 5f666c4f
Socialisti, fašisti, systémy, vláda, daně, zbraně, kulky, bomby, banky, úroky, harpagondechajci, pokles, růst efektivita, ekonomie, elita a ostatní harampádí..Děte s tím už do prdele.
Sasin # KixiXoke65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-08 23:48:12 b248e52a
"Antirasisti zastupujú totalitnú propagandu, ktorá si kladie za hlavný zámer odstrániť bieleho človeka, jeho históriu, jeho korene, ktoré musia zmiznúť, ustúpiť, aby sa vyčistila cesta pre rozmanitosti invázie vo všetkých jej formách." Tebe to uz je-be riadne na hlavu. To bude zrejme dovod, preco siris tuto paranoju z toho, ze chce cierna, alebo mozno aj zlta rasa vyhladit bielu aj ked toto je len snom ciernych, alebo zltych rasistov a nie kazdeho afroamericana, alebo japonca. Ja som antirasista, alebo lepsie povedane nie som rasista a to znamena, ze dokazem kritizovat rasisticke snahy na vsetkych stranach. Nie len rasizmus bielych. To znamena, ze aj prije-baneho zida argumentacne skopem do hlavy ak zacne sirit tie svoje bludy o tom, ze zidia su vyvolena rasa a ostatni im maju sluzit a urcite si to taky magor zasluzi a kopat budem aj ked toto bude tvrdit v mene svojho pustneho boha Jahveho, ktoremu sa mimochodom klania aj Kot-leba podobne ako jeho pokrytecky vzor Tiso, ktory bol vyzraty ako prasa, ale nemal problem kazat, ze obzerstvo je hriech a posielal zidov na smrt. Tomu hovorim laska k bliznemu. :-D Alebo blizny je asi len biely. Zlty, cierny je automaticky vrah, zlodej a klamar, ale ked si clovek bez pozrie aka prezentacna vzorka je v slovenskom parlamente, prejde ho viera, ze biela je zarukou dobra a spravodlivosti a mnohi z nich sa spravaju ako keby mali snahu ekonomickym sposobom zlikvidovat mnohych bielych spoluobcanov, pretoze dolezitejsi je pre nich osobny zisk. To iste plati aj v uliciach Slovenska. Mnohym bielym sa clovek nemoze otocit ani chrbtom, pretoze to znamena stratu a niekedy aj stratu zivota. Rozna drogova luza, atd.
Islam nie je komunizmus. Islam je podobne primitivna a skazena ideologia v mnohych smeroch ako aj odnoz zidovskeho nabozenstva, ktorym je krestanstvo. Lenze toto uz je ina tema, lebo islam nie je rasa a kritika islamu nie je kritika rasy, ale nabozenskej ideologie.
Myslienka komunizmu nie je o tom, ze zoberies cierneho moslima, budes ho vykrmovat za peniaze bieleho Slovaka, alebo Nemca a este za to aj ty budes poberat peniaze ak mas nejaku "vykrmovnu". Za socializmu na Slovensku by toto bolo povazovane za prizivnictvo a za to hrozil samozrejme aj trest.
S tym, ze existuju vseliake slnieckarske projekty v bananovych zriadeniach suhlasim. Ved je to pravda, ale to ja osobne nepovazujem za stastnu volbu. Pomoc si nepredstavujem takto.
Mimochodom v Irsku je nejaka skupina ludi, ktora je proti zisku ? Je nejaka skupina, ktora je proti tomu, aby clovek pracou nieco ziskaval ? A nemyslis nahodou People before profit, ktora propaguje myslienku, ze dolezitejsie su dobre podmienky pre cloveka ako vyssie zisky niekoho ? V kapitalizme to chodi tak, ze cim viac zotroci kapitalista cloveka, tym lepsie sa ma. Ak mu uprie narok aj na prestavku, viac mu zarobi a ak budu prave tieto zarobky v spolocnosti povazovane za vacsiu prioritu ako dostojne podmienky ludi, bude to smerovat k este vacsiemu priblizeniu k otroctvu. Je pravdou, ze otrok je ekonomicky o vela vyhodnejsi ako clovek, ktory otrokom nie je. Prioritou je zisk otrokara a podmienky jeho otroka su nedolezite. Toto si niektori praju zlegalizovat a takych treba zastavit. Takych treba uslapat ako v casoch, kedy sa otroci burili proti tym, ktori ich bicovali a v niektorych castiach bolo otroctvo sprevadzane rasistickou ideologiou. Pribehy o ciernych otrokoch nie su vymyslom. Tak to naozaj fungovalo a dokazom mozu byt aj hajzle v Pentagone, ale to uz trochu konspirujem, ze ? Ved tam sa bezny clovek nedostane a je tazke si to overit. Kazdopadne historicke zaznamy o tom ako biela rasa otrocila ciernu existuju a dokazovali to aj snahy prezidentov o reformy, ktore tomu mali zamedzit...takze daju sa aj najst. Dnes netreba bicovat. Dnesnou hrozbou je strata financii, ktora moze viest k tomu, ze si clovek lahne na kolaje a necha sa zabit, alebo radsej otroci aj za malo v zlych podmienkach, aby aspon prezil a parazit na jeho praci ma z toho obrovske zisky.
"Antirasizmus aj jeden, aj druhý, držia spoločné záujmy proti bielym, že sa navzájom nezhodujú úplne vo všetkom je nedôležité." Antirasista nie je proti bielemu, ani proti zltemu, alebo ciernemu, lebo si uvedomuje, ze ani jedna z farieb nie je zarukou dobra a ani jedna z farieb nie je dokazom, ze clovek je zly a mal by byt zlikvidovany. Biely, cierny, alebo zlty rasista samozrejme vzdy bude tuzit po likvidacii ludi inej farby pleti, ale nie kazdy je tak prije-bany, preto trpis paranojou.
"Fico je socialista, nekonečne neschopný socialista, ale aj tak stále socialista. Jeho výsledky rumovisko a skaza, horšie ako spred 1989, ale je to socialista a komunista. " Nie je. Fico sluzi zaujmom kapitalistickych korporacii a niektore chodi dokonca korumpovat do zahranicia danovymi vyhodami a slubovanim prisunu lacnej pracovnej sily (eufemizmus pre slovo otrok), aby udrzal rezim pri zivote. Bez toho by sa mu tu premnozila nezamestnanost. Riadia ho miliardari ako aj mnohyh ostatnych lidrov bananovych rezimov a jeho platanie balickami sluzi len na udrzanie rezimu, ktory mnohych priviedol na mizinu. Musi nejakym sposobom zakryvat a utlmit to, co rezim sposobuje. Fico musi sluzit ich zaujmom, pretoze nie je v pozicii, ktora by mu davala pravo urcovat podmienky. Ak sa mu nebude pacit, coca cola si vyberie inu krajinu s lacnejsimi otrokmi a co urobi Fico ? Vytvaranie alternativy v podobne statnych podnikov, ktore by zamestnali nepracujucich zjavne nie je jeho prioritou a radsej naslubuje danove prazdniny potencionalym kapitalistom zo zahranicia.
Kanagon # TocuCoka53
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-07-09 04:31:21 95ca2abc
"Antirasisti zastupujú totalitnú propagandu, ktorá si kladie za hlavný zámer odstrániť bieleho človeka" Pi-covina a vysvetlim ti to inak. Nie antirasisti, ale napriklad rasisti ciernej farby zastupuju totalitnu propagandu, ktora si kladie za zamer odstranit bieleho cloveka a vinit z toho mozeme aj par bielych slnieckarov, ktori si budu este takych zastavat v mene boja proti bielym rasistom. Na druhej strane toto plati aj na druhej strane. Biely rasisti chcu odstranit ciernych...Takze ak sa niecoho chces skutocne bat, boj sa ciernych rasistov a cierny clovek by sa zas mal bat bielych rasistov (neznamena bat sa vsetkych ciernych bielych ludi, lebo nie kazdy je mentalne prije-bany a hra tuto primitivnu hru).

Ja sa distancujem od toho nezmyselneho sna zlikvidovat inu farbu pleti, ale to zo mna nerobi slnieckara. Robi to zo mna len rozumneho cloveka, ktory dokaze byt kamarat aj s clovekom inej farby pleti. Nevybera podla farby, ale podla spravania. Znicit ma, alebo znizit kvalitu mojho zivota moze biely, ale aj cierny clovek. Biely aj cierny clovek moze byt moj kamarat a magora, ktory si narokuje aj na to, aby mi urcil aku farbu musi mat zena s ktorou pojdem do postele akurat mozem ignorovat. Nema narok rozhodovat za mna.

Kanagon # TocuCoka53
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-09 04:51:33 a2f748c9
"Fico je socialista, nekonečne neschopný socialista, ale aj tak stále socialista" A teba mozeme nazvat podla tvojho vlastneho modelu neschopnym kozmonautom, ale aj tak stale kozmonautom.

Kanagon # TocuCoka53
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-09 04:57:08 a2f748c9
Niektori tu maju spravanie ako Frakeinstein, ktoremu by strelil do nohy beretou cierny clovek, aby mu zobral 20 euro a osetril by ho biely lekar, aby zarobil a nechape, ze to iste mu moze urobit aj biely a ze prave to moze narusit ich vieru. Ich ideou je cierny zly, biely dobry, ale ich idea nie je zlucitelna s realitou. Teraz uz len zistit ktoreho z chorych a vymyslenych bohov su tito ludia projektom. Je dolezite je mat rovnaky meter na ludi roznej farby pleti ak tuzime po spravodlivosti.

Mne nedavno osetroval zranenie z prace cierny lekar. Nemal som s tym najmensi problem a necitil som ani trochu nenavisti proti nemu len preto, ze je cierny, pretoze netrpim mentalnou prije-banostou rasistu.

Kanagon # TocuCoka53
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-07-09 05:20:03 5922ed0b
Už sú zase v uliciach a zabíjajú
V mene svojho slepého ideálu
Davoví hrdinovia, sline reči
Prázdne hlavy to o nich sveči

A ta prázdna hlava vykrikuje že
Biela liga Oi! Oi! a to pretože
Nemá rozum na to a by pochopil že
Každý tu ma právo na to aby žil


Nezaleži na tom kto akú farbu ma
Nemá pravo na to ľudí rozdeľovať
Podľa toho či sú bieli alebo farební
A že sa nič nevyrieši násilím


RASISTI, FAŠISTI, POZRITE SA DO RITI
TO JE VAŠA PRAVÁ TVÁR
RASISTI, FAŠISTI, POZRITE SA DO RITI
TO JE VAŠA PRAVÁ TVÁR


Že násilie plodí zas len násilie
To už každý z nás dávno dobre vie
Tak to už konečne pochopte
Že násilím nič nedosiahneteSte len obyčajní hajzli a nič viac
Hlavu vám pomútil „haken krajz“
A tak vám radím akurát
Pozrite za do riti to je vaša tvár


RASISTI, FAŠISTI, POZRITE SA DO RITI
TO JE VAŠA PRAVÁ TVÁR
RASISTI, FAŠISTI, POZRITE SA DO RITI
TO JE VAŠA PRAVÁ TVÁR
VAŠA PRAVÁ TVÁR JE RIŤ
Kanagon # TocuCoka53
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-07-09 05:23:19 5922ed0b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

TEPCO zaznamenalo rekordně vysokou radiaci v druhém reaktoru Fukušimy


											TEPCO zaznamenalo rekordně vysokou radiaci v druhém reaktoru Fukušimy
TEPCO naměřilo rekordní stupeň radioaktivního záření, celých 1.9 miliónů Bq na 1 litr vody. Jedná se o záření beta, vycházející z radioaktivních substancí v druhém reaktoru. ...
Kapitalizmus- pásomnica ktorá umiera zároveň so svojim hostiteľom?
Michelle Obama: Běloši jsou tím, co je špatného s Amerikou
Ve starověku obývali celou Evropu Rusové (Slované)

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.041 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles