Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Evropští Romové zřejmě zaplaví Ukrajinu							
				Evropští Romové zřejmě zaplaví Ukrajinu
Ukrajina se může stát útočištěm pro stovky tisíc Romů z Evropské unie. Země přijala závazek, že je v rámci asociace s EU přijme.

Odpovídající výnos ukrajinský prezident Viktor Janukovič podepsal už v dubnu, avšak nyní vyprší půlroční období, které má hlava státu na vypracování speciální koncepce přesídlení Romů a jejich sociální adaptace na Ukrajině.

Detaily o přesídlení Romů obě strany pravděpodobně projednají v listopadu na summitu Východního partnerství ve Vilniusu. Právě na tomto setkání může Ukrajina Asociační dohodu s EU podepsat.

„Romská otázka“ pro Evropu nebyla nikdy jednoduchá. Obzvláště se pak vyostřila, když se v lednu 2007 k EU připojilo Bulharsko a Rumunsko. Tato událost byla označena za „konečný pád Berlínské zdi“. Zdá se však, že Německu a Francii se tento „konečný pád“ moc nezamlouvá. Romové, kteří jsou převážně z Rumunska a z Kosova se do evropské společnosti stejně neintegrovali. Pokračují v kočovném způsobu života, žijí ze sociálních dávek, které jsou jim vypláceny z „peněženek“ daňových poplatníků. Ukrajinské úřady jsou přesvědčeny, že problém spočívá v diskriminaci Romů. Jsou navíc připraveni nabídnout vlastní program, který jim zajistí rovné možnosti v účasti v sociálně-ekonomickém i kulturním životě státu. V Evropě jednotný názor na Romy neexistuje. Například, ve Francii projednávání této otázky na úrovni ministrů vlády nedávno skončilo skandálem. Ministr vnitra země navrhl vyhostit Romy ze země, za což byl některými svými kolegy tvrdě kritizován. Na straně ministra vnitra však byla většina Francouzů. Evropané jsou připraveni investovat miliardy eur na vystěhování Romů. Podobný program už úspěšně realizuje Německo, Rakousko, Švýcarsko a Dánsko. Proč však Ukrajina potřebuje přijímat všechny migranty? Komentuje ředitel Rusko-ukrajinského informačního centra Oleg Bondarenko:

Co si myslíte, kdo z toho získá dividendy? Je zřejmé, že to budou přívrženci rasistické politické strany Svoboda, kteří budou tvrdit, že Ukrajina se stává průchozím dvorem pro všechny. Obecně existuje celý program pro to, jak udělat z Olega Ťjagniboka hlavního konkurenta Viktora Janukoviče v prezidentských volbách, které by měly proběhnout v březnu 2015. Na takové technologii pracuje Janukovičova administrativa a je jasné, že ať už bude rozložení sil jakékoliv, Janukovič nad Ťjagnibokem ve volbách zvítězí.

Radikální nacionalistická strana Olega Ťjaginboka Svoboda už při posledních parlamentních volbách získala 37 křesel v Nejvyšší radě. Vychází nám tedy, že Ukrajina Romy potřebuje. Minimálně je potřebuje její prezident.

Zdroj: czech.ruvr.ruAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2013-10-108
-
 53% ( 5 people voted )
+
S Rómami som pracoval - oni pracovať nikdy nebudú pokiaľ sa môžu priživovať. Integrovať ich do žiadneho štátu nemožno. Ich „kultúra“ nesociálnosti, podvodov a krádeže je tak silne zakorenená, že tvorí základný piliér ich existencie. Stretávajú sa v domoch ich „starešinov“ v ktorých sa denno-denne rozoberajú aktuálne možnosti kradnutia a zneužívania možností za účasti detí každého veku, ktoré nechodia do školy. Teda rómske deti navštevujú akadémiu príživníctva a nesociálnosti od najmenšieho veku, od dojčiat.
Pochádzajú z Indie a niekde v Ázii alebo v Afrike im treba vyhradiť priestor pre vlastnú spoločnosť a dobre ju ohradiť od ostatných. To je jediná možnosť ako ich naučiť starať sa poctivo o vlastné prežitie.
Slovenskí Rómovia sa používajú ako dvojitý zverák v slovenskej genocíde. Po prvé, na západe, ako v Anglicku, sa použili na to, aby sa vybudovala predstava o Slovákoch ako národe, ktorého je táto skupina verným predstaviteľom, a teda Slováci sa stali národom opovrhovaným, nenávideným a otvorene diskriminovaným. Skorumpované a ožraté formy existencie v úlohách „predstaviteľov“ tomu výdatne dopomohli a dodnes nevisia na „hodvábnych lanách“, lebo Slováci sa nevedia ohradiť, ani si nedokážu robiť poriadok vo vlastnej krajine.
Za druhé, a zatiaľ čo ich vo vlastných krajinách nepokryte potláčajú, Slovensko nútia zaobchádzať s Rómami v rukavičkách, a teda dať sa nimi dobrovoľne sať, zatiaľ čo sami sú doma príkladom opaku.
Rómovia sa dnes stali nástrojom špinavej protislovenskej propagandy a priamym nástrojom slovenskej ekonomickej a spoločenskej genocídy.
Toto dobre neskončí ani pre Rómov, lebo v dôsledku ekonomických podmienok a vývoja vo svete, sa dlho priživovať nebudú môcť. Deti im brať a potom dávať naspäť nie je riešením; treba ich postaviť pred úlohu starať sa o seba samých. Ináč a v konečnom dôsledku príde ku genocídam prostredníctvom násilia.

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 79% ( 19 people voted )
+
2013-10-10 12:07:45 502f5689
Uz Hitler robil pokus ci sa romovia od detstva daju socializovat a zaclenit do spolocnosti. tiez si najprv mysleli ze je to vychovou. Skumali skupinku malich deti. Nakoniec prisli na to ze to maju v genoch a ani vychova ich nepolepsi. Po tomto zavere tie deti sli rovno do koncentraku na smrt a odvtedy brali romov ako zidov.
Nie je mozne s nimi cokolvek spravit a urcite im nikto stat v afrike vytvarat nebude. Maju to uz zratane bohuzial pre nich a hura pre nas
Zaujimave je len to ze tolkych vyvrazdili a napriek tomu sa dnes namnozili ako potkany, skodna sa neda nikdy vymietit len potlacit
MM # SidaSafa91
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-10-10 12:35:22 d94b4912
ja len dufam ze aj slovenska vlada pripravuje alebo uz ma pripraveny plan na vystahovanie ciganov na ukrajinu.treba v tomto smere urobit osvetu a informovat ciganov o tom,ake velke zemiaky sa tam daju na černozemnych poliach kradnut.popripade kazdemu zaujemcovi o vystahovanie vyplatit sumu vo vyske trojmesacnej socialnej davky.a hned po podpisani zmluvy odobrat statne obcianstvo aby sa nemohli vratit.ak stat nema potrebnu hotovost treba poziadat o prispevok s eurofondov.konecne by sa tie peniaze ucelne vyuzili

TNT1973 # HamuQeno04
-
 74% ( 13 people voted )
+
2013-10-10 15:46:36 d991c738
Chudaci ukrajinci
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-13 14:09:10 55ede031
MM.
Myslíš,že hurá pre nás a oni to majú zrátené??
No bratu, skúsim ti niečo objasniť.
Vývoj ktorý momentálne na Slovensku prebieha ohľadom populačného boomu tejto menšiny bude za výdatnej podpory EÚ, OSN, Slov.parlamentu a kadejakých odkundesov presne podľa scenára Kosovo pokračovať ešte nejakých 10 možno 20 rokov.
Za ten čas ich bude nie pol milióna ako teraz ale milión a pol.
No a kedže tu máme kadejaké skupiny, organizácie ktoré chránia týchto pololudí viac ako kamzíky v Tatrách (ako napr v Čechách ked nejaká aktvistka obvinila matku mladíka dosekaného mačetou 3-mi cigánmi z rasizmu) tak sa situácia bude len vyostrovať a nakoniec príde k občianskej vojne ktorá ale nebude mať hladký priebeh aby si nebol v omyle!
Taká občianska vojna je ako skoro všetko na tomto svete riadené a manipulované a ako aj Kosovo bol len planovaný a dopredu vyrábaný problém ktorý mal v budúcnosti pomôcť určitým geopolitickým cieľom, tak aj občianska vojna na Slovensku bude krvavá a hodne brutálna!!
Lebo keď ich bude teda ten milión a pol a začnu v parlamente robiť poriadky a Slováci sa po nejakom obzvášť krvavom či odpornom zločine vzbúria tak "naši" už budú (a teraz dobre čitaj) vyzbrojení , vycvičení a nahuckaní proti gádžom.
Tak ako sa dnes pašujú zbrane kamiónmi do Sýrie tak sa budú voziť do Letanoviec a iných osád. Staršie samopale, mačety, pištole..a harmatanec môže začať..
Odporúčam ti kúpiť na čiernom trhu kalašnik , zahrabať ho dakde,,a čakať,,
lebo keď to príde tak to bude husté..
Máš to??Joplins # XuhyDime11
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-10-13 14:29:12 5e91e48d
joplins
to sa už deje. niekde je to už aj v ozbrojenej fáze, niekde ešte len v záboroch pôdy a majetku. a áno niekomu to tak vyhovuje, preto sa zákony dodržujú len v cigánsky prospech. napríklad v krásnohorské podhradie(a nemyslím teraz len mariana k.). vieš o tom, že podľa trestného zákona každý kto nelegálne postaví stavbu na cudzom pozemku, odsúdi sa na odňatie slobody až na 2 roky?máme tisíce judrov a ani jednoho cigoša za to neodsúdili, dokonca sa hovorí, že ich právo na obydlie je viac ako u slovákov na pozemok. samozrejme cigáni sú ako zvieratká a využijú príležitosť. lebo cigáň je viac ako slovák! niekto to tak riadi.

aaa # RuxaQija4
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-13 14:52:58 b2297ed4
loading...
Joplins,vysvetlovat ludom,ze su ucastnikmi sachovej hry,je problem.Vsetci maju pocit,ze su krali:}Na tej sachovnici.
harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-13 15:06:36 5b7f69fc
harry.
Stretávam sa s tým denno denne,
Všetko čo poviem sú úplne blbosti, však keby to tak bolo už by to bolo dávno "ftelke" (kurwa)..
No proste tažký, čierny mrak je v tých hlavách..

Inak odporúčam rádio slobodný vyslielač,,archív,,postahovať rozne rozhovory ohladom krízy,penazí,,oligarchie a mafie na slovensku s celkom múdrymi ľudmi,,
Je to velmi zaujímavé.


Joplins # XuhyDime11
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-13 22:12:57 5e91e48d

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Valí se na nás vlna chřipek. Dáte se očkovat?


Valí se na nás vlna chřipek. Dáte se očkovat?
Televize a noviny nás straší chřipkovou epidémií a informují, že na chřipku zemřeli už první čtyři lidé. V minulých letech bylo číslo větší a překračovalo 10 obět...
Google: Špehování americké vlády se od roku 2010 ztrojnásobilo
Jak by Brexit vypadal v praxi
Jsou Řekové sprostí vyžírkové?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.039 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made