Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Evropský komisař pro otázku rovných práv … tak ten mi chyběl


Evropský komisař pro otázku rovných práv … tak ten mi chyběl

Těším se na fungování nového evropského parlamentu a bavím se nad články, u kterých nadšeně hýkají pseudo –multiculti-humanisti z půlky Evropy.EP konečně získal zástupce z řad romského společenství – plavovlasou feministku ze Švédska s romskými kořeny po matce – Sorayi Post.

Nejde o to, že je na půl Romka, jde o program, se kterým kráčí do EP. Docela se divím, že tak multiculturně obohacená země jako je Švédsko pošle do EP takového zástupce. (Myslím, že na předměstích švédských měst už si taky užili s tou hordou Turků, Iránců, Jugoslávců atd.. své) Mezi hlavní pilíře programu patří rovnoprávnost mezi muži a ženami, sílící rasistické nálady, xenofobie, diskriminace kvůli etnicitě apod.

"Pokud budu zvolena do EP, první věcí, o kterou se pokusím, bude tlak naustanovení evropského komisaře pro otázku rovných práv a boj proti rasismu," uvedla před volbami Soraya Post.

Paráda, další zbytečný eurokomisař co, 1x ročně vyplodí zprávu, která bude všechny varovat a doporučovat před sílícími extrémistickými názory, skutečně všem chyběl. Zmapovat situaci a vyplodit nějaký ten roční škvár zvládne každý, otázkou je, jestli nabídne i řešení. Takové, které samozřejmě nebude znamenat jen přilití dukátu do chřtánu začleňovačům a jim podobným etno-byznysmenům.

Předpokládám pozitivně diskriminační návrhy na povinné kvótyzaměstnávání Romů a Arabů, dále to bude kvóta pro ženy (mohla by si podat ruku s Bohoušem a Marksovou) a taky kvóta pro gaye a lesby ... ať počítám, jak počítám, na normálního chlapa, který není ani ženská, ani s prominutím teplouš ani cikán nebo muslim zbyde jen pouhopouhých pár procent na trhu práce .... Sorry máš sice červený diplom z Harvardu, ale na stejný místo už máme svobodnou matku, gaye a přistěhovalce.

Mimochodem – já bych taky ráda brala za stejnou práci, stejný prachy jako chlapi, ale nemůžu přece vyžadovat přijetí na pracovní pozici jen proto, že jsem ženská (nebo cokoliv jinýho) – vždyť brečením snižuju svoji "vlastní hodnotu".Author: KATERINA GAJDOSOVA # JijoDepe98
Európa2014-06-139
-
 60% ( 5 people voted )
+
Samozvaní diktátorskí vládcovia EÚ, ktorí hlásajú socialistický fašizmus a slúžia NWO -USA, skončia v krátkej dobe spolu s bankrotom ekonomiky USA, ktorá je otázkou týždňov, mesiacov. Spolok darmožráčov, ktorí sústavne zhoršujú život občanov a obmedzujú ich osobné slobody.
ab # NadoFyro41
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-06-14 17:23:43 5faaebfb
ab,.. bankrotom USA??.. ludia , straasne ste naivni !!.. ked to padne a teda padne to , tak to bude MEGAKRACH a to VSADE !!!
milan # MatoRica16
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-14 19:00:14 5324a455
Aké riešenie má ponúknuť, súdružka autorka? Súdruhovia by chceli riešiť a následne sa riešitelia navzájom osočujú, kto priniesol a aké by malo byť správne riešenie. Nejlepšie riešenie je neriešenie, vaša zbytočná starosť súdruhovia, autorka bež upratovať a nevenuj sa tomu, čo ti zbytočne zahlcuje tvoju krehkú hlavičku, alebo žeby si už úspešne prešla procesom preemancipovania, a ako vyškolená chceš patriť do kolektívu a riešiť ich ťažkosti? Staraj sa iba o svoj život, lebo skončíš ako frustrát. To je výborná rada.
Vážne, za jednakú prácu by si brala rovnako? Alebo iba za rovnakú pracovnú pozíciu?
Červený diplom z Harvardu? Musím sa smiať, že ak by jeho dispozície mali zavážiť, jeho vysáčkuje nejaký teplúch. Presne tak, lebo ukazuje, že sa jedná iba o parazita, ktorý chce prežiť život na štátnych flekoch, šermuje so školou, ale chce byť iba zamestnanec, netvorivý a terorizujúci občanov.

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-14 19:57:08 b228b7a5
Bežte , bežte "Super Maestro"..Lidhhja40" zo scény ...okrem kritiky, obecných drizdov... len provokácia! ŽIADNE RIEŚENIA! Ste začínajúci --nešťastník --s nutnosťou tvrdiť akým spôsobom je hlúposť prezentovaná... Nájdite si pojem sebareflexia... ! A budete slávny !
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-14 20:07:50 58d4289b
Riešenia sa ti zachcelo? Z ktorej úrovne? Vládnej? Tvoje trápenie a omyly má riešiť vláda? A len tak náhodou, zároveň tej vláde prisúdiš veľkú moc, aby sa do všetkého vyjadrovala, všetko rozrušila, pomiešala za prostriedky, ktoré nakradne pod hrozbou teroru. Ty požaduješ riešenia, kto ešte, ale to stačí, jeden otravuje, preto vláda bude jednať, už len ako prinútiť nešťastníkov, čo na tvoje problémy kašlú, aby sa povinne pridali. Každý kto volá po riešeniach je exhibicionista a sebec, pretože by chcel pre seba energiu druhých priťahať, ale dvojstranne to už by sa zdráhal.
Klopi ostaneš na scéne úplne sám, nebudeš sa báť?

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-14 20:49:27 b228b7a5
tato suka to poriesi , samozrejme nie sama takych tam je...
milan # MatoRica16
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-06-14 23:14:49 5324a455
loading...
To je ten Yurope Hitlerizmus. Protím tým bleduliam samozrejme, lebo ostatní majú veľa vitamínu "D" takže sú dementi a tak tiež zdraví !(veľa výkričníkov !) Jupí

vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 00:49:57 55d8bc65
V prvom rade takéto "persony"/aj na videu../ by nutne mali presadiť v EU-parlamente v "systéme ľudských práv" pojem NEPRIPSPOSOBIVÝ! Diferencovaný prístup k takýmto neprispôsobivým , musí totiž zahŕňať aj isté vynútené obmedzenia! Napr . povinná vyučba..profesná, povinná vyučba ..hygieny, povinná vyučba .. k pracovným návikom! aaa! Obmedzenia kategorie mladistvých...by ďalej zahrňali -- formou pobytu v internátnych zariadeniach/ nevyužité kasárenske priestory/ koncentrováný systém prevýchovy! Ináč množenie, socialne "defekty", pracovná apatia, nevzdelanosť...začne /dakde už je/ byť ťažko riešiteľným fenoménom...Samotné financovanie by sa odvodilo od povinnosti VPP--prác, fondy EU, pôžičkami...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 09:39:54 58d4289b
Pst, pst ..návykom..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-15 12:46:11 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Získává si Trump podporu War Party?


Získává si Trump podporu War Party?
Odpálením pěti tuctů Tomahawků z vojenské základny mohl president “America First” vtáhnout Západ do další války na Středním východě, ve které ne všichni jeho lidé chtějí ...
TŘÍDA LAXNÍCH: PODNIKAVÝ DUCH USA OCHABUJE
TIM ALLEN: PRÁVĚ TEĎ JE HOLLYWOOD ÚPLNĚ JAK NACISTICKÉ NĚMECKO
Muž, který se nestal králem

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Krize globalizujících se státistů


Krize globalizujících se státistů
Čím je finanční sektor tak specifický? Proč všeobecné ekonomické krize začínají vždycky tam? Protože finanční sektor nehraje dle stejných pravidel jako všichni ostatní. Nehraje dle ...
NAŠTVANÍ AGENTI FBI - JEJICH ŠÉF ZABRÁNIL VYŠETŘOVÁNÍ CLINTONOVÉ!
Hledáme obor budoucnosti. Na jakou práci se chystat
NOVÝ DRUH SKLENÍKU UMOŽNÍ PĚSTOVAT ZELENINU I V POUŠTI (+VIDEO)

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0275 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage